ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی
زمان کنونی: 04-18-2024, 02:31 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: karafarin
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
پاسخ: 16
بازدید: 4229

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-22-2013, 08:25 PM
ارسال: #1
با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی (تجربه های شروع کسب وکار) و در چه سالی؟ چقدر طول کشید تا کارتون رو غلطک بیوفته؟ چندبار شکست خوردین؟ الان چند درصد از مسیر موردنظرتونو طی کردین؟

سرباز پیاده شطرنج هم اگر راه را تا انتها ادامه دهد وزیر می شود!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: tondar12 , jahanagahi , mohammadshamosi , sir-mahyar , mir abbas , کامیار کاظمی , Fela.Want , ahmad rezaee , iranboy , lvlahyar
05-22-2013, 10:00 PM
ارسال: #2
RE: با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی
اولین کار من کارت پخش کنی تو خیابون بود تو دوران دبیرستان Smile

تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , mohammadshamosi , sir-mahyar , mir abbas , کامیار کاظمی , Fela.Want , ahmad rezaee , mamad60
05-22-2013, 10:05 PM
ارسال: #3
در 50 سالگی با دست خالی و اراده پولادین.
صندلی داغ شماره 4

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: karafarin , mohammadshamosi , sir-mahyar , MARYAR , mir abbas , کامیار کاظمی , Fela.Want , ahmad rezaee , mamad60 , iranboy
05-22-2013, 10:20 PM
ارسال: #4
نه نه راستی یادم اومد اولین کارم فرفره فروشی جلو در خونمون و تو پارک محل تو بچگی بود یادش بخیرررررررر Smile

تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , sir-mahyar , mir abbas , کامیار کاظمی , Fela.Want
05-22-2013, 10:31 PM
ارسال: #5
با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید؟
تقریبا بدون هیچ سرمایه ای کارم رو شروع کردم که میتونیم بگیم کار قانون جذب و شانس بود بدون سرمایه یکبار موفق شدم . بعد جووونی کردم و با سرمایه نسبتا زیادی که مجال رقم گفتنش نیست یه دیووانگی محض کردم ! پولم قسمت عمده ایش از بین نرفت ولی خوابید ! ولی کار الانم رو با سرمایه ای حدودا 20 تا 30 میلیون تومانی شروع شد که البته با احداث دفترم توی بندر مجبورم یه تزریق سرمایه ای بکنم .

در چند سالگی (تجربه های شروع کسب وکار) و در چه سالی؟
از بچکی کار میکردم ، پیش پدرم و البته پدرم هوامو داشت اینجوری که سود مال خودم ضرر مال پدرم 25r30wi ؛ 16 سال و خورده ای داشتم عضو این سایت شدم و بعد 6 ماه تقریبا شروع کردم ، یعنی رفتم خارج کشور و بعد 2 ماه حدودا یه فرصتی گیرم اومد که خوب ازش استفاده کردم و سرمایه عالی جمع کردم Big Grin

چقدر طول کشید تا کارتون رو غلطک بیوفته؟
حدود 6 ماه طول کشید کارم بیوفته رو غلتک که بدشانسی اوردم دیگه ! یعنی بی تجربگی کردم ، امکانات نبود ، کار رو ساده گرفتم ، سرمایه نبود ، کلی گرگ دورم بودن و غیره ، بعد یه کار دیگه شروع کردم یک سال وقت و سرمایم رو گرفته یه یه ریالی سود نداد . هنوزم که هنوز کلی سرمایم خواب روی اینکار و وقت نکردم برم و سرمایه رو در بیارم ، کار جدیدم که همون تجارت و بازرگانیه بعد 2 ماه روی غلطک افتاد و الان کارش از غلطک هم گذشته Big Grin

چندبار شکست خوردین؟
زیاد شکست خوردم ولی شکست بزرگ 3 بار حدودا

الان چند درصد از مسیر موردنظرتونو طی کردین؟
تقریبا شروع هم نشده ، به 100 میلیارد اول برسم شاید بتونیم بگیم 1 درصد 25r30wi25r30wi

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: karafarin , jahanagahi , MARYAR , mehrdad062 , sir-mahyar , tondar12 , mir abbas , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , Fela.Want , iranboy
05-22-2013, 10:55 PM
ارسال: #6
یکی از درامدای جالبم تو دوران دانشجویی این بود:
تقریبا اتفاقی با یه کاتالوگ اشنا شدم که نشانی مجلات رایگان خارجی و دانشگاههای خارجی رو داشت با چنتاشون مکاتبه کردم که برام مجله مفتی بیاد بعد یه ماه از دانشگاه لندن یه کاتالوگ خوشکل صد صفحه ای گلاسه و رنگی اومد که دانشگاهو توضیح میداد واسه جذب دانشجو بعد 5تا نامه نوشتم با اسامی مختلف و ادرس یکسان ولی متفاوت!! (یه بار از سر خیابون بالایی ادرس میدادم یه بار از سر خیابون پایینی یه بار مینوشتم طبقه اول یه بار همکف!!) خلاصه بعد یه ماه 5تا کاتالوگ دیگه اومد دیگه فهمیدم همه دانشگاههای انگلیس از این کاتالوگ خوشکلا دارن Smile چشمتون روز بد نبینه روزی صدتا صدتا نامه میزدم به دانشگاههای انگلیس بعد 3هفته واسم کلی کاتالوگ میومد با پستچی رفیق شده بودم و شیرینی هم بش میدادمSmile بعضی وقتا یه نصفه گونی کاتالوگ میاورد برام! تازه یاد گرفته بودم تو نامه های جدید مینوشتم اینجا خوابگاه دانشجویی و ما چند نفریم که میخایم برا ادامه تحصیل بیایم اونجا!! (حالا انگلیس گرونترین دانشگاههای دنیارو داره و ما تو خرج همین جامونم مونده بودیم) و میگفتم چنتا کاتالوگ برامون بفرستین اون انگلیسی های مادر مرده هم ذوق زده میشدن 5تا5تا میفرستادن Smile)
خلاصه این کاتالوگای مفتی رو با اگهی تو نیازمندیهای کیهان به علاقمندان میفروختم بعدن هم اونارو به دکه روزنامه فروشی میدون فردوسی میدادم که فروشش خوب بود یه مدت هم تو یه کتابفروشی تو میدون انقلاب میفروختم بعدنا سی دی هاشونم میمومد خلاصه این کار تا زمانی که اون انگلیسی های مادر مرده دیگه قانع شدن که کسی از اون خوابگاه دانشجویی!! به اون دانشگاها نمیره ادامه داشتSmile
یادش بخیر چه دورانی بود اون اواخر که ایمیل زدنو یاد گرفته بودم که دیگه هزینه پست نامه هم نمیدادم! یه سند تو آل برا صدتا دانشگاه Smile

تشکر شده توسط: MARYAR , sir-mahyar , jahanagahi , tondar12 , mir abbas , alireza091111 , کامیار کاظمی , 3ObHaN , ahmad rezaee , Fela.Want , کیمیا شریفی , حمید رضا غ , yunespc , abteen661 , Afsoon_chashman
05-22-2013, 11:09 PM
ارسال: #7
(05-22-2013 08:25 PM)karafarin نوشته شده توسط:  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی (تجربه های شروع کسب وکار) و در چه سالی؟ چقدر طول کشید تا کارتون رو غلطک بیوفته؟ چندبار شکست خوردین؟ الان چند درصد از مسیر موردنظرتونو طی کردین؟

بچه دبستانی که بودم بهار و تابستون جوجه و شانسی و این چیزا می خریدم و می فروختم و سرمایه ش هم 3 تا 5 هزار تومن بود

ولی بخوام بگم کاری که جدی و برای کسب در امد شروع کردم کار سیستم امنیتی (دوربین مداربسته ، دزدگیر ، اعلام حریق ) بود که اولین کارم بود

بعدش کافی من شدم و تو بستنی و قهوه فروشی کار کردم و اونم کم کم کنار گذاشتم چون کارمند کسی بودن رو دوس ندارم

بعد اینا یه کافه کوچیک راه انداختم که می تونم بگم اولین کسب و کاری بود که مال خودم بود و خودم راه انداختمش و هنوزم فعاله

تو سن 20 سالگی با سرمایه فقط 250 هزار تومن

از روز اولی که راه انداختمشم کارم میشه گفت رو غلطک بود چون محل کارگریه مشتری زیاده

البته شغلم چیز دیگه ست ولی این کاسبی هم در کنارش دارم

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
 تشکر شده توسط: karafarin , MARYAR , jahanagahi , tondar12 , mir abbas , کامیار کاظمی , 3ObHaN , Fela.Want , ahmad rezaee , iranboy , کیمیا شریفی
05-23-2013, 06:55 AM
ارسال: #8
تو دوران دانشجویی خیلی دوس داشتم سفر طبیعت گردی برم ولی چون پولشو نداشتم رفتم یه اژانس بعنوان کمک لیدر مفتی براشون کار کردم کم کم که مسیرهارو یاد گرفتم خودم شدم لیدر و تورهای 40نفره میبردم تفریحمو کرده بودم هم پول نمیدادم هم یه پولی هم میگرفتم

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , ahmad rezaee , Fela.Want , tondar12 , iranboy , 3ObHaN , sir-mahyar , javad am
05-23-2013, 09:40 AM
ارسال: #9
دوستانی که تجربه آغاز کار داشتن واقعا خوشحال میشیم روش کار و اینکه چطور آغاز کردن رو توضیح بدن
برای امثال من که تا بحال دست به هیچ کاری نزدن این اطلاغات می تونه تلنگری شگرف برامون باشه
واقعا خوشحالم که دوستای خوبی مث شما دارم

[تصویر: Fela_Want_omre_geran_blogfa_jpg.jpg]

انسان های بی هدف مجبورند برای انسانهای هدف دار تا آخر عمر کار کنند
 تشکر شده توسط: karafarin , iranboy , 3ObHaN , sir-mahyar
05-23-2013, 12:25 PM
ارسال: #10
سلام
من با صفر شروع کردم از حسابداری شرکت ها
بعد با 5 میلیون مقداری از سهام یک شرکت پیمانکاری رو خریدم
200میلیون درآمد کسب کردم طی 3 سال.100میلیون ضرر دادم.40میلیون خوردم.60میلیون دست دولت گیر کرده.نمیشه گفت شکست خوردم ولی به خاطر شرایط اقتصادی کارم رو تعطیل کردم.الان هم دنبال یک موقعیت دیگه میگردم که انشاء ا... با دوستانی که در این سایت پیدا کردم دارم میرم به سمت موفقیت.

آخرین اخبار مالیاتی

نرم افزار های کاربردی حسابداری
 تشکر شده توسط: karafarin , iranboy , 3ObHaN , sir-mahyar
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,628 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  هر چند وقت یکبار باید مبل پارچه ای را تمیز کنید؟ mahyam 0 223 10-20-2021 04:21 PM
آخرین ارسال: mahyam
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 395 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  نظرسنجی برای راه اندازی یه کسب و کار اینترنتی uhanna 4 811 08-22-2018 06:08 PM
آخرین ارسال: majid3960
  نظرسنجی : چه چیزی را می خرید؟ کامیار کاظمی 27 5,677 06-20-2018 03:50 PM
آخرین ارسال: dr_pooya
  در محل شما چه چیزی فراوان است؟ cooch 31 4,283 06-01-2018 03:04 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  خرید روسری و شال و جوراب با قیمت مناسب بهنام ذوالفقارزاده 14 6,958 05-06-2018 11:11 AM
آخرین ارسال: qjob
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 947 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  من حدود 2 میلیون تومان سرمایه دارم میتونم باش چه کسب و کاری راه بندازم m0hammad 4 1,508 01-28-2018 04:44 AM
آخرین ارسال: selflove
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,088 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 15 3,007 01-14-2018 03:43 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,914 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,289 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  با 20 میلیون سرمایه چه کاری را پیشنهاد میکنید؟ shokrgozar 3 1,111 05-13-2017 09:14 PM
آخرین ارسال: rad86
  چگونه از ظریق تلگرام اینستا دیوار کسب درآمد کنیم؟ shokrgozar 1 911 03-17-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه ای که ماله خودمه alefghaf 1 991 01-12-2017 04:01 AM
آخرین ارسال: alefghaf
  نيازمند سرمايه براي ايده اي با سود بالا ghghafoori 0 551 12-08-2016 02:05 PM
آخرین ارسال: ghghafoori
  چه کنم کنم ، بعد از 22 سال عمر! TigNevesht 21 1,921 11-19-2016 02:18 PM
آخرین ارسال: jamalooo
  کاری سودآور با ایده ای جدید dara 6 5,881 11-02-2016 10:45 PM
آخرین ارسال: کژال
  راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان IvIohammaD 10 6,315 10-23-2016 01:02 AM
آخرین ارسال: masoud_69

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS