ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود
زمان کنونی: 03-29-2024, 06:55 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: SAMIRA
آخرین ارسال: poldar
پاسخ: 72
بازدید: 15457

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امیتازات : 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود
04-21-2012, 03:47 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-24-2012 08:48 AM، توسط SAMIRA.)
ارسال: #1
Star اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود
ما معمولا بخاطر ترس از شکست هست که قدمی برنمیداریم
اگه میدونستی در راه رسیدن به هدفت (ثروت) هیچ شکستی وجود نداره، اولین قدمی که برمیداشتی چی بود؟
صادقانه بگید......باتوجه به نوع حرفه و کاری که دوست دارید و میخواهید از اون راه کسب ثروت کنید.
اگه قبل از شروع هر کاری تمام مشکلات احتمالی در اون راه رو در ذهن خودت حل کنی و اونا رو شکست بدی ، زمان عمل کردن دیگه شکستی نمیخوری چون قبلا تو ذهنت همه اونا رو شکست دادی.
پس اولین قدم را بردار و بدان شکستی وجود ندارد.

دوستانی که شروع کردن، قدم اولشون چی بوده؟ برای استفاده دوستان دیگه از تجربه هاتون.

دائماً در انتظار رسیدن الهامات نویدبخش نباش. تو تلاش کن، آنها خود به سراغت می آیند.
MOJSA.SZ@GMAIL.COM
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sherafati , kafshduzak , مهدی گل محمدی , jahanagahi , سعید.کرمی , REZA HAJISALIMI , تنگسیر , دولتمند آنی , georgehour , nazli , arash67 , بهداد , nami , من میلیاردرم , sir-mahyar , iranboy , maryambanoo , daryush1980 , Elixir , شاخه ی طوبی , bahremand1394 , arash.alirezaei
04-21-2012, 03:56 PM
ارسال: #2
RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود
زدن شرکت

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: kafshduzak , مهدی گل محمدی , SAMIRA , jahanagahi , سعید.کرمی , بهداد , nami , Elixir
04-21-2012, 05:24 PM
ارسال: #3
RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود
با این کار بلند پرواز و جسور می شدیم!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: kafshduzak , مهدی گل محمدی , SAMIRA , jahanagahi , سعید.کرمی , arash67 , بهداد , فرهاد قربانی , nami , Elixir , zahra_r
04-21-2012, 06:29 PM
ارسال: #4
دانشگاه افتتاح مي كردم
طرح توليدي خود را در يك سوله بزرگ ران مي كردم

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , SAMIRA , jahanagahi , سعید.کرمی , تنگسیر , arash67 , sherafati , بهداد , فرهاد قربانی , nami , من میلیاردرم , maryambanoo , zahra_r
04-21-2012, 07:12 PM
ارسال: #5
خیلی وقت هست شروع کردم........
قدم اولم همین غلبه بر ترس..... وامید به آینده زیبا داشتن

تو واقعیت بر ترس غلبه کنید

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , SAMIRA , jahanagahi , سعید.کرمی , arash67 , iranboy , sherafati , بهداد , Peanut , فرهاد قربانی , nami , من میلیاردرم , maryambanoo , Elixir , zahra_r , arash.alirezaei
04-21-2012, 08:26 PM
ارسال: #6
بزرگترین شرکت چاپ و تبلیغات را در ایران میزدم.با 10 عدد دستگاه دو ورقی زن

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: P@RSA , SAMIRA , jahanagahi , سعید.کرمی , تنگسیر , arash67 , iranboy , sherafati , بهداد , فرهاد قربانی , nami , من میلیاردرم , zahra_r
04-22-2012, 09:52 AM
ارسال: #7
منزل شخصی ام رو می فروختم و با اون تجارت می کردم
ریسک بزرگیه ؟نه؟

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: SAMIRA , مهدی گل محمدی , jahanagahi , سعید.کرمی , arash67 , sherafati , بهداد , فرهاد قربانی , nami , maryambanoo , zahra_r
04-22-2012, 10:06 AM
ارسال: #8
من هنوزشم مطمئنم که توش کاملا موفقیته.
اما نمیدونم چرا حرکت بزرگی نمیکم.
شاید چون تنبلم.
ولی اگه تنبلی هم نداشتم میرفتم پیش دکتر جهانگیری باهاش رودررو صحبت میکردم.

تشکر شده توسط: SAMIRA , مهدی گل محمدی , jahanagahi , سعید.کرمی , تنگسیر , arash67 , sherafati , بهداد , فرهاد قربانی , nami , iranboy , maryambanoo , A!M!I!R
04-22-2012, 01:19 PM
ارسال: #9
(04-22-2012 09:52 AM)madar نوشته شده توسط:  منزل شخصی ام رو می فروختم و با اون تجارت می کردم
ریسک بزرگیه ؟نه؟

چرا اين كارو نميكنيد؟
با مقداري از پول فروش منزل يك خانه رهن يا كرايه كنيد.....بعد ميتونيد به خواسته اصليتون كه تجارت هست برسين..........ريسك بزرگي نيست اگر درست فكر كرده باشين

با يك ياعلي شروع كنيد

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: SAMIRA , مسعود کوچولو , madar , مهدی گل محمدی , jahanagahi , سعید.کرمی , تنگسیر , arash67 , iranboy , sherafati , بهداد , فرهاد قربانی , nami , Elixir
04-23-2012, 09:04 AM
ارسال: #10
ممنون
میدونید من در مورد خانواده ام نگرانم نه در مورد خودم
چون محاسباتشو کردم و خودم رو باور دارم ولی خب وقتی آدم ازدواج میکنه و خصوصا وقتی بچه دار میشه مدل فکری اش باید عوض بشه چون عواقب کارها و گرفتاریهای اون به چند نفر دیگه هم بر می گرده حتی در حالت خوشبینانه که همه چیز خوب پیش بره باز هم شما به خاطر مشغله باید از عزیزترینهای زندگیت بزنی و این یه جورایی عذاب وجدانه
البته اولویتها هم توی زندگی مهمه برای من اولویت اصلی خانواده امه بعد کار

ولی خب باتمام این تفاسیر قدمهای خوبی رو برداشتم درسته آهسته ولی پیوسته

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Titan , arash67 , iranboy , SAMIRA , sherafati , nami , maryambanoo , amirsoltani
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,615 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  اولین قدم ها MARYAR 28 7,196 04-09-2018 03:52 PM
آخرین ارسال: shadyab
  اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم jahanagahi 115 32,609 05-18-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: مهندس نرم افزار
  تکنیک های فنگ شویی برای جذب ثروت m-jalalvand 2 1,282 10-08-2013 02:21 PM
آخرین ارسال: مینو.
  اولین سحر ، اولین افطار ، اولین دعا مهدی گل محمدی 0 1,718 07-10-2013 09:35 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  پرده ای دیگر از رسیدن به موفقیت ...... mallarme 11 1,917 02-16-2013 09:01 AM
آخرین ارسال: goldmen
Thumbs Up امروز برای حرکت به سوی هدفت چه قدمی برداشتی؟ Delta.H 29 5,249 11-12-2012 05:05 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  نقاشی : در رایطه با رسیدن به هدف jahanagahi 16 3,052 10-24-2012 08:49 PM
Lightbulb اهداف اعضای انجمن از کسب ثروت را در این بخش ذکر کنید. کامیار کاظمی 43 9,906 06-01-2012 09:10 PM
آخرین ارسال: navvab12
  هدفت رو چگونه انتخاب کردی... سعید.کرمی 11 3,469 04-30-2012 09:00 PM
  اسرار ثروت و توانگری اقاي ايـــده 6 2,790 03-07-2012 04:50 PM
آخرین ارسال: azim
  چند راه ساده برای رسیدن به هدفی بزرگ lpsk83 0 1,034 12-19-2011 03:19 PM
آخرین ارسال: lpsk83

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS