ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یه ایده آموزشی-فرهنگی مد نظرم هست. لطفا راهنماییم کنید.
زمان کنونی: 05-08-2024, 06:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: mahi_1
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
پاسخ: 21
بازدید: 5100

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه ایده آموزشی-فرهنگی مد نظرم هست. لطفا راهنماییم کنید.
08-05-2014, 10:53 PM
ارسال: #11
RE: یه ایده آموزشی-فرهنگی مد نظرم هست. لطفا راهنماییم کنید.
(08-05-2014 09:50 PM)mahi_1 نوشته شده توسط:  
(08-05-2014 07:52 PM)rad86 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

ایده خوبی دارین اما هنوز خام هست.

تو اینترنت ایران خیلی خوب میشه درامد کسب کرد.اما باید بیزینس پلن و سرمایه و تحمل داشته باشین تا شناخته بشه سایت و تلبیغ کنید.

درمورد ایدتون در ابتدا زیاد نمیتونه درامد داشته باشه اما بمرور و با کسب اعتبار و تجربه و ایجاد تمایز با بقیه رقبا میتونه به درامد برسه.

شما که علاقمند به بحث های فرهنگی و انلاین هستین چرا از سیستم های اموزش انلاین که اوپن سورس هستن و امکانات زیادی دارن استفاده نمیکنید؟
این سیستم هنوز در ایارن در ابتدای راه هست و اینده خوبی داره ، بخصوص اگر یک گروه که علاقمند هستن روش جدی کار کنن.

الان در اینترنت ایران با راه اندازی اموزشگاه های انلاین و دوطرفه میشه خوب پیشرفت کرد و هنوز در اینترنت ایران در بحث خدمات فرهنگی خیلی جای کار هست.

موفق باشید

سلام به شما Smile
خیلی ممنونم که نظرتون رو اعلام کردید.

پیشنهادتون برای آموزشگاه آنلاین، قشنگ بود. Smile
راستش یکی از دوستان هم دوره ای من ، همین کار رو شروع کرد و یک آموزشگاه آنلاین تاسیس کرد. بخاطر ویژگی هایی که داشت مجوزهاش خیلی زود آماده شد. حتی بعضی از دوستان همکلاسی هم تصمیم گرفتن یکی-دو ترم مجانی ، در این آوزشگاه تدریس کنند. این موضوع برای یک سال و چندماه پیش هستش.
اما متاسفانه استقبال نشد و الان سایتش غیرفعاله. یکی از دلایل، نبودن زیرساخت مناسب هستش (اینترنت). دومین مشکل، جا نیفتادن این موضوعه و تقریبا افراد ترجیح می دهند تا سر کلاس حضوری باشن (با همه مشکلاتی که دارن).

من رزومه شما رو مطالعه کردم.
شما 10 سال (یا بیشتر) تجربه کار و درآمد زایی از اینترنت رو توو کارنامه کاری تون دارید.
میشه بیشتر راهنماییم کنید یا اگر ایده ای در این زمینه به ذهنتون میرسه، باهام درمیون بذارید؟

سپاس Smile

سپاس دوست عزیز

درمورد کلاس مجازی منظور کلاس های آفلاین هست که دانشجو بتواند در هر ساعتی دسترسی داشه باشه و الزاما نیازی به انلاین بودن و زیر ساخت نداره و در استاندارد آموزشهای مجازی بین الملل هم منظور از اموزش مجازی ، اموزش افلاین می باشد که درحال حاضر قویترین پرتال آن به فارسی و رایگان و اوپن سورس در دسترس می باشد.

اما درمورد دوستانتان ، من سالها در اینترنت ایران مشغول بودم و تا قبل سربازی تمام مخارج زندگیم رو از اینترنت تامین میکردم و در خود دوران سربازی هم رکورد فروش سالهای قبل خودم رو زدم.اما....مهمترین چیزی که در کسب و کار مجازی میتونم بگم اینه که فقط و فقط و فقط صبر .... نه تنها دوستان شما بلکه خیلی های دیگه هم بعد از راه اندازی کار مجازی به یکسال نکشیده سایت رو میبندن که این حاکی از عدم دانش ما درمورد این نوع جدید از تجارت هست.

کار مجازی برای خودش اصولی داره و باید با بیزینس پلن برین جلو...ایده هم برای اجرا بسیار زیاد هست بخصوص در بحث ارائه خدمات مجازی که ما از دنیا خیلی عقبیم و خوب میشه ازش سود کرد.اما اگه حوصله 3 سال یا بیشتر وقت گذاشتن رو ندارید توصیه میکنم سمت کار مجازی نرید.

من خودم تا سالهای آخر فعالیت مجازیم رسیدم به بحث راه اندازی اموزشگاه مجازی با روش افلاین و خدماتی که تا اون موقع در ایران ارائه نشده بود که در همون دوران چون سربازیمم تموم شده بود و علاقه به کار در بازار آهن داشتم وارد بازار اهن شدم و دیگه اجبارا فعالیت مجازیم تا 80% افت کرد و روز بروز هم کمتر میتونم روش وقت بذارم - درحال حاضر فقط روی سایتهای خاص که دارای مشتریان خاص و محصولاتی با حاشیه سود بالا هست کار میکنم و خیالمم راحت هست که چون اعتبار این سایتهام بالای 12 سال هست ، کسی نمیتونه رقیب بشه و اگر رقیبی هم پیدا بشه بعلت اعتبار چندین ساله و خوشنام بودن محصولات ، خود رقیب بعد از یکسال سایتش رو میبنده و میره!!

اما از من به شما نصیحت که اگه من زن بودم و عاشق کار اهن هم نبودم ، فقط و فقط کار مجازی رو ادامه میدادم...دارای حس آزادی کامل و کارآفرینی خوبی هست - من در یک دفتر 50 متری و درحالی که صبحها پادگان بودم ، تونستم تعداد افرادی که به نحوی در اون دفتر فعالیت داشتن و بهشون سود میرسید رو به 18 نفر برسونم!! - و بعلت عقب بودن اینترنت و خدمات آن در ایران ، خیلی خیلی جای پیشرفت دارد اما بازهم میگم...شرط اول و آخرش صبر هست و سپس علاقه

متاسفانه در ایران خیلیها یا بهتره بگم همه مردم دیدشون به کار مجازی ، بعنوان شغل دوم هست و خیلی جدی نمیگیرن که خود همین فرهنگ غلط باعث میشه افرادی که این کار رو جدی میدونن خیلی خوب پیشرفت کنن

موفق باشید

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mahi_1 , jahanagahi , زرین خیز
08-06-2014, 12:44 AM
ارسال: #12
(08-05-2014 10:53 PM)rad86 نوشته شده توسط:  
(08-05-2014 09:50 PM)mahi_1 نوشته شده توسط:  
(08-05-2014 07:52 PM)rad86 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

ایده خوبی دارین اما هنوز خام هست.

تو اینترنت ایران خیلی خوب میشه درامد کسب کرد.اما باید بیزینس پلن و سرمایه و تحمل داشته باشین تا شناخته بشه سایت و تلبیغ کنید.

درمورد ایدتون در ابتدا زیاد نمیتونه درامد داشته باشه اما بمرور و با کسب اعتبار و تجربه و ایجاد تمایز با بقیه رقبا میتونه به درامد برسه.

شما که علاقمند به بحث های فرهنگی و انلاین هستین چرا از سیستم های اموزش انلاین که اوپن سورس هستن و امکانات زیادی دارن استفاده نمیکنید؟
این سیستم هنوز در ایارن در ابتدای راه هست و اینده خوبی داره ، بخصوص اگر یک گروه که علاقمند هستن روش جدی کار کنن.

الان در اینترنت ایران با راه اندازی اموزشگاه های انلاین و دوطرفه میشه خوب پیشرفت کرد و هنوز در اینترنت ایران در بحث خدمات فرهنگی خیلی جای کار هست.

موفق باشید

سلام به شما Smile
خیلی ممنونم که نظرتون رو اعلام کردید.

پیشنهادتون برای آموزشگاه آنلاین، قشنگ بود. Smile
راستش یکی از دوستان هم دوره ای من ، همین کار رو شروع کرد و یک آموزشگاه آنلاین تاسیس کرد. بخاطر ویژگی هایی که داشت مجوزهاش خیلی زود آماده شد. حتی بعضی از دوستان همکلاسی هم تصمیم گرفتن یکی-دو ترم مجانی ، در این آوزشگاه تدریس کنند. این موضوع برای یک سال و چندماه پیش هستش.
اما متاسفانه استقبال نشد و الان سایتش غیرفعاله. یکی از دلایل، نبودن زیرساخت مناسب هستش (اینترنت). دومین مشکل، جا نیفتادن این موضوعه و تقریبا افراد ترجیح می دهند تا سر کلاس حضوری باشن (با همه مشکلاتی که دارن).

من رزومه شما رو مطالعه کردم.
شما 10 سال (یا بیشتر) تجربه کار و درآمد زایی از اینترنت رو توو کارنامه کاری تون دارید.
میشه بیشتر راهنماییم کنید یا اگر ایده ای در این زمینه به ذهنتون میرسه، باهام درمیون بذارید؟

سپاس Smile

سپاس دوست عزیز

درمورد کلاس مجازی منظور کلاس های آفلاین هست که دانشجو بتواند در هر ساعتی دسترسی داشه باشه و الزاما نیازی به انلاین بودن و زیر ساخت نداره و در استاندارد آموزشهای مجازی بین الملل هم منظور از اموزش مجازی ، اموزش افلاین می باشد که درحال حاضر قویترین پرتال آن به فارسی و رایگان و اوپن سورس در دسترس می باشد.

اما درمورد دوستانتان ، من سالها در اینترنت ایران مشغول بودم و تا قبل سربازی تمام مخارج زندگیم رو از اینترنت تامین میکردم و در خود دوران سربازی هم رکورد فروش سالهای قبل خودم رو زدم.اما....مهمترین چیزی که در کسب و کار مجازی میتونم بگم اینه که فقط و فقط و فقط صبر .... نه تنها دوستان شما بلکه خیلی های دیگه هم بعد از راه اندازی کار مجازی به یکسال نکشیده سایت رو میبندن که این حاکی از عدم دانش ما درمورد این نوع جدید از تجارت هست.

کار مجازی برای خودش اصولی داره و باید با بیزینس پلن برین جلو...ایده هم برای اجرا بسیار زیاد هست بخصوص در بحث ارائه خدمات مجازی که ما از دنیا خیلی عقبیم و خوب میشه ازش سود کرد.اما اگه حوصله 3 سال یا بیشتر وقت گذاشتن رو ندارید توصیه میکنم سمت کار مجازی نرید.

من خودم تا سالهای آخر فعالیت مجازیم رسیدم به بحث راه اندازی اموزشگاه مجازی با روش افلاین و خدماتی که تا اون موقع در ایران ارائه نشده بود که در همون دوران چون سربازیمم تموم شده بود و علاقه به کار در بازار آهن داشتم وارد بازار اهن شدم و دیگه اجبارا فعالیت مجازیم تا 80% افت کرد و روز بروز هم کمتر میتونم روش وقت بذارم - درحال حاضر فقط روی سایتهای خاص که دارای مشتریان خاص و محصولاتی با حاشیه سود بالا هست کار میکنم و خیالمم راحت هست که چون اعتبار این سایتهام بالای 12 سال هست ، کسی نمیتونه رقیب بشه و اگر رقیبی هم پیدا بشه بعلت اعتبار چندین ساله و خوشنام بودن محصولات ، خود رقیب بعد از یکسال سایتش رو میبنده و میره!!

اما از من به شما نصیحت که اگه من زن بودم و عاشق کار اهن هم نبودم ، فقط و فقط کار مجازی رو ادامه میدادم...دارای حس آزادی کامل و کارآفرینی خوبی هست - من در یک دفتر 50 متری و درحالی که صبحها پادگان بودم ، تونستم تعداد افرادی که به نحوی در اون دفتر فعالیت داشتن و بهشون سود میرسید رو به 18 نفر برسونم!! - و بعلت عقب بودن اینترنت و خدمات آن در ایران ، خیلی خیلی جای پیشرفت دارد اما بازهم میگم...شرط اول و آخرش صبر هست و سپس علاقه

متاسفانه در ایران خیلیها یا بهتره بگم همه مردم دیدشون به کار مجازی ، بعنوان شغل دوم هست و خیلی جدی نمیگیرن که خود همین فرهنگ غلط باعث میشه افرادی که این کار رو جدی میدونن خیلی خوب پیشرفت کنن

موفق باشید

سلام مجدد به شما دوست بزرگوارم که با صبر و حوصله پاسخ سوالات من رو میدید Smile

راستش چندتا سوال دارم ازتون :

1. منظورتون از کلاس آفلاین چیه دقیقا؟ روشش کارش به چه صورته؟ باید منو ببخشید، چون واقعا متوجه نشدم.
2. (اگر دوست دارید به این سوالم پاسخ بدید) ، میتونم بپرسم که شما تا به امروز چه کارهایی رو از طریق اینترنت و به صورت مجازی انجام دادید که به سود دهی رسیدید؟ و به چه مدت؟
3. جسارتا تحصیلات شما در چه زمینه ای هستش؟
4. امکان داره که من بیشتر مزاحم وقت شما بشم و سوالات بیشتری رو به مرور زمان ازتون بپرسم تا اشکالاتم مرتفع بشه؟

من در دوران ارشد، یه "مارکتینگ پلن" برای طراحی و راه اندازی یه سایت آموزشی نوشتم. که البته شیوه کارش با این ایده الان من کمی متفاوت بود. اتفاقا مورد استقبال استادم هم قرار گرفت و نمره خوبی هم تونستم ازش بگیرم. البته جای کار داشته و داره چون یکم خام بود. به نظرتون میشه از اون هم کمک بگیرم؟

ممنونم از توجه و حوصله ای که به خرج میدید Smile

سلام.
دنبال یه سرمایه گذار متدین و با اخلاق و یا یه ایده خوب برای شروع کار هستم.

تشکر شده توسط: jahanagahi
08-06-2014, 03:38 PM
ارسال: #13
دوستان دیگه، نظری ندارن؟

شاید اصلا این ایده عملیاتی نباشه، ولی دوست دارم دیگران هم توو بحث شرکت کنن و منو راهنمایی بفرماین.

تشکر Smile

سلام.

تشکر شده توسط: jahanagahi
08-06-2014, 04:31 PM
ارسال: #14
سلام
اول آرزوی موفقیت براتون میکنم
بنظرم هدف اصلی سایتتون رو 1 آموزشگاه مجازی زبان و گرامر برای کودکان - پشت کنکوریها یا خانمهای خانه دار و حتی کاسبهایی که برای پیشرفت کارشون نیاز به آموزش دارن و فرصت و توان مراجعه ی حضوری هم ندارند بگذارید و موضوعات دیگه رو جزو تزئینات و تبلیغات سایت قرار بدید ( به اصطلاح برا جوریه جنس)

1 نمونه ی خوب و موفق که برا خودم خیلی مفید بوده سایت مجید آنلاین هست که کلاسهای مجازی نرم افزارهای مختلف رو داره و مقاله و سی دی هم توش فروش خوبی داره
حالا تو دورانی که همه دوست دارن زبان یاد بگیرن یا مثل من نیاز به رفع اشکال دارن که کلاسهای آموزشگاه بدردشون نمیخوره و معلم خصوصه هم هزینه ی بالایی داره مطمئنا 1 آموزش بدون رفت و آمد و با هزینه ی کمتر و در دسترس تر خواهان زیادی داره

کار، روز رو کوتاه میکنه، عمر رو دراز
 تشکر شده توسط: mahi_1 , jahanagahi
08-06-2014, 04:38 PM
ارسال: #15
ولی باید مشتریهارو بشناسید انتخاب کنید و براشون تبلیغ کنید
مثل سرای محلات یا باشگاهها برای خانمها و بچه هاشون- از طریق مدارس بین اولیا و ... باید فکر بشه و برای تک تکشون برنامه ی تبلیغاتی داشته باشید.

این یکی 2سالم دیگه اکثر خونه ها بخاطر استفاده از شبکه های اجتماعی هم که شده اینترنت واردشون شده

کار، روز رو کوتاه میکنه، عمر رو دراز
 تشکر شده توسط: mahi_1 , jahanagahi , MARYAR
08-06-2014, 06:41 PM
ارسال: #16
(08-06-2014 04:31 PM)tan-graphic نوشته شده توسط:  سلام
اول آرزوی موفقیت براتون میکنم
بنظرم هدف اصلی سایتتون رو 1 آموزشگاه مجازی زبان و گرامر برای کودکان - پشت کنکوریها یا خانمهای خانه دار و حتی کاسبهایی که برای پیشرفت کارشون نیاز به آموزش دارن و فرصت و توان مراجعه ی حضوری هم ندارند بگذارید و موضوعات دیگه رو جزو تزئینات و تبلیغات سایت قرار بدید ( به اصطلاح برا جوریه جنس)

1 نمونه ی خوب و موفق که برا خودم خیلی مفید بوده سایت مجید آنلاین هست که کلاسهای مجازی نرم افزارهای مختلف رو داره و مقاله و سی دی هم توش فروش خوبی داره
حالا تو دورانی که همه دوست دارن زبان یاد بگیرن یا مثل من نیاز به رفع اشکال دارن که کلاسهای آموزشگاه بدردشون نمیخوره و معلم خصوصه هم هزینه ی بالایی داره مطمئنا 1 آموزش بدون رفت و آمد و با هزینه ی کمتر و در دسترس تر خواهان زیادی داره

سلام به شما Smile

ممنونم که تووی بحث شرکت کردید.

ایده آموزش مجازی رو دوست داشتم و یکی از دوستان هم پیشنهادشون همین بود.
ولی هزینه ای که برای راه اندازیش نیازه یه مقدار بالاست که.....

درمورد مجید آنلاین هم ممنونم که یادآوری کردید. بله خود منم دورا دور یه آشناییتی با این انجمن دارم. ایشون هم جزو افراد موفق توو زمینه E-Learning هستن.

سلام.

تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR
08-07-2014, 12:53 AM
ارسال: #17
دختر عزیزم از من خواستید در این تایپیک مشارکت داشته باشم.
این جمله را چندین بار تکرار فرمائید:
من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا
من دست به هر کاری بزنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد

اما در مورد موضوع تایپیک.
عزیزان پیشنهادات بسیار با ارزشی را ارائه دادند.با توجه به توانائیهای خود یک و یا چند پیشنهاد را مطالعه فرموده و بر روی یکی از آنان ضمن بررسی کامل و تحقیق کار خود را شروع کنید. با توجه به شرح روزمه شما من ایمان دارم موفقیتت حتمی است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , rad86 , MARYAR , mahi_1
08-07-2014, 09:50 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-07-2014 09:52 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #18
سلام بر شما

با توجه به درخواست شما جهت مشارکت عرض میکنم:
نظر دوستان مانند همیشه عالی بود
بنظرم عملیاتی است چون چند سال قبل شرکتی را در الکامپ دیدم که کارش شبیه این ایده شما بود و ظاهرا تمرکزش بر روی زبان انگلیسی بود ( بسته آموزش و ... داشت) که این هم قسمتی از بسته بود.) فکر میکنم در جایی هم خواندم که برای همکاری با شرکت های مخابراتی هم اگر طرح توجیهی داشته باشید میتوانید برای مشارکت به خود اپراتورها پیشنهاد دهید.
شخصا چون خیلی حوصله SMS ندارم نمیتوانم بگویم نظر مشتری چیست
اما در نت, ایده, تمرکز و صبر مهم است!

پیروز باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: rad86 , MARYAR , mahi_1 , jahanagahi
08-07-2014, 02:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-07-2014 02:46 PM، توسط mahi_1.)
ارسال: #19
(08-07-2014 12:53 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  دختر عزیزم از من خواستید در این تایپیک مشارکت داشته باشم.
این جمله را چندین بار تکرار فرمائید:
من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا
من دست به هر کاری بزنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد

اما در مورد موضوع تایپیک.
عزیزان پیشنهادات بسیار با ارزشی را ارائه دادند.با توجه به توانائیهای خود یک و یا چند پیشنهاد را مطالعه فرموده و بر روی یکی از آنان ضمن بررسی کامل و تحقیق کار خود را شروع کنید. با توجه به شرح روزمه شما من ایمان دارم موفقیتت حتمی است.

سلام استاد Smile

خیلی ممنونم از حضورتون و همینطور انرژی خوب و مثبتی که بهم دادید Smile

شاد و سلامت باشید همیشه...

(08-07-2014 09:50 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  سلام بر شما

با توجه به درخواست شما جهت مشارکت عرض میکنم:
نظر دوستان مانند همیشه عالی بود
بنظرم عملیاتی است چون چند سال قبل شرکتی را در الکامپ دیدم که کارش شبیه این ایده شما بود و ظاهرا تمرکزش بر روی زبان انگلیسی بود ( بسته آموزش و ... داشت) که این هم قسمتی از بسته بود.) فکر میکنم در جایی هم خواندم که برای همکاری با شرکت های مخابراتی هم اگر طرح توجیهی داشته باشید میتوانید برای مشارکت به خود اپراتورها پیشنهاد دهید.
شخصا چون خیلی حوصله SMS ندارم نمیتوانم بگویم نظر مشتری چیست
اما در نت, ایده, تمرکز و صبر مهم است!

پیروز باشید

سلام به شما جناب کاظمی Smile
خیلی ممنونم از مشارکت تون.

شما اطلاع دارید که من طرح توجیهی رو به کجا (اپراتورهای تلفن همراه منظورمه) و به کدوم بخش تحویل بدم؟

سپاس Smile

سلام.

تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR
09-13-2014, 02:24 AM
ارسال: #20
سلام
هم ایده خوبی بود و هم کلی نظر با حال . راستش قلقلک کننده هم بودن
البته شما می تونی یه پنل پیامکی متوسط بگیری و با اون استارت بزنی. حدود 50000 تومن آب می خوره اما می تونی کارتونو همزمان تست کنید و مشکلاتشو بفهمید.
من توی این مدت و مطاله پنلهای متفاوت، از نیازپرداز رازی بودم و هنوزم دارمش.
البته توجه کنید مسدود بودن تبلیغات روی برخی شماره ها از مشکلاتتونه که باید براش راه کار پیدا کنید و همینطور توی مناسبتها ترافیک ارسال بالاست و ارسالها بیشتر مشکل یدا می کنن.
اگه بتونید یه برنامه اندروید براش بنویسید و با دانلودش توسط مشتری می تونه هم آموزش را دریافت کنه و هم شما هزینه پیامک (خرج یا مفت) نمیدی و هزینش یه بروز رسانی اینترنتی و ارسال مباحث آموزشی روز به لیست مخاطبینتون هستش.
(ینی این ایده کمر مخابراتو میشکونه ها . تا اون باشه پیامکامو با تاخیر نفرسته و مشکل آنتن دهیو پشت گوش نندازه )

و من الله التوفیق

هیچ کوهی از کثرت شما نمی ترسد که نگرانی او از اولین قدمهای لرزان شماست.
مهم آغاز است.

Forsatsaz.ir
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,619 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,643 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 247 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  سرمایه ایی حدود 100 میلیون دارم نیازمند یه همکار صمد دژآهنگ 23 4,949 07-11-2019 07:32 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  ایده های ناب از ما برنامه نویسی از شما رنسانس فکر 0 429 09-18-2018 12:18 PM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 629 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
  ایده هایی برای افزایش فروش سوپرمارکتها مهدی ر 57 33,829 11-18-2017 11:07 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده دارم هیچی پول ندارم boy.farda 3 1,418 09-21-2017 03:44 AM
آخرین ارسال: boy.farda
  ایده برای کوچه شلوغ sadegh_mp2 2 1,451 04-19-2017 06:53 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  ایده هایی برای تولید نرم افزار و کسب درآمد کامیار کاظمی 18 16,249 04-10-2017 04:18 PM
آخرین ارسال: niazpayam
  نیاز به شریک کاری جهت ایده عالی emertat 4 2,028 04-09-2017 11:55 PM
آخرین ارسال: سنندجی
  درخواست ایده واسه شروع کار با 80 میلیون 584gsm 6 3,233 02-28-2017 05:33 PM
آخرین ارسال: shahram1019
  110 متر دفتر کار مبله (پاسداران) از من ایده و کار مناسب از شما mey 0 862 01-15-2017 02:32 PM
آخرین ارسال: mey
  اگه دنبال یه جوان و الگوی موفق می گردی اینو ببین. بهانه تراشی دیگه بسه. سعید یوسفی 5 1,642 08-24-2016 11:54 PM
آخرین ارسال: Divar
  شریک برای ایده فوق العاده و برند سازی قوی alifarzam 3 1,931 08-13-2016 01:20 PM
آخرین ارسال: alifarzam
  ایده دارم برای پاتوق گردشگرا در اصفهان mehdi_61 4 1,957 06-09-2016 12:45 AM
آخرین ارسال: akbar.haghighi
  ایده برای یک شروع انفجاری (رستوران) ali farahani 16 11,647 06-05-2016 08:54 PM
آخرین ارسال: elco
  ایده جدید برای راه اندازی سایت خدماتی ahmadbaladj 7 5,260 06-05-2016 08:42 PM
آخرین ارسال: elco
  ایده دارم - نیاز به یک برنامه نویس آندروید برای شراکت hami69 2 1,349 02-27-2016 02:33 AM
آخرین ارسال: davaran
  طراح سایت و اپ موبایل تو تهران هست یا علی Hadighgh 0 699 01-31-2016 08:37 PM
آخرین ارسال: Hadighgh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS