سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود (/showthread.php?tid=2757)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - SAMIRA - 04-21-2012 03:47 PM

ما معمولا بخاطر ترس از شکست هست که قدمی برنمیداریم
اگه میدونستی در راه رسیدن به هدفت (ثروت) هیچ شکستی وجود نداره، اولین قدمی که برمیداشتی چی بود؟
صادقانه بگید......باتوجه به نوع حرفه و کاری که دوست دارید و میخواهید از اون راه کسب ثروت کنید.
اگه قبل از شروع هر کاری تمام مشکلات احتمالی در اون راه رو در ذهن خودت حل کنی و اونا رو شکست بدی ، زمان عمل کردن دیگه شکستی نمیخوری چون قبلا تو ذهنت همه اونا رو شکست دادی.
پس اولین قدم را بردار و بدان شکستی وجود ندارد.

دوستانی که شروع کردن، قدم اولشون چی بوده؟ برای استفاده دوستان دیگه از تجربه هاتون.

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - sherafati - 04-21-2012 03:56 PM

زدن شرکت

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - کامیار کاظمی - 04-21-2012 05:24 PM

با این کار بلند پرواز و جسور می شدیم!

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - MARYAR - 04-21-2012 06:29 PM

دانشگاه افتتاح مي كردم
طرح توليدي خود را در يك سوله بزرگ ران مي كردم

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - goldmen - 04-21-2012 07:12 PM

خیلی وقت هست شروع کردم........
قدم اولم همین غلبه بر ترس..... وامید به آینده زیبا داشتن

تو واقعیت بر ترس غلبه کنید

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - مهدی گل محمدی - 04-21-2012 08:26 PM

بزرگترین شرکت چاپ و تبلیغات را در ایران میزدم.با 10 عدد دستگاه دو ورقی زن

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - madar - 04-22-2012 09:52 AM

منزل شخصی ام رو می فروختم و با اون تجارت می کردم
ریسک بزرگیه ؟نه؟

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - مسعود کوچولو - 04-22-2012 10:06 AM

من هنوزشم مطمئنم که توش کاملا موفقیته.
اما نمیدونم چرا حرکت بزرگی نمیکم.
شاید چون تنبلم.
ولی اگه تنبلی هم نداشتم میرفتم پیش دکتر جهانگیری باهاش رودررو صحبت میکردم.

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - goldmen - 04-22-2012 01:19 PM

(04-22-2012 09:52 AM)madar نوشته شده توسط:  منزل شخصی ام رو می فروختم و با اون تجارت می کردم
ریسک بزرگیه ؟نه؟

چرا اين كارو نميكنيد؟
با مقداري از پول فروش منزل يك خانه رهن يا كرايه كنيد.....بعد ميتونيد به خواسته اصليتون كه تجارت هست برسين..........ريسك بزرگي نيست اگر درست فكر كرده باشين

با يك ياعلي شروع كنيد

RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود - madar - 04-23-2012 09:04 AM

ممنون
میدونید من در مورد خانواده ام نگرانم نه در مورد خودم
چون محاسباتشو کردم و خودم رو باور دارم ولی خب وقتی آدم ازدواج میکنه و خصوصا وقتی بچه دار میشه مدل فکری اش باید عوض بشه چون عواقب کارها و گرفتاریهای اون به چند نفر دیگه هم بر می گرده حتی در حالت خوشبینانه که همه چیز خوب پیش بره باز هم شما به خاطر مشغله باید از عزیزترینهای زندگیت بزنی و این یه جورایی عذاب وجدانه
البته اولویتها هم توی زندگی مهمه برای من اولویت اصلی خانواده امه بعد کار

ولی خب باتمام این تفاسیر قدمهای خوبی رو برداشتم درسته آهسته ولی پیوسته