ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده برای یک شروع انفجاری (رستوران)
زمان کنونی: 04-25-2024, 03:53 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ali farahani
آخرین ارسال: elco
پاسخ: 17
بازدید: 11611

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-26-2015, 11:41 AM
ارسال: #1
سلام دوستان
این اولین پست بنده در این تالار هستش
بنده قصد تاسیس یک رستوران کوچیک رو دارم
و تجربه کافی در زمینه پخت و پز رو دارم و تا حدی هم اشنایی با مدیریت دارم
حالا از شما عزیزان میخوام که کمک کنید تا راه و ایده ای پیدا کنیم که بتونیم در همون ماه اول مشتریامون رو به حداقل روزی صدتا برسونیم.یعنی جذب مشتری کنیم به صورتی که به یک شکل متفاوت از سایر رستورانهای دیگه باشد

موقعیت رستوران به صورتی که مجاور جاده است و مابین یک شهرک صنعتی و یک شهرک مسکونی که داخل یک زیر زمین حدودا 60 متری که 30 متر سالن و 30 متر هم اشپزخونه به همراه 40 متر حیاط با صفا هشتش

مشتری هامون هم بیشتر قشر کم در امد جامعه هستن و استراتژی من هم فروش بالا قیمت کم هستش

ما کلیه وسایل هم داریم برای راه اندازی ولی این رستوران قبلا توسط یک فرد ناوارد راه اندازی شده و حالا ما بعد از گذشت یک سال میخوایم راهش بندازیم.

و لازم به ذکر که جارو هم خریدیم و اجاره ای نیست

اگر ایده ای هم برای انتخاب نام رستوران دارید اهمینجا مطرح کنید

ممنون از همه دوستان که این مطلب رو خوندن
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: kochiloo
04-28-2015, 10:40 PM
ارسال: #2
RE: ایده برای یک شروع انفجاری (رستوران)
ماشاالله ايده بارونمون كردين
04-28-2015, 11:49 PM
ارسال: #3
یعنی مشتری های شما بیشتر مسافرها یا اشخاصی هستند که کارشون در شهرک صنعتی هست.خانواده ها کمتر گزرشون به اونجا میخوره؟ یعنی قصد دارید با رستورانهای داخل شهر رقابت کنید؟ فاصله رستوران تا شهر چه اندازست؟
04-29-2015, 10:05 AM
ارسال: #4
(04-28-2015 11:49 PM)aaftaab24 نوشته شده توسط:  یعنی مشتری های شما بیشتر مسافرها یا اشخاصی هستند که کارشون در شهرک صنعتی هست.خانواده ها کمتر گزرشون به اونجا میخوره؟ یعنی قصد دارید با رستورانهای داخل شهر رقابت کنید؟ فاصله رستوران تا شهر چه اندازست؟
سلام
بله مشتري ها اغلب كساني هستند كه داخل شهرك صنعتي هستند يعني اغلب مشتري ها كارگرها و صاحب كارها هستند ومسافرها كمترًچون مسافرها فصلي هستند
از طرف ديگه داخل شهرك مسكوني رستوران كه اسم در كرده باشه نيست و اكثرا رستورانهاي در پيتي هستند

تقريبا ٢ دقيقه فاصله داريم با هر كدومشون
04-29-2015, 08:44 PM
ارسال: #5
یکی از مهمترین ایتمهایی که برای قشر کارگر مهمه قیمت غداست.قیمت بقیه رستورانها چه اندازه ست؟ اینجا توی بوشهر یک غدای بیرون بر هست که مختص کارگر هاست. قیمت هاش پایینه . زرشک پلو با مرغ جاهای دیگه ۱۰ تا ۱۲ ست اون میده ۵.۵ پنج هزار و پانصد.ولی فروشش خیلی بالاست.ساعت ۱:۳۰ تا ۲ دیگه غداهاش ته میکشه.نمی دونم اصلا سودی هم میکنه! یه چیز جدید دیگه هم اینجا دیدم (من چون توی کار اغدیه هستم به تمام فعالیتهای این صنف توی شهرم دقت میکنم)یه اقایی بود که بعداز ظهرها کبابی داشت.کارش خیلی خوبه و مشتری زیادی داره .جدیدا دیدم یه مغازه کوچیک اجاره کرده ظهرها یک نمونه خوراک ماهی میده خیلی ارزون.۲نمونه غدا بیشتر نداره پرس ۵۰۰۰ تومانی و ۱۰۰۰۰تومانی.خیلی هم خوش قیافه و خوشمزه ست. ولی چون جاش خیلی پرته زیاد مشتری نداره .یعنی اگر من بجای اون بودم کاری میکردم که مغازه جای سوزن انداختن نداشته باشه.شوهرم ازش پرسیده بود گفتش ماهی رو از بندر لنگه ارزون میخرم.اخه با اینکه اینجا بوشهر ماهی زیاد داره ولی این داره تقریبا نصف قیمت میده.البته اینم بگم که پرس غدای ۵۰۰۰ تومانیش رو مردم بوشهر شاید نپسندند چوناینجا ماهی گرون مصرف می کنند. ولی باب قشر کارگریست.
04-30-2015, 11:54 AM
ارسال: #6
[quote='aaftaab24' pid='150732' dateline='1430324074']
یکی از مهمترین ایتمهایی که برای قشر کارگر مهمه قیمت غداست.قیمت بقیه رستورانها چه اندازه ست؟ اینجا توی بوشهر یک غدای بیرون بر هست که مختص کارگر هاست. قیمت هاش پایینه . زرشک پلو با مرغ جاهای دیگه ۱۰ تا ۱۲ ست اون میده ۵.۵ پنج هزار و پانصد.ولی فروشش خیلی بالاست.ساعت ۱:۳۰ تا ۲ دیگه غداهاش ته میکشه.نمی دونم اصلا سودی هم میکنه! یه چیز جدید دیگه هم اینجا دیدم (من چون توی کار اغدیه هستم به تمام فعالیتهای این صنف توی شهرم دقت میکنم)یه اقایی بود که بعداز ظهرها کبابی داشت.کارش خیلی خوبه و مشتری زیادی داره .جدیدا دیدم یه مغازه کوچیک اجاره کرده ظهرها یک نمونه خوراک ماهی میده خیلی ارزون.۲نمونه غدا بیشتر نداره پرس ۵۰۰۰ تومانی و ۱۰۰۰۰تومانی.خیلی هم خوش قیافه و خوشمزه ست. ولی چون جاش خیلی پرته زیاد مشتری نداره .یعنی اگر من بجای اون بودم کاری میکردم که مغازه جای سوزن انداختن نداشته باشه.شوهرم ازش پرسیده بود گفتش ماهی رو از بندر لنگه ارزون میخرم.اخه با اینکه اینجا بوشهر ماهی زیاد داره ولی این داره تقریبا نصف قیمت میده.البته اینم بگم که پرس غدای ۵۰۰۰ تومانیش رو مردم بوشهر شاید نپسندند چوناینجا ماهی گرون مصرف می کنند. ولی باب قشر کارگریست.
[/]
من هم ایده هم همینه قیمت پایین تر از رقبا فروش بیشتر
ولی چیزی که من میخوام انجام بدم در اصل این هست که
الان اگه توجه کرده باشین اغلب رستوران ها که شروع به کار میکنن باید مدتی به قول معروف خاک بخورن یعنی مشتری بیاد غذاشون رو بخوره بپسنده تعریف کمه برای دیگران تا مشتریشون به مرور زمان زیاد بشه
ولی حالا من میخوام کاری کنم که رستورانم از همون روز اول روزی 50 تا 100 تا غذا داشته باشه !!!!
04-30-2015, 03:39 PM
ارسال: #7
واتس اپ دارید؟
04-30-2015, 07:09 PM
ارسال: #8
(04-30-2015 03:39 PM)aaftaab24 نوشته شده توسط:  واتس اپ دارید؟

بله عزيز
09213749766
05-06-2015, 02:48 PM
ارسال: #9
دوستان ایده خاصی ندارید !!!!!
05-06-2015, 08:09 PM
ارسال: #10
سلام همشهری
امیدوارم بهترین نتیجه عایدتون بشه و مشتریاتون رضایت کامل داشته باشن.
من خود بوشهر نیستم(سعدآباد هستم) ولی یه کار جالب و ارزنده توی بندرعباس دیدم که توی بوشهر انجام نشده!
طبق گفته هاتون فکر کنم رستوران سر برج(میدون آزادی) هست ، اگر مشابه بندریها که پرس غذای آماده رو توی بازارهای منتهی به ساحل گذاشته بودند برا فروش...
بتواند بصورت جایگاهی سر خروجی بوشهر از سه یا چهار نوع غذاتون برا فروش ارائه بدید خیلی خوب میشه.(یعنی غذای مظروف شده بصورت دکه ای و گذری فروشی)
زیرا اگر دقت کرده باشین حدود ساعت یک به بعد حجم خروج از شهر بدلیل تعطیل شدن ادارات از کارمند تا مراجعه کننده بشدت افزایش پیدا میکنه.
بنظرم فرصت خوبی هست که نباس از کنارش بگذرید ولی کیفیت رو توی تمام موارد در نظر بگیرید(از کیفیت قاشق و چنگال یکبار مصرف تا ظروف حمل و همچنین مواد خوراکیتون).
برا کسانی که بیش از یه پرس غذا تهیه میکنند یه تیکه سفره یکبار مصرف هم بذاری دیگه خیلی خاص میشه کارتون.
مواردی که عرض میکنم یکی نیازهای خودم هست و از چشم خریدار دارم مینویسم.
سر همون جایگاه خارج از رستوران که کنار جاده اصلی هست میتونید آداب خاصی از فروشنده هاتون بخواهید، بدین مضمون که برای میل کردن ناهار توی رستوران هیچ هزینه ای دریافت نمیشه و سرویس میزبانی رایگان هست.
همونطور که میدونید فروش بیشتر مسبب سود بیشتر هست.
اگر بتونید مشتریان رو به خودتون جذب کنید موفق میشین و الا اگه تفاوت نباشه با رستورانها و بیرون برهای سطح شهر خوب مشتری هم دلیلی نمیبینه به شما بپیونده.
پیشنهاد میکنم اگر قیمتتون رو در نظر دارید که پایینتر از رستورانهای شهر منظور کنید، پس حتما بنر برای اطلاع رسانی تهیه کنید.یعنی تفاوتها رو اعلام کنید ؛
زیرا مشتری دوس داره بدونه در توان جیبش یا کارتش میتونه خرید کنه یا دعوت بگیره آیا؟
محل سرو غذا توی رستورانتون رو با توجه به شرایط اقلیمی حتما از سرمایش یکنواخت و خوبی پوشش بدید، نه اینکه سر یه میز، باد کولر غذا رو یخ کنه..یه میز دیگه چشات پر عرق بشه تا خوراک تموم بشه!
برا اسم رستوران هم یه اسم خاص که ریشه ی زبانی در فرهنگ استان داشته باشه و خوش زبان برای تلفظ و به ذهن سپاری باشه رو انتخاب کنید...
مثلا پاتیل برج، آخرین مطبخ(زیرا خروجیه شهر هستین)، ناهارستان برج یا لیان ،چاسخوری دمباز، مرکز احیا گرسنگی خخخخ
پیروز باشید

ما دیگران را فقط تا آن قسمت از جاده که خود پیموده‌ایم می‌توانیم هدایت کنیم.

هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهید دید که همیشه وقت کم و کوتاه است.
چشـــــم از تو برنگیرم ور می كشد رقیبم

مشتـــــــاق گل بسازد با خوی باغبــــانان

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ali farahani
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,562 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,597 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 236 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  پیشنهاد شما برای اخذ انواع نمایندگی ها amir_sky 5 11,177 11-06-2021 02:13 PM
آخرین ارسال: mehran_608
  کسی میتونه برای من ساعت وارد کنه؟ ramezani.byte 16 4,780 01-27-2020 03:12 AM
آخرین ارسال: احسان محبوبی
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی مغازه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر mohammad.mzk 5 16,473 12-12-2019 10:23 PM
آخرین ارسال: _a_safari_
  درخواست پیشنهاد برای کسب و کار با سرمایه ۲۰۰-۲۵۰ میلیون تومان Alijrad 3 8,683 07-11-2019 07:30 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  یافتن کالایی برای دستفروشی max31 9 2,844 06-05-2019 12:17 AM
آخرین ارسال: حسن قجر
  خرید ماهیانه 10000 دست کله و پاچه برای تهران rad86 15 4,038 04-13-2019 12:25 PM
آخرین ارسال: Mahdavi2018
  راهنمایی جهت سفارش گیری و همکاری با چند رستوران kargah 2 957 11-25-2018 09:21 AM
آخرین ارسال: hamedhs_74
  ایده های ناب از ما برنامه نویسی از شما رنسانس فکر 0 425 09-18-2018 12:18 PM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 620 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
  همکاری برای فروش بدلیجات sina hami 2 2,353 07-10-2018 10:26 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  شروع کار با 30 میلیون تومان alirz 0 917 02-28-2018 10:40 PM
آخرین ارسال: alirz
  کمک برای راه اندازی خط تولید ظروف یک بار مصرف smagoli 12 65,563 12-05-2017 06:54 PM
آخرین ارسال: rostame_k
  نیاز به سرمایه گذار برای طرح های عالی ashena_73 4 1,183 11-18-2017 11:13 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده هایی برای افزایش فروش سوپرمارکتها مهدی ر 57 33,731 11-18-2017 11:07 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده دارم هیچی پول ندارم boy.farda 3 1,395 09-21-2017 03:44 AM
آخرین ارسال: boy.farda
  شروع کسب و کار بدون سرمایه r2013.samadi 17 2,777 08-26-2017 07:18 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  شروع صادرات alirz 1 1,723 08-06-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS