سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسه دهم آنلاین-جمعه 15 مهر- ساعت 10 شب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
موضوع جلسه اینه که چه راهکارهایی ارائه بدیم تا تو این شش ماه آخر سال بتونیم یه درآمد خوب داشته باشیم
سلام .
منم اومدم .
اینجا دارم یخ میزنم !
نظر شما که هدایای تبلیغاتی مهدی جان!
میتونیم واحد های 29 متری بسازیم واسه عید بفروشیم . Big Grin
سلام عمو سبحان

اولین راهکاری که می تونم پیشنهاد بدم اینه که بیایم فقط و فقط فکرمون رو بزاریم روی یه موضوع و تنها روی یه موضوع تمرکز کنیم تا بتونیم به موفقیت برسیم
میشه سفره هفت سین درست کنیم بفروشیم.من پارسال این کار رو کردم.عالیه.
(10-07-2011 11:21 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام عمو سبحان

اولین راهکاری که می تونم پیشنهاد بدم اینه که بیایم فقط و فقط فکرمون رو بزاریم روی یه موضوع و تنها روی یه موضوع تمرکز کنیم تا بتونیم به موفقیت برسیم

سلام گلم .
باید یه کار ok رو شروع کنیم . من به این نتیجه رسیدم ، تو اینترنت زیاد پول نیست . باید وارد بازار شیم ...
البته بازی اینترنتی هم هست که زیاد استقبال نشده تا الان
سلام سبحان جان .خوش آمدی
(10-07-2011 11:22 PM)arshad نوشته شده توسط: [ -> ]میشه سفره هفت سین درست کنیم بفروشیم.من پارسال این کار رو کردم.عالیه.
سلام
چقدر در امد داره ؟ ماهی هم توش هست ؟

اگه سرمایه داشتم و میتونستم ماشین وارد کنم ، سرمایه اولیه دم عید 8 برابر میشد ...
(10-07-2011 11:23 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-07-2011 11:21 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام عمو سبحان

سلام گلم .
باید یه کار ok رو شروع کنیم . من به این نتیجه رسیدم ، تو اینترنت زیاد پول نیست . باید وارد بازار شیم ...
البته بازی اینترنتی هم هست که زیاد استقبال نشده تا الان

منهم به همین فکر رسیدم ولی برگشتم یه فکر دیگه کردم .
اونم اینکه بیایم بازارو با اینترنت تلفیق بدیم و یه چیزی از توش در بیاریم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
لینک مرجع