ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اگه دنبال یه جوان و الگوی موفق می گردی اینو ببین. بهانه تراشی دیگه بسه.
زمان کنونی: 04-25-2024, 03:27 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سعید یوسفی
آخرین ارسال: Divar
پاسخ: 6
بازدید: 1619

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-12-2015, 05:49 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-12-2015 06:06 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #1
http://*****.com/
امیر رضا دهقان هستم متولد سال 1363 در تهران. اکنون مدیر عامل شرکت بین المللی بهسان مدیریت پرشین هستم و نماینده ی انحصاری بیش از ده شرکت اعطا کننده ی استاندارد ها و گواهینامه های بین المللی کسب و کار در ایران؛ همچنین خالق برند کاراستارتر. اکنون با برترین مدیران و صاحبان کسب و کار و افراد با نفوذ بسیاری در صنعت کشور، در ارتباط هستم و همکاری می کنم. اما ابتدای مسیر کاری برای من به هیچ وجه شباهتی با وضعیت کنونی که درآن قرار دارم، نداشت. تجربه ی کارهایی را دارم که به هیچ وجه از آن ها لذت نمی بردم ولی گاهی مجبور به انجامشان بودم. چند بار شکست خوردم و لی برخاستم و باز هم ادامه دادم. حقیقتا سختی های زیادی را پشت سر گذاشتم و با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم کردم. حتی درس و دانشگاه هم آن چیزی نبود که می خواستم. یک جزوه ی درسی دانشگاهی را با زحمت و سختی به پایان می رساندم ولی بی اغراق کتاب ها یی که در زمینه ی موفقیت و مدیریت مطالعه کرده ام به بیش از پانصدجلد می رسد. ولی با تمام وجود به اهدافم باور داشتم و وقتی با شکست مواجه می شدم، فقط درس می گرفتم و سعی می کردم غم وناراحتی طبیعی حاصل ازآن شکست را با توسل به احساس بی نظیری که نسبت به اهدافم داشتم، فراموش کنم.

مدتی در کارگاهی مشغول به کار بودم که علارغم فشار زیادی که متحمل می شدم از کمترین امتیاز و حداقل دستمزد هم محروم بودم؛ در آن دوران حتی در تخیلات خود نیز در تجسم فردی که امروز هستم، ناتوان بودم. مدتی در بازار بورس بین الملل مشغول به کار شدم که اتفاقا به شکست ختم شد. ویزیتوری و بازاریابی نیز مشاغلی بودند که علارغم نارضایتی از وجهه ی کاری این گونه شغل ها، مثل خیلی از جوانانی که پشتوانه ی مالی آنچنانی ندارند انجامشان دادم.

این گونه فعالیت ها نیز برای من انتهای مشخص و آینده ی روشنی نداشت؛ البته تجربیات مفیدی هم در پی داشت که به قول یک کارآفرین ((از بیکاری بهتر بود)). در میان این همه فعالیت های پراکنده یک حرفه وجود داشت که تا حد زیادی می توانستم با آن ارتباط برقرار کنم! در دورانی که مشغول به کار در کارگاه بودم، به دلیل ارتباط مناسبی که با صاحب کارگاه برقرار کرده بودم، مسئول تحقیقات و جمع آوری اطلاعات در ارتباط با ایزو و گواهینامه کسب و کار شدم که همین امر بستر آشنایی من با یک مشاور ایزو را فراهم آورد.به دلیل اشتیاق زیادی که داشتم موفق شدم بیشتر فرآیند های اجرایی ایزو 9001 را فرا بگیرم و مطالعات فراوانی در این زمینه داشته باشم. مشاور مذکور به من وعده ای داد که به نوعی من را به آینده امید وار تر کرد. به من وعده داد که پس از اتمام پروژه ی ایزو کارگاه، می توانم از این به بعد در کنار این شخص کار کنم و از کار در کارگاهی که حتی مسیر رسیدن به آن هم دشوار بود، دست بکشم.
http://*****.com/

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سعید محمدی
12-12-2015, 06:08 PM
ارسال: #2
RE: اگه دنبال یه جوان و الگوی موفق می گردی اینو ببین. بهانه تراشی دیگه بسه.
اما وی پابند قولی که به من داده بود، نماند و دلسردی مجددی به زندگی من ورود پیدا کرد. در همین نقطه بود که من تصمیم گرفتم با استفاده از دانش و اطلاعاتی که در زمینه ی ایزو به دست آورده بودم، خودم شخصا به عنوان یک مشاور مشغول به کار شوم. به کارگاه ها و کارخانه های کوچک می رفتم و پس از معرفی خودم راجع به نحوه ی کار و فعالیتم صحبت می کردم. ولی این نوع معرفی و بازاریابی برای حرفه ای مثل مشاوره ی ایزو، به هیچ وجه مناسب نبود و موجب شد که نه تنها در متقاعد کردن مشتری احتمالی ناموفق عمل کنم بلکه با برخوردهای نامناسبی نیز مواجه شوم. پس از مدتی از شیوه های بازاریابی غلطی که در پیش گرفته بودم آگاه شده و به این نکته پی بردم که اصول و شیوه ی بازاریابی را نمی دانم. همین موجب شد که وقتی در روزنامه با آگهی استخدام بازاریاب فروش مواجه شدم بی درنگ در مصاحبه ی شرکت استخدام کننده حاضر شدم و با این تصور که می توانم علاوه بر کسب مقداری درآمد و پس انداز آن، شیوه ی درست بازاریابی را هم فرا بگیرم به یک بازاریاب جوان تبدیل شدم. اما این کار نیز آن وجهه ی کار ی که مد نظرم بود را دارا نبود؛ پس از مدتی از این کار هم خارج شدم و به این فکر افتادم که با تکیه بر تجربه ای که به عنوان بازاریاب به دست آورده بودم، این بار به شکلی اصولی تر با استفاده از همین تجربیات به نوعی فعالیت خودم به عنوان مشاور ایزو را بازاریابی کنم. اما باز هم در این کار دچار اشتباهاتی شدم به این صورت که همان تکنیک ها و شیوه های بازاریابی که در خصوص یک محصول آموخته بودم را عینا برای بازاریابی یک خدمت به کار گرفتم! ورود من به دنیای بورس به دوران پس از فارق التحصیلی از دانشگاه (در رشته ی متالوژی) بر می گردد. با این که در پایان، این کار هم با عدم موفقیت مواجه شد ولی طی آن دوران چیزهای زیادی آموختم. اما نقطه ای که در آن زندگی من دچار عظیم ترین تغییر و تحولی شد که تا به حال با آن مواجه شده بودم، زمانی بود که نه تنها هر چه داشتم و نداشتم را در بازار بورس از دست داده بودم بلکه از لحاظ عاطفی هم به مشکل برخورده بودم. می توان گفت زمانیکه راجع به آن صحبت می کنم از همان دورانی است که به اصطلاح همه چیز باهم بد می شوند. ولی در همان موقع نقطه ی عطف زندگی من رقم خورد. دیدن فیلم راز باعث شد دید تازه و انرژی مضاعفی به دست بیاورم؛ از نو شروع کنم و خودم را باور کنم.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
12-12-2015, 06:11 PM
ارسال: #3
(تاکید بر داشته ها و هر مهارتی که داشتم نقطه ی ابتدایی بود)

وقتی به خودم باور پیدا کردم به این مسئله پی بردم که من استعداد هایی دارم که فقط کافیست شکوفا شوند. پس از مدتی، فکر و اندیشه ام را بیشتر بر داشته هایم متمرکز کردم. به جرئت می توانم بگویم تنها داشته ی من که می توانستم از آن درآمد زایی کنم کامپیوترم بود. این کامپیوتر وقتی در کنار دانشی که از موتورهای جست و جو و علم seo داشتم قرار گرفت، موجب شد که به صورت جدی و همه جانبه به دنیای ایزو ورود پیدا کنم. این بار اوضاع به شدت فرق می کرد. پکیج های مشاوره ی ایزو که حاصل همه ی آن چیزی بود که هنگام کار در کنار مشاور مذکور آموخته بودم، با استقبال چشم گیری روبرو شد. این بار من روش بازاریابی خدمتم را تغییر داده بودم و در دنیای مجازی این کار را انجام دادم. با استعانت از دانش seo موفق شدم جزو آدرس های اولیه ی جست و جو شده در گوگل قرار بگیرم. قیمت پکیج ها تقریبا یک دهم هزینه ای بود که یک شرکت می بایست جهت همکاری با یک مشاور ایزو متحمل می شد و همین مزیت رقابتی من و آن خصوصیتی بود که مدتی بعد خشم مشاوران ایزو را بر انگیخته بود زیرا به نوعی بازار کار آن ها را قبضه کرده بودم و تقاضای سازمان ها برای همکاری با مشاوران ایزو به شدت پایین آمده بود. این دوران طلایی باعث شد چنان انرژی مضاعفی بگیرم که حتی رفتن به خدمت سر بازی هم نتواند مانع پیشرفتم شود! بیش از 10 پکیج مشاور ایزو در آن دو سال خدمت سربازی به بازار عرضه کردم! به دلیل مدیریت مالی نامناسب هرچه درآمد به دست آورده بودم صرف لوازم مصرفی شد و باعث شد از لحاظ مالی در تنگنا قرار بگیرم. این شد که تصمیم گرفتم به عنوان مشاور ایزو در یک شرکت استخدام شوم. ولی جالب بود که این فرایند به علت بدنامی من در دنیای ایزو و کینه ای که ازمن به خاطر بسته های مشاور ایزو به دل گرفته بودند، به شدت دشوار و پیچیده شده بود. ولی در نهایت امر موفق شدم در یک شرکت به عنوان مشاور مشغول به کار شوم. اوضاع خوب پیش می رفت تا اینکه اندیشه ای به فکرم خطور کرد که شرکتی ثبت کنم و از مشاوران جوان و با انگیزه استفاده کنم. وقتی شرکتم را ثبت کردم دفتر کارم اتاق خوابم بود! ولی با افزایش تقاضا نیاز شدیدی به داشتن دفتر کار احساس می شد. پس از مدتی دفتری در غرب تهران اجاره کردم و برای اولین بار به صورت کاملا رسمی آغاز به کار کردم. یک روز از فدراسیون پزشکی ورزشی با شرکت تماس گرفتند و خواستار صدور گواهینامه های مختلف ایزو از شرکت ما بودند. پروژه انجام شد و فدراسیون پزشکی ورزشی از من خواست در مراسمی با حضور اصحاب رسانه این گواهینامهها را به آنها اهدا کنم. با رسانه ای شدن این مراسم و گسترش روند کسب وکار تصمیم به اخذ نمایندگی از انگلستان و کانادا برای صدور گواهینامه ها گرفتم و با اخذ نمایندگی و پیاده سازی هفتصد پروژه ایزو در مدت دو سال به موفقترین شرکت در این زمینه تبدیل شدم.

12-12-2015, 06:14 PM
ارسال: #4
(واکنش مناسب و به موقع می تواند همه چیز را تغییر دهد)

بعد از گذشت سه سال به واسطه ی افزایش رقبا و سهولت در اخذ نمایندگی از شرکت مبدا ، پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو اشباع شد. من که از قبل پیش بینی چنین روزی را می کردم، با تشکیل یک تیم قوی روابط بین الملل مذاکرات خود را برای اخذ نمایندگی از کشورهای مطرح برای صدور و اهدای نشان های اعتباری آغاز کردم و موفق به اخذ نمایندگی انحصاری خاور میانه از 10 کشور مطرح و شرکت های معتبر دنیا شدم. و امروز شرکت بهسان مدیریت پرشین بیشتر شهرت خود را مدیون همین گواهی نامه ها و نشان های بین المللی می باشد و من به عنوان مدیر عامل این شرکت تجربه ی همکاری با بیش از هشتاد درصد تاپ برند های کشور و در صنایع مختلف را دارم. در حال حاضر به عنوان هدف، سعی دارم به همه ی اقشار جامعه اصول و تجربیات خود را به شیوه های مختلف منتقل کرده و به آنها در دستیابی به بزرگترین اهداف و خواسته هایشان کمک کنم.

12-12-2015, 06:22 PM
ارسال: #5
در ضمن این آقا بسته ای هم در قسمت کاراستارتر سایت برای موفقیت به قیمت 300 هزار می فروشن. به نظر من اگر قراره بسته ای تهیه و براش هزینه کنید از اینجور ادما که خودشون خدای موفقیت هستند تهیه کنید. نه افرادی که نام و نشانی از خودشون نمی دن.

تشکر شده توسط: بیتا الف
08-24-2016, 11:54 PM
ارسال: #6
(12-12-2015 06:22 PM)سعید یوسفی نوشته شده توسط:  در ضمن این آقا بسته ای هم در قسمت کاراستارتر سایت برای موفقیت به قیمت 300 هزار می فروشن. به نظر من اگر قراره بسته ای تهیه و براش هزینه کنید از اینجور ادما که خودشون خدای موفقیت هستند تهیه کنید. نه افرادی که نام و نشانی از خودشون نمی دن.

شما پکیج اقای دهقان خریدید؟

من تازه چند روزه که با سایت ایشون و کارشون اشنا شدم

MY Telegram : @Mosleh68
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,597 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  سرمایه ایی حدود 100 میلیون دارم نیازمند یه همکار صمد دژآهنگ 23 4,890 07-11-2019 07:32 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  چطوررمطمن شویم طرف قرارداد پول ما را می دهد؟ mousa22 0 290 09-21-2017 12:03 PM
آخرین ارسال: mousa22
  یه گروه بشیم؟ ashena_73 11 1,107 12-12-2015 09:14 AM
آخرین ارسال: ashena_73
  یه ایده خوب برای راه اندازی یک سایت پولساز میخام - کمکم کنید mehdi_danesh1 8 5,020 11-25-2015 07:51 PM
آخرین ارسال: gader23
  یه پیشنهاد کاملا پولساز و بدون سرمایه اولیه ali6731 1 4,891 11-16-2015 02:33 AM
آخرین ارسال: سزار3
  یک سایت یه دنیا ایده امیر مرادی فر 3 3,076 08-24-2015 10:46 AM
آخرین ارسال: Utab
  با یه زمین 150 متری توی یه شهرستان چه راه کسب درآمدی پیشنهاد میکنین؟ sarvari1 11 2,307 05-01-2015 05:38 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  400 میلیون بدهی دارم و دنبال ایده برای حرکت مجدد payamlover 46 14,356 12-27-2014 08:31 PM
آخرین ارسال: MMPN
  یه ایده آموزشی-فرهنگی مد نظرم هست. لطفا راهنماییم کنید. mahi_1 20 5,083 11-04-2014 02:50 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  یه ایده در رابطه با یک موقعیت مکانی بیمارستانی میخوام ahmad1363 1 709 11-01-2014 11:15 PM
آخرین ارسال: bibak@zah
  تجارب موفق faramarz 44 8,993 08-22-2014 01:50 AM
آخرین ارسال: پول دوست ولی شیرازی
  در ماه محرم مصرف چی زیاد می شود که بخریم و اونموقع بفروشیم که سود خوبی داشته باشه سعید یوسفی 25 5,539 05-12-2014 11:36 AM
آخرین ارسال: somesarah018
Thumbs Up بیا تو یه سوال ازت بپرسم ... ! rewan 3 1,090 03-08-2014 06:09 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  یه ایده موقت (اما جای تامل داره یک همراه سبز 6 1,749 07-17-2013 12:04 PM
آخرین ارسال: sharife
  زنان خانه‌دار چگونه می‌توانند تحت پوشش بیمه بازنشستگی قرار بگیرند؟ ghresh 0 526 05-28-2013 12:46 PM
آخرین ارسال: ghresh
  انجمن میلیاردرهای ایرانی در قالب یه موسسه یک همراه سبز 10 2,030 05-12-2013 06:01 PM
آخرین ارسال: yunespc
  کافی شاپ، دنبال مغازه خوب mknasiri 3 2,001 01-18-2013 12:26 AM
آخرین ارسال: مهدی 1
  یه سوال. مسعود کوچولو 19 3,187 11-25-2012 08:02 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  دنبال یه سرمایه گذار salmanadl 0 1,006 11-20-2012 06:47 PM
آخرین ارسال: salmanadl

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS