ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
زمان کنونی: 05-07-2024, 11:03 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 191
بازدید: 46331

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
05-12-2013, 12:27 PM
ارسال: #141
RE: خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
با سلام و کمال احترام برای دوستان و نظرات خوبشون
یه نکته من هرچی فکر میکنم در مورد فرضیه راز یه مسئله وجود داره و اون ماهیت عملکرد این به اصطلاح راز هست البته بنده کل این قضیه رو نفی نمی کنم به عنوان مثال اطمینان دارم تصویر سازی ذهنی بر روی بدن انسان (البته بستگی به انسانش داره)
تاثیر مثبت یا منفی میذاره بنده خودم خودم بارها امتحان کردم کار کرده از کنترل درد گرفته تا بندآوردن خونریزی یا حتی الهاماتی که در رویایا بیداری میشه ولی اینکه بیاد رو اشیاء به این شیوه اثر بذاره جای تامل داره.
کلا از بابت سونامی منفی که تو انجمن راه انداختم شرمنده (لطفا یکی بیاد مارو قانع کنه)
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: GreatNavid , ahmad rezaee , jahanagahi , minoo , امیدواربه خدا , bitumen
05-12-2013, 05:56 PM
ارسال: #142
در ادامه عرایضم یه خاطره تعریف کنم
یه روز با یه دوستی میخواستم واسه بازاریابی محصولاتم کار کنم یه آی دی یاهو ازش داشتم تو یاهو مسنجرم که ادش کردم
یاد یه روشی برای برقراری ارتباط با ذهن شخص دیگه افتادم که زمانی که امواج مغزی به سطح آلفا (بین 7 تا 14 سیکل در ثانیه ) برسه میتونید با رعایت احترام متقابل و تاکید بر منافع مشترک با هر شخصی صرف نظر از فاصله ارتباط برقرار کنین ، خب منم همین کار رو انجام دادم چشمامو که باز کردم دیدم پیغام گذاشته شما؟!!! از تعجب نزدیک بود شاخ در بیارم البته هیچ ربطی به تئوری راز نداشت (:
درباره این موضوعات میتونید تو اینترنت متد سیلوا رو سرچ کنید اگه وقت داشم یه تایپیک مخصوص همین موضوع براتون باز می کنم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: GreatNavid , 0625 , jahanagahi , minoo , kafi , امیدواربه خدا , Fela.Want , sisi , Elixir , bitumen , iranboy , Divar , مرتضی الهی , مهدی 1 , hamid.h , morning star
05-12-2013, 06:41 PM
ارسال: #143
سلام سینا جان . خاطره زیبایی بود . حتماً تاپیک رو ایجاد کن و برامون بنویس .
برو هواتو دارم Big Grin
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 0625 , jahanagahi , sina3965 , امیدواربه خدا , hamed.yegane , bitumen , Divar
06-05-2013, 04:06 PM
ارسال: #144
سلام دوستان،من به این موضوع اعتقاد دارم،ولی نمیدونم چرا همش به اتفاقات بد فکر میکنم،اصلا نمیتونم گنترل فکرمو داشته باشم و به اتفاقاتی که دوست دارم اتفاق بیفته،متمرکز بشم،لطفا کمکم کنینSad
 تشکر شده توسط: bitumen
07-11-2013, 07:09 PM
ارسال: #145
Wink RE: خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
سلام منم یه عالمه خاطره از قانون راز دارم. من تا حالا هرچیرو با عشق خواستم دقیقا همونو به دست آوردم خیلی وقتا پیش به یه عشق قشنگ فکر میکردم حتی با همه ی جزيیاتش. ولی نمیدونم چرا دائم به این فکر میکردم که به سختی به دستش میارم. بعد از سالها اون عشق از اونجایی که انتظارشو نداشتم وارد زندگیم شد دقیقا همونیکه میخواستم با همه ی جزئیات حتی اسمشم همونی بود که میخواستم، اولش واقعا خوشحال بودم اما یواش یواش سختیها شروع شد، روزهای خوب و بدی رو با هم داشتیم، بقیه اش بماند که چه سختیها و چشم انتظاریهاو دلتنگی کشیدم، یه بار حدود 40 روز نه باهاش حرف زده بودم و نه دیده بودمش، از ته دل گریه میکردم، با تموم وجودم از خدا میخواستمش، میدونید چی شد؟اون لحظه بهم زنگ زد، بماند چه حالی داشتم، چرا دیروزش زنگ نزد چرا فردا نه؟ یه عالمه اتفاقای دیگه هم برام افتاده که اگه بخوام بگم تمومی نداره، الان هم کاملا از هم دوریم ولی من ایمان دارم چیزی شبیه معجزه با عشق ممکن میشود، و اون به این زودیا برمیگرده، شما هم برای من دعا کنین

چیزی شبیه معجزه با عشق ممکن میشود
 تشکر شده توسط: hamed.yegane , کامیار کاظمی , bitumen , iranboy , maha.h , Bahareh Ghaderi , Divar , morning star
07-12-2013, 07:00 PM
ارسال: #146
Photo RE: خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
قابل توجه استاد جهان اگاهی : می دونم که می باسیت خاطرات اعضا نوشته بشه اما این قضیه به نظرم خیلی جالب رسید. “کول مایو” در سال ۲۰۰۹، و وقتی که هنوز مجرد بود یک نقاشی رمانتیک از یک مرد بلند قامت با ریش های تیره رنگ کشید.“کول” که در آن موقع ۳۱ سال سن داشت زیاد در مورد آن نقاشی فکر نکرد و تنها آن را در گوشه ای از اتاق نشیمن رها کرد. کمی بعد او تصمیم به آشنا شدن با یک فرد مناسب گرفت و از طریق یک سایت همسریابی با فردی به نام مایکل گومن آشنا شد.به نظر می رسید آنها تفاهم بسیاری باهم دارند و پس از ۲ ماه تصمیم به ملاقات حضوری گرفتند. به محض آنکه کول چشمش به آن مرد افتاد از شباهت عجیب آن مرد به نقاشی اش در حیرت ماند.از ترس آنکه شاید مایکل تصور کند از قبل او را می شناخته و پنهانی او را ردیابی کرده است نقاشی را از او پنهان کرد و تنها بعد از چند جلسه از آشنایی نقاشی را به مایکل نشان داد.خوشبختانه اگرچه مایکل در وهله اول از این اتفاق گیج شده بود ولی بعد قست جالب این اتفاق را در نظر گرفته و هیچ فکر نامرتبطی نسبت به کول نداشت.۱۸ ماه پس از نخستین ملاقات آنها با یکدیگر ازدواج کردند و در حال حاضر آن نقاشی را به دیوار خانه شان آویخته اند و دوستانشان نام مایکل را “مرد در نقاشی” خطاب می کنند.کول در این مورد می گوید: من هرگز تصور نمی کردم که می توانم همسر آینده ام را پیشگوییکنم و خودم به صورت معمول به این چیزها اعتقادی ندارم ولی احتمالا این دست سرنوشت بوده است.[تصویر: 71254_840.jpg]
[تصویر: 71253_851.jpg]

آب درون ظرف، شفاف است؛ آب دریا اما تیره. حقیقت های کوچک کلماتی شفاف دارند، حقایق بزرگ اما سکوتی عظیم.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , sisi , Elixir , bitumen , iranboy , مرتضی الهی , maha.h , Bahareh Ghaderi , Divar , negin 30 , مهدی 1 , hamid.h
08-01-2013, 04:28 PM
ارسال: #147
(01-08-2013 12:46 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  فرمول موفقیت استاد بهداد عزیز :
خواسته یا هدف یا آرزو >>> تفکر کردن >>> توجه و تمرکز کردن روی آن >>> مراقبه ی تجسمی ( داشتن خواسته به زمان حال ) >>> تکرار عبارات تاکیدی مثبت ویژه ی هدف با ارتعاش احساسات بالا >>> شکرگذاری عمیق >>> اقدام کردن >>> رها کردن ( نداشتن وابستگی به هدف ) و تسلیم حکم خالق بودن >>> دریافت کردن ( به عینیت تبدیل شدن آرزو ) >>> تصدیق قانون جذب و شکرگذاری بعد از رخ دادن خواسته

این بینظیره و جواب میده اصلا فکرشو نمیکردم که با اصول و نظم رفتار کردن به موفقیت برسیم

خیلی ممنون آقای قربانیان عزیز - عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود 10_004
 تشکر شده توسط: Elixir , bitumen , iranboy , maha.h , Bahareh Ghaderi , Divar , negin 30
08-02-2013, 12:55 AM
ارسال: #148
(07-12-2013 07:00 PM)sokoot نوشته شده توسط:  [تصویر: 71254_840.jpg]
[تصویر: 71253_851.jpg]

خیییییییییییییییلی جالب بود ..
همین الان نقاشیشو میکشم..
نقاشی خودم کنار کارخونم که دارم لبخند میزنم و یه هلی کوپتر که منتظره من سوار شم و بریم برای عقد قرارداد چند میلیارد دلاری..
9_00311_0029_00311_0029_00311_0029_003

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: bitumen , sokoot , iranboy , maha.h , سهیلا , مرتضی الهی , Fela.Want , Divar , negin 30 , مهدی 1 , رنسانس فکر
08-10-2013, 11:46 PM
ارسال: #149
ممنون از مطالب با ارزشتون
یکی از سخنان قشنگی که در دین مسیح (البته جایی خواندم)هست اینه که هرگاه دونفر بشیم نفر سوم جمع ما خداوند است اگر یک نفر باشم شخص دوم خداوندا ست
اگر خودمون نتونستیم رویامون باور کنیم باید با شخصی که با ما هم فرکانس و ما رو باور داره و مثل ما فکر می کنه در مورد رویاهامون صحبت کنیم تا اون هم باورشون کنه و تجسمشون کنه مثلاً یکی از دوستان گفته بود با خانمشون باهم رویاهاشون باور داشتن طبق گفته مسیح و ایمان خودمون نفر سوم هم که خداوند و واقعاً محال خداوند ببینه بندش چیزی رو با تمام وجود میخواد و برآورده نکنه من که محال می دونم
تو 4 اثر فلورانس می گه که تو جمله های تاکیدی حتماً کلمه خیر و خوشی رو بکار ببریم
مثلاً خانمی از خداوند 2000 دلار میخواست و یکسره تکرار می کرد تا اینکه فرزندش تصادف می کنه و چک دیه اش 2000 دلار تحویل گرفته بود فلورانس می گه اون باید موقع دعا حتماً می گفت که خدایا با خیر و خوشی این مبلغ رو به من برسون

انواع سفارشات کیک، دونات، پیراشکی، تارت، شیرینی و حلوای بسیار لذیذ خانگی پذیرفته می شود. A00 (112)
با یک سفارش مشتری همیشگی ما می شوید 10_004
 تشکر شده توسط: s_a , Elixir , Bahareh Ghaderi , Divar , bitumen , negin 30 , مهدی 1
08-30-2013, 04:03 AM
ارسال: #150
من خیلی باهاش خاطره دارم. اما بزرگترینش همین اخیرا بود. یه صورت حساب بانکی برای خودم درست کردم و یه مبلغ بالا نوشتم. منی که تا حالا بیشتر از ماهی 500 تومن در نیاوردم. ولی دل رو زدم به دریا و با ایمان کامل و آرامش کامل شروع به تجسم کردم. در کمال حیرت چند روز بعد یه مورد کاری برام جور شد که البته نصف اون مبلغ بود اما بازم برای من مبلغ خوبی بود...واقعا عالی بود. اما از دستم رفت...فقط و فقط و فقط به دلیل عدم داشتن پشتکار و دنبال کار رفتن بود. واقعا گاهی فکر می کنم من چقدر بی عرضه بودم! خیلی خودم رو دعوا کردم بابت اون قضیه. اما از پا ننشستم. الان چند ماه گذشته ولی بازم دارم تلاش می کنم.
 تشکر شده توسط: Elixir , bitumen , negin 30 , hamid.h , morning star
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 19,619 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
Rainbow آيا قانون جذب واقعيت دارد ؟ دلشاد حسین پور 2 6,608 05-02-2017 04:40 PM
آخرین ارسال: itclink
  انتظار در قانون جذب محسن دوستوندی 6 1,929 04-30-2017 03:20 PM
آخرین ارسال: fnazari
Rainbow چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟ دلشاد حسین پور 2 2,737 04-30-2017 03:18 PM
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,739 04-30-2017 03:16 PM
  به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟ payman1371 28 6,968 04-30-2017 03:09 PM
  زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟ مهدی 1 31 7,500 08-29-2016 01:11 AM
آخرین ارسال: kelideservat
  فایل صوتی خودهیپنوتیزم چیست و چگونه از ان استفاده کنیم؟(به همراه یک نمونه فایل ) ذهن برتر 0 1,235 11-26-2015 02:15 PM
آخرین ارسال: ذهن برتر
  بزرگترین راز یک ثروتمند! ramin7 0 594 11-10-2015 11:32 PM
آخرین ارسال: ramin7
Heart خاطرات تکان دهنده از میلیاردرها کامیار کاظمی 21 8,796 11-07-2015 10:34 AM
آخرین ارسال: matarodi
Rainbow شما تصور مي كنيد ، راز چيست؟ دلشاد حسین پور 19 3,892 06-16-2014 02:26 PM
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند... دلشاد حسین پور 4 2,589 05-07-2014 10:38 PM
Rainbow لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... دلشاد حسین پور 44 11,596 05-07-2014 10:27 PM
  راز چیست؟مهم jahanagahi 13 3,062 09-11-2013 01:39 PM
آخرین ارسال: minoo
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,112 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286
Rainbow بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟ دلشاد حسین پور 2 1,858 07-09-2013 09:29 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
Rainbow طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد دلشاد حسین پور 17 4,349 06-30-2013 08:21 PM
آخرین ارسال: haman716
  خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد کامیار کاظمی 15 6,037 06-22-2013 03:47 PM
آخرین ارسال: alma
  خلاصه ای از فیلم موفق و معروف راز صدفی 4 1,506 02-11-2013 12:54 AM
آخرین ارسال: successman
  راز نبوغ انیشتن REZA HAJISALIMI 19 3,301 03-23-2012 01:42 PM
آخرین ارسال: azim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS