سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسه دهم آنلاین-جمعه 15 مهر- ساعت 10 شب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(10-08-2011 12:21 AM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]هم اينكه نزديكمونه هم اينكه براي يك هدف ديگرمون كه نزديكي هاي اونجا انجامش ميسره مي تونيم همزمان نظارت داشته باشيم
و هم اينكه قيمتاي اجاره مطمئنا از گيشا و قلهك كمتره

خیلی عالیه.
الان از دوستانی که اونجا دانشجو بودند میپرسم که مغازه جهت این کار آن طرف ها بود یا نه.
من خیلی دوست داشتم یه تیم بشیم و باهم این کاررو انجام بدیم.بعد یه شرکت بازرگانی به ثبت برسونیم و کار واردات انجام بدیمو.....خیلی چیزای دیگه که من تو تجسمم ساخته بود.
التبه ناگفته نمونه آقا یاشار و آقا ناصر به من گفتن که میخوان و منم قراره براشون ببرم.

من الان شب و روزمو گذاشتم پای تولید یه جزوه که آموزشی که برای هدایای تبلیغاتی هست گذاشتم.که دوستان بتونن موفق بشن.ولی..............
آقاي ترنج من در اين مورد با خيلي از آدم هايي كه تو اين كارن مشورت كردم بخاطر همين مي خوام حتما در تهران باشه
چون ديگه مشكل تابستون را با وجود ارائه ترم تابستاني در دانشگاه هاي تهران نداريم.
ممنون از نظرتون
مثلا اين طرح هفته پيش تاناكورا چي شد؟؟؟
آقای دلشاد گفتند دارن یک سایت میزن که کل اطلاعات محصولات و قیمت هاشو بزارن اون تو.
(10-08-2011 12:29 AM)جوان نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-08-2011 12:21 AM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]هم اينكه نزديكمونه هم اينكه براي يك هدف ديگرمون كه نزديكي هاي اونجا انجامش ميسره مي تونيم همزمان نظارت داشته باشيم
و هم اينكه قيمتاي اجاره مطمئنا از گيشا و قلهك كمتره

خیلی عالیه.
الان از دوستانی که اونجا دانشجو بودند میپرسم که مغازه جهت این کار آن طرف ها بود یا نه.
ممنون آقاي جوان
اگه حمل بر بي ادبي و فضولي نباشه متونم خواهش كنم خودتون را كامل معرفي كنيد؟
مریم خانوم.
من پرسیدم گفت تو دانشگاه فقط یه واحد انتشارات داریم که حتی یه سی دی هم واسه آدم رایت نمیکنن.
من اینم پرسیدم که کانکسی چیزی اونجا نیست گفت نه اصلا.
کار را که یکم توضیح دادم خیلی موافق بود و گفت بچه ها حتما استقبال میکنند.
مثل اینکه از سال 91 همه واحد ها به اونجا میرن.آخه الان گفت فقط بچه های ارشد هستن.
میگم با کانکس موافقید؟
بله آقاي جوان حتما موافقم
معاون محترم،مديراي آزمايشي گل..
شما بايد اطلاع رساني كنيد..
مثلا عدم حضور جناب مديريت به علت مسافرت بايد توسط خود ايشون اعلام ميشد!
به هر حال اين انجمن اعضايي داره و اين اعضا انتظاراتي؟
ديد خوب به مسائل خوبه ولي نه تا اين حد كه كاستي ها رو نبينيم.
واسه پر بار كردن همين جلسات ان لاين تا حالا واقعا كي نشسته فكر كرده؟
مسئول پيگيريه نتايج اين جلسات چي؟؟؟
و...
علاوه بر تجسم و تفكرو تعقل خلاق يه همت خلاق هم مي طلبه!!!
من خودمم مبري نمي دونم منم يكي مثل شما....
اگر بتونيم اونجا جايي را بگيريم و راهش بندازيم سود خوبي توش هست
البته اگه مدت اجاره بالا باشه كه تا كار اونجا گرفت آدم هاي با پارتي نيان اونجا را بگيرن
اتفاقي كه توي سال 84 براي ما افتاد
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع