ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: موارد مطرح شده در این تاپیک برای شما چقدر مفید بوده است؟ (لطفا در پایان در نظرسنجی شرکت کنید)
این نظرسنجی بسته شده است.
خیلی زیاد 38.46% 5 38.46%
زیاد 38.46% 5 38.46%
متوسط 15.38% 2 15.38%
کم 0% 0 0%
مفید نبوده است 7.69% 1 7.69%
در کل 13 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی
زمان کنونی: 05-08-2024, 05:03 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yu3f
آخرین ارسال: مــجــیــנ
پاسخ: 56
بازدید: 13490

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امیتازات : 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی
01-16-2013, 12:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-16-2013 12:51 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #41
RE: بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی
(01-15-2013 05:52 PM)mallarme نوشته شده توسط:  
(01-15-2013 05:29 PM)yu3f نوشته شده توسط:  کسی نبود؟ این صندلی هنوز یکم نفت و گاز داره ها Yosef.gif

سلام ملیکم...5_004
ما ته صف بودیم...هی هل میدادن مارو... [تصویر: pirate_2.gif]ما
برادرا و خواهرا مسجدی بشینید Yosef.gif صف خواهرا اینور برادرا اونور صف تکی و خاش خاشی هم جدا نیست Yosef.gif

هم مظلوم رفتیم ته صف....4yajuyo
شما و مظلومیت!؟ Yosef.gif

آقا اگر تکراری بود بازم باید پاسخ بدین! [تصویر: 1.gif]
چشم!

1- چند ساعت در روز بیکاری؟
بستگی ب روز داره. البته بیکاری رو تعبیر می کنم ب ساعاتی ک شرکت کامپیوتری نمیرم. تقریبا ۵-۶ ساعت در روز. ۵ شنبه ها و جمعه ها هم ک کلا بیکاریم Yosef.gif

2- غذای مورد علاقتون چیه؟
کیک تولد Yosef.gif ماکارونی لازانیا و پیتزا Yosef.gif

3- وقتی بیکارید چیکار میکنید(فقط باید یک ساعت به این سئوال متناقض من فک کنیدا[تصویر: pirate_2.gif])
ب باقی کارها می رسم. درس و دانشگاه و دیدن فیلم و تمیز کردن منزل و کارهای شرکت جدید و ترسیم راه های جدید کسب درآمد و اینترنت گردی و از همه مهمتر خوابیـــدن!

4-صمیمی ترین دوست شما تو این فروم کیست؟
صمیمی ترین ک والا هیچکی. همه دوستان صمیمی هستند. صمیمیت سایبری با صمیمیت واقعی فرق می کنه. متاسفانه امکان دیدار حضوری با دوستان انجمنی رو هنوز نداشتم. بیشترین تماس هام اما با جناب گل محمدی عزیز و استاد قربانیان بوده Yosef.gif

5-درباره انیما و انیموس چی شنیدی؟
هیچی. اگه منظور انانیموس هست (گروه هکری) ی سری اطلاعات ک همه مردم دارند و یک سری اطلاعات ک ب واسطه کارمون بدست آوریدیم.

6.از چه نوع شمشیر و چه نوع سلاح گرمی بیشتر خوشت میاد؟
کلا از شمشیر و چاقو و ... خوشم نمی آد. فقط چاقو ای رو دوس دارم ک باهاش راحت بشه میوه پوسکند Yosef.gif
سلاح هم وینچستر رو دوست میدارم با ی مدل کلت بود ک خب اسمش رو یادم نیست Yosef.gif

7.چرا تشکرهای شما رو بیشتر تو تاپیک لطیفه ها میبینیم؟
شاید بخاطر اینکه بیشتر تو تاپیک لطیفه ها ب تشکر های من دقت کردید Yosef.gif

8. يكي از خصلتهاي خوب و يكي از خصلتهاي بدتون رو بگيد؟فقط راست باشه هاDodgy
خصلت خوب: صبور و خنده رو و خون گرم
خصلت بد: گرفتن تصمیم هایی بیش از توانم و شوخی کردن بیش از اندازه (البته گاهی اوقات)

9.
کلمه های زیر را تا حداکثر یه خط ادامه بدید:
1-من میتوانم از ......
تمام داشته هایی که خدای بزرگ و مهربان در اختیارم قرار داده حداکثر بهره برداری را بکنم و از او داشته های جدید طلب کرده و به آن ها دست یابم!

2- چرا انسانها ......
انقد دروغ می گویند!؟ واقعا چرا انسان ها انقدر دروغ می گویند! حالم بهم می خورد از این همه دروغ و نفاق و دورنگی!

3-اگر خدا بودم ......
استغفرالله!

4-شب های بی ستاره .....
در زندگی بسیار است. شب هایی ک نه ستاره ای هست و نه ماه. نه کورسوی نور یک شمع از آن دور دست ها. تنها روشنایی شب ها ....

5- چوپان و خدا .....
رابطه ای بس شگرف است. ای کاش همه ما در کنار رابطه مان با خدا یک رابطه چوپان و خدا گونه هم داشتیم.

فعلا.....5_004
در پناه حق Yosef.gif

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: P@RSA , mallarme , goldmen , jahanagahi , HadiMahmoodi , alicpu , حامد , soso , رحمتی
01-16-2013, 01:05 PM
ارسال: #42
این هم پرسش های آخرم:[تصویر: 48.gif] چون ظاهرا مهلت پایان گرفته.....
ببینید من ته این صفه بودم!!

[تصویر: samsung-galaxy-note-event-2.jpg]

سوالی داشتم بسی ژرف ........5_004

چقدر دوست داشتی خواهر کوچیکتر داشتی ....... تا فصلهای سال رو رو اعصابت رژه میرفت و باعث میشد افتخار کنی که کل درآمدت رو به زور ازت میگیره .............[تصویر: 25.gif]

مرا با یک شکلک اگر بخواین نشون بدین چی میذارید....؟!!
تا حدی که مرا شناختید بدترین خصلت من چیه؟؟

پاینده باشید...شانس آوردین وقت تمام شده چرا که سئوالات من تمام نشده بود....5_004

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: yu3f , goldmen , jahanagahi , HadiMahmoodi , alicpu , soso
01-16-2013, 01:29 PM
ارسال: #43
هنوز تا پايان اين صندلي كه جمعه شب باشه ميدوني چقدر زمان مانده................

گروه آشيانه رو ميشناسي؟ چطور گروهي هستند؟
مي ارزه ادم هكر بشه؟

چي شد كه شما يكباره اينقدر از ما خوشتون آمد؟؟
يك پينشهاد به من؟
يك نقد از من؟
يك پيشنهاد به بچه هاي انجمن؟
يك نقد به بچه هاي انجمن؟
بيشتر دوست داري با كدوم يك از بچه هاي انجمن كارمالي انجام بدي؟
اين : دي رو كي ميخواي عوض كني؟

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mallarme , HadiMahmoodi , yu3f , alicpu , soso
01-16-2013, 02:35 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-16-2013 03:50 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #44
آقا تا واسه سیستم عامل و شبکه 2 تا دوره واسه من معرفی نکنی دست بردار نیستم!
حتی اگه وقت تموم شده باشه و مجبور باشم پ.خ بدم.
به قول خودتون Yosef.gif
راستی پاسم ندی به سایت فلان و ... . اسم دوره رو خودت بگو
این سری به قول خودم Yosef.gif
 تشکر شده توسط: goldmen , mallarme , yu3f , alicpu , soso , M3HDI
01-16-2013, 03:42 PM
ارسال: #45
(01-16-2013 01:05 PM)mallarme نوشته شده توسط:  این هم پرسش های آخرم:[تصویر: 48.gif] چون ظاهرا مهلت پایان گرفته.....
ببینید من ته این صفه بودم!!

[تصویر: samsung-galaxy-note-event-2.jpg]

سوالی داشتم بسی ژرف ........5_004

چقدر دوست داشتی خواهر کوچیکتر داشتی ....... تا فصلهای سال رو رو اعصابت رژه میرفت و باعث میشد افتخار کنی که کل درآمدت رو به زور ازت میگیره .............[تصویر: 25.gif]

والا ما بزرگترشو داریم کل فصل هارو هم تجربه می کنیم. برادر زاده و خواهرزاده امونم همون نقش خالی کردن کل حسابمون رو بر عهده دارند Yosef.gif

مرا با یک شکلک اگر بخواین نشون بدین چی میذارید....؟!!
این-->5_004

تا حدی که مرا شناختید بدترین خصلت من چیه؟؟
زود تصمیم گیر، زود به نتیجه می رسید، از هرچیزی و هر کاری و هر حرفی سریعترین و راحت ترین برداشت رو می کنید ک این مورد باعث میشه خیلی مواقع رفتار ها و پاسخ های خیلی مناسبی ک میشه انتخاب کنید رو از دست بدید و شاید دیگران رو هم برنجونید Yosef.gif (خدا منو بیامرزه Yosef.gif)

پاینده باشید...شانس آوردین وقت تمام شده چرا که سئوالات من تمام نشده بود....5_004
شما هم موفق و پایدار باشید خانم مالارمه

تشکر شده توسط: jahanagahi , mallarme , alicpu , goldmen , soso , M3HDI , مهدی گل محمدی
01-16-2013, 04:12 PM
ارسال: #46
وای بر شما که به مظلومیت ما شک کنید...[تصویر: devil.gif]
معلوم شد هیچوقت بیکار نیستید...چون در بیکاری کار میکنید و تعریفی از بیکاری ندارید ظاهرا![تصویر: thinking.gif]
با همه دوست بودن خوب است با هیچکس زیاد صمیمی نشدن بهتر.
درباره خصلت هاتونم پارتی بازی کردین و خصلت بده خوبتر بود که....45
خدا خیلی وقت پیشا شما رو آمرزید تموم شد رفت....[تصویر: wave.gif]
میپذیرم نقد شما رو....5_004
خیلی خیلی ممنون از پاسخهاتون

شما جلو دوربین مخفی شخصیت شناسی مالارمه بودین![تصویر: icon_pf%20(22).gif] و چه سعادتی عظیم تر از این...[تصویر: 25.gif]
فقط نگفتید تو این صنلی داغ چی میدادید اینطوری ملت صف بستن؟ [تصویر: pirate_2.gif]

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , yu3f , alicpu , goldmen , soso
01-16-2013, 04:28 PM
ارسال: #47
(01-16-2013 01:29 PM)goldmen نوشته شده توسط:  هنوز تا پايان اين صندلي كه جمعه شب باشه ميدوني چقدر زمان مانده................

گروه آشيانه رو ميشناسي؟ چطور گروهي هستند؟
بلی میشناسم. از اون موقعی ک آشیانه هنوز آشیانه نبود. اسمش بود گروه هکران البرز و یک وبلاگ با همین نام در پرشین بلاگ داشتند.. والا اگه بخوام توضیح بدم اولا غیبت میشه ثانیا حرفی ک من بزنم رو اونا نیستن از خودشون دفاع کنند پس حقشون ضایع می شه. فقط در این حد بگم ک قبولشون ندارم. فقط آقای میرزایی ک از اون ابتدا باهاشون بود و بعدا جدا شد رو قبول داشتم ک در واقع علت اصلی شهرت آشیانه بخاطر خدمات ایشونه :-)

مي ارزه ادم هكر بشه؟
از لحاظ روحی؟ بله! شما با بقیه فرق می کنید! اطلاعاتی دارید ک حتی بسیاری از اون هارو نهاد های امنیتی خیلی از کشور ها هم ندارند!
از لحاظ مالی؟ بله! بنده ک از درآمدش راضیم. بازارش هم در ایران و هم در خارج از ایران خیلی خوبه. جزو یکی از مشاغل پردرآمد در همه جای دنیاس. میانگین حقوقی یک متخصص امنیت (همون هکر خودمون) در امریکا بین ۸۵ تا ۱۲۵ هزار دلار در ساله. یکی از دوستام از ایران رفته و در انگلیس هست و درآمدش ب پول ما بیش از ۱۵ میلیون در ماه هست! =)) خلاصه ما قبول داریم Yosef.gif

چي شد كه شما يكباره اينقدر از ما خوشتون آمد؟؟
از شما؟ شخص شما یا انجمن؟
اگر انجمن بخاطر اینکه همیشه خودم رو تنها حس می کردم اما انجمن همراه گمشده من بود.
اگر شما بخاطر اینکه شخصیت جالبی دارید ب نظرم و طرز تفکرتون رو دوس دارم. نحوه کلام و نگاهتون ب مسایل جذابه. آواتارتون هم بی تاثیر نبود Yosef.gif

يك پينشهاد به من؟
ادامه بده

يك نقد از من؟
یکم فضای بسته ات رو باز تر کن. انقد بسته نباش Yosef.gif توضیح بیشتر نیاز نداره تا اونجا ک من میشناسم شمارو Yosef.gif

يك پيشنهاد به بچه هاي انجمن؟
تلاش کنید. دست از بکنم نکنم بردارید. شروع کنید. شکست بخورید یا موفق بشید جفتش موفقیت هست. شروع کنید البته حساب شده اما نه اینکه در حساب و کتاب گم بشید. مطالعه، کسب دانش، بررسی و ارزیابی و شروع. اول تر از همه هم توکل ب خدا Yosef.gif

يك نقد به بچه هاي انجمن؟
فضای ایرادگیری زیاد خوب نیست. حرف زدن زیاده و عمل کم. نقد خوب هم نسبت ب ایرادگیری کمتره.

بيشتر دوست داري با كدوم يك از بچه هاي انجمن كارمالي انجام بدي؟
با ادمین عزیز، استاد قربانیان و استاد قربانی و استاد قدسی و فرهاد جان و مهدی۷۷ (فکر کنم) آقای گلمحمدی عزیز و میرعبــــاس عزیز دل Yosef.gif برای همکاری با هرکدومشون هم برنامه ریزی کردم Yosef.gif

اين : دي رو كي ميخواي عوض كني؟
با چی عوض کنم Yosef.gif هرموقع می نویسم دقیقا همون حالت چهرمه Yosef.gif تغییر کیبورد ب انگلیسی و تایپ Big Grin وسط متون فارسی سخته خب Yosef.gif

(01-16-2013 02:35 PM)HadiMahmoodi نوشته شده توسط:  آقا تا واسه سیستم عامل و شبکه 2 تا دوره واسه من معرفی نکنی دست بردار نیستم!
آقا هادی گل گلاب. والا علت اینکه جای خاصی رو برای این مورد ها معرفی نکردم اینه ک جایی رو نمیشناسم. من خودم یاد گرفتم می ترسم خوب نباشه. باز هم از دوستان شبکه کار می پرسم جایی کلاس رفتن خدمتتون عرض می کنم Yosef.gif

حتی اگه وقت تموم شده باشه و مجبور باشم پ.خ بدم.
ما در خدمتیم داداش Yosef.gif

به قول خودتون Yosef.gif
Yosef.gif

راستی پاسم ندی به سایت فلان و ... . اسم دوره رو خودت بگو
این سری به قول خودم Yosef.gif
Yosef.gif

تشکر شده توسط: alicpu , jahanagahi , حامد , goldmen , soso , کامیار کاظمی
01-17-2013, 01:52 AM
ارسال: #48
آقا یوسف آموزشگاه و مکان دوره رو نمیگما! عنوان دوره رو میگم که معرفی کنی چه دوره ای برم. چون تهران نیستم. اهوازم.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI
01-19-2013, 12:23 AM
ارسال: #49
آقا هادی عزیز
والا من چون دوره ای نرفتم اسم دوره ای نمیتونم بگم. می تونم بگم چیارو مثلا:
مفاهیم شبکه (از اینکه تی سی پی آی پی چیه تا آخر)
روش نصب و راه اندازی شبکه های مایکروسافتی
روش نصب و راه اندازی شبکه های لینوکسی
این مدلی می تونم بگم.
شما یک لطفی بکن. یک پ.خ بزن ب من ک برای من یادآوری بشه. از این همکارا ک دوره ای رفتن و یاد گرفتن سوال کنم و اسم دوره هارو بگم. حتما پ.خ کن ک یادم نره Yosef.gif

تشکر شده توسط: jahanagahi , arsho , M3HDI , soso
01-19-2013, 12:29 AM
ارسال: #50
سخن آخر:

در کار طراحی سایت باید خیلی صادق باشید. گاهی لازمه قیمت هارو ب تفکیک بدید. دقیقا ببینید مشتری چی میخواد و اونو براش اجرا کنید.
سعی کنید دو مرحله ای کار رو شروع کنید. مرحله اول خواسته های مشتری رو دریافت کنید و مرحله دوم نظرات تکمیلی روی خواسته های اون بدین.
وجدان کاری فراموش نشه. مشتری زنگ زد گفت برای ما ی سایت معمولی استاتیک دیزاین خاص هم نمی خواد میشه بزنین چون برای مجوز کار یکیش داشتن ی سایت هست. گفتم نه! گفت چرا!؟!؟ گفتم: من کار بی کیفیت نمی زنم. نه بخاطر پولش. بخاطر وجدان کاریم! یکم بالا پایین کردیم بالاخره ی طرح زدیم براش ک هردو راضی هستیم.

دوستانی ک می خوان شرکت کامپیوتری بزنند. چندین بار در انجمن عنوان کردم. اگر تنها می خواهید خدمت طراحی سایت ارایه کنید، شرکت ثبت نکنید! اگر پورتالی چیزی آماده کردید و رابطه و بند پ دارید ثبت کنید اما برای طراحی سایت نیاز ب ثبت شرکت نیست! ب پیر ب پیغمبر نیست! الکی خودتون رو تو چاه میندازید!
در زمینه های دیگه هم اگر می خواهید سرویسی ارایه کنید سعی کنید در کنار سرویس محصول نرم افزاری (و یا حتی سخت افزاری) هم ارایه کنید. چون معمولا اوایل سال ک تازه سازمان ها بودجه گرفته اند پولی خرج نمی کنند. شرکت هایی ک خدماتشان بیشتر ب صورت سرویس هست در ۶ ماه اول ب مراتب ب مشکل بر میخورند. داشتن محصول کمک بسزایی در کسب درآمد مدت دار و ثابت می کند.

دوستانی ک بفکر کار امنیت هستند باید خلاق باشند. کار امنیت روتین نیست. اگر ذهن روتین ای دارید بیخیال این فیلد کاری شوید. ذهن خلاق و ایده گرا بدرد این کار می خورد.

کسانی ک در فیلد آموزش می خواهند فعالیت کنند هیچوقت خودشونو وابسته ب یک جا نکنند. چون آموزش کاملا رقابتی هست.

افرادی هم ک می خواهند در زمینه شرکت های تولید، بسته بندی و پخش فعالیت کنند بهشون چند تا سفارش می کنم:
برای شرکت تولیدی، بدون پشتوانه اقدام نکنید. پشتوانه همیشه مالی نیست. پشتوانه معنوی ب مراتب مهمتر از پشتوانه اقتصادی است.
برای بسته بندی نیاز نیست ۱۰۰ ها میلیون تومن هزینه کنید تا کارخانه بسته بندی راه بیاندازید. کارخانه های بسته بندی درصد بالایی (ب جرات شاید بشه گفت بالای ۸۰٪) ظرفیت خالی دارند. شما کافی هست درخواست بسته بندی بدید و محصول را با نام خودتون و با مجوز های اون کارخونه بگیرید. بدون هیچ مشکلی!
درمورد شرکت پخش هم باید بگم پخش مویرگی خیلی سخت است. شاید در ظاهر و روی کاغذ خیلی سخت نباشه و حتی ساده! اما در عمل کار زیادی می برد. نیاز ب منبع مالی اولیه، مدیریت بسیار قوی و زمان برای ب نتیجه رسیدن دارد.

کلام پایانی:
صداقت و درستی و راستی را سرلوحه کار خود قرار دهید. توکل بر خدا بکنید و کار را با تحقیق شروع کنید. برای تحقیق برای شروع کار زمان مشخص کنید. ۲ روز ۱ هفته ... شروع کنید. ایده پرداز باشید. ذهن خلاق داشته باشید و سعی کنید فرصت ها را دریابید. به سلامت خود اهمیت بدهید و از انجام کار ترسی نداشته باشید.
اعتماد ب نفس داشته باشید و قدر خودتان را بدانید.
این موارد هم فراموش نشه:
  • جملات تاکیدی
  • تجسم خلاق
  • استفاده از امواج آلفا
  • جذب
  • نگرش مثبت
  • صداقت
  • امانت داری
  • تخصص داشتن
  • احترام گذاشتن
  • صبوری

دیروز ک با سعادت دیدار جناب قربانیان عزیز را داشتم درس های خیلی زیادی از ایشان گرفتم. یکی از نکات موفقیت ایشان ک در خودم خیلی کمرنگ است را برای شما هم می گویم.
کاری ک ایشان انجام می دادند و من خیلی ب این مورد اهمیت نمیدادم (فعل گذشته ب کار بردم تا بگویم از دیروز تصمیم گرفتم من هم همینگونه بشوم و اصلاح کنم رفتارم را) این بود:
تحقیق می کردند، تصمیم می گرفتند و بلافاصله (حتی یک روز هم تاخیر نمی کردند) شروع می کردند!

تشکر شده توسط: arsho , alicpu , M3HDI , حامد , soso , مهدی گل محمدی , mercedes62
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی Delta.H 56 18,056 08-31-2013 05:53 PM
آخرین ارسال: صدفی
  بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی Delta.H 41 13,177 08-21-2013 03:09 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی Delta.H 49 12,034 08-07-2013 08:18 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  "آغاز سومین دوره صندلی داغ میلیاردرها" 3ObHaN 9 2,374 07-27-2013 09:51 PM
آخرین ارسال: Elixir
  هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی مــجــیــנ 24 6,341 12-15-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد مــجــیــנ 59 13,023 12-01-2012 11:01 AM
  شانزدهمین صندلی داغ(خدمات فنی-تبلیغات-مشاور املاک و...) باحضور alimardaniyan مــجــیــנ 20 4,397 11-24-2012 11:15 AM
  پانزدهمین صندلی داغ(نقلیه ریلی) باحضور سعید محمدی مــجــیــנ 18 4,658 11-17-2012 10:00 AM
  چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam مــجــیــנ 17 4,933 11-10-2012 10:31 AM
  سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my مــجــیــנ 49 14,194 11-04-2012 07:03 AM
  سومین صندلی داغ شغل - فوت و فن نویسندگی و تولید نرم افزار کامیار کاظمی 4 3,338 11-02-2012 01:15 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  دوازدهمین صندلی داغ(تجارت خشکبار و مواد غذایی) باحضور mir abas کامیار کاظمی 26 7,765 10-27-2012 10:40 AM
  یازدهمین صندلی داغ(طراحی و گرافیک) باحضور mohammadshamosi مــجــیــנ 12 4,264 10-20-2012 10:01 AM
  دهمین صندلی داغ(آشنايي با آسانسور و مشاغل پيرامون آن) باحضور parsajoon مــجــیــנ 17 4,927 10-13-2012 07:41 AM
  مهمانان صندلی داغ آبان ماه مــجــیــנ 0 920 10-10-2012 08:10 PM
  نهمین صندلی داغ(نمایندگی بیمه) باحضور goldmen مــجــیــנ 27 7,204 10-06-2012 08:24 AM
  هشتمین صندلی داغ(معماری و دکوراسیون) باحضور خانم مهتاب مــجــیــנ 17 5,107 09-26-2012 06:56 PM
  هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ مــجــیــנ 39 9,480 09-22-2012 09:33 AM
  ششمین صندلی داغ-( تجارت،صادرات واردات،ترخیص کاری،نمایندگی های داخلی و خارجی)m_grate29 مــجــیــנ 41 10,407 09-16-2012 05:40 PM
  مهمانان صندلی داغ مهر ماه مــجــیــנ 2 1,103 09-12-2012 07:48 PM
آخرین ارسال: mosafere55

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS