ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 06:06 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: abdolhossein
آخرین ارسال: fnazari
پاسخ: 14
بازدید: 4676

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امیتازات : 2.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-28-2014, 02:28 PM
ارسال: #1
سلام
با وجود کتاب های زیادی که در خصوص قانون جذب خوانده ام و همچنین توجه به توصیه ها و راهنمایی های همراهان سایت مانند جناب آقای بهداد عزیز هنوز نتوانسته ام این به ظاهر پارادوکس را حل کنم:169
آیا پس از تصور و احساس کامل هدفی که می خواهیم به آن برسیم باید آن را فراموش کنیم و تحققش را به کاینات بسپریم یا باید آن را تا زمان تحقق یافتن عینی در ذهن نگاه داریم ؟Huh
مثلا من می خواهم تا پایان مرداد ماه به یک میلیارد تومان برسم . هر روز به عالم خلسه می روم و تصور می کنم که کارت اعتباری خود را در عابر بانک چک کرده و گزینه مانده موجودی را می زنم. رقم 10,000,000,000ریال را می خوانم. سپس دکمه چاپ رسید را می زنم. رسید بانکی را بر می دارم و آن را می خوانم. بر روی آن مشخصات خودم با مبلغ 10,000,000,000 ریال نوشته شده است. رسید را توی جیبم می گذارم. شاید باورتان نشود: در عالم خلسه به قدری خوشحال می‏شوم که ناخودآگاه لبخندی روی لبانم نقش می بندد و احساس یک میلیاردر به تمام معنا را پیدا می کنم.12_002 همچنین چکی به مبلغ یک میلیارد تومان در وجه خودم طراحی کرده ام و به عنوان اسکرین سیور کامپیوتر قرار داده ام که اگر سیستم یک دقیقه بیکار باشد چک مذکور روی صفحه ظاهر می شود و تاریخ آن را آخر مرداد نوشته ام. 11_002
آیا به نظر باز هم باید ادامه دهم یا منتظر اجابت درخواست توسط کاینات باشم؟Huh
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: nicecomet , seraj , حسین فتحی , mahdi5e , babaei , hadi1987 , koruosh
05-04-2014, 09:43 PM
ارسال: #2
RE: برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟
هیچ کس نیست پاسخی به من بدهد؟
متخصصین قانون جذب کجا هستند؟
شاید من نتوانسته ام آن ها را به تایپیکم جذب کنم؟!
 تشکر شده توسط: mahdi5e
06-25-2014, 01:28 PM
ارسال: #3
سلام... ببین در طول روز در تک تک ثانیه ها هنوز احساس میلیاردر بودن داری؟ببین کل زندگیت غرق جزءیات این موضوع شده؟ در هر لحظه باید احساس کنی که الان در همین لحظه داریش..تمام رفتاراتم باید بر همین اساس باشه.. حتی کوجک ترین رفتار ها..زمانی تو به 1 باور میرسی که ببینی تو عمل داری انجامش میدی...رفتار های خودتو تجزیه تحلیل کن ببین 1 میلیاردی رفتار میکنی؟ببین خودتو لایق میدونی؟واست دوره یا نزدیکه؟ دلیل اینکه میگم در جزءیات مرد1میلیاردی غرق شو اینه که بعد از 1 مدتی واست بدیهی میشه و قابل دسترس..و انسان چیزی روبه دست میاره که برای اون آماده باشه و انتظار داشتنشو خیلی راحت داشته باشه...مثل خوردن قیمه در ناهار
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , mahdi5e , koruosh
06-25-2014, 01:41 PM
ارسال: #4
آهان اینم بگم که خیلی مهمه و در ادامه ی همونه... حواست باشه وقتی داری 1میلیاردی در طول روز رفتار میکنی >احساس خوبی< داشته باشی..احساس وفور و ثروت ..احساس داشتن..احساس خوشحالی بی نهایت...اگه تمرینارو انجام بدی و احساس وفور نداشته باشی در زندگیت پیداش نمیشه...و ازهمه مهمتر اینکه حواست باشه موقع خواستن پول از دیدگاه کمبود به پول نگاه نکنی..مثلا بگی این تجسما خوبه ولی من که هنوز ندارمش...قانون وقدرت کنترل ذهن کار خیلی سختیه وگرنه الان هممون بیلگیتس بودیم
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , abdolhossein , koruosh
06-25-2014, 02:18 PM
ارسال: #5
متاسفانه اون سی دی راز که درایران ترجمه شده و من هم دیدم قسمت بزرگ اون حذف شده اگه دونستید اون قسمت چی هستش؟براتون میگم در قانون جذب درسته که باید احساس خوشایند داشته باشی و تصور کنی که اونو داری ولی این فراموش نشه که باید در راه رسیدن به اون چند میلیارد در تلاش باشی نه اینکه دیگه به کائنات واگذار کنی و بری به دنبال چیز دیگه باید در راستای اون حرکت کنی د راستای رسیدن به اون چند میلیارد باید قدم برداری قانون جذب مساوی با تنبلی نیست که به کائنات واگذارش کنی دوست من نکته حذف شده اینه که باید دراستای اون هدف باشی و تالاش هم بکنی
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , koruosh
06-25-2014, 04:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-14-2014 08:47 AM، توسط abdolhossein.)
ارسال: #6
(06-25-2014 02:18 PM)حسن قجر نوشته شده توسط:  متاسفانه اون سی دی راز که درایران ترجمه شده و من هم دیدم قسمت بزرگ اون حذف شده اگه دونستید اون قسمت چی هستش؟براتون میگم در قانون جذب درسته که باید احساس خوشایند داشته باشی و تصور کنی که اونو داری ولی این فراموش نشه که باید در راه رسیدن به اون چند میلیارد در تلاش باشی نه اینکه دیگه به کائنات واگذار کنی و بری به دنبال چیز دیگه باید در راستای اون حرکت کنی د راستای رسیدن به اون چند میلیارد باید قدم برداری قانون جذب مساوی با تنبلی نیست که به کائنات واگذارش کنی دوست من نکته حذف شده اینه که باید دراستای اون هدف باشی و تالاش هم بکنی

من خواستم متخصصین قانون جذب به سوالم پاسخ دهند نه کسانی که به زعم خود قانون جذب را فهمیده اند اما هیچ چیز در مورد آن نمی دانند.
آن قدر خود را دانا فرض کرده اند که در دهان تهیه کنندگان فیلم و کتاب راز هم حرف گذاشته اند و گفته اند ما چیزی فهمیده ایم که قرار بوده در آن فیلم و کتاب بیاید اما حذف شده است!!!!!
دوست عزیز! برادر من! در هیچ یک از فصول کتاب یا فیلم راز چیزی در خصوص تلاش و کوشش ذکر نشده است. و در هیچ یک از خاطرات منقول در آن دو تاکید بر تلاش و کوشش نبوده بلکه خواسته اعلام کند اگر فرآیند جذب یعنی درخواست، انتظار و دریافت به درستی طی شود رسیدن به خواسته قطعی است و نیازی به تلاش نیست!
اصولا تفاوت نظریه راز با نظریات دیگر در همین است. راز می گوید باید بخواهی و وقتی بخواهی می شود و نیاز به تلاش نداری!
اما در خصوص خودم و روشی که برای درخواست از قانون جذب ذکر کرده بودم باید بگویم
اولا دوست داشتم بزرگوارانی مانند استاد قربانیان یا جناب بهداد، که حقیقتا بسیاری از سخنانشان بهره برده اند، به سوال من پاسخ دهند که ظاهرا میسر نشد و دیگر نمی خواهم کسی برایم توضیح دهد و از ادمین گرامی خواهشمندم موضوع را ببندند تا دیگر شاهد پاسخی مانند این پاسخ نباشیم.
ثانیا بدون هیچ گونه تلاشی یک خانه با موقعیت عالی در یکی از مناطق رو به رشد شیراز در یک قدمی من قرار گرفت. طرف معامله حاضر شد هر گونه تضمینی را که فکرش را بکنید بدهد تا معامله جوش بخورد و من بتوانم خانه را بخرم! باورتان می شود منی که الان لنگ سه میلیون تومان هستم تا دو هفته قبل در آستانه تصاحب یک خانه با موقعیت عالی قرار گرفته بودم؟ فقط به خاطر استفاده از قانون جذب و روشی که در ابتدای تایپیک به آن اشاره کردم. خانه مذکور در یک قدمی من بود و فقط دو سه تا امضا لازم داشت. اما...
هروقت موقعیت خوبی برایتان پیش آمد و حستان به شما در خصوص احتمال موفقیت آمیزبودن آن اطمینان داد، ریسک نکنید و دست به اقدام نزنید. ابتدا به خوبی مشورت کنید. اما با چه کسانی؟ با کسانی که اولا تخصص لازم را در امور مرتبط با موضوعی که شما با آن مواجهید داشته باشند وثانیا به هیچ وجه منفی نگر و منفی باف نباشند. آنان انرژی ای از خود ساطع می کنند که کاینات را به عقب می راند. این را که می گویم جدی است و هم از طریق تجربی و علمی و هم از طریق آیات و روایات اثبات شده است. متاسفانه سر و کار من به شخصی افتاد که اولا متخصص نبود و ثانیا منفی باف و شکاک نسبت به موضوع بود. تازه من از او مشورت هم نخواسته بودم و فقط موضوع را با او در میان گذاشته بودم و هیچ قصدی هم نداشتم .اما او آن قدر گفت و گفت که بالاخره کاینات تسلیم شد. دو سه روز بعد که به طرف تماس گرفتم تا ببینم چه می شود کرد گفت من منصرف شده ام و به هیچ وجه حاضر به معامله نیستم!!!
یک خانه را با موقعیت عالی بدون هیچ گونه تلاش و با استفاده از دراز کشیدن و فرو رفتن در عالم خلسه به دست آوردم و به دلیل بروز انرژی منفی به راحتی از دستش دادم!!!
 تشکر شده توسط: alibati , koruosh
06-25-2014, 07:27 PM
ارسال: #7
سلام
نظرات بنده کاملا" شخصی است!!!

افرادی که قانون جذب رو با خوردن و خوابیدن و تمرکز بر رویاها درک کردن تنبل ترین افراد یه جامعه هستند.
این گونه افراد از پیروزیها سخت خوشحال و از شکست ها سخت ناراحت میشند
اگر قانون به این صورت بود حداقل از 1000 میلیاردر جهان یکیشون اینطور معرفی میشد.

هیچوقت شما در یه پرش نمیتونید 100 متر به جلو حرکت کنید ؛ اما با قدم های کوچک 1000 متر هم راحت است.
مهم اینه که با خودمون رو راست باشیم و بگیم میخوایم به اونجا برسیم و شروع به قدم زدن کنیم (این قانون راز از دید منه)

من وقتی دوست دارم کار بانکیمو ساعت 7:30 صبح انجام بدم (دوست دارم = قانون راز) شب ساعت رو 7:15 تنظیم میکنم و وقتی صبح زنگ میخوره به خاطر دوست داشتنم تنبلی نمیکنم و از خواب بلند میشم و میرم کار بانکیمو انجام میدم . هدف دارم ؛ آرزو دارم ؛ باید یه ثانیه هم یه ثانیه ارزشمند باشه . به خدا از این واضح تر نمیشه گفت
والا که من با تمرکز و قانون راز تنبلی باشد جایزه های تلویزیون رو ببرم همشون هم با یه پیامک ، دلیلش هم اینکه من فقط خواستمش همین
با تشکر _حسینی
06-25-2014, 09:56 PM
ارسال: #8
(06-25-2014 07:27 PM)SM_HOSSEINI نوشته شده توسط:  سلام
نظرات بنده کاملا" شخصی است!!!

افرادی که قانون جذب رو با خوردن و خوابیدن و تمرکز بر رویاها درک کردن تنبل ترین افراد یه جامعه هستند.
این گونه افراد از پیروزیها سخت خوشحال و از شکست ها سخت ناراحت میشند
اگر قانون به این صورت بود حداقل از 1000 میلیاردر جهان یکیشون اینطور معرفی میشد.

هیچوقت شما در یه پرش نمیتونید 100 متر به جلو حرکت کنید ؛ اما با قدم های کوچک 1000 متر هم راحت است.
مهم اینه که با خودمون رو راست باشیم و بگیم میخوایم به اونجا برسیم و شروع به قدم زدن کنیم (این قانون راز از دید منه)

من وقتی دوست دارم کار بانکیمو ساعت 7:30 صبح انجام بدم (دوست دارم = قانون راز) شب ساعت رو 7:15 تنظیم میکنم و وقتی صبح زنگ میخوره به خاطر دوست داشتنم تنبلی نمیکنم و از خواب بلند میشم و میرم کار بانکیمو انجام میدم . هدف دارم ؛ آرزو دارم ؛ باید یه ثانیه هم یه ثانیه ارزشمند باشه . به خدا از این واضح تر نمیشه گفت
والا که من با تمرکز و قانون راز تنبلی باشد جایزه های تلویزیون رو ببرم همشون هم با یه پیامک ، دلیلش هم اینکه من فقط خواستمش همین
با تشکر _حسینی

خدا را شکر نظرات شخصی خود را بیان کردید و من از شما از این بابت تشکر می کنم که مانند یک عده نیستید که بدون آن که در قانون جذب دقیق شوند فقط چیزی شنیده اند و می خواهند نظرات خود را به آن قانون ساده و در عین حال ساده و عجیب بچسبانند.
دوستان عزیز هیچ کس منکر عمل نیست. اما عملی که در قانون جذب به آن تصریح شده با آن چه در ذهن خیلی از ما نقش بسته تفاوت دارد!
گفته ابد اگر قانون به این صورت بود حداقل از 1000 میلیارد جهان یکیشون معرفی می شد.
خواهش می کنم هم کتاب و هم فیلم راز را یک بار دیگر با دقت تماشا کنید و بخوانید.تمامی مثال هایی که زده در خصوص اشخاصی است که اقدام خاصی انجام نداده اند اما به نتیجه های خارق العاده ای رسیده اند. مثل مردی که تصویر خانه مورد علاقه اش را مدتی روی دیوار خانه چسبانده و پس از چند سال در همان خانه زندگی می کند! یا آن نویسنده ای که یک چک یک میلیون دلاری را بالای تختش گذاشته و هر روروز به آن نگاه می کند و ناگهان یک میلیون دلار نصیبش می شود و دهها مثال دیگری که در کتاب و فیلم وجود دارد.
عزیزان! این ماهیت قانون جذب است. در کتاب راز تصریح می کند که کاینات غول چراغ جادو است و باید فقط به آن فرمان داد. علاء الدین در برآورده شدن خواسته هایش چه کار می کرد؟ هیچ کار! او دست به هیچ اقدامی نمی زد و همه کارها را غول چراغ جادو انجام می داد. اگر کسی غیر از نظر داشته باشد و خود را علاقه مند به قانون جذب و معتقد به آن بداند ، مانعی ندارد. اما این غیر از آن چیزی است که راندا برن در کتاب راز به جهانیان معرفی کرده است.
[b]در عین حال از مسئول محترم سایت می خواهم هر چه سریع تر این تایپیک را ببندند . [/b]
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , koruosh
06-25-2014, 10:52 PM
ارسال: #9
دوست عزیز این نظر شخصی من نیست در مجله موفقیت اگه خونده باشی دقیقا این موضوع هم توضیح داده شده بعدش فورا در مورد مسله جبهه گیری نکن باشه این باور شماست بدون تلاش فقط خواستن به هرچیز که میخای میرسی انشالله موفق باشی10_004
06-26-2014, 12:09 PM
ارسال: #10
(06-25-2014 09:56 PM)abdolhossein نوشته شده توسط:  عزیزان! این ماهیت قانون جذب است. در کتاب راز تصریح می کند که کاینات غول چراغ جادو است و باید فقط به آن فرمان داد. علاء الدین در برآورده شدن خواسته هایش چه کار می کرد؟ هیچ کار! او دست به هیچ اقدامی نمی زد و همه کارها را غول چراغ جادو انجام می داد. اگر کسی غیر از نظر داشته باشد و خود را علاقه مند به قانون جذب و معتقد به آن بداند ، مانعی ندارد.

سلام دوست عزیز
به نظر من هر علت نیاز به معلول داره ؛ و اگر شما شاید یه تماس بیشتر با دوستتون داشتین الان صاحب اون زمین شده باشید به این میگن از تو حرکت و از خدا برکت و یا به قول شما غول چراغ جادو
شما اگر از غول چراغ چیزی واقعی بخواهید در این جهان غیر ممکن است (مثل بارش پول از آسمون) و در غیر این صورت علت و معلول میخواد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 19,423 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
Rainbow آيا قانون جذب واقعيت دارد ؟ دلشاد حسین پور 2 6,581 05-02-2017 04:40 PM
آخرین ارسال: itclink
  انتظار در قانون جذب محسن دوستوندی 6 1,905 04-30-2017 03:20 PM
Rainbow چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟ دلشاد حسین پور 2 2,721 04-30-2017 03:18 PM
  به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟ payman1371 28 6,890 04-30-2017 03:09 PM
  خاطرات روزانه اعضا از قانون راز کامیار کاظمی 190 45,739 11-09-2016 03:48 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟ مهدی 1 31 7,355 08-29-2016 01:11 AM
آخرین ارسال: kelideservat
  فایل صوتی خودهیپنوتیزم برای تجسم خلاق mehrdad062 56 30,774 06-09-2016 03:30 PM
آخرین ارسال: harmonic
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند... دلشاد حسین پور 4 2,563 05-07-2014 10:38 PM
Rainbow لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... دلشاد حسین پور 44 11,425 05-07-2014 10:27 PM
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,077 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286
  سردرگمی درباره نحوه شکرگزاری برای خواسته مان togchn 10 3,851 07-26-2013 09:24 AM
آخرین ارسال: nima6286
Rainbow بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟ دلشاد حسین پور 2 1,841 07-09-2013 09:29 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
Rainbow طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد دلشاد حسین پور 17 4,310 06-30-2013 08:21 PM
آخرین ارسال: haman716
  خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد کامیار کاظمی 15 5,987 06-22-2013 03:47 PM
آخرین ارسال: alma
  3درس برای پولدار شدن mjdehghani 4 2,089 01-11-2013 09:33 PM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
Rainbow براستي ! قانون جذب چگونه فعال مي شود ؟ دلشاد حسین پور 0 1,743 09-26-2011 08:06 PM
آخرین ارسال: دلشاد حسین پور
Rainbow اين قانون جذب چه اشکالي پيدا کرده، پس چرا آرزوهايم عملي نمي شوند دلشاد حسین پور 0 1,544 09-26-2011 08:03 PM
Rainbow مايكل لوسير و كليدهاي طلايي قانون جذب دلشاد حسین پور 0 4,590 09-26-2011 07:59 PM
Rainbow همه ما با نیروی کاملاً یکسانی زندگی میکنیم. با یک قانون و آن قانون جاذبه است دلشاد حسین پور 0 1,169 09-26-2011 07:58 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS