سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسه دهم آنلاین-جمعه 15 مهر- ساعت 10 شب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
مثلا آقاي قربانيان يك طرحي را درباره بورس داشتن خودشون رفتن در حوزه تست بازار تا بعد به اعضا اعلام همكاري كنن.
آقا مهدي همه به پشتكار شما ايمان دارند. (من خودم در فكر اجراي يك ايده بزرگ هستم كه روي شما حساب زيادي كردم)
شما همونطور كه گفتم بايد با اطلاعات حقيقي افراد وارد ميدون بشي.
البه اينو به عنوان خواهر كوچكتر گفتم.
اي ول داش مهدي گل گفتي(دوستان منم بگم بحث ها كلي هستش و شخص يا اشخاص خاصي مد نظر نيستن)
من فکر می کنم ما تو این مدت کاملا اعضا رو شناختیم و کاملا می دونیم رو اعلام آمادگی چه افرادی میشه حساب کرد و چه کسایی هم فقط تماشاچی اند.
در مورد دوستان جدید هم من اول سعی می کنم تست کنم بعد رو همکاریشون حساب کنم.
البته امیدوارم با طرحی که قراره با آقا فرشاد اجرا کنیم بتونیم در غالب یک تعاونی به همه دوستان سود خوبی برسونیم و البته خودمون هم سود عالی کنیم.
من فکر می کنم ما تو این مدت کاملا اعضا رو شناختیم و کاملا می دونیم رو اعلام آمادگی چه افرادی میشه حساب کرد و چه کسایی هم فقط تماشاچی اند.
در مورد دوستان جدید هم من اول سعی می کنم تست کنم بعد رو همکاریشون حساب کنم.
البته امیدوارم با طرحی که قراره با آقا فرشاد اجرا کنیم بتونیم در غالب یک تعاونی به همه دوستان سود خوبی برسونیم و البته خودمون هم سود عالی کنیم.
مثلا مي دونيد اين طرح لوازم صوتي ، آرايشي چقدر پرسوده
اگر فردي كه اعلام كرده بود قيمت ها را مي گفت و ما زودتر مقايسه ها را انجام مي داديم و درخواست ها مون را مي داديم چقدر خوب بود
ولي خوب ايشون نظرشون تغيير كرد و تصميم گرفت براي خودشون سايت و فروشگاه بزنه
الان ما نمي تونيم ايشون را مجبور كنيم كه قيمت ها را در اختيار ما قرار بده و يا....
مي دونيد چي مي گم آقاي ترنج!
برای این طرحم کسانی که اعلام آدگی کردند:
1-دلشاد حسین پور
2-یاشار
3-اقا ناصر
4-آقا محمد(suma)
5-خانم صفدری

البته مطمئنم که خانم صفدری خبردار نشدن و فردا خودم حتما باهاشون تماس میگیرم.ولی آقا دلشاد و آقا محمد حرفی نزدن.
انشاله مهتاب جون شما كه كاملا مسيرت روشن و آينده ات درخشانه عزيزم
مدير لايق، هنرمند، فصيح و مدبري هستي
موفقتر باشي
مرسی از لطفت مریم جون
به حقيقت گفتم نه تعارف
خودت مي دوني كه براي طرح عالي روي تو و كار ذهنيت حساب كردم.
من الكي روي كسي حساب باز نمي كنم خانوم مدير
(10-08-2011 01:47 AM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]مثلا مي دونيد اين طرح لوازم صوتي ، آرايشي چقدر پرسوده
اگر فردي كه اعلام كرده بود قيمت ها را مي گفت و ما زودتر مقايسه ها را انجام مي داديم و درخواست ها مون را مي داديم چقدر خوب بود
ولي خوب ايشون نظرشون تغيير كرد و تصميم گرفت براي خودشون سايت و فروشگاه بزنه
الان ما نمي تونيم ايشون را مجبور كنيم كه قيمت ها را در اختيار ما قرار بده و يا....
مي دونيد چي مي گم آقاي ترنج!

به نظر شما كار ايشون درست بوده؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع