سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسه دهم آنلاین-جمعه 15 مهر- ساعت 10 شب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(10-08-2011 12:12 AM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]مطمئنيد؟
حكيميه تهرانپارس؟
اگه اونجا باشه كه عاليه
البته آقاي ترنج ما 1 ساله مي خواهيم

بله مطمئنم.
از چه لحاظ هایی که مدنظر دارید عالیه؟Huh
من هم با آقا مهدی موافقم.این مسئله رو تو میلیاردرهای دانشمند هم گفتم.
دوستانی که فکر میکنند از عهدش بر نمیاد اعلام امادگی نکنند !!
من دیدم نمیتونم ، اعلام امادگی نکردم .
(10-08-2011 12:15 AM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]من یه انتقاد از بچه های انجمن دارم
الان من طرح هدایای تبلیغاتی رو مطرح کردم و خیلی هم رو سودش تأکید کردم ولی .......
همه اعلام آمادگی کردن ولی وقتی من محصول رو آماده کردم و اعلام کردم که پولو بریزن تا بفرستم هیچ کس چیزی نگفت و الان 5 تا پکیج مونده روی دستم.
مشکل ما اینه که رو یه طرح تمرکز نمی کنیم که اونو تا آخر پیش ببریم.
الان بهترین فرصتها تو انجمن هست ولی ما بازم دنبال طرح جدید هستیم که دوباره بخونیم و اعلام آمادگی کنیم و فرداش دوباره بریم دنبال یه طرح جدید.
اینطوری موفقیت درصدش 0 هست.
آره اقا مهدي واس منم سواله برخي دوستان تو اكثر طرح ها اعلام آمادگي ميكنن بعد ميخواستم ببينم واقعا وقتشو دارن؟
برخي از طرح ها هم فقط رو كاغذه ها!! پياده سازيش واقعا همت مي خواد و تخصص ناب!
من كه به شخصه وقت چنين كارايي رو ندارم چون رو يه هدف متمركز شدم و بس!
فكر ميكنم تمركز روي يك هدف و پيشرفتن به سمت همون مفيد تر واقع بشه
هم اينكه نزديكمونه هم اينكه براي يك هدف ديگرمون كه نزديكي هاي اونجا انجامش ميسره مي تونيم همزمان نظارت داشته باشيم
و هم اينكه قيمتاي اجاره مطمئنا از گيشا و قلهك كمتره
سبحان جان هم من و هم دیگران صاحب نظران بزرگوار متفق القول موافقیم که آموزش در ایران فقط راهی برای درآمد زایی تریدر های ناموفق است!
هستن عزیزانی که رایگران آموزش بدهند!
یا حداقل پولی که میگیرند به آموزشی که میدهند بیارزد(این مورد در ایران نیست)
در ایران شما پول میدهی که با روال کار و مقدمات آشنایت کنند و حرف دیگری برای گفتن ندارند.
واقعیت هم همین است،اگر تریدری(به راستی) 1 میلیارد در سال درآمد داشته باشد دلیلی دارد که 200 هزار تومن بابت آموزش پول بگیرد؟؟آیا نیازمند است؟؟
البته انسان های شریفی نیز درکشورمان هستند.
اگر خیلی علاقه مند بودی شماره این دوستمونو که گفتم علمش خیلی زیاده رو بهت میدم باهاش مشورت کن.راهنمایی های خوبی واست دارهSmile
دليلش از نظر من اينه كه آقا مهدي هنوز فرهنگ كار گروهي را ياد نگرفتيم.
هنوز به فكر پيشرفت خودمون و خانوادمون هستيم به اين فكر نمي كنيم كه كساني كه كنار من دارند از قله بالا مي روند هم بايد دستشان را گرفت تا همه با هم به قله صعود كنيم.
البته قصد جسارت به هيچ كس را ندارم
همه با هم موافقیم اما در عمل...
درست میفرمایید.
بهتر است آمادگی ها زمانی که اعلام میشود به دو قسمت تقسیم شود.
1.دوستانی که از لحاظ معنوی آمادگی اعلام میکنند.
2.عزیزانی که واقعا به فکر این کارند.
من در یکی از پست ها هم گفته بود تا در زمینه ای تخصص و تجربه به میزان کافی نداشته باشم چیزی نمیگم.و یا اگر هم بگویم صرفا نظر خود را اعلام میدارم که نظر بنده حقیر حائز اهمیت چندانی نیستHeart
اتفاقی که افتاده اینه که ما اینجا بیشتر به جای کار عملی فقط داریم به هم دیگه روحیه میدیم این بد نیست برای میلیاردر شدن باید کار عملی کرد.
(10-08-2011 12:21 AM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]هم اينكه نزديكمونه هم اينكه براي يك هدف ديگرمون كه نزديكي هاي اونجا انجامش ميسره مي تونيم همزمان نظارت داشته باشيم
و هم اينكه قيمتاي اجاره مطمئنا از گيشا و قلهك كمتره

مريم خانوم به نظر من شما بايد اول بري خوب تحقيق كني!
من مغازم كنار خوابگاه دانشگاه بود! از مدارس اطراف هم خوب ميومدن و از دانشگاه هم مشتري زياد داشتم ولي مساله اي كه بود اين بود كه همين كه تابستون شد در آمد سير سريع نزولي خودش رو شروع كرد....و ميل كرد به سمت صفر
بررسي كردم ديدم واقعا من مشتري غير اينا نداشتم يعني منطقه مسكوني نبود تا به واسطه ي اونا بتونم تابستون سر پا باشم.
هزينه ي برق چنين مغازه هايي هم بدليل تعداد دستگاههاي الكتريكي و مصرفشون بالاست ها!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع