ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده هایی برای تولید نرم افزار و کسب درآمد
زمان کنونی: 04-25-2024, 07:54 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: niazpayam
پاسخ: 19
بازدید: 16207

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امیتازات : 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-24-2013, 07:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-24-2013 07:39 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
ایده هایی برای تولید نرم افزار و کسب درآمد از آن همیشه برایم جالب و مهم بوده است و می دانم دغدغه بسیاری از افراد است و متاسفانه ایده های جدید در وب بسیار کم و همه به نوعی تقلیدی شده اند.
البته این موضوع بصورت پراکنده و غیر مستمر، در انجمن بارها پرداخته شده است که امیدواریم این تاپیک بانکی برای این ایده ها شود و اولویت بعدی نیز اجرای این ایده ها است.

در این تاپیک می خواهیم ایده های نرم افزاری جدید (نرم افزار دسکتاپ و آنلاین (مانند سایت ها)) خود را با همه به اشتراک بگذاریم و اگر لازم بود برای بیان جزئیات، همکاری هایی بین اعضای متخصص شکل بگیرد و راه های کسب درآمد از آن نیز با این هم اندیشی ها شکل خواهد گرفت.

ضمن آنکه تا کمتر از یک ماه دیگر یک برنامه ویژه در انجمن خواهیم داشت که شاید بیان این ایده ها بی مناسبت نباشد.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen , mohammadshamosi , alicpu , jahanagahi , sir-mahyar , yu3f , mahdi5e , sabaeng , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , دهدار , Theory , successfulman , Divar , hamid.h , Ali 59 , azim , mehran123
01-24-2013, 08:00 PM
ارسال: #2
RE: ایده هایی برای تولید نرم افزار و کسب درآمد
ممنون کامیار جان
خیلی عالی شد
اتفاقا من ، چند تا ایده دارم که به زودی مطرح میکنم و اگه نیاز بود ، بررسی های لازم رو انجام میدیم

من چند وقت پیش به دو تا از شرکت های طراحی سایت توی اصفهان ( ترنج و اصفهان هاست ) برای کاری سر زدم
و با دیدن کار اونها ، ایده ای به ذهنم رسید

ما چند تا متخصص برنامه نویس توی انجمن داریم؟

بیایم و یه cms اختصاصی آماده کنیم

نه اینکه مثل وردپرس یا جوملا باشه

حالا میشه از اونها هم تا حدودی تقلید کرد

ولی باید جوری باشه که برای مخاطبی که میخواد استفاده کنه ، راحت باشه و سردرگمی نداشته باشه

با اینکار ، برای هر پروژه فقط امکاناتی که مد نظر سفارش دهنده سایت هست رو اضافه میکنیم

و فقط میمونه طراحی گرافیک قالب اون سایت

این توضیحات مربوط به یکی از این شرکت ها هست که روی مدیریت محتوایی که ساخته توضیح داده

فناوری های مورد استفاده

زير ساختهاي نرم افزاري پروژه ها بر اساس PHP Framework است. استفاده از فناوري PHP با انعطاف پذيري، قابليت اطمينان ، نوآوري و امنيت مثال زدني خود قابليت هاي بسياري را براي ما به ارمغان مي‏آورد، كه از جمله آن قابليت مديريت كدهاي توليد شده، پشتيباني از شي گرايي و سازگاري با متدولوژي انتخابي پروژه، وابسته نبودن به يك زبان خاص است.ضمن آنكه بسترها و زيرساختهاي نرم افزاري انتخاب PHP به عنوان بستر اصلي اجراي پروژه ، امكان استفاده از فناوري هاي جانبي ديگري كه سازگار با Windows هستند را فراهم خواهد كرد.چندلايه بودن نرم افزارهاي توليدي موجب تسهيل شرايط ارتقاي وبسايت طراحي شده در آينده خواهد بود.ضمن آنكه هزينه هاي reworking )دوباره كاري) را به هنگام توسعه پروژه حذف خواهد نمود.
براي خدمات بانك اطلاعاتي از MYSQL استفاده خواهد شد. عملکرد سریع ،قابلیت اطمینان بالا و سهولت در استفاده این بانك اطلاعاتي در وب به همراه امكانات وسيع و كارايي قابل توجه، آن را به انتخاب مناسبي تبديل نموده است .

در ضمن
امنیت
امنیت چنین برنامه ها خیلی مهمه

اگه بتونیم روی این مورد بررسی کنیم ، خیلی خوبه

10_004

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: goldmen , کامیار کاظمی , alicpu , jahanagahi , yu3f , mahdi5e , ناصر صادقی , reza.sepehri , دهدار , Divar , hamid.h , Ali 59
01-24-2013, 09:34 PM
ارسال: #3
ایده خوبی اشت . اقا کامیار عزیز
اول باید ببنیم استقبال می شود یا نه . برای مثال بنده هنوز در ذهنم این است که ایا کتاب کسب درامد از اینترنت را بنویسیم یا نه
ولی می ترسم چرا چون قانون کپی رایت نیست . این یکی از راه هایش است .
باید روی همین کپی رایت کار زیاد کرد .
برای مثال یک فردی در خارج می اید در یک وبلاگش یک کتاب 100 صفحه ای می نویسه و بعد می گذاره برای فروش و درگاه وصل می کنه و ماهی 30 هزار دلار درامد داره
ولی ما بیایم مثلا دو الی سه ماه وقت بگذاریم . و بعد ببینم مثلا 20 نفر بخرند و بعد رایگانش در نت باشد .
ولی در کل باید چیزی را بسازید که خواهان زیاد داشته باشد . برای مثال در همین زمینه سایت سازی الان
دیگه خیلی تو ورد پرس هستند . چرا چون همه چی داره . پلاگین زیاد داره . و کلا انعطاف پذیر زیاد داره . و همه چیز ان رایگان هست . به غیر از مثلا کسی بخواهد واقعا بترکوند . می اید قالب اختصاصی می سازد .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , seraj , yu3f , mahdi5e , ناصر صادقی , reza.sepehri , Divar , یوسف خادم پیر , dbdbdb , Ali 59
01-26-2013, 10:17 AM
ارسال: #4
من 2 سال وقتم رو گذاشتم يه CMS نوشتم اگه دوستان بخوان ميتونيم همكاري كنيم
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , yu3f , ناصر صادقی , reza.sepehri , Divar
01-27-2013, 12:29 PM
ارسال: #5
وقتی صحبت از کارآفرینی میشه باید نوآوری هم توش باشه. ایده CMS خیلی تکراریه و یه سرچ کنید توی اینترنت کلی ار این CMS ها با قیمت های مختلف رو پیدا میکنین.
 تشکر شده توسط: yu3f , بابایی , ناصر صادقی , reza.sepehri
01-27-2013, 05:59 PM
ارسال: #6
شاید بشه مشابه بعضی از نرم افزارهای خارجی که اپن سورسش وجود داره اما توی ایران کسی ارائه نکرده رو بعد از کمی تغییرات به فروش گذاشت
 تشکر شده توسط: yu3f , ناصر صادقی , reza.sepehri
01-28-2013, 11:49 AM
ارسال: #7
پیشنهاد 1- من پیشنهاد میکنم روی برنامه نویسی موبایل کار کنید.
بسیاری از کارها داره از حیطه pc خارج میشه
مثلا:
برنامه نویسی اسکنرهای بارکد و فروش دستگاه+ نرم افزار مورد نیاز

پیشنهاد2
برنامه نویسی سیستم جامع فروش برای صندوق های فروشگاهی

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
 تشکر شده توسط: yu3f , mahdi5e , ناصر صادقی , reza.sepehri , Divar , Ali 59
03-21-2013, 03:42 AM
ارسال: #8
(01-24-2013 08:00 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط:  ممنون کامیار جان
خیلی عالی شد
اتفاقا من ، چند تا ایده دارم که به زودی مطرح میکنم و اگه نیاز بود ، بررسی های لازم رو انجام میدیم

من چند وقت پیش به دو تا از شرکت های طراحی سایت توی اصفهان ( ترنج و اصفهان هاست ) برای کاری سر زدم
و با دیدن کار اونها ، ایده ای به ذهنم رسید

ما چند تا متخصص برنامه نویس توی انجمن داریم؟

بیایم و یه cms اختصاصی آماده کنیم

نه اینکه مثل وردپرس یا جوملا باشه

حالا میشه از اونها هم تا حدودی تقلید کرد

ولی باید جوری باشه که برای مخاطبی که میخواد استفاده کنه ، راحت باشه و سردرگمی نداشته باشه

با اینکار ، برای هر پروژه فقط امکاناتی که مد نظر سفارش دهنده سایت هست رو اضافه میکنیم

و فقط میمونه طراحی گرافیک قالب اون سایت

این توضیحات مربوط به یکی از این شرکت ها هست که روی مدیریت محتوایی که ساخته توضیح داده

فناوری های مورد استفاده

زير ساختهاي نرم افزاري پروژه ها بر اساس PHP Framework است. استفاده از فناوري PHP با انعطاف پذيري، قابليت اطمينان ، نوآوري و امنيت مثال زدني خود قابليت هاي بسياري را براي ما به ارمغان مي‏آورد، كه از جمله آن قابليت مديريت كدهاي توليد شده، پشتيباني از شي گرايي و سازگاري با متدولوژي انتخابي پروژه، وابسته نبودن به يك زبان خاص است.ضمن آنكه بسترها و زيرساختهاي نرم افزاري انتخاب PHP به عنوان بستر اصلي اجراي پروژه ، امكان استفاده از فناوري هاي جانبي ديگري كه سازگار با Windows هستند را فراهم خواهد كرد.چندلايه بودن نرم افزارهاي توليدي موجب تسهيل شرايط ارتقاي وبسايت طراحي شده در آينده خواهد بود.ضمن آنكه هزينه هاي reworking )دوباره كاري) را به هنگام توسعه پروژه حذف خواهد نمود.
براي خدمات بانك اطلاعاتي از MYSQL استفاده خواهد شد. عملکرد سریع ،قابلیت اطمینان بالا و سهولت در استفاده این بانك اطلاعاتي در وب به همراه امكانات وسيع و كارايي قابل توجه، آن را به انتخاب مناسبي تبديل نموده است .

در ضمن
امنیت
امنیت چنین برنامه ها خیلی مهمه

اگه بتونیم روی این مورد بررسی کنیم ، خیلی خوبه

10_004

دوست عزیز PHP به هیچ عنوان امنیت نداره
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی
03-21-2013, 04:11 AM
ارسال: #9
دوستان ببخشید که یک تاپیک قدیمی رو بالا آوردم ولی نیاز دیدم یه چیزایی توضیح بدم

انگار همه پر انرژی هستن واسه میلیاردر شدن ولی اکثر ایده ها یا قدیمی هستن ، یا سوخته یا غیر عملی ! (توضیح داره)
خداییش تعجب کردم که چرا دوستان وقت نذاشتن در مورد چیزی که تاپیک میزارن تحقیق کنن ؟؟؟انگار دورادور نظر داده شده ، اطلاعاتی از بازارش ندارن

1 ) cms چند تا ایراد داره : اول اینکه تا دلت بخواد هست ، دوم اینکه مهم نیست cms شما چقدر قابلیت داشته باشه ، مهم اینه که شرکت تولید کنندش کیه.دوستانی که بصورت حرفه ای وقت گذاشتن توی این زمینه میدونن از چی دارم میگم.شما cms بنویس در حد لالیگا میزنن تو سرش و مشتریشو نمیتونی پیدا کتی ولی یه شرکت که اسم در کرده یه cms کار کنه که 10% قابلیتهای cms شما رو داشته باشه ، مشتریا واسش سر و دس میشکونن.

2) یکی از دوستان برنامه نویسی سیستم جامع فروش برای صندوق های فروشگاهی رو پیشنهاد داده بود
لطفا یه سرچ بزنین توی نت ، ببینین چند مورد میتونین پیدا کنین؟؟؟اینا خودشونم تو فروشش موندن.همشونم کپی هم

خلاصه اینکه اینها همه اشباع شده ( همیشه استثنا هست ولی به ریسک اینکه وقت و انرژی و سرمایه بزاری نمی ارزه )

مهمترین نکته هم اینه که همه ی اینا نیاز به بازاریابی و فروش دارن ( فکر نکنین کار آسونیه )

من همیشه این پیشنهاد رو به همکارام میدم : وقتی میخوای مشایه یه چیزی رو تولید کنی ، اول سعی کن همونی که مال رقیبه بازاریابی کنی ، ببین میتونی بفروشیش؟؟؟؟ اگه تونستی خوب بفروشی بعد بیا وقت و انرژی و سرمایه تو بزار واسه تولیدش

اگه حرفام رک بود معذرت میخوام ولی فکر نکنم کسی دوست داشته باشه خیال بافی کنه اینجا،همه وقت میزارن که اطلاعاتشون بیشتر بشه و به هدفشون نزدیکتر بشن

هر کی بازم توضیح خواست در خدمتم
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , Nuruzzaad , هومان هرمزدی , سیدمهدی هاشمی , s_a , ناصر صادقی , mortizmortiz , reza.sepehri , engineer.yazdani , Divar , Nomad
03-21-2013, 07:44 PM
ارسال: #10
موافقم، نوشتن CMS جدید بدون قابلیت های متفاوت چشمگیر، مثل زدن یه سوپر مارکته. همون جور که تا دلتون بخواد می تونین سوپر مارکت پیدا کنین، CMS هم به همین فراوونی هست
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , ناصر صادقی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,563 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,597 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 236 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  پیشنهاد شما برای اخذ انواع نمایندگی ها amir_sky 5 11,178 11-06-2021 02:13 PM
آخرین ارسال: mehran_608
  کسی میتونه برای من ساعت وارد کنه؟ ramezani.byte 16 4,780 01-27-2020 03:12 AM
آخرین ارسال: احسان محبوبی
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی مغازه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر mohammad.mzk 5 16,474 12-12-2019 10:23 PM
آخرین ارسال: _a_safari_
  درخواست پیشنهاد برای کسب و کار با سرمایه ۲۰۰-۲۵۰ میلیون تومان Alijrad 3 8,684 07-11-2019 07:30 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  یافتن کالایی برای دستفروشی max31 9 2,844 06-05-2019 12:17 AM
آخرین ارسال: حسن قجر
  خرید ماهیانه 10000 دست کله و پاچه برای تهران rad86 15 4,038 04-13-2019 12:25 PM
آخرین ارسال: Mahdavi2018
  نرم افزار اندروید تبلیغاتی Torden 0 232 10-06-2018 11:27 PM
آخرین ارسال: Torden
  ایده های ناب از ما برنامه نویسی از شما رنسانس فکر 0 425 09-18-2018 12:18 PM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  کسب و کار ارزی alireza1122 2 375 09-02-2018 07:01 PM
آخرین ارسال: Mohammad89
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 620 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
  همکاری برای فروش بدلیجات sina hami 2 2,353 07-10-2018 10:26 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  تولید کالایی خاص یا ارایه خدمتی خاص سعید احمدی 9 2,526 12-20-2017 12:41 PM
آخرین ارسال: yasanservice
  کمک برای راه اندازی خط تولید ظروف یک بار مصرف smagoli 12 65,563 12-05-2017 06:54 PM
آخرین ارسال: rostame_k
  نیاز به سرمایه گذار برای طرح های عالی ashena_73 4 1,183 11-18-2017 11:13 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده هایی برای افزایش فروش سوپرمارکتها مهدی ر 57 33,732 11-18-2017 11:07 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده دارم هیچی پول ندارم boy.farda 3 1,395 09-21-2017 03:44 AM
آخرین ارسال: boy.farda
  شروع کسب و کار بدون سرمایه r2013.samadi 17 2,777 08-26-2017 07:18 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS