سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (/showthread.php?tid=2438)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم - jahanagahi - 04-03-2012 06:14 PM

همچنانچه بیان ضرر باعث آگاهی عزیزان می شود . بیان سود هم می تواند ذهن عزیزان را به مسائل آشنا کند.
بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران )

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - mjdehghani - 04-03-2012 06:43 PM

من اولین روزی که مغازه زدم 44500 تومان فروختم سود خالصش می شد تقریباً 3500 تومان . شیرینی گرفتم 7000 تومان . 3500 ضرر کردم . بعداً دیگه فهمیدم همه دخل مغازه برا خودم نیست ( یعنی ریز کارها هم یعنی برنامه داشته باشه )

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - Layla - 04-03-2012 07:14 PM

با درود دوستان

من هفت سین با دوستان راه اندازی کردم.
حدود 2000 تا عدد و در نوع و طرحهای مختلف.
7 نفر بودیم، اما از این 7 نفر 4 نفر فقط آیه یاس می خوندند که نمیشه نمیشه و ...
البته همون 4 نفر هم درست کار نکردند و خیلی مواقع نمی اومدند.
حتی تجربه اینکه کسی برای فروش تلاش نمی کرد و فقط 2 نفر تلاش می کردیم.
اما به همه سود رسوندم، اصلا کسی باورش نمی شد.
تجربه مهم تر اینکه اصلا با کسی شریک نشوید، حتی یکنفر (بجز همسر و پدر و مادر).
ولی این تجربه رو به خواهرم انتقال دادم و تونست به تنهایی با حوصله و یکماه حسابی خودش سود کنه.
موفق باشید.

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - مهدی گل محمدی - 04-03-2012 07:27 PM

اولین تجربه سودآور من خرید و فروش 1 تن عدس در یک روز بود که 200 هزار تومن سود خالص برام داشت.

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - کامیار کاظمی - 04-03-2012 07:37 PM

دقیقا می خواهم از اولین سودم بگویم. البته در همایش عرض کردم.
19 سالم بود و در دانشگاه از استاد یک سی دی نرم افزار گرفتم و برای بچه هایی که درخواست کردند با کامپیوتر شخصی(چندماهی بود که کامپیوتر خریده بودم.) از روی آن رایت کردم و به هم کلاسی هایم فروختم و فکر میکنم آن وقت 5000 تومانی درآوردم که آن را برای عزیزم یک انگشتر خریدم و هنوز که هنوز است از اولین حاصل دسترنج خودم لذت میبرم و اینکه به ایشان نشان دادم میتوانم یک هدیه بدون کمک و پول توجیبی پدرم بخرم!

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - jahanagahi - 04-03-2012 07:38 PM

اولین سود من 30سال قبل بود . چند طاقه پارچه تترون خریدم و تی شرت زنانه دوختم (مزدی دوزی) 40هزار تومان سود کردم (5 بربابر حقوق آنزمان من )و این سود باعث شد از کار اداری بیرون زده و به بازار بیایم.

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - sokoot - 04-03-2012 08:06 PM

سال 80 دنبال یه کاری بودم که با سرمایه حداکثر 500 تومان حداقل ماهی 500 تومان سود داشته باشه که هر کس می شنید کلی بهم می خندید و می گفتن اگه گیر اوردی ما هم شریک ولی سال 81 تونستم یک همچین کاری رو راه بندازم و سود اون کار برام تبدیل به سرمایه نسبتا خوبی شد.

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - sherafati - 04-03-2012 08:07 PM

(04-03-2012 07:14 PM)Layla نوشته شده توسط:  با درود دوستان

من هفت سین با دوستان راه اندازی کردم.
حدود 2000 تا عدد و در نوع و طرحهای مختلف.
7 نفر بودیم، اما از این 7 نفر 4 نفر فقط آیه یاس می خوندند که نمیشه نمیشه و ...
البته همون 4 نفر هم درست کار نکردند و خیلی مواقع نمی اومدند.
حتی تجربه اینکه کسی برای فروش تلاش نمی کرد و فقط 2 نفر تلاش می کردیم.
اما به همه سود رسوندم، اصلا کسی باورش نمی شد.
تجربه مهم تر اینکه اصلا با کسی شریک نشوید، حتی یکنفر (بجز همسر و پدر و مادر).
ولی این تجربه رو به خواهرم انتقال دادم و تونست به تنهایی با حوصله و یکماه حسابی خودش سود کنه.
موفق باشید.

چراغ بالای سرم روشن شدIdea

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - ehsan_info - 04-03-2012 09:02 PM

اولین سودی که گرفتم
راستش تا حالا سود از کسب و کار بدست نیاوردم ولی یادم یه بار جایی سرمایگذاری کردم سال 84 به مبلغ 8میلیون در سال 89 به مبلغ 52میلیون فروختم که البته با زیر قیمت بازار بود چون قیمت بازار اون موقع 64میلیون بود

RE: بیان خاطرات اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم (برای اطلاع دیگران ) - alicpu - 04-03-2012 09:07 PM

من الان حدود بیش از 4 سال و شش ماه در اینترنت سابقه فعالیت دارم و درامد من در حدود ماه سوم فعالیتم بود که حدود 20 هزار تومان درامد کسب کردم از فروش یک وبلاگ .
من تا الان خدا را شکر در این مدت فعالیتم در اینترنت فعلا که پولی ضرر نکردیم و همش سود بوده .
مثلا نویسندگی می کردم درست در یک ماه با چند سایت و روزی حداقل 3 ساعت وقت می گذاشتم و ماهی تا 350 الی 450 داشتم .
مدتی روی خرید و فروش بک لینک وقت گذاشتم و ولش کردم . مدتی روی نویسندگی کار کردم . مدتی روی خرید و فروش وبلاگ کار کردم . مدیریت سایت کردم . و همچین سیستم های همکاری در فروش
کلا کار زیاد انجام دادیم . در نت . و هر چی درامد کسب کردیم سود بوده و فقط تنها چیزی از دست دادم وقت بوده است . ولی بازم راضی هستم . و یکی از نکات مهم من این بوده است که تا الان یک ریال هم خرج اینترنت نکردم . یعنی بخواهم پول چیزی بدهم که ضررر کنم . اگر هم دادم سود کردم.
و در اخر ممنون از این انجمن .واقعا این انجمن می توانه قله های بالاتری را فتح کند . هنوز اول راه انجمن است .