سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسه دهم آنلاین-جمعه 15 مهر- ساعت 10 شب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
بچه ها من تو این هفته کلی گشتم ئنبال یک شرکت برای قفل نرم افزارم .اما به نتیجه ای نرسیدم.کسی رو میشناسید شما؟
(10-08-2011 12:38 AM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-08-2011 12:29 AM)جوان نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-08-2011 12:21 AM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]هم اينكه نزديكمونه هم اينكه براي يك هدف ديگرمون كه نزديكي هاي اونجا انجامش ميسره مي تونيم همزمان نظارت داشته باشيم
و هم اينكه قيمتاي اجاره مطمئنا از گيشا و قلهك كمتره

خیلی عالیه.
الان از دوستانی که اونجا دانشجو بودند میپرسم که مغازه جهت این کار آن طرف ها بود یا نه.
ممنون آقاي جوان
اگه حمل بر بي ادبي و فضولي نباشه متونم خواهش كنم خودتون را كامل معرفي كنيد؟
خواهش میکنم.
این چه حرفیه.
دوستان من رو میشناسن تو تاپیک مسکن معرفی کرده بودم.
فرشاد هستم از تهران شغل اصلیم کشت و صنعت و بازرگانی استSmile
آقاي ترنج اولا آقاي مدير قرار بود برسن ولي بنا بر كارهاي اداري مجبور به موندن شدن
بعد قرار نيست ايشون يا هر يك از اعضا بخوان جايي برن جايي اعلام كنن. كما اينكه ايشون به من و چند نفر سپرده بودند كه جلسه را حتما برگزار كنيم.
روا نيست درباره ايشون اينجور برداشت بشه
مهتاب جون اون شركتي كه بهت معرفي كردم خوب نبود؟
من فردا از دوستم كه در يك شركت نرم افزاري كار مي كنه مي پرسم.
آقاي فرشاد خوشحال شديم از آشناييتون
البته اين سوال منو حمل بر فضولي نگذاريد.
مي دونيد چون ما با هم در فضاي مجازي تعامل داريم علاوه بر تاپيك ها و پستها و راهنمايي هايي كه براي هم داريم مي تونيم به واسطه نام و نشان حقيقي افراد به هم نزديك تر بشيم
ان شاله در آينده نزديك در جلسه حضوري شما را هم ملاقات كنيم.
مریم جون تو اینترنت یک آدرس ایمیل داشتند وشماره تلف هیچ کدوم پاسخگو نبودند .چند تا شرکت دیگه هم پیدا کردم اونها هم هیچ کدوم جواب تلفن هاشون رو نمی دهند.
فرشاد خان ، اینجا خودتون رو معرفی کنید .
بچه ها دوستون دارند میخوان بیشتر بشناسنتون .
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=291
(10-08-2011 12:50 AM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]آقاي فرشاد خوشحال شديم از آشناييتون
البته اين سوال منو حمل بر فضولي نگذاريد.
مي دونيد چون ما با هم در فضاي مجازي تعامل داريم علاوه بر تاپيك ها و پستها و راهنمايي هايي كه براي هم داريم مي تونيم به واسطه نام و نشان حقيقي افراد به هم نزديك تر بشيم
ان شاله در آينده نزديك در جلسه حضوري شما را هم ملاقات كنيم.

قربان شما.
درست میفرمایید.
ان شاالله.
بسی مایه افتخار است.
من میگم به نظرتون جلسه بعدی یه جلسه ی انتقادی باشه چطوره؟
از کمو کاستی ها بگیم.از عمل نکرده هامون بگیم.یه بار دیگه برگردیم عقب ببینیم چه طرحهایی گفتیم و اجراش نکردیم.
من خودم تو این هفته تمام طرح هایی که گفتیم و اجراشون نکردیم رو در میارم و توی تاپیک مطرح می کنم تا دوباره روشون فکر کنیم .مطمئنا میتونیم یکیشون رو جدی اجرا کنیم.
به نظر من این بهترین کاریه که میشه انجام داد.بازم نظر شما عزیزان خیلی مهمه
(10-08-2011 12:51 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]فرشاد خان ، اینجا خودتون رو معرفی کنید .
بچه ها دوستون دارند میخوان بیشتر بشناسنتون .
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=291

چشم سبحان جان.نظر لطفتان است.متقابل است.
واقعیت منتظر بودم بخشی از کارهام حل بشه بعد کامل خودم رو معرفی کنم و مربوط به تخصص هایم هر چه دارم در اختیار دوستان بگذارم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع