ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...)
زمان کنونی: 05-05-2024, 01:03 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: 123456
آخرین ارسال: soni70
پاسخ: 661
بازدید: 90578

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امیتازات : 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...)
10-02-2011, 01:09 AM
ارسال: #61
RE: پیشنهاد مشارکت کاری
آقاي جوان، دوستاني كه فرموديد بايد داراي چه شرايطي باشند؟
بر اساس فرموده شما "دوستان علاقه مند به فعالیت در زمینه شهرک سازی،جاده سازی،مسکن مهر با بررسی شرایط خو،آمادگی خویش را اعلام نمایند تا در زمینه مربوطه توضیحات لازمه داده شود."
صرفا مولفه "علاقه مندي" كفايت مي كند براي شركت در اين پروژه؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: جوان , Suma , jahanagahi , مهتاب , kimyya , mjdehghani , ناصر صادقی
10-02-2011, 01:23 AM
ارسال: #62
دوستان پدر خانم بنده 40سال سابقه پيمانكاري دارند پول خوبي توي اينكار هست كار جذاب و پر تحركي هم هستش دوستان عزيز اگه آمادگي دارند توصيه ميكنم فرصت رو از دست ندن يا علي بگويند و وارد گود بشن البته ما حسابداري خونديم ودر يك موسسه دولتي مشغول بكاريم و علاقمنديمونم بيشتر شعر و نويسندگي هستش موضوعمان فرق ميكنه فرصتها رو از دست نديم بقول استاد قربانيان موفقترباشيد

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: جوان , MARYAR , مهتاب , kimyya , ناصر صادقی
10-02-2011, 01:23 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-02-2011 02:06 AM، توسط جوان.)
ارسال: #63
(10-02-2011 01:09 AM)maryam_sh نوشته شده توسط:  آقاي جوان، دوستاني كه فرموديد بايد داراي چه شرايطي باشند؟
بر اساس فرموده شما "دوستان علاقه مند به فعالیت در زمینه شهرک سازی،جاده سازی،مسکن مهر با بررسی شرایط خو،آمادگی خویش را اعلام نمایند تا در زمینه مربوطه توضیحات لازمه داده شود."
صرفا مولفه "علاقه مندي" كفايت مي كند براي شركت در اين پروژه؟

سلام.
خیر همانطور که در بالا گفتم با بررسی شرایط خود اعلام علاقه مندی نمایند.
شرایط مورد اهمیت رزومه کاری و داشتن سرمایه مورد نیاز برای شروع است.و شرایط دیگر مانند رتبه شرکت تاسیس شده شما و اعضای مشارکت و محل زندگی و... از اهمیت خاصی برخوردار نیستند زیرا با ارتباطات قابل حل خواهند بود.

سپاس.
(10-02-2011 01:23 AM)pulaki نوشته شده توسط:  دوستان پدر خانم بنده 40سال سابقه پيمانكاري دارند پول خوبي توي اينكار هست كار جذاب و پر تحركي هم هستش دوستان عزيز اگه آمادگي دارند توصيه ميكنم فرصت رو از دست ندن يا علي بگويند و وارد گود بشن البته ما حسابداري خونديم ودر يك موسسه دولتي مشغول بكاريم و علاقمنديمونم بيشتر شعر و نويسندگي هستش موضوعمان فرق ميكنه فرصتها رو از دست نديم بقول استاد قربانيان موفقترباشيد

سلام.
سپاس از شما.دوستان نیز میتوانند از تجربیات نزدیکان شما بهره ببرند.
البته من نیز رشته تحصیلیم چیزه دیگری است و واقعا نامرتبط هستنWink
امیدوارم هنرتان روزافزون شود.
پیروز باشید.
از آنجا که بحث سرمایه و رزومه کاری را بیان کردم لازم دانستم نگرانی عزیزان را در خصوص این قسمت کاهش دهم.

سرمایه:
شما که از دولت کار را تحویل و به دولت هم انجام شده اش را میدهد نگران هزینه ها نباشید چون دولت تماما تقبل خواهد کرد.هر چند هستند افرادی که میگویند دولت تا پایان کار پول نمیدهد اما در حقیقت انبوه سازان هستند که پول را برای خود نگه میدارند و تا کار تمام نشود 1 ریال هم به پیمانکار نمیدهند تا از این طریق خود نیز صاحب سود و منفعی بسار گردند و به شما میگویند که دولت به ما هنوز پولی نداده است و کیست که ثابت کند پول داده شده است!
خیالتان را آسوده کنم Smile شما با بخش خصوصی سر و کار ندارید که بخواهند یک طرح را با 100 واسطه به شما برسانند. شما طبق توافق نامه فعالیت میکنید. در بعضی موارد(اغلب) دولت پیش پرداخت هم میدهد که خود را تامین کنید!

برای نمونه(صرفا یک مثال است) یک مجتمع 100 واحدی را مثال میزنم:

شما برای ساخت 100 واحد به طور متوسط 70 متری(همراه با مشاعات و ...) تقریبا به 1.700.000 (یک میلیاردو هفتصد میلیون تومان) نیاز دارید.
ولی تمامی این پول از سمت دولت تامین میشود و آن چه نیاز است شما دخیل کنید به دو صورت است:
1. اگر پیش پرداخت در توافق نامه ذکر شود:
50 میلیون تومان برای اسکان خود و کارگرانتان و حصارکشی محیط هزینه میکنیدکه این پول را از روی مبلغی که در مرحله اول(اصولا 10 ال 20 روز بعد از کلنگ خوردن)دریافت میکنید برمیدارید.

2.حال اگر دولت بخواهد بعد از اجرای هر مرحله پول بدهد:
دریافت اول شما بعد از خاکبرداری خواهد بود که به طور مثال آن نیز 70 میلیون تومان هزینه دارد. پس میشود 120(50 میلیون هزینه اولیه 70 میلیون خاکبرداری) میلیون.شما قسط اول را دریافت میکنید و آن مثلا 25% قرار داد است یعنی 450 میلیون تومان که هزینه های خود را از آن برمیدارید و سود را برداشته و مابقی را برای فعالیت مرحله بعد خرج میکنید.حال آنکه اگر حالت دوم رخ دهد شما میتوانید 70 میلیون خاکبرداری را به پیمانکار خاکبردار به صورت چک(معتبر شرکتی) بدهید و در حقیقت هزینه ای نکنید.

پس زیاد نگران این قسمت نباشید.
چه بسا برای ساخت 4 واحد در این محله ما نیاز به 300 میلیون پول دارید اما برای ساخت 100 واحد 50 میلیون که آن هم سریعا به حسا[/b]بتان بازمیگردد.
در تمامی موارد باید توجه داشته باشیم شما میتوانید مدیر طرح و پیمانکار درجه 1 باشید نه درجه 2 و 3!

تخصص :

اصولا پیمانکار های درجه 1 باید دارای شرکتی با رتبه 1 الی 3 داشته باشند(بحث رتبه بندی خارج از مقوله است).شما ندارید نه شرکت دارید نا رتبه!اما راه حل دارید.راه حل زیاد پیچیده و ناعادلانه(همانند کسانی که رتبه خود را به قیمت های گزاف اجاره میدهند) نیست!
آنچه لازم است تجربه در اینگونه فعالیت هاست یا اگر تازه شروع به کار میکنید تیمی قوی گردآورید که از تجراب هم بهره ببرید هر چند که ما نیز در این راه در صورت بروز هرگونه مشکل و یا راهنمایی بدونه هیچ چشمداشتی در خدمتتان هستیم.
لازم نیست که تاکنون حداقل 200 واحد ساخته باشید همت لازم است و علم و تجربه(البته نه به اندازه 200 واحد بلکه به اندازه ای که راه و چاه را خوب فراگرفته باشید).

امیدوارم توانسته باشم که منظور خویش را بدرستی برسانم.

هرگونه سوالی بود در خدمتم.
کامروا باشید.

ببار ای بارون ببار ...

[تصویر: u8g8845rk0x3wgn414np.jpg]
 تشکر شده توسط: Suma , jahanagahi , MARYAR , مهتاب , kimyya , toranj63 , saeed225 , ناصر صادقی
10-02-2011, 02:33 AM
ارسال: #64
ما که از 5 ماهگی تو کارگاه بزرگ شدم Big Grin ولی تا حالا تو کار ساخت مسکونی نبودم ، بجز پروژه های مهر نجف اباد که زود تموم شد . هر کمکی بود در خدمتم در زمینه یساختمون های اداری مثل بیمارستان ، سد سازی ، پل سازی ، راه سازی ، تصفیه خونه و همچنین معرفی بهترین مهندس ها و تکنسین ها کشور به شما .
اما یه نکته ، اینکه شما میگید همه چیز پایه دولت هست ، یعنی گرفتن یه پروژه ! گرفتن یه پروژه 1 میلیاردی هم به شرکت گرید 4 نیاز داره ! شرکت گرید چهار هم به 4 تا مهندس عمران و 5-6 تا دستگاه نیاز داره ....علاوه بر اون ، چون صورت وضعیت ها همیشه حداقل 1 ماه عقبه باید ، 200 تومن هم همیشه داشته باشی تا کارگر رو ساکت کنی .
که فکر نکنم جز دو سه نفر ، کسی تو این سایت همچین شرکت و همچین سرمایه داشته باشه ...
البته اگه شما کار های عمرانی رو بدون مناقصه بتونید بگیرید ، من میتونم شرکت مناسب رو براتون پیدا کنم .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: جوان , Suma , jahanagahi , MARYAR , مهتاب
10-02-2011, 02:44 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-02-2011 02:49 AM، توسط جوان.)
ارسال: #65
(10-02-2011 02:33 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  ما که از 5 ماهگی تو کارگاه بزرگ شدم Big Grin ولی تا حالا تو کار ساخت مسکونی نبودم ، بجز پروژه های مهر نجف اباد که زود تموم شد . هر کمکی بود در خدمتم در زمینه یساختمون های اداری مثل بیمارستان ، سد سازی ، پل سازی ، راه سازی ، تصفیه خونه و همچنین معرفی بهترین مهندس ها و تکنسین ها کشور به شما .
اما یه نکته ، اینکه شما میگید همه چیز پایه دولت هست ، یعنی گرفتن یه پروژه ! گرفتن یه پروژه 1 میلیاردی هم به شرکت گرید 4 نیاز داره ! شرکت گرید چهار هم به 4 تا مهندس عمران و 5-6 تا دستگاه نیاز داره ....علاوه بر اون ، چون صورت وضعیت ها همیشه حداقل 1 ماه عقبه باید ، 200 تومن هم همیشه داشته باشی تا کارگر رو ساکت کنی .
که فکر نکنم جز دو سه نفر ، کسی تو این سایت همچین شرکت و همچین سرمایه داشته باشه ...
البته اگه شما کار های عمرانی رو بدون مناقصه بتونید بگیرید ، من میتونم شرکت مناسب رو براتون پیدا کنم .

سلام دوست عزیز.
به نکته قابل توجهی اشاره کردید.بله درست میفرمایید.
من تخصصی بیان نکردم که دوستان سردرگم نشوند.
تا الان 2 بار شده من گرید 1 برای دوستانم فراهم کردم.همه چیز امکان پذیر استSmile و بحمدالله تا جایی که بتوانم این مشکل دوستان را رفع مینمایم.
در کارهای شهرک سازی به اون صورت مناقصه صورت نمیگیرد هر کسی یک قیمتی میدهد که علانا طرحی به قیمت گذاران اعطا نمیشود اصولا در شهرک سازی های بزرگ 2000 واحد به بالا فقط 15 نفر(شرکت) در ایران قیمت پیشنهاد میدهند!!!!
اتفاقا پروژه سد سازی نیز در دست دوستان در حال بررسی است.ممنونم بابت این همه لطفی که دارید.شما هم اگر دوست داشتید فعالیت کنید من همه جوره در خدمتتون هستم و مفتخرم میکنید.
انشاالله تعامل خوبی داشته باشیم.
سپاس گذارم.
سربلند باشی دوست من.

ببار ای بارون ببار ...

تشکر شده توسط: 3ObHaN , Suma , jahanagahi , MARYAR , مهتاب , kimyya , toranj63 , ناصر صادقی , afshinjan1
10-02-2011, 02:59 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-02-2011 03:02 AM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #66
موافقم ، هیچ چیز نشد نداره .
شهرک سازی اسونه ، ولی دنگ و فنگ خاص خودش رو داره . با اینکه مناقصه صورت نمیگیره ولی تو هر شهری ، یه شرکتی یه نفری هست که به شهرداری و فرمانداری و اداره کار و اینجور سازمان ها نزدیکه و اکثر شهرک سازی ها و کلا پیمانکاری های داخل شهری رو میگیره که این کار رو برای شرکت تازه کار سخت میکنه .
اما من یه پیشنهاد دارم دوستان جوون (نه از نظر سنی ، از نظر کاری ) برن یه شرکت ثبت کنند ، کار های دست دوم و سوم و چهارم رو بگیرن . مثل گچ کاری و دیزاین داخلی همون شهرک های 2000 واحدی یا محوطه سازی و چمن کاری ، یا نصب تاپ و سرسره تو پارک و .. .
با سودی هم که میکنند ، اول مدرک عمران بخرند ( هر مدرک 4 تومنه ) و بعد به ترتیب دو تا کامیون یه لودر یه بیل میکانیکی بخرن و گرید شرکتشون رو بکشن بالا .
شما هم دوست عزیز کارهای دست دوم رو به دوستان معرفی کن .
حداکثر خرج اینکارم 5 میلیونه ! اونم حداکثر . چون شما با شرکت طرف هستید نه با دولت پول ها نقده . از 5 میلیونم ، 4 میلیونش واسه گرفتن یه مدرک عمرانه که اونم اگه یه مهندس عمران باهاتون شریک شه دیگه نور علا نوره .
به والله اگه اینکار رو بکنند ، تو 3 سال حداقل یه شرکت گرید 3 دارند و 1 میلیارد پول تو جیبشون .
هم کار افرینیه ، هم سودش به نسبت بالا تره .

تشکر شده توسط: Suma , جوان , MARYAR , مهتاب , toranj63 , ناصر صادقی , alireza091111
10-02-2011, 03:15 AM
ارسال: #67
سبحان جان من یک دوجین یا 3 جین

مهندس عمران - معماری - نقشه بردار - پیمانکار

متخصصین فنی (برقکار- کابینت ساز - mdf کار و دکوراتور و اینا ) داریم توی فامیل نزدیک

ایا واقعا میشه رفت شرکت زد و اینکارهارو برداشت

اساسنامه شرکت شامل چی باید باشه ؟؟ کجا باید ادم بره برا برداشتن همون کارهای جزیی

الان فکرشو میکنم حیفه اینهمه نیرو هست تو فامیل ما

همه کار دارن خوبشم دارن اما بعضیهاشون درامدشون کمه با مدارک خوب

من یک رزومه برا اقای جوان PM کردم الان فکر کردم دیدم حداقل 10 نفر رو یادم رفته

همه هم عمو-پسر خاله - پسر عموو هستن

اگر دورتر برم که کلی میشن Yosef.gif

من عاشق این کارم

البته مدیریتش و برنامه ریزی (اینکارم خیلی خوبه Yosef.gif )

اشکی که هنگام شکست میریزیم عرقیست که هنگام تلاش نریختیم !!!
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , جوان , MARYAR , مهتاب , ناصر صادقی
10-02-2011, 03:28 AM
ارسال: #68
اره گلم .
اما نباید شلوغش کنی . باید بسته به کاری که میگیری شریک واسه خودت دست پا کنی . اول معلوم کن میخوای چیکار بگیری . خاک برداری ، محوطه سازی دیزاین داخلی برق کاری و ...
اول مخ مهندس عمران ها رو بزن ، یه شرکت ثبت کن . هر مهندس عمران مدرکش 4 میلیون می ارزه . اگه بهشون سهام بدی به جای پول خیلی سود میکنی .
اساسنامه نوشتنش اسونه . باید کمک بگیری از این شرکت ها . من زیاد وارد نیستم ، ولی پدرم اندازه ی موهای سرم اساسنامه ثبت کرده ( البته مو دارم کچل نیستم Big Grin ) الان ماموریته برگشت میتونم ازش بپرسم دقیق بهت بگم .
قبلا ها میشد واردات و صادرات و اینجور چیز ها رو بنویسی . الان نمیزارن دیگه .
فقط میدونم باید پایان خدمت داشته باشی ، سه تا اسم میدی یکیش رو انتخاب میکنند .
اساسنامه رو نوشتی ، اسم و ارم انتخاب کردی . باید یه جا دست و پا کنی واسه دفتر ! واسه شروع یه اطاق از خونت خیلی خوبه . یا یه مغازه یا اگه وضعت خوبه یه اپارتمان کرایه کن .
واسه پیدا کردن کار باید بگردی . یه بار تو روزنامه همشهری نیازمندی ها دیدم نوشته بود کار دسته دوم . 2 صفحه بود پر کار . فردا بخر ببین هست .
بعد باید یکی از این سررسید ها پیدا کنی که توش اسم و ادرس شرکت ها رو نوشته . باید زنگ بزنی و فعالیتت رو بهشون بگی و بگی کار دست دوم بر میداری . فقط دقت گن باید جوری حرف بزنی یارو فکر کنه 50 ساله شرکت داری . اولش سخته ولی بعد اینکه دو سه تا برداشتی و خوب انجام دادی ، روزمت رو ببینن حال میان و باهات همکاری میکنند .
اگه شرکت زدی منم کاری دیدم بهت میگم

تشکر شده توسط: Suma , جوان , MARYAR , مهتاب , ناصر صادقی , alireza091111
10-02-2011, 03:31 AM
ارسال: #69
(10-02-2011 02:59 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  موافقم ، هیچ چیز نشد نداره .
شهرک سازی اسونه ، ولی دنگ و فنگ خاص خودش رو داره . با اینکه مناقصه صورت نمیگیره ولی تو هر شهری ، یه شرکتی یه نفری هست که به شهرداری و فرمانداری و اداره کار و اینجور سازمان ها نزدیکه و اکثر شهرک سازی ها و کلا پیمانکاری های داخل شهری رو میگیره که این کار رو برای شرکت تازه کار سخت میکنه .
اما من یه پیشنهاد دارم دوستان جوون (نه از نظر سنی ، از نظر کاری ) برن یه شرکت ثبت کنند ، کار های دست دوم و سوم و چهارم رو بگیرن . مثل گچ کاری و دیزاین داخلی همون شهرک های 2000 واحدی یا محوطه سازی و چمن کاری ، یا نصب تاپ و سرسره تو پارک و .. .
با سودی هم که میکنند ، اول مدرک عمران بخرند ( هر مدرک 4 تومنه ) و بعد به ترتیب دو تا کامیون یه لودر یه بیل میکانیکی بخرن و گرید شرکتشون رو بکشن بالا .
شما هم دوست عزیز کارهای دست دوم رو به دوستان معرفی کن .
حداکثر خرج اینکارم 5 میلیونه ! اونم حداکثر . چون شما با شرکت طرف هستید نه با دولت پول ها نقده . از 5 میلیونم ، 4 میلیونش واسه گرفتن یه مدرک عمرانه که اونم اگه یه مهندس عمران باهاتون شریک شه دیگه نور علا نوره .
به والله اگه اینکار رو بکنند ، تو 3 سال حداقل یه شرکت گرید 3 دارند و 1 میلیارد پول تو جیبشون .
هم کار افرینیه ، هم سودش به نسبت بالا تره .

سبحان جان کاملا درست میفرمایی.
در مورد اون فرد ذی نفذ هم کاملا موافقم اصولا هر استان دسته یه بنده خدایی!!!! هستش.
با پیمانکاری درجه 3 و 4 کاملا موفق هستم و بسیار عالی میدونم یکی از دوستان من از سال 87 تازه وارد این کار شد و اکنون با گرید 3 خود(و کمی استفاده از بند پ) پروژه ای 800 واحدی در حال انجام دارد.
بعد از اون مراحل هم به راحتی میتوان تقاضای رتبه بندی کرد و...
اما از اونجا که در کشور عزیز هر روز قانونی تغییر میکند سعی کردم سخنم
را روی دوستانی متمرکز کنم که قصد شروع از صفر را ندارند.مانند دوستمان Suma که
دارای تیمی عالی هستند نیازی نیست از صفر شروع کنند و میتوانند تنها با رفع مشکل گرید شرکت که بنده حقیر حل کردنش را تقبل کرده ام وارد فعالیت شده و از همان ابتدا با
تخصصی که دارند پروژه های خوبی را آغاز نمایند.

ببار ای بارون ببار ...

تشکر شده توسط: 3ObHaN , Suma , MARYAR , مهتاب , ناصر صادقی , alireza091111
10-02-2011, 03:43 AM
ارسال: #70
(10-02-2011 03:28 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  اره گلم .
اما نباید شلوغش کنی . باید بسته به کاری که میگیری شریک واسه خودت دست پا کنی . اول معلوم کن میخوای چیکار بگیری . خاک برداری ، محوطه سازی دیزاین داخلی برق کاری و ...
اول مخ مهندس عمران ها رو بزن ، یه شرکت ثبت کن . هر مهندس عمران مدرکش 4 میلیون می ارزه . اگه بهشون سهام بدی به جای پول خیلی سود میکنی .
اساسنامه نوشتنش اسونه . باید کمک بگیری از این شرکت ها . من زیاد وارد نیستم ، ولی پدرم اندازه ی موهای سرم اساسنامه ثبت کرده ( البته مو دارم کچل نیستم Big Grin ) الان ماموریته برگشت میتونم ازش بپرسم دقیق بهت بگم .
قبلا ها میشد واردات و صادرات و اینجور چیز ها رو بنویسی . الان نمیزارن دیگه .
فقط میدونم باید پایان خدمت داشته باشی ، سه تا اسم میدی یکیش رو انتخاب میکنند .
اساسنامه رو نوشتی ، اسم و ارم انتخاب کردی . باید یه جا دست و پا کنی واسه دفتر ! واسه شروع یه اطاق از خونت خیلی خوبه . یا یه مغازه یا اگه وضعت خوبه یه اپارتمان کرایه کن .
واسه پیدا کردن کار باید بگردی . یه بار تو روزنامه همشهری نیازمندی ها دیدم نوشته بود کار دسته دوم . 2 صفحه بود پر کار . فردا بخر ببین هست .
بعد باید یکی از این سررسید ها پیدا کنی که توش اسم و ادرس شرکت ها رو نوشته . باید زنگ بزنی و فعالیتت رو بهشون بگی و بگی کار دست دوم بر میداری . فقط دقت گن باید جوری حرف بزنی یارو فکر کنه 50 ساله شرکت داری . اولش سخته ولی بعد اینکه دو سه تا برداشتی و خوب انجام دادی ، روزمت رو ببینن حال میان و باهات همکاری میکنند .
اگه شرکت زدی منم کاری دیدم بهت میگم

ممنونم سبحان جان

حالا باورت میشه هرکدوم از کارا براش حداقل 4 تا نیرو هست ؟؟

مثلا پسرخالم شرکت طراحی فضای سبز داره و الانم بیکاره (اوایل کارش سکه بود اما الان نه چون بند پ نداره ) خب از خداشه من براش کارکنم ازش درصد بگیرم

حداقل 9 تا مهندس عمران توی فامیل داریم Yosef.gif

بعضیا سابقه بالا مثلا 2 تا عموم

بعضی ها 2-3 سال سابقه

بعضی 6-7 سال و یکی هم صفر کیلومتر

مهندس معماری هم 3 تا داریم

فنی کار تا دلت بخواد از اینایی که خودشون کلا تیم هم هستن

من خودم شرکت دارم اما اساسنامش کامپیوتریه (رشته خودم ) + دفتر هم که دارم الان
با n خط تلفن که 3 تاش الان بیکار مونده

تاسیس شرکت جدید هم که کار 5 دقیقست

فقط موندم توی اساسنامه شرکت چی بزنم که بشه کار کرد که اینو ممنون میشم از پدر گرامی برا بپرسی عزیز

همه این مهندسا رو هم میتونم بیارم داخل شرکت نهایت سهم میگیرن دیگه

الان که این تاپیکو دیدم گفتم حیف اینهمه استعداده Yosef.gif

منم که فرصت گیر بیار و ول نکن بهتره همه اینارو سروسامان بدم توی یک مجموعه که همه به یک سود خوب برسیم

مخصوصا که من از بچگی عاشق عمران بودم بخاطر اینکه رشته پدرم بود اما اتفاقاتی افتاد که نرفتم سراغش (حتی قبول هم شدم ) بماند Confused

روزنامه همشهری توی شیراز اگهی نداره به اونصورت

اما ایدت عالی بود باید بگردم دنبال شرکتها و اگرم قسمت شد با اقای جوان کار کنم که عالیه

ممنونم از این همه ایده

اشکی که هنگام شکست میریزیم عرقیست که هنگام تلاش نریختیم !!!
 تشکر شده توسط: جوان , 3ObHaN , MARYAR , مهتاب , ناصر صادقی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Bug نیازمند شریک جهت خرید خانه am12 0 491 04-06-2019 09:53 PM
آخرین ارسال: am12
  راهنمای فروش زمین میلیاردی n.n.m.m 0 356 11-14-2017 12:25 PM
آخرین ارسال: n.n.m.m
  راهنمائی در مورد قیمت ساخت مسکونی olgoo 0 284 11-13-2017 02:59 AM
آخرین ارسال: olgoo
  خرید واحد اپارتمان، دکوراسیون داخلیش کنم، بعد بفروشم sadegh_mp2 2 511 07-10-2017 05:56 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  اموزش سرمایه گذاری در بازار مسکن و مستغلات؟ ali725 2 985 12-15-2016 07:12 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  آخرین اخبار و دانستنیهای مربوط به مسکن صدفی 216 41,057 11-21-2016 05:31 PM
آخرین ارسال: samira27
  راهنمایی در مورد وام ساخت و ساز Hamavar 0 626 09-30-2016 01:30 PM
آخرین ارسال: Hamavar
  5 گزینه مسکن در سال 94 samiar afshari 10 1,830 08-22-2016 04:31 PM
آخرین ارسال: jenuse
  تقاضای راهنمایی برای پیدا کردن نقشه های ثبتی و یافتن حدود ملک hunter 3 15,529 08-22-2016 04:29 PM
آخرین ارسال: jenuse
  مشورت در مورد فروش خانه و شروع یک کار 8611670474 0 640 07-29-2016 10:34 AM
آخرین ارسال: 8611670474
  سوال فروش خانه iranboy 1 648 07-11-2016 02:23 AM
آخرین ارسال: irandac
  خرید خانه با وام phoenix021 3 1,080 12-30-2015 01:34 AM
آخرین ارسال: clik8000
  کمک برای فروش زمین در یزد majnooni 2 1,108 09-07-2015 10:28 AM
آخرین ارسال: majnooni
  سریع ترین روش فروش املاک و مستغلات alireza091111 14 3,777 08-17-2015 12:01 PM
آخرین ارسال: farzad68
  راهنمایی برای فروش و خرید آپارتمان and3839 2 1,209 08-17-2015 11:57 AM
  کمک برای خرید خونه soso 16 3,937 08-17-2015 11:44 AM
  فروش زمین در سرخ رود مازندران tejarkey 1 847 12-09-2014 06:02 PM
آخرین ارسال: کاردان
  درخواست راهنمایی خرید خانه iranboy 2 1,034 11-12-2014 12:49 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راهنمایی در خصوص خرید مسکن ninos 2 1,402 09-21-2014 12:02 AM
آخرین ارسال: ninos
  مشهدیهای عزیز لطفا راهنمایی کنید milaod 17 2,843 08-31-2014 07:17 PM
آخرین ارسال: HHD

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS