ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

انتظار در قانون جذب
زمان کنونی: 04-26-2024, 01:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: محسن دوستوندی
آخرین ارسال: fnazari
پاسخ: 7
بازدید: 1911

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتظار در قانون جذب
11-15-2013, 04:16 PM
ارسال: #1
انتظار در قانون جذب
در میان قوانین جذب انتظار کشیدن برای بدست آوردن موفقیت و ایده آلها از قبیل پول،ثروت،آرامش،ایمان و ...از مهمترین عوامل می باشد.
باید به ایده آلها به چشم ی مسافر در راه نگریست که ما منتظر از راه رسیدن آن هستیم و هرلحظه امکان کوبیدن درب منزل زندگی ما را دارد و باید خودمان را برای باز کردن درب آماده و به استقبال آن برویم.
باتشکر.محسن دوستوندی

پرواز كن آنگونه كه می خواهی
وگرنه پروازت می دهند آنگونه كه می خواهند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , alma , zahra_r , سیدمهدی هاشمی , successfulman , مرضیه عباسی , Fela.Want , jahanagahi , iranboy , مرتضی الهی , mahdi5e , کتایون کاظمی , parsa_star
11-15-2013, 08:58 PM
ارسال: #2
RE: انتظار در قانون جذب
منتظر بهترین ها باشیم ...
اعتقاد داشته باشیم که آرزوهامون تو راهن و الاناس که برسن.12_00212_00212_00212_002

قانون باور:
هر چيزي را كه عميقاً باور داشته باشيد به واقعيت تبديل مي شود.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , successfulman , محسن دوستوندی , Fela.Want , jahanagahi , iranboy , مرتضی الهی , mahdi5e , parsa_star
11-16-2013, 12:57 AM
ارسال: #3
و اینکه باید حواسا جمع باشه به محض به صدا درومدن درب اونو باز کنیم،خوشبختی رو خرکش کنیم بکشیم تو.نه اینکه چرت بزنیم بیاد هرچی در بزنه باز نکنیم.

تشکر شده توسط: jahanagahi , iranboy , مرتضی الهی , successfulman , zahra_r , mahdi5e
11-19-2013, 12:59 AM
ارسال: #4
وقتی برای پیشرفت مالی وموفقیت مطالعه وبرنامه ریزی داشته باشی. قطعا باشناخت بیشتر واخذ تصمیمات بهتر .از هر شرایطی به نفع خودمون استفاده می کنیم. مهم درک شرایط موجود واستفاده از اونهاست .متاسفانه ماگذشته رو خوب تحلیل می کنیم چون نتیجه تصمیمات قبلیمون هست . چه خوب میشه که امروز تصمیماتی بگیریم ودرجهتی تلاش کنیم که در آینده نتیجه اون موفقیت ماباشه!
باآرزوی موفقیت روزافزون برای همه بچه های انجمن

از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده
 تشکر شده توسط: MARYAR , successfulman , zahra_r , محسن دوستوندی , mahdi5e
12-18-2013, 12:23 PM
ارسال: #5
چرا قانون جذب برای عده ای عمل نمی​کند؟
تا به حال شده از خوانــــدن کتاب های روانشناسی و تکرار عبارات تاکیدی خسته و دلزده شوی و با غرولند به خودت بگویی:»دیگر جواب نمی دهد« یا گاهی اوقات وقتی همه تلاشت را برای رسیدن به کاری انجام می دهی و نتیجه ای نمی گیری، زیر لبت زمزمه کنی:»قانون جذب یک دروغ بزرگ بیش نیست!!«
اما به شما با دلیل و مدرک ثابت خواهد شد که مشکل از قانون جذب نیست و مشکل خود ماهستیم.
مثال:من عاشق میلیونر شدن هستم و شبو روز به این موضوع فکر می کنم. قانون جذب به من یاد داده که خودم را در خانه زیبا و اتومبیل های مجلل تصور کنم و با تکرار عبارات تاکیدی مثبت رؤیای میلیونر شدن را سوی خودم جذب کنم. کمی بعد، ناگهان در محیط کاری من اتفاقی جدید می افتد. رئیس بخشی که در آن کار می کنم، سمت من را به سمتی بالاتر تغییر می دهد و حقوق من به همین اندازه افزایش پیدا می کند. اما بعد از اینکه در سمت جدیدممشغول به کار شدم آنچنان از این وضعیت متعجب و شگفت زده هستم که بیشتر از اینکه به تثبیت کارم فکر کنم، ترس از دست دادن سمت جدیدم جایگزین همه افکار مثبت من می شود تا جایی که حتی خودم را لایق درآمد بیشتر نمی دانم و به همین دلیل بعد از مدتی سمت جدیدمرا به راحتی از دست می دهم. این مثالی است که دکتر لیپتون می زند. درواقع ۹۹درصد )به این رقم دقت کنید( زندگی شما در دست ذهن ناخودآگاه شماست و حققیت تلخ این است که بخش عمده ای از ذهن ناهوشیار شما توسط افکار منفی پر شده است که تنها با تصویرسازی رؤیاها و تکرار عبارات تاکیدی نمی توانید آنها را از ذهنتان پاک کنید. مثل این می ماند که هوا کاملاً تاریک است و شما مدام تکرار می کنید »هوا روشن است.« در این شرایط تکرار عبارات تاکیدی در مورد روشن بودن هوا نمی تواند اصل موضوع را تغییر دهد پس کمی به آن فکر کنید.
دکتر »بروس لیپتون« می گوید:»ذهنناهشیار میلیون ها برابر قوی تر از ذهن هوشیار است. اگر ذهن ناهوشیاربا خواسته های ذهن هوشیار ناهماهنگی نداشته باشد هیچ مسئله ای نیست، چون در این شرایط قانون جذب به صورت خودکار عمل می کند و هیچ نیازی نیست کاری کنید که قانون جذب را در زندگیتان خلق کنید اما اگر این ۲ ضمیر ناخودآگاه و خودآگاه شما با یکدیگر هماهنگ نباشد، قانون جذب هیچ تاثیری ندارد. برای مثال شما آگاهانه می خواهید که حسابتان پر از پول باشد و با تکرار عبارات تاکیدی سعی می کنید این حس را به وجود بیاورید اما اگر در ذهن ناخودآگاه شما این عقیده وجود داشته باشد که شما لایق آن همه پول نیستید، هرگز ثروتمند نمی شوید. ذهن ناخودآگاه شما شبیه یک ضبط صوت عمل می کند و همیشه تمایل دارد که موزیک های قدیمی تان را پخش کند؛ به خصوص همان ترانه هایی که از دوران کودکی والدین بارها و بارها برایتان تکرار کرده اند. شما ترانه های ضبظ صوت ذهنی تان را در ۶ سال اول زندگی با جملات منفی پر کرده اید.جملاتی مانند: »تو به اندازه کافی خوب نیستی« »تو لیاقتش را نداری« یا »آدم های دیگر بهتر از تو هستند وتو مجبوری بهتر از دیگران باشی« و... چه این پیام ها مستقیم به شما رسیده باشد چه غیرمستقیم، بعد از سال ها که در چنین موقعیت های مشابهی قرار می گیرید آن نوارها دوباره تکرار می شود و مشکل اینجاست؛ شما روی نواری که در حال پخش است عباراتی دقیقاً مخالف را به زبان می آورید و در این حالت هیچ نتیجه ای دریافت نخواهید کرد. شما خودتان را فریب داده اید که فرد مثبتی هستید، چون در تمام لحظاتی که در حال تکرار جملات مثبت و تصویرسازیبرای رؤیاهایتان هستید، نوار منفی ضبط صوت ذهن ناهوشیارتـــان درحالپخش ترانه های ناامیدکننده و دلسردکننده است.
فوت آخر:راه حل
بعقیده دکتر لیپتون تنها راه حل استفاده از قانون جذب آن هم به صورتی مفید و نتیجه بخش، قبل از هرچیز خاموش کردن افکار منفی است و این کار تا زمانی که افکار منفی تان همچنان در ذهن ناهوشیارتان در حال تکرار است، نتیجه بخش نیست، زیرا عبارات تاکیدی که آگاهانه از سمت شما تکرار می شود جزو ذهن هوشیارتان است و ذهن خودآگاه شما تنها یک درصد روی زندگی شما تاثیر می گذارد. اما این موضوعانکار تاثیر تکرار عبارات تاکیدی نیست بلکه مشکل اصلی بیشتر افراد این است که هیچ شناختی از افکارخود ندارند. برای این کار بهتر است قبل از هرچیز جای آرامی را در نظر بگیرید و بدون اینکه در مورد خودتان و افکارتان فکر و قضاوتی کنید، اجازهبدهید افکار منفی تان خودش را آشکار کند. بعد از اینکه به ذهن ناخودآگاه تان و جملات منفی این ضبظ صوت مجازی دست پیدا کردید سعی کنید دکمه خاموش آن را برای همیشه بزنید و اگر باز هم با جملاتمنفی مواجه شدید تنها به عنوان یک تماشاچی به آن نگاه کنید نه یک تحلیل گر! بعد از این کار حالا نوبت جایگزین کردن عبارات تاکیدی مثبت و تصویرسازی است.

تشکر شده توسط: کتایون کاظمی , nasser115 , parsa_star
12-18-2013, 12:33 PM
ارسال: #6
معتقدان به قانون جذب
معتقدان به قانون جذب می گویند که از تصویرسازی ذهنی هرچه بخواهی بدست می آوری . مثلاً با تصور یک خانه بزرگ یا ماشین مدل بالا می توانی به آن برسی . آیا چنین چیزی صحت دارد یا خیر ؟
پاسخ – اگر اینکه شما یک خانه ی بزرگ تصور بکنی و بعد این خلق بشود ، این غلط است . یا شما تصور سازی بکنید که یک ماشین مدل بالا داشته باشید و بعد بدون کار و تلاش و برنامه ریزی به خواسته ات برسی ، این درست نیست .ولی اگر تصویر سازی ذهنی برای امیدواری ، هدفمندی و امید به آینده باشد و همان اثر تلقینی آن باشد ، این قابل قبول است و بزرگان ما در طول تاریخ از این شیوه استفاده می کردند .ناپلئون بناپارت می گوید : وقتی من کودک بودم علاقه داشتم که فرمانده ی یک لشکر بزرگ باشم . هر روز می نشستم و تصورمی کردم که فرمانده ی یک لشکر بزرگ هستم و آنها را هدایت می کردم .انیشتن می گوید : شما می توانید باتصویر ذهنی می توانید آینده خودتان را به تصویر بکشید .*.*.*.در کنار تصویر سازی ما باید تلاش بکنیم و امیدوار باشیم .ما به ضمیر ناخودآگاه خودمان القا می کنیم و بعد به آن می رسیم . تصویر سازی لازم است ولی کافی نیست .

تشکر شده توسط: zahra_r , mahdi5e
04-30-2017, 03:20 PM
ارسال: #7
هر روز منتظر اتفاق خوبی باشـیم، اگر انتظار وقوع چیزی را داشته باشیم آن چیز به وقـوع می پیوندد.

من کسایی که قانون جذب و رعایت میکنن رو دوست دارم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 19,535 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
Rainbow آيا قانون جذب واقعيت دارد ؟ دلشاد حسین پور 2 6,598 05-02-2017 04:40 PM
آخرین ارسال: itclink
Rainbow چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟ دلشاد حسین پور 2 2,728 04-30-2017 03:18 PM
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,708 04-30-2017 03:16 PM
  به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟ payman1371 28 6,923 04-30-2017 03:09 PM
  خاطرات روزانه اعضا از قانون راز کامیار کاظمی 190 46,172 11-09-2016 03:48 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟ مهدی 1 31 7,421 08-29-2016 01:11 AM
آخرین ارسال: kelideservat
  وزن پول در ترازوی خوشبختی کامیار کاظمی 3 1,216 07-21-2014 06:15 PM
آخرین ارسال: karafarin
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند... دلشاد حسین پور 4 2,574 05-07-2014 10:38 PM
Rainbow لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... دلشاد حسین پور 44 11,537 05-07-2014 10:27 PM
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,087 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286
Rainbow بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟ دلشاد حسین پور 2 1,852 07-09-2013 09:29 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
Rainbow طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد دلشاد حسین پور 17 4,333 06-30-2013 08:21 PM
آخرین ارسال: haman716
  خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد کامیار کاظمی 15 6,018 06-22-2013 03:47 PM
آخرین ارسال: alma
  موفقیت در 31 روز! mjdehghani 24 6,783 05-08-2013 01:41 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  وقتی من و آقای قربانیان هک را جذب میکنیم!! کامیار کاظمی 20 2,333 11-15-2012 12:09 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  جذب اتوموبیل در چهار روز؟! Alireza_Kh 35 6,174 05-02-2012 10:56 PM
آخرین ارسال: goldmen
  خدا در توست mteam 5 1,299 04-29-2012 11:30 PM
آخرین ارسال: MARYAR
Rainbow براستي ! قانون جذب چگونه فعال مي شود ؟ دلشاد حسین پور 0 1,755 09-26-2011 08:06 PM
آخرین ارسال: دلشاد حسین پور
Rainbow اين قانون جذب چه اشکالي پيدا کرده، پس چرا آرزوهايم عملي نمي شوند دلشاد حسین پور 0 1,560 09-26-2011 08:03 PM
آخرین ارسال: دلشاد حسین پور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS