ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟
زمان کنونی: 04-26-2024, 01:08 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: rahim_moradi
پاسخ: 51
بازدید: 18871

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-20-2011, 09:16 PM
ارسال: #1
موضوع جالبی به ذهنم رسیده است و آن این است که همه باید به روش خود ثروتمند شوند و به دنبال نسخه میلیاردری نباشند!

بنظر دوستان "چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟"

لطفا دوستان نظر خود را بفرمائید.برداشت شما از این جمله چیست؟

به امید خدا سعی میشود مطالب این تاپیک، رسما مقاله شده و در نشریات منتشر می شود.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مهتاب , jahanagahi , MARYAR , Haavin , arash1367 , totia , arash67 , marchmaria , vahid61 , سعید.کرمی , ناصر صادقی , sherafati , REZA HAJISALIMI , قادر سلمانی , یک همراه سبز , ahmad rezaee , dost , successman , sabaeng , minoo , مرتضی الهی , iranboy , mohammad.b , zahra_r , successfulman , hamid.h , royalmilad
12-20-2011, 09:28 PM
ارسال: #2
RE: چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟
دقیقا باهاتون موافقم هر آدمی با توجه به توانایی های خودش باید یک راه خوب انتخاب کنه و سعی کنه بهترین بشه.مثلا بنده به ورمی کمپوست علاقه من شدم و طی تحقیقاتی که کردم متوجه شدم که سود خوبی هم داره.ولی ی مدت که کار کردم دلسرد شدم چون این کار برای من ساخته نشده بود کرمای بد بخت از تشنگی و گشنگی فسیل شدند. به نظر من خاک فروش باش ولی سعی کن بهترین خاک فروش بشی حتما موفق میشی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , مهتاب , mosafere55 , بهنام ذوالفقارزاده , jahanagahi , Haavin , totia , arash67 , 3ObHaN , arash1367 , oyama , سعید.کرمی , ناصر صادقی , sara5910 , mohammad57m , iranboy , ajand.pc , mitra66 , nami , successman , sabaeng , minoo , REZA HAJISALIMI , مرتضی الهی , zahra_r , successfulman , فرزاد3132 , parastoo_eht , rahim61 , faridtime , arna , setarehkarimi3000
12-20-2011, 09:43 PM
ارسال: #3
من معتقدم هر انسانی از روز ازل با یک هدف بدنیا اومده .هر کدوم از ما برای یک کار بدنیا اومدیم اگر خودمون باشیم مثل اینکه داریم تو جریان آب شنا می کنیم راحت به مقصد میرسیم اما اگه راه اشتباهی رو انتخاب کنیم داریم در خلاف جریان آب شنا می کنیم به مقصد رسیدن خیلی سخته .تازه اگه با کلی تلاش به مقصد برسیم متاسفانه ممکنه بازم خوشحال نباشیم چونه شاید جایی که بهش رسیدیم جایگاه حقیقی ما نباشه.
جریان ابی که ازش صحبت کردم همون ارتعاشات کائنات اگه با هاش همسو بشیم دیگه همه چیز به راحتی پیش میره.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , shahram......32 , Haavin , totia , oyama , سعید.کرمی , ناصر صادقی , sara5910 , iranboy , vahideh , minoo , REZA HAJISALIMI , mehrmehr71 , amirsoltani , مرتضی الهی , zahra_r , successfulman , madani , parastoo_eht , mohsenrr , setarehkarimi3000
12-20-2011, 09:52 PM
ارسال: #4
کاملا موافقم که هر کس باید به روش خود ثروتمند شود استعداد ها و تجربیات هر کس با دیگری متفاوته و درعین حال امکاناتی که وجود داره هم متفاوتهمن اگر دز بندر بودم یا بچه جنوب بودم بدون شک ترخیص کالا رو برای ثروتمند شدن انتخاب میکردم اما دز شرایطی که هستم به پتانسل های کلانشهر تبریز فکر میکنم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , بهنام ذوالفقارزاده , مهتاب , مهدی گل محمدی , jahanagahi , Haavin , shahram......32 , totia , ناصر صادقی , iranboy , vahideh , minoo , REZA HAJISALIMI , mehrmehr71 , amirsoltani , مرتضی الهی , zahra_r , successfulman , hamid.h , ainstein
12-20-2011, 10:17 PM
ارسال: #5
سلام دوستان عزیز
چه به موقع بود این مطلب چند مدتی که این مسئله ذهن منو مشغول خودش کرده و واقعا هنوز بعد از چند مدت دارم به مسائل مختلف فکر می کنم به هرجا سرک می کشم که شاید یه جرقه ای پیدا بشه نمی دونم چگونه و از کجا شروع کنم بعضی وقتها با بعضی ها مشورت می کنم یکسری معتقدند که اگر برای کسی ثروت مقرر شده باشد به آن می رسند و اگر نباشده این دور بی حاصله .بد جور ی ذهنم را شلوغ کرده واقعا این نصیب و قسمت درسته و یا الکیه.واقعا تو یه چند راهی گیر کردم اگر بگم نصیبه باید خیلی چیزا و فورمولا را به هم بریزم واگر که نه دوباره خیلی چیزای دیگه ؛ دوست دارم به مسائل دید واقعی داشته باشم یه دید علمی واقعا نمیدانم کدوم علم واقعی وکدوم غیر واقعی فکر می کنم که تو مسیرها گم شده ام توی علوم غریبه توی قانون راز و جذب توی قوانین کوانتوم توی قوانین و علوم حروف و توی اینی که نمی خواهم باشم و هستم و...توی چند راهی عجب گیر کرده ام تا بعد....
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهتاب , مهدی گل محمدی , jahanagahi , Haavin , shahram......32 , totia , arash67 , ناصر صادقی , بشارت الله ظاهر , iranboy , motafaker77 , minoo , REZA HAJISALIMI , mehrmehr71 , amirsoltani , مرتضی الهی , successfulman , hamid.h
12-20-2011, 11:42 PM
ارسال: #6
(12-20-2011 10:17 PM)mosafer bedar نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
چه به موقع بود این مطلب چند مدتی که این مسئله ذهن منو مشغول خودش کرده و واقعا هنوز بعد از چند مدت دارم به مسائل مختلف فکر می کنم به هرجا سرک می کشم که شاید یه جرقه ای پیدا بشه نمی دونم چگونه و از کجا شروع کنم بعضی وقتها با بعضی ها مشورت می کنم یکسری معتقدند که اگر برای کسی ثروت مقرر شده باشد به آن می رسند و اگر نباشده این دور بی حاصله .بد جور ی ذهنم را شلوغ کرده واقعا این نصیب و قسمت درسته و یا الکیه.واقعا تو یه چند راهی گیر کردم اگر بگم نصیبه باید خیلی چیزا و فورمولا را به هم بریزم واگر که نه دوباره خیلی چیزای دیگه ؛ دوست دارم به مسائل دید واقعی داشته باشم یه دید علمی واقعا نمیدانم کدوم علم واقعی وکدوم غیر واقعی فکر می کنم که تو مسیرها گم شده ام توی علوم غریبه توی قانون راز و جذب توی قوانین کوانتوم توی قوانین و علوم حروف و توی اینی که نمی خواهم باشم و هستم و...توی چند راهی عجب گیر کرده ام تا بعد....

شما اول يك امضاي منو بخون............كلي چيز گيرت مياد........چيزي به اسم تقدير وجود خارجي نداره.... اگه داشت ما همه قبل از اينكه بدنيا بيام ميرفتيم بهشت وجهنم.....خدا مارا خلق كرده تا بهمون اثبات بشه كه ما چه كاري هاي در اين دنيا انجام ميدم.... تا فردا جاي گله مندي نباشه..... كسي هم از آيندش خبر دار نيست....

ولي:

يك موضوع زيباي بيان كرد آقا مدير....
كي متونه از طرح يكي ديگه كپي برداري كنه؟
شايد بگين همه.... ولي چند درصد دقيق برابر اصل هست؟
يك نفر با يك شرايط در يك زمان يك فكري كرد....... كه هركدومشون يك شرايط خاص خودش رو داره.....كسي الان برق رو اختراع كنه ديگه كسي تحويلش نميگره.... چون زمان معيارش هست... وخيل وقت پيش اديسون اختراعش كرد.... پس نميشه از زندگي اديسون كپي برداري كرد....كسي نميتونه بشه بيل گيتس....چون تو زمان خودش يك فكر زيبا داشت.... اون فكر زيبا در اين زمان كارايي نداره.....پس هركس براي انجام هر كاري بايد براي خودش يك روش ايجاد كنه....ميتونه از روش ديگران كمك بگيره وتركيبي از بهترين روش ها رو ايجاد كنه... ولي نميتونه بيشتر از50% از روش كسي كپي برداري كنه.... چون خيلي معيار هاي مختلف داره..... مثلا انيشتن عاشق فيزيك وتخيلات بود..... بازمان.... اينجا سه تا عامل داريم....تفكر زمان.... دانش..... الان دانشمندان دارن نظريه 4 بعدي ذرات حتي يك ايراني نظريه 11 بعدي ذرات رو داده.... خودش گفت از طرح انيشتن به اين فكر رسيدم ولي باز با زرح انيشتن كلي فرق داره.......

پس هر كس براي رسيدن به هر چي ميخواد راه خودش هست.....
حتي خدا هم گفته براي رسيدن به من به اندازه تعداد انسان ها راه وروش هست....
هر انسان جوابگو اعمال خودش هست ....

براي رسيدن به راه وروش خودمون بايد كلي فكر كنيم .........
ميگن چند دقيقه تفكر ثوابي بيشتر از سالها عبادت هست....
پس اول حسابي فكر كنيد..... هزاران روش... حتي مسخره.....حتي تكراري....بعد شروع كنيد به خلاصه كردن ورسيدن به طرخ هاي مورد علاقه.....از اخر روشي رو پيدا ميكنيد كه روش منحصري شما هست.......

موفق باشيد

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهتاب , mosafere55 , mosafer bedar , Haavin , totia , ناصر صادقی , iranboy , vahideh , elaheh-hosseini , Busaba , Iraj_27 , minoo , REZA HAJISALIMI , amirsoltani , مرتضی الهی , madani , barane50 , parastoo_eht , rahim61 , alan , شاخه ی طوبی , REDZIPPY , mohammad4969 , محمد مهدی ف , Mitarsam
12-21-2011, 12:01 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-21-2011 08:03 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #7
هر انسانی علاقمند به انجام کاری است.آن کار را شناخته و به دنبال توسعه آن باشید. یک کارگر هم اگر هدفش میلیارد شدن باشد می تواند.
من اگر کارگر ساده بودم سعی میکردم بنجو احسن کار کنم و درضمن سعی میکردم که کارم را توسعه دهم.توسعه کار یک کارگر : تعدادی کارگر استخدام میکردم و در پروژه ای کاری شرکت کرده و کارگرانم را مشغول بکار میکردم.و کم کم آنرا توسعه می دادم.
اگر دست فروش بودم : عده ای را استخدام کزده و همکار خود میکردم.
اگر حسابدار بودم : عده ای دانشجوی حسابداری استخدام کرده و در جاهای مختلف مشغول بکار کرده و خود نظارت میکردم.
و صدها مثال دیگر.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mhe , کامیار کاظمی , mosafere55 , Haavin , shahram......32 , arash67 , saeed225 , vahid61 , ناصر صادقی , madar , iranboy , vahideh , mehran123 , elaheh-hosseini , Busaba , successman , minoo , REZA HAJISALIMI , mehrmehr71 , amirsoltani , مرتضی الهی , aliramzantabar , zahra_r , successfulman , سهیلا , فرزاد3132 , hamid.h , ahmad rezaee , hghodsi , rahim61 , alan , setarehkarimi3000 , محمد مهدی ف
12-21-2011, 12:26 AM
ارسال: #8
اين صحبتهاي آقاي قربانيان را بايد با آب طلا نوشت واقعا واقعت همين است.دوستان بزاريد خالتون را راحت كنم كسي از كتاب راز و قانون جذب و تجسم خلاق به جايي نميرسه اين برا من كاملا محرز شده اينها فقط به آدم انگيزه ميده.اگه بخواي موفق بشي بايد استينها را بالا بزني و كار كني و مغزتو بكار بندازي
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , Haavin , totia , arash67 , ناصر صادقی , iranboy , motafaker77 , Busaba , successman , minoo , REZA HAJISALIMI , amirsoltani , مرتضی الهی , zahra_r , فرزاد3132 , hamid.h , شاخه ی طوبی
12-21-2011, 02:13 AM
ارسال: #9
(12-21-2011 12:26 AM)mhe نوشته شده توسط:  اين صحبتهاي آقاي قربانيان را بايد با آب طلا نوشت واقعا واقعت همين است.دوستان بزاريد خالتون را راحت كنم كسي از كتاب راز و قانون جذب و تجسم خلاق به جايي نميرسه اين برا من كاملا محرز شده اينها فقط به آدم انگيزه ميده.اگه بخواي موفق بشي بايد استينها را بالا بزني و كار كني و مغزتو بكار بندازي

اون كتاب ها و گفته ها براي اين به وجود امدن تا درست انتخاب كني.....مسير درست وغلط رو تشخيص بدي.....كدوم مسير چي داره چي نداره....بعد مسير مشخص شد استينتو بزن بالا......موفق باشي

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهدی گل محمدی , Haavin , ناصر صادقی , nazli , iranboy , minoo , REZA HAJISALIMI , mehrmehr71 , amirsoltani , مرتضی الهی , successfulman , فرزاد3132 , barane50 , rahim61
12-21-2011, 08:00 AM
ارسال: #10
(12-20-2011 09:16 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  موضوع جالبی به ذهنم رسیده است و آن این است که همه باید به روش خود ثروتمند شوند و به دنبال نسخه میلیاردری نباشند!

بنظر دوستان "چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟"

لطفا دوستان نظر خود را بفرمائید.برداشت شما از این جمله چیست؟

به امید خدا سعی میشود مطالب این تاپیک، رسما مقاله شده و در نشریات منتشر می شود.
به قول ظريفي که مي گفت: به تعداد آدمهاي روي زمين راه براي ميلياردر شدن هست

براي موفقيت دانش کسب کن بعد آنرا در محک تجربه بگذار و در انتها با تمرين و ممارست به مرحله درک آن آموخته ها برس.
ارائه مشاوره رايگان تخصصي بيمه هاي عمر و زندگي
http://www.mrtourani.loxblog.com
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Haavin , totia , kmoghaddam , ناصر صادقی , minoo , REZA HAJISALIMI , مرتضی الهی , iranboy , successfulman
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,637 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 959 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  کارآفرینی و ورود به بازارتجارت naserm123 0 304 04-17-2018 10:49 AM
آخرین ارسال: naserm123
  بازاریابی دهان به دهان mahyarpa 0 273 11-24-2017 12:31 PM
آخرین ارسال: mahyarpa
  چگونه از ظریق تلگرام اینستا دیوار کسب درآمد کنیم؟ shokrgozar 1 924 03-17-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,251 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 726 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 478 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  نیاز به تامیین کننده کالاهای برقی هورداد 0 384 11-28-2016 10:21 AM
آخرین ارسال: هورداد
  کدوم روش برای واردات از همه بهتر است؟ rezaeee 1 1,000 06-19-2016 10:40 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  شماره تماس کاربر به نام jahanagahi H.hemati148 1 491 06-18-2016 07:14 PM
آخرین ارسال: saadati
Star اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود SAMIRA 71 15,574 05-23-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: poldar
  چگونه میتوان 6 میلیون تومان شغلی با کلاس و درامد بالا ایجاد نمود!!؟؟!!؟؟ محسن قنبری 3 1,448 02-13-2016 03:10 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  بازاریابان اینجا خود را معرفی کنند سعید یوسفی 4 824 11-16-2015 04:32 PM
آخرین ارسال: sorin
  نیاز به شریک و هم کار secret63 2 817 09-09-2015 10:11 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  به دنبال ایده در زمینه کامپیوتر rezakakaei 4 1,476 06-07-2015 09:36 AM
آخرین ارسال: rezakakaei
  همه انسان ها به تدریج می توانند ثروتمند و بی نیاز شوند جلال فتحی 0 479 05-14-2015 03:31 PM
آخرین ارسال: جلال فتحی
  چگونه از یک جمع چندصد نفری بهره ببریم cooch 0 681 05-09-2015 03:31 PM
آخرین ارسال: cooch
  تبریک روز معلم به اساتید انجمن sinap 0 572 05-02-2015 10:21 PM
آخرین ارسال: sinap
  چگونه یک اتومبیل گرانقمیت را بدون هیچ پول نقدی بخریم؟ m-jalalvand 18 10,686 04-17-2015 04:55 PM
آخرین ارسال: هادیان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS