سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسه دهم آنلاین-جمعه 15 مهر- ساعت 10 شب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
سلام
شرمنده دیشب نبودم خیلی خسته بودم
مهدی شاهده Yosef.gif
4 ساعت تو نمایشگاه فقط راه رفتیم Yosef.gif
دیگه اونقدر خسته بودم که یادم رفت برای نهار تعارف کنم و فقط دنبال ماشین بودم برسم خونه

این طرح کانکس نزدیک دانشگاه عالیه
اگر بتونید قیمت و نحوه ی تهیه رو پرس و جو کنید عالی میشه
شاید بتونیم 2-3 نفری شراکتی بگیریم و کار کنیم البته چون طرح اولیه با مریم خانم بوده اگر ایشون موافقت کنن

اگر این تاپیک های جمعه شب تا ساعت 12 ظهر روز شنبه باز بمونه عالی میشه
ممنون
باسلام خدمت دوستان عزیز که بسیار دلم از ندیدنتان تنگ شده بود
خداراشکر جلسه بخوبی برگزار شد
اما لازم است نکاتی را در اینجا ذکر کنم.

همان طور که چندین بار گفته ام این انجمن قائم به فرد یا افراد خاصی نیست بنابراین با عدم حضور من کارها و جلسات توسط معاون و به همین ترتیب با عدم حضور او نیز به فرد دیگری از اعضا سپرده میشود.

و مطلب دیگر اینکه باز میگویم که وظیفه این انجمن فقط آموزش است و اجرا و یا عدم اجرای پروزه ها ، اختالالی در روند کار انجمن ایجاد نمیکند و یا اهداف انجمن را زیر سوال نخواهد برد.ضمن آنکه در انجام پروزه ها دوستان کمی بی تجربه عمل کرده اند و بسیار از شاخه ای به شاخه دیگر میپرند وگرنه حداقل چندین برنامه با پیگیری اعضا به نتیجه رسیده است و ما آمده ایم که فرهنگ کار تیمی را یاد بگیریم و باید خودمان مدیر خود باشیم! و البته برخی از اعضا هم ایده را گرفته و آن طور که میدانم خود پیگیر اجرا شده اند و دیگر متاسفانه در انجمن دنبال نکرده اند!

و اگر دوستان بازهم تاکید بر داشتن ناظر پروزه دارند همان طور که در قبل هم پیگیر بوده ام اما با مسائلی آن را دوباره به خود دوستان واگذار کرده ام دوباره این پیگیری ها انجام خواهد شد.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع