ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم
زمان کنونی: 05-18-2024, 08:46 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: مهندس نرم افزار
پاسخ: 116
بازدید: 33405

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امیتازات : 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم
10-24-2012, 09:08 PM
ارسال: #41
RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران )
سلام
اولین درامدی که یادم میاد این بود که کتابای داداشما واسش جلد میکردم و ازش یه پولی میگرفتم
تابستونام اب انجیل میفروختم ولی همش ضرر بودچون خودم بیشترازمشتریام اب انجیل میخوردم

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , amiryazdani138 , مــجــیــנ , yu3f , سعید محمدی , M3HDI , mohammadshamosi , Mind , seraj , mir abbas , maxsoulfly , من میلیاردرم , mseyfzadeh , pooria026 , goldmen , SM_HOSSEINI
11-05-2012, 02:35 PM
ارسال: #42
با تشکر از دوستان
زمان اولین درآمدم مربوط میشه به اولین ترم دانشگاهم، که از طرف یک انتشارات کتب دانشگاهی پیشنهاد شد و مربوط میشد به ترسیم شکل مدار الکترونیکی برای یک کتاب مهندسی، شکلها به صورت دستی توسط مولف کشیده شده بود و من بایستی اون رو با کامپیوتر رسم میکردم و هر عکس رو به صورت یک فایل تحویل میدادم، برای هر عکس نسبت به پیچیدگیش فکر میکنم 50-150 تومن میگرفتم، اولین کتاب حدودا 150 تا عکس داشت...
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , yu3f , M3HDI , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , jahanagahi , Mind , mir abbas , maxsoulfly , من میلیاردرم , mseyfzadeh , goldmen , SM_HOSSEINI , شاخه ی طوبی
11-05-2012, 03:07 PM
ارسال: #43
اولین در آمد من بر میگرده ب ۶-۷ سالگی Yosef.gif بابام از سفر های خارجی ک بر میگشت بهم پول خورد و اسکناس های اون کشور ها رو می داد. تقریبا برای ۱۰-۱۵ تا کشور پولاشونو داشتم. کشور های عربی، کشور های همسایه، کشور های شمالی، دلار و ..... بعد با ی سری آت و آشغال دیگه مثل تیغ جوجه تیغی، کارت ماشین (قدیمی ها یادشونه!) عکس بازیکنا و ماشین و .... مسابقه برگزار می کردم. داداشم برام سوال طرح می کرد منم از کسایی ک تو جلسه های فامیلی بودن پول میگرفتم تا تو مسابقه شرکت کنند. اینطوری پول می گرفتم و با پولام بابام برام ی حساب پس انداز!!! باز کرد! ۳ هزار تومن Yosef.gif تقریبا ۱۷-۱۸ سال پیش Yosef.gif بعد حسابم تو صادرات بود قرعه کشی شد ۲ تومن اسمم افتاد پولم شد ۵ تومن Smile) ذوق مرگ بودم Yosef.gif
حدود ۹-۱۰ سالگی با ۲ تا پسرعمه و ی دختر عمه جلسه بانکی راه انداختم. مخشونو زدم Yosef.gif پول گذاشتیم یکی از پسرعمه ها جنس می خرید تو دسته ها و کنار پارک ها میفروخت پول جنس و دستمزدش کم میکرد بقیش میشد سود فعالیت اقتصادی! اضافه میشد به حسابمون. وام هم میدادیم به همدیگه Yosef.gif

تو دوران راهنمایی هم برای برادرم جاسوسی میکردم! =))) Yosef.gif یعنی اتفاقات تو خونه رو زمانی ک نبود جمع میکردم و بهش می گفتم و ازش پول می گرفتم. اول کار هم ی قرار داد باهاش بسته بودم کتبی! ک ب ازای دادن اطلاعات از خونه باید هفته ای فلان قدر بده بهم!‌ =))) بعد یبار سر پول دعوامون شد نداد بهم منم تهدید کردم قرارداد ب بابا نشون میدم (امضاش زیرش بود Yosef.gif) بعد اون ده برابر مبلغ قرارداد داد تا بیخیال شدم Yosef.gif

تو دبیرستان از کارام این بود که موقعی ک هنوز اینترنت پر سرعت ب خونه ها نمیدادن برای ی کافی نت مشکلات شبکه و ایناشو انجام می دادم و حل می کردم در ازاش اینترنت پرسرعت استفاده می کردم و دانلود Yosef.gif ی جایی هم بود براش تحقیق دانشجویی می کردیم پول می داد Yosef.gif یکی هم هاست لینوکس میفروختیم پول میداد Yosef.gif از هاست لینوکسیه فک می کنم ۱۰۰ هزارتومن یا بیشتر سود کرده بودم Yosef.gif

اما تو کار واقعی حقوق رو در نظر نگیریم، اولین سودم تو سال ۸۸ بود ک مخ یک نماینده وزارت خونه رو زدم و ی پروژه آموزشی ازش گرفتم ک حدود ۲ میلیون تومن برام سود داشت Yosef.gif

این بود انشای من Yosef.gif (ببخشید طولانی شد Yosef.gif)

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: سعید محمدی , M3HDI , مــجــیــנ , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , 3ObHaN , jahanagahi , حامد , mallarme , Mind , mir abbas , maxsoulfly , من میلیاردرم , ahmad rezaee , mseyfzadeh , pooria026 , goldmen , mrasteenfar , hamid.h , SM_HOSSEINI , شاخه ی طوبی , mt.yazd
11-06-2012, 01:42 AM
ارسال: #44
(11-05-2012 03:07 PM)yu3f نوشته شده توسط:  تو دوران راهنمایی هم برای برادرم جاسوسی میکردم! =))) Yosef.gif یعنی اتفاقات تو خونه رو زمانی ک نبود جمع میکردم و بهش می گفتم و ازش پول می گرفتم. اول کار هم ی قرار داد باهاش بسته بودم کتبی! ک ب ازای دادن اطلاعات از خونه باید هفته ای فلان قدر بده بهم!‌ =))) بعد یبار سر پول دعوامون شد نداد بهم منم تهدید کردم قرارداد ب بابا نشون میدم (امضاش زیرش بود Yosef.gif) بعد اون ده برابر مبلغ قرارداد داد تا بیخیال شدم Yosef.gif

Blush واقعا جالب بود کلی خندیدم.
تلاش کودکانه بسیار جالبی بود.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , jahanagahi , yu3f , حامد , Delta.H , mir abbas , maxsoulfly , من میلیاردرم , mrasteenfar , hamid.h , SM_HOSSEINI , mt.yazd
11-06-2012, 07:44 AM
ارسال: #45
عکس آواتار آقا یوسف را سیو کردم و زوم کردم دیدم ظاهرا از من خوشتیپ تره WinkWinkWink, ولی خوب تار بود.
فکری بنظرم رسید . گفتم بگیم آقا یوسف عکست را در تایپیک عکس عزیزان انجمن ثبت کنید تا عزیزان انجمن نظر دهند.WinkWinkWink

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , مــجــیــנ , حامد , mir abbas , maxsoulfly , من میلیاردرم , SM_HOSSEINI
11-06-2012, 08:23 AM
ارسال: #46
(11-06-2012 01:42 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  
(11-05-2012 03:07 PM)yu3f نوشته شده توسط:  تو دوران راهنمایی هم برای برادرم جاسوسی میکردم! =))) Yosef.gif یعنی اتفاقات تو خونه رو زمانی ک نبود جمع میکردم و بهش می گفتم و ازش پول می گرفتم. اول کار هم ی قرار داد باهاش بسته بودم کتبی! ک ب ازای دادن اطلاعات از خونه باید هفته ای فلان قدر بده بهم!‌ =))) بعد یبار سر پول دعوامون شد نداد بهم منم تهدید کردم قرارداد ب بابا نشون میدم (امضاش زیرش بود Yosef.gif) بعد اون ده برابر مبلغ قرارداد داد تا بیخیال شدم Yosef.gif

Blush واقعا جالب بود کلی خندیدم.
تلاش کودکانه بسیار جالبی بود.

Yosef.gif بزرگوارید جناب کاظمی عزیز Yosef.gif البته کمی هم سانسور کردم دیگه Yosef.gif

(11-06-2012 07:44 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  عکس آواتار آقا یوسف را سیو کردم و زوم کردم دیدم ظاهرا از من خوشتیپ تره WinkWinkWink, ولی خوب تار بود.
فکری بنظرم رسید . گفتم بگیم آقا یوسف عکست را در تایپیک عکس عزیزان انجمن ثبت کنید تا عزیزان انجمن نظر دهند.WinkWinkWink

Yosef.gif استاد بنده از این جسارت ها نمی کنم Yosef.gif ما کجا شما کجا Yosef.gif
استاد این عکس کاملش هم در اینترنت هست Yosef.gif چشم قرار می دهم Yosef.gif

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مــجــیــנ , حامد , Delta.H , mohammadshamosi , mir abbas , maxsoulfly , من میلیاردرم , SM_HOSSEINI
11-06-2012, 03:14 PM
ارسال: #47
اولین سود
با سلام و سپاس

حقیقتا اولین سودی که کردم یادم نمیاد ولی بزرگترین سودی که کردم زمانی بود که یکی از اشناهای نزدیک کارخانه ای داشت در تبریز.سن من هم کم بود نوجوان بودم ،وقتی با هزار امید رفتم به کارخونش تا کار کنم چنان تحقیرم کرد که با گریه برگشتم خانه.مادرم پرسید چجور بود گفتم خیلی خوب تحویلم گرفت ولی نمیخام پیشش کار کنم.چنان غرورم شکسته شده بود که با خودم عهد بستم که کارخانه ای بزرگتر از کارخانه آن اشنای از همه غریبتر احداث کنم و الان فوت کرده ،خدا بیامرزدش ولی بزرگترین لطف رو در حق بنده کرد شاید اگر انروز مرا استخدام میکرد الان داشتم حقوق باز نشستگی رو میخوردم ولی شکر که ....
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , yu3f , M3HDI , Delta.H , P@RSA , سعید محمدی , مــجــیــנ , کامیار کاظمی , m_grate29 , ahmad rezaee , vahid61 , حامد , gandalf , mohammadshamosi , YashaR1989 , Mind , Mahdi.kh , jahanagahi , MohammadV , mir abbas , maxsoulfly , من میلیاردرم , dost , 3ObHaN , mseyfzadeh , soheilkh , farsi , iranboy , goldmen , مهدی گل محمدی , SM_HOSSEINI , شاخه ی طوبی
11-21-2012, 05:03 PM
ارسال: #48
اولین سودم هفته پیش بود. خونه ای که با برادرم شراکتی خریدیم در طی 2 سال با 60 میلیون تومان سود فروختیمش. یعنی هر کدوم 30میلیون سود داشتیم.خیلی چسبید.

رشد و پیشرفت نتیجه ایجاد تغییر و تحول در زندگیست
مهندس عمران
پایه 2 نظارت و محاسبه
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , M3HDI , nami , 3ObHaN , Mind , jahanagahi , m_grate29 , mir abbas , maxsoulfly , من میلیاردرم , ahmad rezaee , mseyfzadeh , iranboy , goldmen , SM_HOSSEINI , شاخه ی طوبی
12-02-2012, 07:15 PM
ارسال: #49
به نظر من بایستی به کارهای کلان فکر کنیم و راه را برای دوستان به سمت زمینه سازی برای کارهای کلان آماده نمود نوشتن وبلاگ یا فروشگاه های اینترنتی و غیره هم در ایران عزیز ما که مشترک اینترنتی آنچنانی ندارد مشکل است بایستی به آن طرف مرزها نیز توجه نمود
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , elaheh-hosseini , m_grate29 , maxsoulfly , mir abbas , من میلیاردرم , ahmad rezaee , SM_HOSSEINI , شاخه ی طوبی
12-11-2012, 07:46 PM
ارسال: #50
این اولین پست من در این انجمن است و همیشه دنبال این بودم که ارتباطاتم را با افرادی با پس زمینه ی فکری مشترک و فعال افزایش دهم که به لطف خدا به صورت خیلی جالب و غیر منتظره یکی از اعضای فعال همین انجمن, من را با این مجموعه اشنا کرد که شاکرم بابت این اتفاق.

واقعا چه سوال جالبی کردند, اولین تجربه کسب سود یا کارافرینی ؟

من یادمه اولین تجربه ی کسب درامدم زمانی بود که فکر کنم 6 یا 7 سالم بود ان زمان نقاشی هایی که می کشیدم را با چسب به دیوار اتاقم می چسباندم و از اعضای خانواده می خواستم که بیان بازدید کنند و بابت این بازدید پول می گرفتم .

فکر کنم اول یا دوم ابتدایی بود در تابستان داخل کوچه مون یک جعبه می ذاشتم و به بچه های محل بیسکویت و ادامس و بعدش تخمه افتاب گردون می فروختم. تخمه ها رو داخل کاغذ می ذاشتم و به صورت بستنی قیفی می پیچوندم و این شده بود بسته بندی اش.

همان سال دوم در مدرسه یادمه چون ان زمان مدرسه ها صابون کم بود یا خیلی رعایت نمی کردند که همیشه داشته باشه منم خیلی مقید بودم اگر می خوام چیزی بخورم حتما دستامو بشورم لذا خیلی اذیت می شدم و بعد در یک فروشگاه تعاونی یکسری صابون هایی دیدم که گرد و کوچیک بود و داخل یک ظرف پلاستیکی صدفی شکل بود ( قابل حمل در کیف بود ) ان را فکر کنم 5 تومان خریدم و در مدرسه استفاده می کردم که کم کم بچه ها هم ازصابون من استفاده می کردند که این شد بعد از مدتی صابون ها رو 10 تومان می فروختم به بچه ها.

البته یکی از تاثیر گذار ترین تجربه ها در دوران جدید زندگی ام برای خودم وقتی 23 سالم بود برای اولین بار رفتم به چین در نمایشگاه گوانگجو و هدف مهم ان سفرم هم کسب تجربه و خرج سفر بود و جالبه فقط حدود 2 میلیون و سیصد هزار تومان در ان زمان خرید کردم و در مشهد همان کالاها را خودم تک تک درب مغازه ها فروختم و حدودا بیشتر از 100 درصد سود کردم و کل خرج سفرم درامد.
ضمنا بیشتر از ان مبلغ را داشتم برای خرید ولی بنا بر توصیه ی دوستان قبل از سفرم گفته بودند که اصلا زیاد خرید نکنم چون مهم ترین بخش فروش است و اشتباهی که خیلی ها مرتکب می شوند این است که در اولین تجربه ی کاری با حجم زیادی از سرمایه شروع می کنند و ریسک ادامه ی کار بالا می رود و الخ.

ضمنا از این نظر در ابتدای پستم گفتم چه سوال جالبی چون واقعا تا الان اون تجربه های کسب سود و فروش از دوران ابتدای ام را فراموش کرده بودم و وقتی به کلمه اولین تجربه توجه کردم یادم امد و کلی خاطرات زنده شد. ممنون از خالق این مطلب.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , goldmen , m_grate29 , maxsoulfly , vahid61 , mir abbas , من میلیاردرم , ahmad rezaee , Mind , jahanagahi , 3ObHaN , M3HDI , iranboy , mrasteenfar , hamid.h , شاخه ی طوبی , ali.s9169 , سلطان ایده
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 159 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 425 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  در محل شما چه چیزی فراوان است؟ cooch 31 4,462 06-01-2018 03:04 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 987 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  اولین قدم ها MARYAR 28 7,336 04-09-2018 03:52 PM
آخرین ارسال: shadyab
  راه اندازی بستر تولید پودر میوه در منزل uhanna 0 572 02-04-2018 03:17 AM
آخرین ارسال: uhanna
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,361 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . javadse 2 980 07-08-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: شایان21
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 502 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه ای که ماله خودمه alefghaf 1 1,019 01-12-2017 04:01 AM
آخرین ارسال: alefghaf
  چطور از امکان خم کردن چوب و MDF و PVC پول در بیارم؟ Benhour 1 1,353 10-23-2016 12:43 AM
آخرین ارسال: Benhour
  مشورت و راهنمایی در مورد کار کانون تبلیغاتی و بسته بندی؟ sepehrplus 2 803 09-28-2016 03:02 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  اونایی که توی کار تولید یا پخش عمده هستن بیان تو amir_sky 6 1,570 09-02-2016 02:44 PM
آخرین ارسال: davoddinani
Star اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود SAMIRA 71 15,764 05-23-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: poldar
  یه سوال در باره شخصی که اهل ریسک و تغییر نیست mortaza_max 13 3,196 02-15-2016 02:59 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  شروع یه کار گروهی/ کار در وب mohammad.b 17 3,543 11-20-2015 08:49 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
Exclamation جذب همکاری در آموزشگاه جدید انجمن MARYAR 33 10,007 09-25-2015 10:31 PM
آخرین ارسال: vlvl
  بیان خاطرات ضرر و زیانهایی که در فعالیتهامون داشتیم (برای عبرت دیگران ) hasan-f 26 7,676 09-22-2015 11:23 AM
آخرین ارسال: سلطان ایده
  تایپ در منزل صدفی 1 539 09-08-2015 11:16 PM
آخرین ارسال: hs6467
  به دنبال ایده در زمینه کامپیوتر rezakakaei 4 1,493 06-07-2015 09:36 AM
آخرین ارسال: rezakakaei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS