ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...)
زمان کنونی: 05-21-2024, 04:00 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان
نویسنده: 123456
آخرین ارسال: soni70
پاسخ: 661
بازدید: 91355

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امیتازات : 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...)
11-26-2012, 06:30 PM
ارسال: #381
RE: با 20 میلیون چطور میشه خونه دار شد؟!
خدا رو شکر پولمون به 40 میلیون افزایش یافت. ماهی تا 400 هم میتونیم قسط بدیم(آخه جز این یه قسط دیگه هم داریم). این جریان اوراق مسکن رو نفهمیدم چطوره؟ یعنی من با 40 تومنی که دارم چقدر وام میتونم بگیرم؟
آقای بهداد از اینهمه انرژی و امید ممنونم. کاش میگفتین چه اتفاقی افتاده که اینقدر مهمه؟ شاید برای ما تلنگر باشه...

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , yu3f
11-30-2012, 05:47 PM
ارسال: #382
[تصویر: %20کودکانه.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , پرواز
11-30-2012, 07:14 PM
ارسال: #383
(11-26-2012 06:30 PM)پرواز نوشته شده توسط:  خدا رو شکر پولمون به 40 میلیون افزایش یافت. ماهی تا 400 هم میتونیم قسط بدیم(آخه جز این یه قسط دیگه هم داریم). این جریان اوراق مسکن رو نفهمیدم چطوره؟ یعنی من با 40 تومنی که دارم چقدر وام میتونم بگیرم؟
آقای بهداد از اینهمه انرژی و امید ممنونم. کاش میگفتین چه اتفاقی افتاده که اینقدر مهمه؟ شاید برای ما تلنگر باشه...

اوراق مشارکت:مطالعه فرمائید.

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...5#pid52865

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , پرواز , مهدی 1 , yu3f
12-08-2012, 03:25 PM
ارسال: #384
لطفا در گرفتن این تصمیم سخت کمکم کنید
من یه مبلغی نقد دارم(20 میلیون) و یه مقدار هم طلا دارم(20 میلیون) = مجموعا 40 میلیون
در حال حاضر مستاجر هستم و با کلی آشنائیت و تخفیف ویژه ماهی 300 دارم اجاره میدم. هدف اصلی و نیاز اصلیم خونه است. منتها با پولی که دارم خونه گیر آوردن خیلی سخته(به دلایلی متراژش باید حوالی 100 باشه). از طرفی میخوام با این امکانات مادی کمم بهترین تصمیم رو بگیرم. اینه که با توجه به گزینه های زیر ازتون میخوام کمکم کنید بهترین راه رو فقط برای یکسال انتخاب کنم:

راه هایی که دارم:
1- هر طور شده و در هر منطقه ای؟! یه خونه بخرم. اگر قابل سکونت خودم بود، خودم برم توش. وگرنه اجاره بدم و اجاره ای که از مستاجرم میگیرم بدم برای اجاره ی خودم. در این گزینه امکان اینکه یه وام 30 درصد هم بردارم و پولم رو به 60 تومن ارتقا بدم هست. حالا یه سری بهم میگن: "با توجه به نرخ تورم 12 سال آینده که بازپرداختت تموم میشه بهتره بازم این وام رو برداری). یه سری هم میگن وامی با این درصد برندار و درحد توانت خرید کن.
این نکته هم باید مد نظر باشه که آیا با این پول میشه خونه ای خرید که بعد از یکسال سود زیادی کنه؟!
2- بخش نقد پولم(20 تومن) رو تو موسسات سپرده گذاری کنم و سود ماهیانه اش که حدود 300 میشه رو بدم برای اجاره ی فعلیم(بی دردسر ترین راه!)

نهایتا این نکته رو هم در نظر بگیرید که من سال آینده باید حتما خونه ی دلخواهم رو بخرم. یعنی این نقشه ها رو برای یکسال میتونم داشته باشم. برا همین خیلی ها بهم میگن خودتو تو دردسر خرید و فروش خونه ننداز و سپرده گذاری کن. گروهی هم میگن خونه بخر سودش بیشتره. ولی آخه تو یکسال چقدر میخواد سود کنه؟ یعنی بیشتر از 4 میلیون در یکسال؟ واقعا سرگردونم و نمیدونم چه راهی رو انتخاب کنم.

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
 تشکر شده توسط: m_grate29 , mallarme , maxsoulfly , vahid61 , Haavin , Delta.H , jahanagahi , mir abbas , Peanut , مهدی گل محمدی , itpirooz , بهداد
12-08-2012, 03:35 PM
ارسال: #385
RE: لطفا در گرفتن این تصمیم سخت کمکم کنید
من با گزینه اول موافق هستم
خواهرم دو ماه پیش توی یه شرکت انبوه سازی شهرمون اقدام به خرید خونه کرد ماه بعدش که رفت برای گرفتن قراردادش گفتنش توی این نوسانات بازار 4 میلیون اومده رو ملک دو روز پیش از طرف شرکت بهش زنگ زدن واسه تعویض ملکش بهش گفتن باز ملکها گرونتر شدن البته با خواهرم به قیمت قرار دادش حساب میکنن اینها سود نیست تورم بازار حالا فکر کن تورم شب عید و انتخابات رو تا 6 ماه دیگه در پیش داریم

به حباب نگران لب یک رود، قسم
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم، خواهد رفت
آن چنانی که فقط، خاطره ای خواهد ماند
لحظه ها عریانند
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: پرواز , maxsoulfly , vahid61 , Delta.H , jahanagahi , mir abbas , مهدی گل محمدی , بهداد
12-08-2012, 05:45 PM
ارسال: #386
سلام خانم پرواز
اولاً براتون آرزوی موفقیت می کنم و بعد به شما بگم با پولتان زمین و یا بک واحد کوچک آپارتمان بخرید و پس از مدتی آنر ا بفروشید مثلاً برای آواخر خرداد و سپس مجدداً این کار را انجام دهید،ضرر نمی کنید!

امسال سالی هست که به امید خدا حتماً به دوتا از آرزو هام می رسم.5_004
 تشکر شده توسط: Delta.H , maxsoulfly , jahanagahi , Peanut , mir abbas , مهدی گل محمدی , پرواز , بهداد
12-08-2012, 05:48 PM
ارسال: #387
(12-08-2012 03:25 PM)پرواز نوشته شده توسط:  من یه مبلغی نقد دارم(20 میلیون) و یه مقدار هم طلا دارم(20 میلیون) = مجموعا 40 میلیون
در حال حاضر مستاجر هستم و با کلی آشنائیت و تخفیف ویژه ماهی 300 دارم اجاره میدم. هدف اصلی و نیاز اصلیم خونه است. منتها با پولی که دارم خونه گیر آوردن خیلی سخته(به دلایلی متراژش باید حوالی 100 باشه). از طرفی میخوام با این امکانات مادی کمم بهترین تصمیم رو بگیرم. اینه که با توجه به گزینه های زیر ازتون میخوام کمکم کنید بهترین راه رو فقط برای یکسال انتخاب کنم:

راه هایی که دارم:
1- هر طور شده و در هر منطقه ای؟! یه خونه بخرم. اگر قابل سکونت خودم بود، خودم برم توش. وگرنه اجاره بدم و اجاره ای که از مستاجرم میگیرم بدم برای اجاره ی خودم. در این گزینه امکان اینکه یه وام 30 درصد هم بردارم و پولم رو به 60 تومن ارتقا بدم هست. حالا یه سری بهم میگن: "با توجه به نرخ تورم 12 سال آینده که بازپرداختت تموم میشه بهتره بازم این وام رو برداری). یه سری هم میگن وامی با این درصد برندار و درحد توانت خرید کن.
این نکته هم باید مد نظر باشه که آیا با این پول میشه خونه ای خرید که بعد از یکسال سود زیادی کنه؟!
2- بخش نقد پولم(20 تومن) رو تو موسسات سپرده گذاری کنم و سود ماهیانه اش که حدود 300 میشه رو بدم برای اجاره ی فعلیم(بی دردسر ترین راه!)

نهایتا این نکته رو هم در نظر بگیرید که من سال آینده باید حتما خونه ی دلخواهم رو بخرم. یعنی این نقشه ها رو برای یکسال میتونم داشته باشم. برا همین خیلی ها بهم میگن خودتو تو دردسر خرید و فروش خونه ننداز و سپرده گذاری کن. گروهی هم میگن خونه بخر سودش بیشتره. ولی آخه تو یکسال چقدر میخواد سود کنه؟ یعنی بیشتر از 4 میلیون در یکسال؟ واقعا سرگردونم و نمیدونم چه راهی رو انتخاب کنم.

سلام
بياين و در منطقه چهاردانگه خونه بخرين.با اين پول ميتوني پيش خريد كني.البته برو منطقه افشين...اونجا بهترين جاي اون منطقه است...اگر كمكي از دستم بر مياد كوتاهي نخواهم كرد...به شرق و غرب و شمال و جنوب هم نزديكه و همه امكاناتي نيز داره

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
 تشکر شده توسط: Delta.H , jahanagahi , mir abbas , مهدی گل محمدی , پرواز , Mind
12-08-2012, 07:00 PM
ارسال: #388
4 میلیون میشه 10 درصد پولتون . حداقل سود خالص باید 5 درصد ماهیانه و در سال 60% باشه تا بشه حداقل ارزش پول رو حفظ کرد . نکته دوم خونه پول از توش در نمیاد . اما سرمایه گذاری خونه ، ماشین و .... ازش در میاد . اما باید مطمئن باشه .
با پولت یه خونه بخر ( الباقیش وام) رهن بده و پول رهن رو سرمایه گذاری کن . اینجوری دوبله سود می کنی . هم قیمت ملک و هم سود بازار

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Peanut , mir abbas , vahid61 , پرواز , بهداد , Mind
12-08-2012, 07:01 PM
ارسال: #389
خانم پرواز گرامی
عجله نکنید، راهش را به زودی خواهید یافت و آن بهترین راه خواهد بود فقط نشانه ها را دنبال کنید و به ندای دلتان گوش دهید چون هر چه در اینجا راه حل ارئه شود در نهایت تصمیم گیرنده شما خواهید بود.
نوشته زیر نام کاربریتان را تغییر دهید!
طبق این چیزی که نوشته اید الان مشکل شما حل است و میتوانید یک "سقف" که تو فکرش هستید فراهم کنید!
قدری بلندپروازانه بیاندیشید و اهدافتان را بزرگتر و مشروح تر انتخاب کنید.
من اگر جای شما بودم می نوشتم: تو فکر یک قصرم...
راستی! شما اهدافتان را مکتوب کرده اید؟
اگر این کار را نکرده اید پیشنهاد میکنم همین الان دست بکار شوید!
به چگونگی رسیدن به آنها هم فکر نکنید چون خزانه کائنات نامحدود و قدرت ذهن ناخودآگاه خارق العاده است و خداوند بزرگ "یرزق من یشاء بغیر حساب" به کسی که بخواهد روزی و رزقی میرساند بی حساب و غیرقابل پیش بینی.
پس کافی است بخواهید و بر خواسته خود استمرار داشته باشید و دست از تلاش و جستجو برندارید.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Peanut , mir abbas , vahid61 , پرواز , بهداد , Mind
12-08-2012, 07:10 PM
ارسال: #390
(12-08-2012 03:25 PM)پرواز نوشته شده توسط:  من یه مبلغی نقد دارم(20 میلیون) و یه مقدار هم طلا دارم(20 میلیون) = مجموعا 40 میلیون

راه هایی که دارم:

سلام

من برای اینکه خدایی نکرده باعث راهنمایی اشتباه شما نشوم نمی گم چه راهی انتخاب کنید ولی بدترین راهی رو که ممکنه انتخاب کنید رو می گم.

بدترین کاری که می توانید انجام دهید نگه داشتن ریال به هر عنوان چه در بانک و یا موسسات مالی و دلخوش بودن به سود 20% یا 24% یا حتی 30% است، به لحاظ اقتصادی ما الان در شرایط ابرتورم هستیم یعنی تورمی حداقل 40% و در بعضی اجناس تا 100% که هر روز قدرت خرید شما کمتر و کمتر میشه.

در حال حاضر ریال نوعی چک بلامحل است که هر روز شما مبلغی از این چک رو کم می کنید و باقیمانده رو بازخرید می کنید...

موفق باشید.
 تشکر شده توسط: Delta.H , mir abbas , پرواز , بهداد , مهدی 1 , jahanagahi , Mind
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Bug نیازمند شریک جهت خرید خانه am12 0 502 04-06-2019 09:53 PM
آخرین ارسال: am12
  راهنمای فروش زمین میلیاردی n.n.m.m 0 369 11-14-2017 12:25 PM
آخرین ارسال: n.n.m.m
  راهنمائی در مورد قیمت ساخت مسکونی olgoo 0 292 11-13-2017 02:59 AM
آخرین ارسال: olgoo
  خرید واحد اپارتمان، دکوراسیون داخلیش کنم، بعد بفروشم sadegh_mp2 2 529 07-10-2017 05:56 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  اموزش سرمایه گذاری در بازار مسکن و مستغلات؟ ali725 2 1,000 12-15-2016 07:12 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  آخرین اخبار و دانستنیهای مربوط به مسکن صدفی 216 41,281 11-21-2016 05:31 PM
آخرین ارسال: samira27
  راهنمایی در مورد وام ساخت و ساز Hamavar 0 635 09-30-2016 01:30 PM
آخرین ارسال: Hamavar
  5 گزینه مسکن در سال 94 samiar afshari 10 1,846 08-22-2016 04:31 PM
آخرین ارسال: jenuse
  تقاضای راهنمایی برای پیدا کردن نقشه های ثبتی و یافتن حدود ملک hunter 3 15,543 08-22-2016 04:29 PM
آخرین ارسال: jenuse
  مشورت در مورد فروش خانه و شروع یک کار 8611670474 0 655 07-29-2016 10:34 AM
آخرین ارسال: 8611670474
  سوال فروش خانه iranboy 1 662 07-11-2016 02:23 AM
آخرین ارسال: irandac
  خرید خانه با وام phoenix021 3 1,096 12-30-2015 01:34 AM
آخرین ارسال: clik8000
  کمک برای فروش زمین در یزد majnooni 2 1,120 09-07-2015 10:28 AM
آخرین ارسال: majnooni
  سریع ترین روش فروش املاک و مستغلات alireza091111 14 3,821 08-17-2015 12:01 PM
آخرین ارسال: farzad68
  راهنمایی برای فروش و خرید آپارتمان and3839 2 1,222 08-17-2015 11:57 AM
  کمک برای خرید خونه soso 16 3,985 08-17-2015 11:44 AM
  فروش زمین در سرخ رود مازندران tejarkey 1 864 12-09-2014 06:02 PM
آخرین ارسال: کاردان
  درخواست راهنمایی خرید خانه iranboy 2 1,049 11-12-2014 12:49 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راهنمایی در خصوص خرید مسکن ninos 2 1,420 09-21-2014 12:02 AM
آخرین ارسال: ninos
  مشهدیهای عزیز لطفا راهنمایی کنید milaod 17 2,861 08-31-2014 07:17 PM
آخرین ارسال: HHD

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS