ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی
زمان کنونی: 05-03-2024, 12:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مــجــیــנ
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 25
بازدید: 6323

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی
12-09-2012, 01:53 AM
ارسال: #11
RE: هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی
(12-09-2012 01:11 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  سلام بر فرهاد قربانی، میلیاردری از شمال ایران

سئوال 1- آیا شما کار پخش لوازم یدکی و مواد غذایی را در یک مکان انجام میدهید؟ یعنی مشتری لنت ترمز و مشتری سس مایونز از یک جا خرید میکنند؟! :
قرار نیست کسی از انبار ما خرید کنه.ما خودمون جنس رو تحویل مشتری میدیم.

سئوال 3- اگر جواب سئوال 1 مثبت است: آیا تا حالا برایتان پیش آمده جنس را جابجا تحویل داده یا ارسال کنید؟ مثلاً شمع ماشین را به جای شمع تولد، قالپاق به جای کالباس، سیم ظرفشویی به جای سیم کلاچ یا گیربکس به جای وایتکس برای کسی بفرستید! :
نه خیر .

سئوال 4- از زمانی که به انجمن ملحق شدید، چه تغییراتی در زمینه شغلی برایتان پیش آمد یا ایجاد کردید؟
یک جوان خوب و با استعداد بنام اقای مسعود نوری(مسعود کوچولو) رو پیدا کردم و در کار پخش پوشاک داریم با هم فعالیت میکنیم.

سئوال 2- اگر جواب سئوال 3 مثبت است: سند موتورگازی حامد الان در رهن کجاست؟
سوال بسیار خوب ومهمی رو بیان فرمودید(با تشکر).در یکی از جلسات استانی قرار بود اقا حامد شرکت کند،مثل اینکه مشکلی پیش اومد نتونست شرکت بکنه.و جناب قربانیان با ایشون به مدت 2ساعت و دو دقیقه قهر بودند.که من مجبور شدم جهت اشتی کنان ایندو عزیز سند منگوله دار یک دستگاه موتور گازی(مدل پژو) خودم رو گرو بذارم.سند موتور گازی مال منه12_002فهمیدین سند موتور گازی فعلا در رهن جناب قربانیانه،ولی فکر کنم در حال ازاد شدنه.36

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Delta.H , jahanagahi , mir abbas , m_grate29 , mohsen k1 , mohajer.my , M3HDI , nami , Mind , 3ObHaN , Ali 59
12-09-2012, 02:43 AM
ارسال: #12
(12-09-2012 01:19 AM)434343 نوشته شده توسط:  سلام آقای قربانی
اخطار:می خوام یکم شعله رو زیاد کنم، مواظب باش نسوزی!!
1-شما کار پخش رو از کجا شروع کردین؟ یعنی اول اولش چی شد که تصمیم گرفتین پخش کننده بشین، چطور و با چه امکاناتی شروع کردین؟ اولین کالایی که تو این کار خریدین و فروختین چی بود؟
من کار پخش رو از شهرستان لنگرود شروع کردم12_002(شوخی) .من اول مغازه الکتریکی و سیم کشی برق ساختمان داشتم.دیدم به دلم ننشست و چون قبل از خدمت سربازی در تهران بودم و دوستانی در قسمت پوشاک داشتم،به توصیه انها وارد کار پخش پوشاک شدم. و در ان موقع چند تا از دوستان بد کلاه مرا برداشتند و رفتند. ومنهم از پوشاک خداحافظی کردم.ولی دوستانم (تولید کنندها) هنوز هسنتد و رفاقت ما هم پابرجا. که اومدم تو کار پخش لوازم یدکی. لوازم یدکی رو با یک قلم جنس شروع کردم و توسط یدکی بدهکاری پوشاک رو دادم.
2-سود کدوم کار بیشتره، لوازم یدکی یا مواد غذایی؟ کدوم راحتره؟ هر کدوم از شغلها معایب و محاسن خودش رو داره.سوده یدکی بیشتره ،یدکی سرمایه بیشتری میخواد.شما 10میلیون میتونید یک خاور مواد غذایی بگیری ولی با 10میلیون یک وانت یدکی نمیشه گرفت.ولی زمان برگشت پول تو مواد غذایی زودتره.

3-آقای قربانی من یک بار شما رو تو رشت ملاقات کردم، بی تعارف می گم شخصیت شما دلنشین و جذاب هست و جون میده برای بازاریابی و دلبری از مشتری. آیا مهارتهاتون ارثیه یا اکتسابی؟منظورم اینه که خودتون به صورت ارادی رو مهارتهای ارتباطی کار کردین یا از اولش همینجوری بودین؟ شما لطف دارید.(البته من که چیزی بلد نیستم )ولی هر چه یاد گرفتم از بازار یاد گرفتم.از گلدکویست تونستم در بالا بردن روابط عمومی و اعتماد به نفس بهره خوبی ببرم.

4-برای شروع کار پخش چه امکاناتی لازمه؟ در کل برای افرادی که با کمترین سرمایه و امکانات و تجربه می خوان وارد اینکار بشن یه راهنمایی بکنید.
اول از هر گونه حرکتی ،مدتی شاگردی کنند. کار پخش بیشتر روابط عمومی.ادم باهر امکاناتی میتونه شروع کنه.من با یک کیف سامسونت شروع کردم و با یک قلم جنس.
5-خیلی دوستون دارم و خاطره مهمانوازی شما و بچه های باصفای گیلان رو هیچوقت فراموش نمی کنم.
شما خیلی خیلی لطف دارید.
دوست دارم یه خاطره از شاگردی نکردن خودم براتون بگم. من تا حالا برای کسی شاگردی نکردم.من در ساله1382و83 همیشه تو کار یدکی، فروشم خوب بود.یکی از بازاریهای یدکی که خیلی هوای منو داشت و خیلی کمکم میکرد.یه روز ازش پرسیدم:حاجی چرا من این همه فروش دارم،وضع من خوب نمیشه؟خندیدو گفت ها ها ها. شاگردی نکردی که. من گفتم بابا بی خیال شاگردی نکردی یعنی چی؟ گذشت تا سال1388 یکی دیگه از دوستانم که اونم حاجی بازاری بود و پیرمردی ،(البته من نماینده انحصاریش تو گیلان بودم)از خواست من مدیر فروشش بشم،(چون یه مقدار تو کار فروششون ضغیف بودند) من اونجا شروع به کار کردم .شنبه از شمال حرکت و سه شنبه برمیگشتم شمال.(حقوقش خوب بود).اونجا بود من فهمیدم که شاگردی نکردی یعنی چی . بعداز5سال. سرتون درد اوردم ببخشید

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: Delta.H , jahanagahi , Peanut , mahdi77 , مسعود کوچولو , mir abbas , m_grate29 , mohajer.my , M3HDI , nami , Mind , 3ObHaN , Ali 59 , dehvar
12-09-2012, 04:08 PM
ارسال: #13
به به داداش سلام ت ِ‌ حال خاره؟ کارا رو یارو کردی؟ Yosef.gif (با لحجه شمالی بخون داداش Yosef.gif)

ممنون بابت پاسخ های خوبت آقا فرهاد گل. سوالایی ک الآن تو ذهنمه:
۱- کار لباس ک با آقا مسعود شروع کردید چطوره؟ نحوه شروع تا الآن. حد اقل یک پاراگراف توضیح دهید Yosef.gif (شمایل سوالای امتحان انشا Yosef.gif)
۲- مواد غذایی چی پخش می کردید؟ به کجا ها؟ آیا همیشه نمایندگی میگرفتین (انحصاری) یا نه کلا نماینده فروش بودین؟

فعلا اینا یادم بود. بقیش یادم اومد می پرسم.
داداش جواب سوالای مارو یارو کن نه Yosef.gif (فک کنم یکم مازندرانی شد تهش Yosef.gif)

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , hamed.yegane , m_grate29 , mohajer.my , mir abbas , Delta.H , nami , Mind , Ali 59
12-09-2012, 06:53 PM
ارسال: #14
(12-09-2012 04:08 PM)yu3f نوشته شده توسط:  به به داداش سلام ت ِ‌ حال خاره؟ کارا رو یارو کردی؟ Yosef.gif (با لحجه شمالی بخون داداش Yosef.gif)
با عرض سلام وادب خدمت اقا یوزارسیف خودمون.خوبیم الحمدالاه.

fممنون بابت پاسخ های خوبت آقا فرهاد گل. سوالایی ک الآن تو ذهنمه:
انجام وظیفه می کنیم قربان18
۱- کار لباس ک با آقا مسعود شروع کردید چطوره؟ نحوه شروع تا الآن. حد اقل یک پاراگراف توضیح دهید Yosef.gif (شمایل سوالای امتحان انشا Yosef.gif)
الان چیزی حدود یک ماهی میشه. راضی هستیم و من میخوام در دو بخش جداگانه این کار رو انجام بدم.یکیش فروش بصورت حراجی و دومی بصورت پخش به بوتیکها. دارم مقدمات کار رو فراهم میکنم. تا خدا چی بخواد.
۲- مواد غذایی چی پخش می کردید؟ به کجا ها؟ آیا همیشه نمایندگی میگرفتین (انحصاری) یا نه کلا نماینده فروش بودین؟ادویه جات،و رانی و تخم مرغ.تو استان گیلان.من کارم ایجوری یا نمایندگی میگیرم. یا محصول خودم خریداری میکنم. و بعد پخش میکنم.

فعلا اینا یادم بود. بقیش یادم اومد می پرسم.
بازم اگه سوالی هستم در خدمت شما.

داداش جواب سوالای مارو یارو کن نه Yosef.gif (فک کنم یکم مازندرانی شد تهش Yosef.gif)
زناكنن مازندراني بوردنه قله اورست فتح هاكردنه ، خبرنگاران وشون جا سوال هاكردنه شمه انگيزه چي بيه كه بيمانه كوه اورسته تك ؟

جواب هادانه : اما بيمامه اوجي بچينيم !!!12_002

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: m_grate29 , mohajer.my , jahanagahi , mallarme , yu3f , M3HDI , mir abbas , Delta.H , nami , Mind , Ali 59 , dehvar
12-10-2012, 02:59 PM
ارسال: #15
با تشکر از عزیزانی که سوالاتی را مطرح نمودند.امیدوارم که بتوانم با پاسخ های خود اطلاعات مفیدی در اختیار عزیزان گذاشته باشم..

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mallarme , mohajer.my , M3HDI , mir abbas , Delta.H , nami , Mind , Ali 59
12-10-2012, 08:45 PM
ارسال: #16
درود به فرهاد قربانیHeart عزیزم فرهاد ،کوهی که تراشید کرمانشاهه میدونم که اراده ی شماهم مثل فرهاد کوه کن بزرگه
آقا من چندتا سوال جزئی دارم در مورد کار پخش
1- نرم افزارحسابداریتون چیه؟ من از رافع 7 استفاده میکنم .آیا برنامه خاصی جهت امور پخش مویرگی هست که شما ازش استفاده میکنید؟
2- پرینتری که استفاده میکنید لیزری یا سوزنی؟ هزینه لیزری بیشتره که من دارم استفاده میکنم.(از نظر شارژ کارتریج و هزینه کاغذ A5 ,A4 )
3-شما ویفر سافل رو تو شمال تو مغازه ها دیدید؟ میخام نمایندگی این محصول رو بگیرم خواستم ببینم اگه درموردش و کیفیتش اطلاعاتی دارید من رو در جریان بگذاری.
مرسی فرهاد جان

یزدان نصرتی از کرمانشاه
تماس با من:09197224599
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: M3HDI , mir abbas , jahanagahi , Delta.H , nami , dehvar
12-10-2012, 08:56 PM
ارسال: #17
(12-10-2012 08:45 PM)mohajer.my نوشته شده توسط:  درود به فرهاد قربانیHeart عزیزم فرهاد ،کوهی که تراشید کرمانشاهه میدونم که اراده ی شماهم مثل فرهاد کوه کن بزرگه
سلام یزدان جان .حال واحوال؟
آقا من چندتا سوال جزئی دارم در مورد کار پخش
1- نرم افزارحسابداریتون چیه؟ من از رافع 7 استفاده میکنم .آیا برنامه خاصی جهت امور پخش مویرگی هست که شما ازش استفاده میکنید؟
من حسابداریم هلو هستش. پخش مویرگی نیاز به افراد زرنگ و خبره داره.یعنی هیچ مغازه ای رو از دست نده.
2- پرینتری که استفاده میکنید لیزری یا سوزنی؟ هزینه لیزری بیشتره که من دارم استفاده میکنم.(از نظر شارژ کارتریج و هزینه کاغذ A5 ,A4 )
پرینترم لیزری هست و کاغذ a4
3-شما ویفر سافل رو تو شمال تو مغازه ها دیدید؟ میخام نمایندگی این محصول رو بگیرم خواستم ببینم اگه درموردش و کیفیتش اطلاعاتی دارید من رو در جریان بگذاری.
خبر ندارم. تحقیق کنم .خبر میدم.
مرسی فرهاد جان
چاکر پیچیم

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi , YashaR1989 , mohajer.my , Delta.H , nami , Mind , Ali 59
12-11-2012, 11:30 PM
ارسال: #18
مجددا سلام آقای قربانی
آیا تو کار پخش مواد غذایی می شه فقط رو یه محصول به صورت تخصصی مانور داد، مثلا فقط برنج یا فقط روغن؟ این کار چه مزایا و چه بدیهایی داره؟
در این صورت بهتره با مغازه دارها کار کرد یا عمده فروشا؟ سود تو کار با مغازه دارها و عمده فروشها معمولا چند درصده، یعنی از کارخونه بخریم و به عمده فروش بدیم معمولش چند درصد سوده و اگه به مغازه دار بدیم سود چند درصده؟

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mohajer.my , Delta.H , mir abbas , nami , Mind , Ali 59
12-12-2012, 06:50 PM
ارسال: #19
(12-11-2012 11:30 PM)434343 نوشته شده توسط:  مجددا سلام آقای قربانی
سلام به روی ماهت سعید جان
آیا تو کار پخش مواد غذایی می شه فقط رو یه محصول به صورت تخصصی مانور داد، مثلا فقط برنج یا فقط روغن؟ این کار چه مزایا و چه بدیهایی داره؟

چرا نمیشه.بستگی به توانایی افراد داره.در کارهای تخصصی که شما یک محصول رو داشته باشی.فقط با یک عده افراد میتونی کار کنی.یکی از محاسنش تک محصولی اینه که شما میتونی تمام قدرتو در اون کالا بذاری وسعی کنی با قیمتهای بهتری جنس بفروشی.منتها مشتریان شما محدود میشن. و تنوع کار بستگی به توان خود شخص داره.

در این صورت بهتره با مغازه دارها کار کرد یا عمده فروشا؟ سود تو کار با مغازه دارها و عمده فروشها معمولا چند درصده، یعنی از کارخونه بخریم و به عمده فروش بدیم معمولش چند درصد سوده و اگه به مغازه دار بدیم سود چند درصده؟

بستگی به سرمایه و میزان ریسک پذیری خوتان دارد. سود بستگی به خرید خودت داره ،اگه بتونی جنس رو زیر قیمت بخری،بهتر میتونی تو بازار رقابت کنی.سود بین 10 درصده.بستگی به نوع کالا و نوع خرید شما داره.در صورت خرید خوب ممکنه شما 20درصد هم سود بکنی. من فروشگاه رو می پسندم.چون اگه قرار باشه با یک عمده فروش معامله بکنم و ازش 10میلیون طلبکار باشم.اونو به 20تا فروشگاه میدم و سود بیشتری میگیرم . وممکنه خواب سرمایه من هم کمتر باشه تازه 20تا مشتری هم دارم و این در گردش مال در اینده خیلی به نفع من میشه.

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: mir abbas , Delta.H , nami , Mind , حسین فتحی , Ali 59 , dehvar
12-12-2012, 07:07 PM
ارسال: #20
سلام آقای قربانی.
شما حسابداریتون رو خودتون انجام میدید یا حسابدار دارید؟
اگه حسابدار دارید چقدر بهش حقوق میدید؟
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , nami , Mind
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی Delta.H 56 17,974 08-31-2013 05:53 PM
آخرین ارسال: صدفی
  بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی Delta.H 41 13,140 08-21-2013 03:09 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی Delta.H 49 12,009 08-07-2013 08:18 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  "آغاز سومین دوره صندلی داغ میلیاردرها" 3ObHaN 9 2,350 07-27-2013 09:51 PM
آخرین ارسال: Elixir
  بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی yu3f 55 13,385 01-19-2013 07:48 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد مــجــیــנ 59 13,003 12-01-2012 11:01 AM
  شانزدهمین صندلی داغ(خدمات فنی-تبلیغات-مشاور املاک و...) باحضور alimardaniyan مــجــیــנ 20 4,368 11-24-2012 11:15 AM
  پانزدهمین صندلی داغ(نقلیه ریلی) باحضور سعید محمدی مــجــیــנ 18 4,631 11-17-2012 10:00 AM
  چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam مــجــیــנ 17 4,892 11-10-2012 10:31 AM
  سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my مــجــیــנ 49 14,122 11-04-2012 07:03 AM
  سومین صندلی داغ شغل - فوت و فن نویسندگی و تولید نرم افزار کامیار کاظمی 4 3,321 11-02-2012 01:15 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  دوازدهمین صندلی داغ(تجارت خشکبار و مواد غذایی) باحضور mir abas کامیار کاظمی 26 7,733 10-27-2012 10:40 AM
  یازدهمین صندلی داغ(طراحی و گرافیک) باحضور mohammadshamosi مــجــیــנ 12 4,246 10-20-2012 10:01 AM
  دهمین صندلی داغ(آشنايي با آسانسور و مشاغل پيرامون آن) باحضور parsajoon مــجــیــנ 17 4,861 10-13-2012 07:41 AM
  مهمانان صندلی داغ آبان ماه مــجــیــנ 0 911 10-10-2012 08:10 PM
  نهمین صندلی داغ(نمایندگی بیمه) باحضور goldmen مــجــیــנ 27 7,185 10-06-2012 08:24 AM
  هشتمین صندلی داغ(معماری و دکوراسیون) باحضور خانم مهتاب مــجــیــנ 17 5,093 09-26-2012 06:56 PM
  هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ مــجــیــנ 39 9,433 09-22-2012 09:33 AM
  ششمین صندلی داغ-( تجارت،صادرات واردات،ترخیص کاری،نمایندگی های داخلی و خارجی)m_grate29 مــجــیــנ 41 10,371 09-16-2012 05:40 PM
  مهمانان صندلی داغ مهر ماه مــجــیــנ 2 1,095 09-12-2012 07:48 PM
آخرین ارسال: mosafere55

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS