ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد
زمان کنونی: 04-26-2024, 04:23 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مــجــیــנ
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 60
بازدید: 12969

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امیتازات : 2.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد
11-28-2012, 02:16 PM
ارسال: #51
RE: هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد
با سلام و خدا قوت به استاد بزرگوار
بهداد عزیز ایا دیگر نمیخواهید این تاپیک را ادامه دهید؟
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...2#pid49062

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , mallarme , mohajer.my , بهداد , yu3f , jahanagahi , mir abbas , nami
11-28-2012, 02:57 PM
ارسال: #52
جناب mohajer.my عزیز :
در ابتدا من هم مثل شما استارت این تفکر در ذهنم در مورد رابطه ی جذب با فراماسونها خورد . شدیدا ناراحت شدم به تحقیق پرداختم و موضوع را شفاف سازی کردم . ماجرا را فهمیدم :
قبلا هم اینرا تحریر کردم که افراد سودجو از راز و برملا شدن رازهای موفقیت سوء استفاده کردند که یکی از این اشخاص همین فراماسونها بودند که ( مثلث یک چشم ) به شخصی سازی این مسئله می پردازند . عزیز من توصیه میکنم به دنبال حاشیه ی این گروه ها نروید . یه سوال دارم که جوابش را به خودتان بدهید :
من آرم بهداد را روی فیلمهای جاذبه ی زمین میزنم و مدعی میشوم که اینرا من کشف کردم آیا این درست است ؟
وقتی قوانین طبیعی از زمان پیدایش وجود داشته اند پس چه ادعایی میتوانم داشته باشم . اگر دوست داری مطالعه کن اما در اانتها سر در گم خواهید ماند چون منبعی برای اثبات این نیست که قانون جذب که از قوانین طبیعی جهان هستی است متعلق به گروه ، کشور ، انسان خاصی باشه .

------------------------------------------------------------------------------------------------

جناب ahmad rezaee عزیز :
نظر لطف شماست که بمن ارادت دارید . گفتم برخی اوقات طبق برنامه برای برخی عزیزان SMS هایی سیستمی ارسال میکنم تا شاید در یک لحظه به ذهن عزیزان تلنگری بزنم که شما برای چی به این دنیا امده اید و هدفتان چیست . این جمله ی ( سرانجام ماندن در میدان پیروزی است ) به من انگیزه و شور و هیجان خاصی برای گام برداشتن در مسیر موفقیت ( امید به اینده ) منتقل میکند .وظیفم را انجام دادم وگرنه کار خاصی نکردم .

با سپاس از دو عزیز بزرگوار

تشکر شده توسط: mallarme , mohajer.my , yu3f , jahanagahi , Delta.H , mir abbas , ahmad rezaee , nami , koruosh
11-28-2012, 03:08 PM
ارسال: #53
بهداد عزیز درود بر شما
عذرخواهی میکنم به خاطر اینکه در متن قبلی خودم موضوع رو خوب خدمتت عرض نکردم
من بحث فراماسونری رو میخوام کلاً کنار بگذارم و مطالعات قوانین جذب و قوانین طبیعی رو شروع کنم که چند وقتی بود کنار گذاشتم در مورد این موضوع نیاز به معرفی منابع دارم و کمک شما
با عرض پوزش مجدد اگه امکانش هست منابع مطالعاتی جهت قوانین جذب و قوانین طبیعی که به کارم میاد رو معرفی کنید
مخلصم

یزدان نصرتی از کرمانشاه
تماس با من:09197224599
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , بهداد , jahanagahi , Delta.H , mir abbas , nami , iran
11-28-2012, 03:16 PM
ارسال: #54
(11-28-2012 03:08 PM)mohajer.my نوشته شده توسط:  بهداد عزیز درود بر شما
عذرخواهی میکنم به خاطر اینکه در متن قبلی خودم موضوع رو خوب خدمتت عرض نکردم
من بحث فراماسونری رو میخوام کلاً کنار بگذارم و مطالعات قوانین جذب و قوانین طبیعی رو شروع کنم که چند وقتی بود کنار گذاشتم در مورد این موضوع نیاز به معرفی منابع دارم و کمک شما
با عرض پوزش مجدد اگه امکانش هست منابع مطالعاتی جهت قوانین جذب و قوانین طبیعی که به کارم میاد رو معرفی کنید
مخلصم

تازه متوجه شدم - بخاطر همین بود که تاپیک مسائل کاربردی قانون جذب را تاسیس کرده بودم که از مباحث فراماسونی و تک محوری بودن رها بشویم .
متوجه شدم چشم عزیز کلیه ی منابع کاربردی که بتونید وارد عمل بشوید و به تحلیل و بررسی این قانون برسید را به زودی تحریر میکنم و برایتان ارسال میکنم .
با سپاس از دور شدن شما از فرع موضوع و حرکت در مسیر اصل موضوع
که این خودش یک اقدام بزرگ محسوب میشود 12_00210_004
 تشکر شده توسط: mohajer.my , amiryazdani138 , yu3f , jahanagahi , Delta.H , mir abbas , nami , hamid.h , iran
11-30-2012, 04:19 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-30-2012 04:26 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #55
معجزه یعنی چی ؟ آیا این یک معجزه ی بزرگ نیست ؟

خدایا شکرت – خدایا شکرت – خدایا شکرت
بزرگترین معجزه ی زندگی ام رخ داد که هیچ حرفی برای گفتن ندارم .
شرح کل موضوع :
با بهم خوردن بحث قیمتهای مسکن در ایران مدت دو ماه قبل شروع به تمرکز روی خرید خونه با پرنسس زندگی ام ( خانمم ) کردیم . با تمارین مراقبه ی تجسم عمیق با شنیدن امواج بینورال ( امواج جذب عشق از کائنات + امواج افزایش تمرکز مثبت + امواج مدیتیشن و خواب عمیق ) + دنبال کردن حس شهود و تمارین متوالی از روی دفتر ویژن ( نوشتن اهداف در بازه ی زمانی + شکر گذاری های روزانه + نوشتن عبارات تاکیدی ویژه ی هدف و تکرار آنها و ... ) و ... توانستیم خانه ی دلخواهمان را جذب کنیم .
معجزه از اینجا آغاز شد که ما با فروش منزل مان و مبلغی که داشتیم ( 140 م خانه خودمان + 60 م تومان پس انداز و حمایت دوستان نزدیک ) مبلغ 200 میلیون پول را برآورد میکردیم . عزیزانی که در کار مسکن هستند میدانند که در منطقه 2 تهران زیر 240 میلیون نباید دنبال خونه بگردیم چون قیمت یک خونه ی نوساز در منطقه 2 متری 4 میلیون تومان است پس نمیشه با 200 م تومان در این منطقه خونه خرید ( ذهن خودآگاه یا منطقی ) اما خونه ی کنونی مان روبروی بهبودی زیر خیابان آزادی یعنی منطقه 10 بود . من با عمق بیشتری به تجسمها فرو میرفتم تا کاملا خونه ی جدیدم را با تمام امکانات و جزئیاتش را ببینم و مشاهده کنم که از قبل این خونه مال منه و بعد پشت این ویژن سازی تجسمی در مراقبه کاملا حس داشتن ( احساس لیاقت ) خونه در منطقه 2 را در خودم نهادینه میکردم تا اینکه موردی اکازیون را با خانمم جذب کردیم درست همان خونه ای بود که داخل تجسمم واضح می دیدمش . البته فراموش نکنیم که باید از ملکه ی زندگی ام هم باید قدردانی ویژه ای کنم که با توجه به این جمله ( نتیجه ی قانون به ما ربطی نداره و وظیفه ی ما تلاشه تلاشه تلاشه ... ) معنی تلاش را با جستجوی های روزمره اش به کمال محض عینیت تبدیل کرد . ما با همدیگر حدود 100 خونه را برای خرید در منطقه دیدیم که حدود 60 % این خونه ها را خانمم بازدید کرد . درسته شاید از نظر منطقی ( خودآگاه ) با مبلغ 200 میلیون تومان نمیشد در منطقه ی 2 خونه ای زیر 8 سال پیدا کرد اما ناخوداگاه باز هم کار خودش را کرد و قدرت خودش را خیلی راحت نشان داد .
مشخصات خانه ی جدید :
64 متر/ 2 خوابه / دو سال ساخت / سه بر / طبقه ی 2 ( گل طبقات ) / فول امکانات ( آسانسور – آیفون تصویری – پارکینگ بدون مزاحم – پکیج – شوفاژ – Open – MDF – کف سنگ – نما سنگ – دو درب ریموت دار پارکینگ و .... )

این هم عکسهای قسمتی از این منزل :

[تصویر: 0q6by3sm5zpdswcdsii.jpg]
[تصویر: nc94as65oeyl1qp4ii0g.jpg][تصویر: ek01jag1nhe9wv4sn15.jpg]

عزیزان عمل و به عینیت تبدیل شدن آرزوها و اهدافتان در حرف زدن و تک محوری عمل کردن نیست . با یک راه ( به قول برخی عزیزان میانبر یا راه مستقیم ) نمیتوان به هر آرزویی رسید بلکه با روشهای کاربردی و مدون و فالوپیگیری های مستمر میتوان به هر چیز حتی ناممکن ها هم رسید . خوب نزدیک 29 ساله از زندگی من میگذره . از شما عزیزان سوالی دارم :
آیا در این سن به نظر شما بدون پشتوانه ی خانواده رسیدن به اهداف این چنینی زیبا نیست ؟
اولین خانه ی خودمون را در حدود 5 الی 6 سال قبل خریدیم آیا قانون جذب در جریان نیست ؟
قانون طبیعی جذب همیشه جریان دارد اما این شما هستید که باید با آن همسو شوید . اکثریت با محدود کردن آرزوهای خود آن خواسته یا هدفشان را می کشند و دفن میکنند و اجازه نمیدهند که آرزویشان رشد کند ، جان بگیرد ، به عینیت تبدیل شود . مهم نیست چه کسی هستی ! مهم نیست چقدر پول داری ! مهم اینکه بخاطر داشته هایت همین امروز شکرگذاری را عمیق آغاز کنید . خیلی از دوستان نزدیکم بارها بمن میگویند هرقدر بتوانیم شکرگذاری میکنیم و ( خدایا شکرت ) را تکرار میکنیم . عزیزان این کار شاید تاثیر گذار باشد اما تا زمانیکه شمارش شکرگذاری را نداشته باشید به هدفتان نخواهید رسید زیرا شکرگذاری ، دفتر ویژن ، تابلوی درختی آرزوهایتان ، تمارین باید روال منظم داشته باشند نه هر قدر که شما دوست دارید و هر زمان و هر روز شما حال داشتید تمرین انجام بدهید و روز بعد بیخیال باشید و این نظم است که نظام خواسته تان را به کائنات تعریف میکند نه بی نظمی و هرج و مرج با باورهای سست و بی عنصر . من و همسرم کار خاصی نکردیم فقط با قانون و کائنات یکی و همتراز شدیم . و ناخودآگاه هم رحم نکرد دست به خلق آگاهانه به داده هایی که بهش داده بودیم زد . همین به این سادگی . این موضوع را در تاپیک خاطرات روزانه ی راز هم قرار دادم زیرا حادثه ی بسیار بزرگی در زندگی ام هستش .

موفقیت یعنی شکستن چهارچوبها ( 20 % کار یدی یا منطقی مابقی کار ذهنی است )

دوستتان دارم بی ریا - این روزها باید به مرحله ی تثبیت آرزو مشغول باشم ( مرحله ی تصدیق قانون جذب و شکرگذاری )
 تشکر شده توسط: M3HDI , mir abbas , amiryazdani138 , Delta.H , ahmad rezaee , mohajer.my , حامد , SHAYAN.IRANI , jahanagahi , dara , nami , almas , maryambanoo , مرتضی الهی , حسین فتحی , hamid.h , j2j4k , samiar afshari , Peanut , koruosh , iran
11-30-2012, 04:36 PM
ارسال: #56
ممنون اقا بهداد به خاطر حوصله ای که بابت تک تک سوالات دوستان به خرج میدهید.واقعا مطالبتان بسیار گیرا و در عین حال بسیار اموزنده است.
من خودم خیلی کارهایی که انجام میدم به محض اینکه به ذهنم خطور کرده شروع به انجامش کردم .ایا به نظر شما اینگونه شروع کردن لطمه ای به ادامه فعالیت یا کارم نمیزنه؟منظورم اینه که اینده فعالیتم را مکتوب نمیکنم ولی دائم اینده کارم را در ذهن پرورش میدهم.ایا این کار باعث نمیشه کارم یکنواخت بمونه و در کارم درجا بزنم؟

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , Delta.H , mohajer.my , حامد , jahanagahi , nami , hamid.h
11-30-2012, 04:48 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-30-2012 04:52 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #57
(11-30-2012 04:36 PM)mir abas نوشته شده توسط:  ممنون اقا بهداد به خاطر حوصله ای که بابت تک تک سوالات دوستان به خرج میدهید.واقعا مطالبتان بسیار گیرا و در عین حال بسیار اموزنده است.
من خودم خیلی کارهایی که انجام میدم به محض اینکه به ذهنم خطور کرده شروع به انجامش کردم .ایا به نظر شما اینگونه شروع کردن لطمه ای به ادامه فعالیت یا کارم نمیزنه؟منظورم اینه که اینده فعالیتم را مکتوب نمیکنم ولی دائم اینده کارم را در ذهن پرورش میدهم.ایا این کار باعث نمیشه کارم یکنواخت بمونه و در کارم درجا بزنم؟

درود بر شما پادشاه کائنات
وظیفمه که در خدمت عزیزان باشم و تا جایی که اطلاعات دارم پاسخ در حد معلوماتم بدهم
به ذهن خطور کردن یک موضوع استارت اولیه ی یک رویداد خوب میتواند باشد . همیشه در جمعی حضور پیدا میکنم که از یکنواختی به دور باشد یعنی راهکارهای جدید ، نتایج متحیر کننده ، دستاوردهایی زیبا و ... داشته باشد نه فقط مطلق با صحبت و تئوری به کار خود ادامه بدهیم . درسته اگر اینکار رو همیشه دنبال کنید هر انچه که همیشه بدست اوردید را باز هم بدست خواهید اورد . شاید درجا هم بزنید . من نظر خودم را مینویسم و به نظرات همه ی اساتید احترام میگذارم اما یک راه را رفتن یعنی به اندازه ی یک راه دریافت کردن . بزارید رک بنویسم هدف فقط یکی نیست که بشه با یک روش به همه ی انها رسید . برای هر هدفی راههای متفاوتی وجود دارد . ایده ی شما بعد از تفکر یک موضوع ستودنی است چون احتمال داره این تفکر خود یک حس شهودی از جانب کائنات و خالقتان باشد اما اگر نباشد چی ؟
روشهای منظم را دنبال کردن در سمت همسویی کائنات تمام راز موفقیت هستش . راز ساده است اما انجامش صبر و پشتکار و باور قوی میخواهد . باید به اهدافمان گسترش دهیم آن هم تا بینهایت . از خودخواهی باید دست بکشیم تا به دگرخواهی برسیم کاری که یک دولتمند میکنه . لطفا کتاب ( دولت و فرزانگی ) مارک فیشر را مطالعه کنید اما آنرا سرلوحه ی مطلق خود قرار ندهید و فقط بیاموزید و عبرت بگیرید . شما موفق خواهید شد اگر خودتان بخواهید
با سپاس از شما عزیز بزرگوار
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , Delta.H , mir abbas , ahmad rezaee , mohajer.my , حامد , jahanagahi , yu3f , nami , "pejman" , koruosh
11-30-2012, 05:32 PM
ارسال: #58
آقا بهداد اگه امکانش هست لطفا در مورد دفتر ویژن بیشتر توضیح دهید.
دفتر ویژن همون نوشتن اهداف میشه؟
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , mohajer.my , jahanagahi , Delta.H , nami
11-30-2012, 05:41 PM
ارسال: #59
(11-30-2012 05:32 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  آقا بهداد اگه امکانش هست لطفا در مورد دفتر ویژن بیشتر توضیح دهید.
دفتر ویژن همون نوشتن اهداف میشه؟

دفتر ویژن یا دفتر آرزوها دفتری است که یک سلسله تمرینات نوشتاری ( نظیر نوشتن اهداف - اهداف 101 - تابلوی دفتری آرزو - قسمت شکرگذاری - قسمت معجزات روزانه و .......... ) را روزانه دنبال میکنیم . این تمرینها خیلی در روند زندگی مان تاثیر بسزایی دارد که به هدف نزدیکتر شویم
 تشکر شده توسط: mir abbas , ahmad rezaee , amiryazdani138 , mohajer.my , jahanagahi , yu3f , Delta.H , nami , مرتضی الهی , hamid.h , koruosh
12-01-2012, 11:01 AM
ارسال: #60
ممنون از پاسخگویی جناب بهداد.
موفق باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , بهداد , Delta.H , M3HDI , nami , hamid.h , iranboy
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی Delta.H 56 17,919 08-31-2013 05:53 PM
آخرین ارسال: صدفی
  بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی Delta.H 41 13,109 08-21-2013 03:09 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی Delta.H 49 11,962 08-07-2013 08:18 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  "آغاز سومین دوره صندلی داغ میلیاردرها" 3ObHaN 9 2,335 07-27-2013 09:51 PM
آخرین ارسال: Elixir
  بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی yu3f 55 13,237 01-19-2013 07:48 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی مــجــیــנ 24 6,285 12-15-2012 09:19 AM
  شانزدهمین صندلی داغ(خدمات فنی-تبلیغات-مشاور املاک و...) باحضور alimardaniyan مــجــیــנ 20 4,335 11-24-2012 11:15 AM
  پانزدهمین صندلی داغ(نقلیه ریلی) باحضور سعید محمدی مــجــیــנ 18 4,608 11-17-2012 10:00 AM
  چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam مــجــیــנ 17 4,835 11-10-2012 10:31 AM
  سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my مــجــیــנ 49 13,980 11-04-2012 07:03 AM
  سومین صندلی داغ شغل - فوت و فن نویسندگی و تولید نرم افزار کامیار کاظمی 4 3,318 11-02-2012 01:15 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  دوازدهمین صندلی داغ(تجارت خشکبار و مواد غذایی) باحضور mir abas کامیار کاظمی 26 7,705 10-27-2012 10:40 AM
  یازدهمین صندلی داغ(طراحی و گرافیک) باحضور mohammadshamosi مــجــیــנ 12 4,218 10-20-2012 10:01 AM
  دهمین صندلی داغ(آشنايي با آسانسور و مشاغل پيرامون آن) باحضور parsajoon مــجــیــנ 17 4,830 10-13-2012 07:41 AM
  مهمانان صندلی داغ آبان ماه مــجــیــנ 0 907 10-10-2012 08:10 PM
  نهمین صندلی داغ(نمایندگی بیمه) باحضور goldmen مــجــیــנ 27 7,154 10-06-2012 08:24 AM
  هشتمین صندلی داغ(معماری و دکوراسیون) باحضور خانم مهتاب مــجــیــנ 17 5,068 09-26-2012 06:56 PM
  هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ مــجــیــנ 39 9,416 09-22-2012 09:33 AM
  ششمین صندلی داغ-( تجارت،صادرات واردات،ترخیص کاری،نمایندگی های داخلی و خارجی)m_grate29 مــجــیــנ 41 10,355 09-16-2012 05:40 PM
  مهمانان صندلی داغ مهر ماه مــجــیــנ 2 1,086 09-12-2012 07:48 PM
آخرین ارسال: mosafere55

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS