ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟
زمان کنونی: 04-27-2024, 12:30 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دلشاد حسین پور
آخرین ارسال: fnazari
پاسخ: 3
بازدید: 2729

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امیتازات : 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-26-2011, 07:51 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-26-2011 07:57 PM، توسط دلشاد حسین پور.)
ارسال: #1
Rainbow چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟

داستان علاءالدین و چراغ جادو را که شنیده اید. تصور کنید جهان هستی مثل غول چراغ جادو دست به سینه مقابل شما ایستاده است و آماده است تا خواسته های شما را بر آورده کند.

ما باید بدانیم که سرور دنیا هستیم. ما خلیفه ی خدا روی زمین هستیم . ما اشرف مخلوقات هستیم . خداوند وقتی ما را آفرید به خودش آفرین گفت. همه ی جهان هستی به خاطر ما خلق شده اند . ما قسمتی از وجود خدا هستیم چون روح خدا در کالبد ماست . چیزی به نام سرنوشت وجود ندارد .

وقتی خدا ما را آفرید هدیه ای به ما داد که روی آن نوشته شده بود زندگی . هدیه خداوند به ما یک دفتر خالی بود . خدا به انسان گفت ای عزیز من هر چه دوست داری در این دفتر بنویس. هر چه می خواهی بنویس تا من آن را به تو بدهم . این تشبیه بسیار جالبی است .پس زندگی خود را خلق کنید .آنطور که می خواهید . اما چگونه؟

قدم اول: خواستن
به جهان هستی دستور بدهید که چه می خواهید. باب پراکتر می گوید: در گوشه ای بنشینید و خواسته هایتان را روی کاغذ بیاورید. البته در گفتن ، از زمان حال استفاده کنید. می توانید با این جمله شروع کنید که : من الآن آنقدر خوشحال و ممنون هستم که... و بعد توضیح دهید که می خواهید زندگی شما چگونه باشد. پس لازم است که برای یک بار در زندگی آنچه را می خواهید به روشنی مشخص کنید. حالا شما توانایی انجام هر چیزی را دارید و هیچ محدودیتی در این راه وجود ندارد.

دکتر جو ویتالی در این مورد می گوید: این موضوع واقعاً سرگرم کننده است که جهان را مثل یک کاتالوگ در نظر بگیرید و بگویید که تمایل دارم این تجربه ، کالا یا شخص را در اختیار داشته باشم. در واقع خواسته های خود را به جهان سفارش می دهید و این کار به آسانی اتفاق می افتد. احتیاجی نیست خواسته هایتان را بارها تکرار کنید. فقط یک بار آن را مطرح کنید .
مرحله اول فقط اولین گام شما برای درک روشن آن چه می خواهید می باشد. هنگامی که این خوسته در ذهن شما بدون هیچ ابهامی شکل گرفت در واقع آن را مطرح کرده اید. چه چیزی کم دارید؟ خانه ، اتومبیل ، همسر دلخواه ... مهم نیست که شما چه می خواهید . فقط مثل یک رئیس خواسته ی خود را بیان کنید. جهان هستی آن را برای شما آماده می کند. چگونگی انجام خواسته های شما به شما ربطی ندارد این کار جهان هستی است.

قدم دوم: باور داشتن
شاید باور این برایتان سخت باشد که خواسته های شما بلافاصله آماده می شود. تاخیر در رسیدن ما به خواسته هایمان از باور ما ناشی می شود . باید بدانیم درست در لحظه ای که چیزی را خواستیم به ما تعلق یافته است. زمانی که خواسته ای را مطرح می کنیم و باور داریم که از قبل از آن ما شده است تمامی جهان برای انتقال آن به دنیای محسوسات تلاش می کنند.

پس ما چنان باید رفتار کنیم و سخن بگوییم که گویی الآن در حال دریافت آن هستیم. یادمان باشد هرگاه افکار ما حاکی از برآورده نشدن نیازهایمان باشد خوب در این صورت برآورده نشدن خواسته هایمان هم چنان ادامه می یابد. قبلاً گفتم که نباید به چیزی که نمی خواهیم فکر کنیم. وقتی ما قدم اول را برداشتیم یعنی خواسته ای را مطرح کردیم و بعد شک کنیم و بگوییم محال است برآورده شود. یا این که این حرفها همه دروغ است جهان هستی می گوید شما در مورد برآورده نشدن فلان خواسته فکر می کنید. اوامر شما اجرا خواهد شد و آن چیز برآورده نمی شود.
زمانی که به دریافت خواسته ی خود ایمان داشته باشیم خود را آماده کنیم و بنگریم جادو و معجزه ای در راه است .

رابرت کولیه می گوید: اگر بدانید چه قالبی را باید برای خواسته ی خود در ذهن شکل دهید می توانید هر چه را بخواهید در اختیار داشته باشید. اگر یاد بگیرید که چگونه از این نیروی خلاقی که از طریق خود شما به کار می افتد استفاده کنید هیچ رؤیایی وجود نخواهد داشت که به حقیقت نپیوندد. کلید رسیدن به این قدرت در به کار گیری آزادانه ی چیزهایی است که در اختیار دارید و گشودن تمام و کمال خویش به نیروی خلاقی که از جانب شما جریان می یابد نهفته است .

دکتر جو ویتالی عقیده ی جالی دارد به نظر او جهان هستی برای تحقق رویدادی برای شما، ترتیب و ترکیب اجزای خود را تغییر می دهد. همان طور که قبلا گفتم چگونگی رسیده به خواسته های مطرح شده را به جهان هستی واگذار کنید.

جک کانیفلد در این مورد می گوید: اکثر ما فقط به این دلیل که نمی توانیم چگونگی رسیدن به خوست های خود را مشاهده کنیم ، هرگز به خود این اجازه را نداده ایم که به راستی آن ها را مطالبه کنیم. فکر می کنید کسانی که به موفقیت رسیده اند از چگونگی انجام آن مطلع بوده اند؟ آن ها فقط می دانستند که می خواهند آنرا به انجام برسانند.

پس نتیجه می گیریم که اطلاع از چگونگی انجام خواسته ها توسط جهان هستی نباید دغدغه یا نگرانی ما باشد. اجازه دهیم تا جهان هستی آنرا خود انجام دهد. وقتی می خواهیم از چگونگی انجام آن مطلع شویم در واقع این کار ما نشان دهنده ی عدم ایمان ماست . یعنی به داشتن حتمی ان باور نداریم.

ما باید باور داشته باشیم که جهان هستی آنرا برایمان انجام میدهد. در فرایند خلاق نقش ما اطلاع از نحوه ی انجام عمل نیست. تا حالا برایتان پیش آمده وقتی هدفی دارید و مصمم هستید که به خواسته ی خود برسید مشکلات چگونه یکی یکی کنار می روند و کارها یکی پس از دیگری درست می شوند. شما ندانسته از جهان هستی آن چیز را خواسته اید و چون اجازه نداده اید افکار منفی وارد ذهن شما شوند جهان هستی کارها را طوری ترتیب می دهد که شما به خواسته تان برسید. هر وقت به خواسته خود نمی رسیم باید به خود بگوییم : می دانم که خواسته ام در راه است تا به من برسد.

قدم سوم: دریافت
وقتی قدم اول و دوم را به درستی برداشتیم نوبت به قدم سوم می رسد . و آن دریافت است تنها کاری که در این مرحله باید انجام دهیم این است که باید خوشحال باشیم و شکر خداوند را به جا بیاوریم و اطمينان داشته باشيم كه قانون جذب بخوبي كار خود را انجام خواهد داد.

[تصویر: web2art.ir.png]

مثبت اندیشی یعنی بالاخره نتیجه گرفتن از خوب بودن
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , oyama , باران خانم , mosafer63 , Vahdat.mohamadi
08-16-2015, 12:57 AM
ارسال: #2
RE: چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟
من الان در مرحله خواستنم یعنی یه مدت قبل خواستم و در کماااال شگفتی بدست آوردم ولی الان بازم باید بخوام ایندفعه باید محکم تر بخواااام .. این مطلب عااااالی بود بی نهایت سپااااس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
04-30-2017, 03:18 PM
ارسال: #3
RE: چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟
باور انتظاری مطمئن است؛ می‌توان به این صورت بیان داریم: بر وفق انتظار شما برای شما فراهم خواهد شد، پس شما منتظر چه هستید؟

برخی اشخاص فریاد می‌زنند: “می‌دانم این کار درست نمی‌شود” یا “مطمئنم آخرش خوب نمی‌شود” سؤال من این است: پس اصلاً چرا آن کار را انجام دادید؟ شما دارید عمدا بدترین حوادث را به‌سوی خود می‌خوانید.

از دسته دیگر چنین می‌شنویم: “ما منتظریم تا وضع بهتر شود” آنان به استقبال شرایط مساعدتر در زندگی‌شان می‌روند.

آنچه را در انتظارش هستید تغییر دهید تا شرایط زندگی‌تان تغییر کند. اما چه انتظاری می‌توانید داشته باشید؟ وقتی‌که عادت کردید دائماً باخت‌ها، بی‌چیزی‌ها، شکست‌ها، فقدان‌ها و کینه‌ها را پیشاپیش به خود بخوانید؟

از همین حالا شروع کنید به باور این‌که خوشبختی در کمین شماست.

بازیگر باورهای خوب باشید

کاری کنید تا به نظر آید که شما منتظرش هستید، زیرا ایمان فعال نیمه هوشیارتان را تحریک می‌کند.

اگر شما برای داشتن یک‌خانه جمله تأکیدی به زبان آورید. ضمناً تدارکات لازمه را هم برای آن فراهم کنید، مثل آن است که هیچ زمان هدر شده ندارید. خودتان را برای داشتن چیزهای کوچک و بزرگ آماده کنید.

ممکن است کسی بگوید: “ولی من که پول آن را ندارم” درست است ولی خود را مالک آن بدانید! می‌دانم که این موضوع چالش‌برانگیز است ولی اگر این کار را بکنید قطعاً به دستش می‌آورید.

خانم کیت وینسلت بازیگر نقش رز در فیلم تایتانیک زمانی که جایزه اسکار را برد (البته این جایزه برای فیلم کتاب‌خوان بود) گفت من از بچگی وقتی به حمام می‌رفتم شامپو را دستم می‌گرفتم و حس می‌کردم این اسکاره و مردم دارند تشویقم می‌کنند ولی این امروز واقعاً اسکاره!

حتماً شما هم ورزشکاران زیادی را دیدی که وقتی به مقامی می‌رسند می‌گویند این رویای بچگی‌ام بود. کریستیانو رونالدو در یک مصاحبه گفت وقتی بچه بودم خانه‌ی مایکل جکسون رو توی تلویزیون دیدم و به پدرم گفتم من حتماً یک روز این‌قدر پولدار می‌شوم الآن همان‌قدر پولدار شدم حیف که پدرم نیست که ببیند.
هنر باور قبل از وقوع است

وقتی مالک چیزی هستید که مشخصاً راحت آن را حس می‌کنید. هنر اصلی مردان موفق این است که قبل از این‌که چیزی را به دست بیاورند می‌توانند داشتن آن‌ها حس کنند.

سعی کنید احساسات مربوط به داشتن آن چیز را در خود به وجود بیاورید و آن زمان است که ارتعاش آن ‌را می‌فرستید و فقط باید منتظر دریافت باشید.

این قانون جذب حتی در خرافات هم جواب می‌دهد. مثلاً اگر شما اعتقاد دارید که عدد 13 نحس است و یک روز در بانک شماره‌ی شما 13 است و شما انتظار نحسی دارید بدترین اتفاقات ممکن برای شما می‌افتد. البته دستگاه نوبت‌دهی بانک تقصیری ندارد سعی نکنید آن را بشکنید؛ باورهای خود را بشکنید.

هیچ‌چیز آن‌قدر بزرگ نیست که نتوان به آن رسید. یکجایی خواندم که آنتونی رابینز می‌گفت: “اگر هر کاری را هرکسی در هر جای دنیا انجام داده است حتماً من هم می‌توانم انجام دهم و حتی کاری که کسی موفق به انجام آن نشده است هم مشخص نیست که من نتوانم انجامش دهم.”

سارتر می‌گوید: “اگر یک فلج مادرزاد نتواند قهرمان دو شود فقط خودش مقصر است.”

باور کنید و حس کنید

حس خوب خیلی مهم است. حس دارندگی یک‌چیز. اینکه شما قبل از اینکه یک‌چیز را داشته باشید بتوانید با تمام وجود حس کنید که آن چیز را دارید.

یک حس خوب راحت‌تر هم داریم. حس خوب بابت چیزهایی که داریم! کافی است که یک دندان ما درد بگیرد زمین و زمان را به هم می‌دوزیم ولی کی شده بابت بقیه دندان‌های سالم خود شکرگزار باشیم؟

احساس شکرگزاری برترین حس دنیاست. در مورد شکرگزاری در آینده بیشتر صحبت خواهم کرد فقط در این مقاله همین یک آیه‌ی زیبا از قرآن کریم را قرار می‌دهم:

اگر شکرگزاری کنید، (نعمت خود را) بر شما خواهم افزود؛ و اگر ناسپاسی کنید، مجازاتم شدید است.

سوره‌ی ابراهیم آیه‌ی 7

شما نیازی نیست که به یک هدف رسیده باشید حتی قبل از رسیدن هم می‌توانید بابت رسیدن به آن هدف شکرگزار باشید و معجزه را به چشم خود ببینید.

باور کنید و حس کنید

مهم‌ترین توانایی و مهارتی که باید بیاموزیم این است که به چیزهایی که دوست داریم توجه کنیم و آن‌ها را حس کنیم؛ چه چیزهایی که داریم و چه مواردی که دوست داریم داشته باشیم و حتی مواردی که قبلاً اتفاق افتاده و الآن تمام شده است.

یکی از بهترین کسانی که بحث باور و تاثیر آن در رسیدن به اهداف را مطرح کرده است، آنتونی رابینز است. پیشنهاد می‌کنم مطالبش را بخوانید.

امیدوارم این مقاله قانون جذب برای شما مفید بوده باشد.

....

من کسایی که قانون جذب و رعایت میکنن رو دوست دارم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Vahdat.mohamadi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 19,536 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
Rainbow آيا قانون جذب واقعيت دارد ؟ دلشاد حسین پور 2 6,600 05-02-2017 04:40 PM
آخرین ارسال: itclink
  انتظار در قانون جذب محسن دوستوندی 6 1,912 04-30-2017 03:20 PM
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,709 04-30-2017 03:16 PM
  به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟ payman1371 28 6,923 04-30-2017 03:09 PM
  خاطرات روزانه اعضا از قانون راز کامیار کاظمی 190 46,175 11-09-2016 03:48 PM
آخرین ارسال: abdolhossein
  زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟ مهدی 1 31 7,423 08-29-2016 01:11 AM
آخرین ارسال: kelideservat
  فایل صوتی خودهیپنوتیزم چیست و چگونه از ان استفاده کنیم؟(به همراه یک نمونه فایل ) ذهن برتر 0 1,229 11-26-2015 02:15 PM
آخرین ارسال: ذهن برتر
Heart خاطرات تکان دهنده از میلیاردرها کامیار کاظمی 21 8,786 11-07-2015 10:34 AM
آخرین ارسال: matarodi
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند... دلشاد حسین پور 4 2,575 05-07-2014 10:38 PM
Rainbow لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... دلشاد حسین پور 44 11,539 05-07-2014 10:27 PM
  به نظر شما انسان شرایط را می سازد یا شرایط انسان را می سازد؟ کامیار کاظمی 20 4,197 01-27-2014 01:55 PM
آخرین ارسال: Aseman
  چند لحظه با دکتر ژوزف مورفی GreatNavid 8 10,127 10-02-2013 03:30 PM
آخرین ارسال: Divar
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,087 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286
Rainbow بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟ دلشاد حسین پور 2 1,852 07-09-2013 09:29 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
Rainbow طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد دلشاد حسین پور 17 4,333 06-30-2013 08:21 PM
آخرین ارسال: haman716
  خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد کامیار کاظمی 15 6,018 06-22-2013 03:47 PM
آخرین ارسال: alma
  خلاصه ای از فیلم موفق و معروف راز صدفی 4 1,497 02-11-2013 12:54 AM
آخرین ارسال: successman
  وقتی من و آقای قربانیان هک را جذب میکنیم!! کامیار کاظمی 20 2,335 11-15-2012 12:09 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  جذب اتوموبیل در چهار روز؟! Alireza_Kh 35 6,174 05-02-2012 10:56 PM
آخرین ارسال: goldmen

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS