سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسه دهم آنلاین-جمعه 15 مهر- ساعت 10 شب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
گاهي اوقات هم پيش مياد كه عزيزي ايده اش را مطرح مي كنه از نظرات دوستان و تجربياتشان بهره مي گيره و تصميم مي گيره خودش ايده را اجرا كنه و سودش را ببره.
در اين موارد هم حق با اون عضوه
چون فقط خواسته از تجربيات افراد استفاده كنه و نمي شه او را محكوم به كار گروهي كرد.
(10-08-2011 01:05 AM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]منظور از ناظر بر انجمن چيه؟

ناظر تو انجمن هاي ديگه كه بر محتوا نظارت ميكنه كاري كه الان فكر كنم ادمين عزيز انجامش ميدن ولي بيشتر منظورم كسيه كه پيگير تصميمات گرفته شده باشه!!
يعني مثلا وقتي من ميام ميگم آقا مهدي به من يه پكيج تبليغاتي بده و ايشون ميرن امادشون ميكنن انوقت نتونم جا بزنم!!!
بايد توسط كسي مثل ناظر بازخواست بشم تا در انجام تعهداتي كه ميدم كوتاهي نكنم.
قربانت سبحان جان.
ممنونم از لطفی که در حق من دارید.
من هم همینطور.Heart
آقاي ترنج با شما موافقم
اما اين امر در فضاي مجازي زياد ميسر نيست.
هر فرد به صرف ارائه هر ايده نمي تواند صاحب حق باشد.
گاهی طرحی رو مطرح می کنیم از خودم مثال میزنم مثلا همون طرح جی 5 دوستان اعلام آمادگی می کنند کار که استارت می خوره هیچ کس کاری نمی کنه.
نه میشه دیگران رو مجبور به همکاری کنم و نه می تونم کار رو ول کنم مجبور میشم کار رو خودم ادامه بدم .
(10-08-2011 01:19 AM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]آقاي ترنج با شما موافقم
اما اين امر در فضاي مجازي زياد ميسر نيست.
هر فرد به صرف ارائه هر ايده نمي تواند صاحب حق باشد.

نه مريم خانوم منظورم ايجاد حق نيست...
مثلا من كه نميتونم كاري انجام بدم نيام يكي رو هم با قول الكي به دردسر بندازم.
مثلا همين آقا مهديه خودمون الان چيكار كنه؟ تقصير اين بنده خدا كه صاحب ايده بوده چيه؟؟
البته این یه متن سرگشاده هست و منظورم با همه ی دوستانه در حالی که هیچ یک از دوستان مخاطب من نیستند .

دوستان کمی به کامیار خان حسودی کنید Big GrinBig GrinBig Grin
ببینید با صراحت میتونم بگم اینکه ایشون هنوز تو دنیای اقتصاد و جامعه بچه هستن ولی باز هم چقدر روی اهدافشون استوارند . یه هفته ای پکیج طراحی سایت افرید ، تو مدت زمان کوتاهی اقیانوسی برای یادگیری ماهیگیری تاسیس کرد . کیف داره تولید میکنه و... ایشون بچه نمیمونند ولی کسایی که از ریسک کار بترسند بچه خواهند موند . شروع کنید . دو حالت داره یا سود میکنید یا ضرر . موندم حلوا حلوا کردن دوستان برای چیه ؟؟؟؟!!
به نظر من براي به وجو نيامدن اين مشكل مي شه از روش ديگه اي وارد عمل بشيم.
ابتدا بسته مون را بسازيم (اگه يكي ساخته بشه مطمئنا خرجش ضرري به آدم نمي زنه)
بعد در يك تاپيك طرحمون را كامل ارائه بديم و با استفاده از اطلاعات حقيقي افراد مثل شماره تلفن وارد همكاري شويم.
من هم اگه جای آقا مهدی بودم اول از بچه ها پول میگرفتم بعد پکیج رو براشون آماده می کردم.
(10-08-2011 01:28 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]البته این یه متن سرگشاده هست و منظورم با همه ی دوستانه در حالی که هیچ یک از دوستان مخاطب من نیستند .

دوستان کمی به کامیار خان حسودی کنید Big GrinBig GrinBig Grin
ببینید با صراحت میتونم بگم اینکه ایشون هنوز تو دنیای اقتصاد و جامعه بچه هستن ولی باز هم چقدر روی اهدافشون استوارند . یه هفته ای پکیج طراحی سایت افرید ، تو مدت زمان کوتاهی اقیانوسی برای یادگیری ماهیگیری تاسیس کرد . کیف داره تولید میکنه و... ایشون بچه نمیمونند ولی کسایی که از ریسک کار بترسند بچه خواهند موند . شروع کنید . دو حالت داره یا سود میکنید یا ضرر . موندم حلوا حلوا کردن دوستان برای چیه ؟؟؟؟!!

نه ما اینجا کسی رو حلوا حلوا نمی کنیم.داریم انتقاد می کنیم.
در ضمن همه طرحاشونو پیگیری می کنن ولی مشکل اینجاس که درک درستی از کار تیمی ندارند و یا فقط دوست دارند بگن ما هستیم.به این دسته میگن حزب باد.من الان به هیچی غیر از فروش هدایای تبلیغاتی فکر نمی کنم.التبه یه طرحی رو دارم روش کار می کنم که وقتی تکمیل بشه برا فروشش تو استانا نماینده میخوام.ولی همین دوتاست و تو طرحای انجمنم دیگه اعلام آمادگی نکردم چون میدونستم از هدف اصلی خودم عقب می مونم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع