ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی
زمان کنونی: 06-02-2024, 03:10 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Delta.H
آخرین ارسال: Delta.H
پاسخ: 50
بازدید: 12129

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی
07-28-2013, 01:47 PM
ارسال: #11
RE: بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی
(07-28-2013 12:43 PM)iran نوشته شده توسط:  سلام
حسابداري كه خونديد چقدر به كارتون آمد؟ آيا لازمه حتما حسابداري رو خوب بلد باشيم؟
موفق باشيد.
خوب اینکه شما حساب کتاب بلد باشید خیلی به کارتون میاد . نظم خاصی به کارا می ده شما آمار و موجودیتون رو دارید . شما تراز حساباتون دستتونه، هیچ حساب مونده ( چه بدهکار و چه بستانکار ) رو زمین نمی مونه و کلی مزایای دیگه .مهمترین مزیتش برای من اینه که اگر کاسبیم نشتی بده دیگه دوسال نمی خوره توش تا بفهمم زود پیداش می کنم و اقدامات لازم رو اعمال می کنم .
من حسابداری رو به صورت حرفه ای یاد نگرفتم . درسطح مقدماتی و سعی کردم به صورت عملی بر دانش خودم اضافه کنم . 100 ساعت تدریس تئوری شاید برابری نکنه با یک ساعت کار عملی

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir , iran , yu3f , مرتضی الهی , jahanagahi , alicpu , mir abbas , ساقی , tarfand
07-28-2013, 02:10 PM
ارسال: #12
RE: بیست و یکمین صندلی داغ(فروش لباس، حسابداری، مهندسی عمران)با حضور محمد جواد دهقانی
سلام؛
از حضور و وقتی که گزاشتید متشکرم..
1.شما چقدر به این جمله که تا شکست نخوری نمی تونی پیروز بشی اعتقاد دارید؟
1.2.به نظر شما چقدر احتمال داره یه نفر بدون شکست خوردن پیروز بشه و چه عواملی باعث این میشه؟؟

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: yu3f , مرتضی الهی , jahanagahi , alicpu , mir abbas , tarfand
07-28-2013, 02:16 PM
ارسال: #13
(07-28-2013 12:58 PM)alicpu نوشته شده توسط:  اقای دهقانی عزیز نگاه کنید گفتید حسابداری کار کردید
می خواهم بپرسم که در حسابداری باید کار با چه نرم افزار های را بلد باشیم تا بتوانیم از شرکت ها به صورت پاره وقت کار بگیرم و برایشان انجام بدهیم و انها نیز به ما پول بدهند
چون خیلی از شرکت ها نیز این گونه حسابدار ها را می خواهند که فقط مثلا هفته ای یک بار می اید و همه چیز را می گیرد و در خانه می رود و همه چیز را حساب می کند
در این مورد توضیحات کامل را بدهید
حالا بریم روی داغ کردن صندلی
الان چند سال دارید
ارزو های خود را بگویید
دوست داشتید در بچگی چی کاره بشوید و ایا با اون چیزی که در بچگی مد نظر داشتید الان در یک جا هستید یا نه کلا
یک کار دیگری را انتخاب کردید
بازیگر مورد علاقه تان کیه
به کدام ورزش بیشتر علاقه دارید
ایا فوتبال دوست دارید اگر اره طرفدار کدام تیم هستید
چه ماشینی را دوست دارید
گفتید اهل کاشانم یاد اون شعر سهراب سپهری افتادم
ایا به سهراب سپهری و شعر هایش علاقه دارید
فعلا همین قدر بسه بذار کم کم داغ بکنیم صندلی را

اقای دهقانی عزیز نگاه کنید گفتید حسابداری کار کردید
می خواهم بپرسم که در حسابداری باید کار با چه نرم افزار های را بلد باشیم تا بتوانیم از شرکت ها به صورت پاره وقت کار بگیرم و برایشان انجام بدهیم و انها نیز به ما پول بدهند
چون خیلی از شرکت ها نیز این گونه حسابدار ها را می خواهند که فقط مثلا هفته ای یک بار می اید و همه چیز را می گیرد و در خانه می رود و همه چیز را حساب می کند
در این مورد توضیحات کامل را بدهید
حالا بریم روی داغ کردن صندلی
الان چند سال دارید
ارزو های خود را بگویید
دوست داشتید در بچگی چی کاره بشوید و ایا با اون چیزی که در بچگی مد نظر داشتید الان در یک جا هستید یا نه کلا
یک کار دیگری را انتخاب کردید
بازیگر مورد علاقه تان کیه
به کدام ورزش بیشتر علاقه دارید
ایا فوتبال دوست دارید اگر اره طرفدار کدام تیم هستید
چه ماشینی را دوست دارید
گفتید اهل کاشانم یاد اون شعر سهراب سپهری افتادم
ایا به سهراب سپهری و شعر هایش علاقه دارید
فعلا همین قدر بسه بذار کم کم داغ بکنیم صندلی را
office و اصول کار با نرم افزار حسابداری ( اصول اولیه تمام برنامه ها یکیه) ، بهترین نوع کار حسابداری هم همینه (بیرون از شرکت ) آخه حسابداری باید به دور از استرس و فشارهای خارجی باشه . تمام اسناد بدون کم و کسر باید ثبت بشه تا خدای ناکرده مشکلی پیش نیاد . برای اینکار شما می تونید کنار دست یه حسابدار حرفه ای مدتی کار کنید و تجربیات رو از اون بدست بیارید در حین همین کار تحصیلات آکادمیک هم کمک بزرگیه . موفق باشید
29 سال
میکی از چیزهایی که تو این سایت یاد گرفتم اینه که آرزوهام رو به هدف تبدیل کنم . من رهدافم رو به 3 دسته تقسیم کردم کوتاه مدت ، میان مدت ، بلند مدت و تا 45 سالگی تقسیم کردم خوشبختانه 90 درصد اهداف کوتاه مدتم محقق شد . من 23 سالگی کارم رو شروع کردم و شکر خدا تو 29 سالگی خونه دارم و 100 میلیون سرمایه درگردش دارم و با وجود اینکه یک دوره شکست خوردم . من اول کارم 50 هزار تومن کرایه حمل بار از تهران تا کاشان رو نداشتم . از لطف پروردگار خودم ممنونم و از کساییکه توی این مدت من رو همراهی کردند واقعاً سپاسگزارم و همیشه قدردان زحماتشان هستم . یه سپاس ویژه از همسرم که توی این چند ساله پابهپای من اومده و منو هیچ موقع تنها نذاشته .
من تو بچگی مهندسی رو دوست داشتم و خوب تا یه جایی هم پیشرفتم . من همیشه معتقدم نباید عاشق یک کار بود و اونو شروع کرد ، باید عاشق کاری شد شروع شده .
من عاشق بازیگری پرویز پرستویی ، آتیلا پسیانی و رضا کیانیان هستم . البته من تو روز 1 ساعت تلویزون می بینم و اصلاً هم سینما نمی رم

بله ، من خودم یک زمانی فوتبال بازی می کردم و پرسپولیس علاقه داشتم ولی دوره کاریم که شروع شد کم کم فاز رو عوض کردم و الان تفاوتی برام نداره
تو تاپیکا هم گفتم من به جنسیس علاقه دارم ولی این هفته که سوار شدم دیدم در مقابل 260 میلیون پول ارزش نداره ، من الان مزدا 3 نیو مد نظرم هستم نقاشیم رو هم عوش کردم و مزدا 3 کشیدم
اهل کاشانم ، به این افتخار می کنم و عاشقانه دوستش دارم من شرایط کاری تو شهرای دیگه هم داشتم ولی کاشان رو دوست دارم و در اینجا پایهای زندگیم رو بنا گذاشتم و مستحکم کردم و مطئنم روزی کاشان رو در دست می گیرم
سهراب که برای ما کاشانی ها در عزیزی است

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: iran , yu3f , Elixir , مرتضی الهی , jahanagahi , Delta.H , alicpu , mir abbas , sajjad , ساقی , maryambanoo , tarfand
07-28-2013, 02:23 PM
ارسال: #14
(07-28-2013 01:13 PM)Divar نوشته شده توسط:  سلام
1 - آخرین باری که گریه کردید؟
2 _ آخرین باری که از ته دل خندیدید؟
3 - شکست عشقی خوردید؟
من آدم مادی هستم و احساسات کمتری از خودم بروز می دم . به غیر از دوران بچگیم Yosef.gif
بعدش شاید دو سه بار بیشتر گریه نکردم . 7-8 سال پیش شاید
من همیشه می خندم . خیلی کم عصبانی می شم و به نظرم 90 درصد اتفاقایی که تو روز برامون میفته یه وجهه خنده داره و او بعد مثبت اون قضیه هست . پس لبخند همیشه همراه با انرژی مثبته . شاید 1 ساعت پیش
نه

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: iran , yu3f , Elixir , مرتضی الهی , jahanagahi , Divar , alicpu , mir abbas , ساقی , maryambanoo
07-28-2013, 02:59 PM
ارسال: #15
فروشگاه لباستون تو چه زمینه ایه؟ زنانه، مردانه، مانتو،....؟ به نظرتون کدوم بخش سود دهی بهتری داره؟ کار تو کدوم بخش راحت تره؟

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
 تشکر شده توسط: Elixir , jahanagahi , مرتضی الهی , mjdehghani , mir abbas , maryambanoo
07-28-2013, 03:49 PM
ارسال: #16
دوستان عزیز در سری جدید صندلی داغ سعی کرده ایم حوزه پرسش ها را به کسب و کار محدود نکنیم اما توصیه می کنم از فرصتی که این برنامه ها پیش می آورد استفاده کنید و سئوالاتی که با کارآفرینی و کسب و کار مرتبط است را بیشتر مطرح نمایید چون هیچ جایی چنین فرصت خوبی برای استفاده از تجارب افراد موفق بدست نمی آوریم.
با تشکر

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Elixir , Divar , مرتضی الهی , alicpu , mir abbas , jahanagahi , ساقی , tarfand , minea
07-28-2013, 03:51 PM
ارسال: #17
سلام بر آقای دهقانی عزیز
دوست داری چند تا فرزند داشته باشید؟چه اسمی براشون انتخاب میکنید؟
قبل از ازدواج تون دوره آشنایی داشتید ؟
قشنگترین جمله ایی رو که دوست داری و میتونه در زندگی من موثر باشه بهم بگو
ی ایده جدید و خوب بهم بگو که فروش روزانه مو در امر سوپر مارکت بیشتر کنه

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Divar , Elixir , مرتضی الهی , mir abbas
07-28-2013, 07:05 PM
ارسال: #18
سلام جناب دهقانی
نقاط قوت و ضعف خودتون دستتون اومده؟چه در کار چه در زندگی؟
ایا اونها رو کنترل می کنید؟
برنامه ی میان مدتتون رو اگر ممکنه یه توضیح مختصر بدید؟
به صورت عامیانه قلق بازار کاشان دستتون اومده؟
چه محصولی تو کاشان بیشترین فروش رو داره و به چه کالاهایی بیشتر نیازمنده؟(به جز کالاهای عام)
نرم افزاری حسابداری که خودتون استفاده می کنید؟
و آخرین سوال
بیشترین تاثیر انجمن میلیاردرها برشما؟

ممنون

A00 (130)در حال پرواز به سوی هدف

در زندگی از این 3 تگ استفاده کنید: {تلاش} ، {صبر} و {امید به خدا}
خروجی این سه تگ روی صفحه زندگی = موفقیت

[تصویر: Untitled-5.png]
 تشکر شده توسط: mir abbas
07-28-2013, 07:22 PM
ارسال: #19
(07-28-2013 02:59 PM)maral 777 نوشته شده توسط:  فروشگاه لباستون تو چه زمینه ایه؟ زنانه، مردانه، مانتو،....؟ به نظرتون کدوم بخش سود دهی بهتری داره؟ کار تو کدوم بخش راحت تره؟
لباس راحتی خانواده .
هرکاری چم وخم خودش رو داره .سود تو همه کاری هست . چون همه کارها به نوعی معامله هست . به نظر من کلمه سوددهی در مورد هر شغلی گول زنندس چون سود شما از فروش ناشی میشه شما یه مانتو فروشی بزنی با سود 50 درصد و فروش 100 میلیونی در سال سودت بیشتره یا لبنیاتی با سود 20 درصد و فروش 300 میلیونی در سال ؟ در ضمن اولی خواب جنس زیادی داره و دومی بسیار کمتر ( چون موارد مصرف بازار تقریباً مشخصه )

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: maral 777 , mir abbas , habib tousi , jahanagahi , yu3f , شوییچی , ساقی , مرتضی الهی , minea , ehsan573
07-28-2013, 07:53 PM
ارسال: #20
(07-28-2013 03:51 PM)habib tousi نوشته شده توسط:  سلام بر آقای دهقانی عزیز
دوست داری چند تا فرزند داشته باشید؟چه اسمی براشون انتخاب میکنید؟
قبل از ازدواج تون دوره آشنایی داشتید ؟
قشنگترین جمله ایی رو که دوست داری و میتونه در زندگی من موثر باشه بهم بگو
ی ایده جدید و خوب بهم بگو که فروش روزانه مو در امر سوپر مارکت بیشتر کنه
سلام جناب توسی گل .
اول که من به خواست خدا اعتقاد دارم و می گم هر چی خدا بخواد . یک پسر و یک دختر ، روهام و دیانا .
آشنایی اونجوری نه ولی دو سال نامزدی
البته به عنوان برادر کوچکتر عرض می کنم." خوش حسابی کن که خوش حساب شریک مال مردمه ". اینو تو زندگیم به عینه دیدم . الان دارم بدون چک از شرکتی جنس می خرم که زمانی چکهای من رو هم قبول نداشتند و فقط به خاطر خوش حسابی های چند سال اخیر هست و لطف خدا.
خوب من موقعیت مکانی و فروشگاهیت رو نمی دونم . شما بهتره از حالت سوپر مارکتی در بیای و بری تو فروش فروشگاهی. اینجور دست و بالت بازتر و مطمئنناً یک سری اقدامات برای فروش می تونی داشته باشی
موفق باشی

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: mir abbas , habib tousi , jahanagahi , yu3f , ساقی , Divar , مرتضی الهی
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیست و سومین صندلی داغ(پیمانکاری سرویس مدارس، مدیریت انبار و...) با حضور شهرزاد صدفی Delta.H 56 18,232 08-31-2013 05:53 PM
آخرین ارسال: صدفی
  بیست و دومین صندلی داغ(بازاریابی و پخش - چاپ و تبلیغات و...) با حضور مهدی گل محمدی Delta.H 41 13,293 08-21-2013 03:09 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  "آغاز سومین دوره صندلی داغ میلیاردرها" 3ObHaN 9 2,422 07-27-2013 09:51 PM
آخرین ارسال: Elixir
  بیستمین صندلی داغ(شرکت کامپیوتری، امنیت اطلاعات و... ) باحضور یوسف عزیزی yu3f 55 13,690 01-19-2013 07:48 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  هجدهمین صندلی داغ(لوازم یدکی اتومبیل - پخش مواد غذایی) باحضور فرهاد قربانی مــجــیــנ 24 6,402 12-15-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  هفدهمین صندلی داغ(تولید و پرورش گل و گیاه زینتی و...) باحضور بهداد مــجــیــנ 59 13,112 12-01-2012 11:01 AM
  شانزدهمین صندلی داغ(خدمات فنی-تبلیغات-مشاور املاک و...) باحضور alimardaniyan مــجــیــנ 20 4,430 11-24-2012 11:15 AM
  پانزدهمین صندلی داغ(نقلیه ریلی) باحضور سعید محمدی مــجــیــנ 18 4,689 11-17-2012 10:00 AM
  چهاردهمین صندلی داغ(تبلیغات و مشاوره تبلیغاتی-برق ساختمان) باحضور mteam مــجــیــנ 17 4,987 11-10-2012 10:31 AM
  سیزدهمین صندلی داغ(بازاریابی-،پخش مواد غذایی و ...) باحضور mohajer.my مــجــیــנ 49 14,365 11-04-2012 07:03 AM
  سومین صندلی داغ شغل - فوت و فن نویسندگی و تولید نرم افزار کامیار کاظمی 4 3,351 11-02-2012 01:15 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  دوازدهمین صندلی داغ(تجارت خشکبار و مواد غذایی) باحضور mir abas کامیار کاظمی 26 7,842 10-27-2012 10:40 AM
  یازدهمین صندلی داغ(طراحی و گرافیک) باحضور mohammadshamosi مــجــیــנ 12 4,311 10-20-2012 10:01 AM
  دهمین صندلی داغ(آشنايي با آسانسور و مشاغل پيرامون آن) باحضور parsajoon مــجــیــנ 17 5,061 10-13-2012 07:41 AM
  مهمانان صندلی داغ آبان ماه مــجــیــנ 0 931 10-10-2012 08:10 PM
  نهمین صندلی داغ(نمایندگی بیمه) باحضور goldmen مــجــیــנ 27 7,260 10-06-2012 08:24 AM
  هشتمین صندلی داغ(معماری و دکوراسیون) باحضور خانم مهتاب مــجــیــנ 17 5,149 09-26-2012 06:56 PM
  هفتمین صندلی داغ(طراحی وب-کار در اینترنت-سئو،بهینه سازی وبسایت) باحضور MohamadMJ مــجــیــנ 39 9,539 09-22-2012 09:33 AM
  ششمین صندلی داغ-( تجارت،صادرات واردات،ترخیص کاری،نمایندگی های داخلی و خارجی)m_grate29 مــجــیــנ 41 10,500 09-16-2012 05:40 PM
  مهمانان صندلی داغ مهر ماه مــجــیــנ 2 1,118 09-12-2012 07:48 PM
آخرین ارسال: mosafere55

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS