ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چگونه یک اتومبیل گرانقمیت را بدون هیچ پول نقدی بخریم؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 07:58 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: m-jalalvand
آخرین ارسال: هادیان
پاسخ: 19
بازدید: 10633

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امیتازات : 3.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-24-2013, 01:32 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-21-2014 12:25 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
من خودم از اتومبیل بنز مدل CLS 550 خوشم می آید. تا چهار پنج سال پیش حتی فکر نمی کردم بتوانم چنین ماشینی را از پشت شیشه فروشگاه بنز نگاه کنم چه برسد که بخواهم مالک یکی از آنها باشم. اما امروز وضعیت فرق کرده و همچنین دیدگاه من کاملا متفاوت است. این راه مطمئن ترین روش برای خرید یک اتومبیل شیک و گرانقیمت است که به شما پیشنهاد می کنم. این روش یک روش آزموده شده و کاربردی ست که نه تنها در مورد اتومبیل بلکه در هر موردی از زندگی قابل اجراست. فرض کنید ارزش اتومبیل مد نظر شما ۱۱۰ میلیون تومان باشد که احتمالا این رقم چندین برابر درآمد سالیانه شماست. اشکال بسیاری از ما در اینجاست که می خواهیم یکباره ۱۱۰ میلیون تومان پول نقد را روی میز فروشنده نمایشگاه اتومبیل بگذاریم و این اغلب بسیار کم اتفاق می افتد. درواقع علت اصلی این امر نبود صبر و حوصله کافی ست. چرا اینهمه عجله؟ بیائید کمی به خود فرصت دهیم تا بتوانیم به خواسته های خود برسیم. مرحله اول: آرزو کردن به تنهایی کافی نیست. باید بخواهید تا به سمت شما بیائید. اینکه اتومبیلی را در خیابان و یا عکس آنرا در مجله ببینید و بگوید من هم دوست داشتم یکی از آنها را داشته باشم به تنهایی کافی نیست. چرا؟ می توانید مطمئن باشید میلیون ها انسان دیگر هم، همان روز با دیدن آن مدل ماشین چنین آرزویی می کنند اما اگر نه شما و نه هیچکدام از آن انسانها به آن اتومبیل گرانقیمت نمی رسید تنها از آن روست که عمیقا آن را نخواسته اید! باید بخواهید و باید آنرا صدا بزنید. باید عمیقا طالب آن باشید. باید کمبود آنرا در زندگی آینده تان احساس کنید. باید بتوانید برایچیزی وجود آن ضرورتی را در زندگیتان پیدا کنید. مرحله دوم: باید باور کنید و مطمئن باشید که لیاقت بهترین ها را دارید. از تمرینات تجسم سازی ذهنی استفاده کنید. خود را در سالهای آینده ببینید که سوار بر اتومبیلتان شده اید و به محل کار، مسافرت یا تفریح می روید. خود را پشت فرمان اتومبیلتان تصور کنید و خود را مالک حقیقی آن بدانید و باور کنید که شما لیاقت بهترین ها و ارزشمندترین ها را در زندگی دارید. برای یک تجسم سازی مناسب باید جزئیات را بدانید. پس به مجلات ماشین، اینترنت و نمایندگی های فروش اتومبیل سر بزنید و آخرین اطلاعات را بدست بیاورید. پوستر اتومبیل مد نظرتان را تهیه کنید و به دیوار اتاقتان بچسبانید. عکس آنرا به عنوان کاغذ دیواری موبایل و کامپیوتر شخصیتان انتخاب کنید و بگذارید که همه جا جلوی چشمانتان باشد! اگر می خواهید بیشتر باورتان شود بهتر است خواسته خود را مکتوب کنید. مکتوب کردن می تواند قدرت شما را ده ها برابر افزایش دهد. تلاش کنید حداقل یکبار سوار این اتومبیل شوید. ساده ترین راه این است که به یکی از نمایندگی های فروش آن اتومبیل بروید و به عنوان یک مشتری بخواهید تا شما را راهنمایی کنند. حتما از نشستن در آن لذت می برید. مطمئن باشید کسی به شما نه نمی گوید. مرحله سوم: باید تلاش کنید! خواب و خیال چاره ای نمی گشاید. اگر تمام وقتتان را به تجسم سازی بگذرانید و نخواهید کاری در عالم واقعیت و زمان حال صورت دهید به جایی نمی رسید. باید تلاش کنید. تلاش، تلاش، تلاش… اگر امروز درآمد مناسبی ندارید باید ارتقا شغلی بگیرید، به سمت بالایی در سازمان خود برسید، باید ایده های جدید داشته باشید، شهرت پیدا کنید، درآمد و مداخل مالی سالیانتان را بیشتر کنید و تبدیل به شخصیت جدیدی شوید. درواقع برای به دست آوریدن آنچه قبلا هرگز نداشته اید باید کسی شوید که قبلا هرگز نبوده اید. رسیدن به هدف نیازمند برنامه ریزی، تصمیم گیری صحیح، شهامت، استقامت و تمرکز است. باید عزم راسخ داشته باشید و به خواسته های خود احترام بگذارید و هر روز برای نزدیک شدن به اهداف و خواسته های خود کاری صورت دهید. اگر هر روز کار کوچکی را برای نیل به اهدافتان صورت دهید در آینده با تحولی شگرف مواجه می شوید. مرحله چهارم: سیاست اقتصادی را فراموش نکنید. متاسفانه بسیاری از ما شم اقتصادی نداریم و در این مورد کاملا بی برنامه و بی هدف عمل می کنیم. یادتان باشد قبل از هرگونه تصمیم گیری می بایست به صورت دقیق و هوشیارانه برنامه ریزی کنید. برنامه ریزی اقتصادی داشته باشید و برنامه های خود را مکتوب کنید. برای این برنامه ریزی ها می بایست آینده نگر باشید و دید خود را از زمان حال فراتر برید. اگر خودروی مد نظر شما امروز ارزشی به مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان دارد پس تا هفت یا ده سال آینده می بایست قیمت آن به ۷۰ تا ۸۰ میلیون تومان کاهش یابد. و اگر امروز تقریبا سی سال سن داشته باشید تا چهل سالگی فرصت دارید که به موفقیت های جدیدی برسید، درآمدتان را افزایش دهید و اتومبیل دلخواهتان را تهیه کنید. اگر فرض را بر این بگذاریم که قصد داشته باشید تا چهل سالگی به این اتومبیل برسید پس باید هر سال ۸ میلیون تومان پول برای خرید آن پس انداز کنید. اگر احساس می کنید ده سال زمان زیادی ست می توانید اینکار را در مدت پنج سال انجام دهید اما در آن حال باید به جای ۸ میلیون تومان سالی ۱۶ میلیون تومان پس انداز داشته باشید. این ساده ترین و مطمئن ترین راه موجود است که البته مستلزم حوصله و زمان است. موفقیت های بزرگ همیشه با چاشنی زمان همراه بوده اند حال یک انتخاب دارید. راه های کوتاه مدت را انتخاب کنید و هرگز به خواسته های خود نرسید و آنچه را به دست می آورید پایدار نباشید، یا اینکه صبر پیشه کنید و آینده را با دستهایتان، آنگونه که می خواهید بسازید. نویسنده: توماج فریدونی

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: bitumen , Divar , zoofanoon , mardin-b , somayeee , REZA HAJISALIMI , نرگس فیاض , maryambanoo , 0625 , tondar12 , ناصر صادقی , iranboy , محمد رضا تورانی , pooria026 , مهرشاد میردائمی , مرتضی الهی , Ali 59 , ainstein , Saeed.MD , shik-poosh , Nuruzzaad , arezu , moreez , javad am , koruosh
07-24-2013, 02:46 PM
ارسال: #2
RE: چگونه یک اتومبیل گرانقمیت را بدون هیچ پول نقدی بخریم؟
عاقایون و خانم ها از الان میتونید ماشین آینده منو ببینید.
معرفی می کنم : پورشه کاین

[تصویر: 5.jpg]

ناقابل 745 میلیون اوشلوغ

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: zoofanoon , tondar12 , mardin-b , bitumen , somayeee , REZA HAJISALIMI , مهدی گل محمدی , Elixir , مسعود کوچولو , نرگس فیاض , 0625 , lakceb , ناصر صادقی , مهرشاد میردائمی , مرتضی الهی , iranboy
07-24-2013, 10:27 PM
ارسال: #3
بارها در رابطه با خواسته هایتان صحبت شده :
1- نوشتن خواسته
2- ایمان و باور کامل
3- تجسم کامل با ریز جزئیات
4- تکرار جملات تاکیدی
5- شکستن دیوار ذهنی
6- ذهن را آماده پذیرش موفقیت کرده باشیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: bitumen , مهدی گل محمدی , Elixir , نرگس فیاض , 0625 , ناصر صادقی , مهرشاد میردائمی , مرتضی الهی , دهدار , yu3f , mahdi5e , بابایی , shahrasebi , samiar afshari , Nuruzzaad , iranboy , koruosh
07-25-2013, 12:59 AM
ارسال: #4
بسیار خوب مرسی..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: نرگس فیاض , 0625 , ناصر صادقی , jahanagahi , مرتضی الهی , بابایی , iranboy
07-25-2013, 03:50 AM
ارسال: #5
[تصویر: 1024px-Audi_R8.jpg]

این ماشینیه که من عاشقشم Heart
بیشتر از دو ساله شده یکی از هدفای من
همیشه با خودم همینو میگفتم،که پول جمع میکنم بعد چند سال که ارزون شد بلاخره میخرم
اما چند وقت پیش آمارشو دراوردم برای اینکه تو ایران پلام بشه نزدیک 5 تومن خرج داره
5 میلیارد Undecided

اینجا کسی هست که بگه من یروز این ماشینُ میخرم ؟

تا شکست بعدی ... یا علی
 تشکر شده توسط: s_a , نرگس فیاض , Divar , 0625 , ناصر صادقی , مهرشاد میردائمی , مرتضی الهی , بابایی , saeedhashemi1371
07-25-2013, 11:36 AM
ارسال: #6
(07-24-2013 10:27 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  بارها در رابطه با خواسته هایتان صحبت شده :
1- نوشتن خواسته
2- ایمان و باور کامل
4- تکرار جملات تاکیدی
5- شکستن دیوار ذهنی

اینا که همش باید با ذهن انجام بشه پس تلاش و عمل کردن و دست به اقدام زدن تو دنیای واقعی چی میشه؟

من شروع کننده ی خوبی هستم و ادامه دهنده ی بسیار توانا.من هر کاری را شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , jahanagahi , مرتضی الهی , بابایی
07-25-2013, 11:37 AM
ارسال: #7
(07-25-2013 03:50 AM)amirctrl نوشته شده توسط:  [تصویر: 1024px-Audi_R8.jpg]

این ماشینیه که من عاشقشم Heart
بیشتر از دو ساله شده یکی از هدفای من
همیشه با خودم همینو میگفتم،که پول جمع میکنم بعد چند سال که ارزون شد بلاخره میخرم
اما چند وقت پیش آمارشو دراوردم برای اینکه تو ایران پلام بشه نزدیک 5 تومن خرج داره
5 میلیارد Undecided

اینجا کسی هست که بگه من یروز این ماشینُ میخرم ؟

این ماشین ساخته شده تا بفروش برسه نه اینکه بزارنش روی طاقچه !
پس حتما خریدار هم داره ...
به نظر شما خریدار این ماشین احتمالا از کره مریخ میاد یا زحل! یا شایدم اهل زمینه ...
مسلما اهل زمینه یک نفر که مثل ما دو تا چشم داره و شبانه روز هم براش 24 ساعته !
چه 5 میلیارد چه 50 میلیارد.
به نظر خودتون تلاش و پشتکارتون به اندازه ای هست که چنین ماشینی رو بخرید؟
انشالا که هست،پس شما رو به یه کورس رالی دعوت می کنم.

تشکر شده توسط: ناصر صادقی , amirctrl , مرتضی الهی , بابایی , ainstein
07-27-2013, 01:15 PM
ارسال: #8
(07-24-2013 02:46 PM)Divar نوشته شده توسط:  عاقایون و خانم ها از الان میتونید ماشین آینده منو ببینید.
معرفی می کنم : پورشه کاین

[تصویر: 5.jpg]

ناقابل 745 میلیون اوشلوغ

الان یه مطلبی خوندم در مورد ماشینم که شاخ دراوردم!
پورشه کاین با قیمت 233 میلیون وارد ایران میشه و با توجه به گمرک و شماره گذاری و این حرفا میشه چیزی حدود 500 میلیون ولی دوستان رانت باز این ماشین تا قیمت 880 میلیون هم بالا اوردن.
سر لج اینا هم که شوده خودم مستقیم وارد می کنم حتی اگه 1 میلیارد اب بخوره.
مگه اینکه ادم بشن

تشکر شده توسط: مصطفي , مرتضی الهی , بابایی
08-16-2013, 05:01 PM
ارسال: #9
(07-25-2013 11:36 AM)maryambanoo نوشته شده توسط:  
(07-24-2013 10:27 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  بارها در رابطه با خواسته هایتان صحبت شده :
1- نوشتن خواسته
2- ایمان و باور کامل
4- تکرار جملات تاکیدی
5- شکستن دیوار ذهنی

اینا که همش باید با ذهن انجام بشه پس تلاش و عمل کردن و دست به اقدام زدن تو دنیای واقعی چی میشه؟

در زمان تلاش باید تجسم و تکرار جملات تاکیدی را انجام دهیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مصطفي , سیدمهدی هاشمی , مرتضی الهی , yu3f , hemmat
08-16-2013, 09:12 PM
ارسال: #10
باسلام
دوستان گل انجمنی من!
خدای نکرده نمیخوان توذوقتون بزنم ویا انرژی منفی بدم!
(اینو اول گفتم تا بعدا دعوام نکنید!)42kmoig

به نظر باید مرحله مرحله جلورفت یعنی چی؟
عرض میکنم: یعنی من که عاشق ماشین 1میلیاردتومنی هستم . اول باید سطح درآمد وشرایط فعلیم وماشین فعلیم رو بسنجم بعد هدفم رو انتخاب کنم.
من به شخصه خیلی از BMW خوشم میاد ولی شاید چند سال دیگه اونرو طلب بکنم.
چرا؟ چون نمیخوام مثل بچه های گلد کوستی فقط روئیا پردازی وخیالبافی کنم وبعد از چند وقت که به هدفم نرسیدم بقدری دلسر دبشم که ....198A00 (22)
پس من که درحال حاضر اردی روآ دارم A00 (72)هدفم برای 2 سال آینده خرید یک دستگاه مزدا323 آبی کاربنی گذاشتم.(خوبه؟)A00 (73)
وفعلا هم فقط به اون ماشین فکر میکنم (نه مزدا3 وBMW و...)
انشالا وقتی مزدا323 خوشگلم رو خریدم و سوارش شدم ، یه چند وقتی که گذشت و دلم رو زد اون وقت به یه ماشین بهتر فکرمیکنم.
به نظر شما اینجوری هدفهامون واقعی تر ودر دسترس تر و بهتر ترنیست؟121fs725372

از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , بابایی , shik-poosh , mehdi.1986 , garshasp , Nuruzzaad , saeed74 , mohammad4969
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه از ظریق تلگرام اینستا دیوار کسب درآمد کنیم؟ shokrgozar 1 908 03-17-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟ کامیار کاظمی 50 18,791 09-25-2016 01:01 AM
آخرین ارسال: rahim_moradi
  چگونه میتوان 6 میلیون تومان شغلی با کلاس و درامد بالا ایجاد نمود!!؟؟!!؟؟ محسن قنبری 3 1,446 02-13-2016 03:10 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  چگونه از یک جمع چندصد نفری بهره ببریم cooch 0 673 05-09-2015 03:31 PM
آخرین ارسال: cooch
  پول خرج کردن یک نوجوان ، چگونه باید باشد؟... tehran1400 1 920 04-06-2015 06:04 PM
آخرین ارسال: faridfarhood
  منبع خوبی برای خرید و فروش اجناس و لوازم دست دوم بدون واسطه karafarin 8 3,011 03-25-2015 12:41 AM
آخرین ارسال: hesam08
  سرمایه گذاری بدون فکر !!!!!! m_grate29 10 2,658 01-23-2015 02:18 PM
آخرین ارسال: milion
  چگونه بفهمیم به چه شغل و علم و فنی علاقه داریم؟ alireza091111 6 4,463 11-03-2014 02:25 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  چگونه از تماس‌های مزاحمی سمج و یا پیامک های تبلیغاتی خلاص شوید MARYAR 4 1,571 07-02-2014 12:29 PM
آخرین ارسال: hemmat
  چگونه با 1000 تومان سرمایه گذاری، 40.000 تومان سودآوری ایجاد کنیم! m-jalalvand 7 3,473 05-25-2014 06:24 PM
آخرین ارسال: yusefjahan
  متولدین ماه های مختلف سال چگونه پولدار می شوند؟! m-jalalvand 2 1,614 02-16-2014 03:35 PM
آخرین ارسال: nina12
  30 توصیه برای پس انداز در 30 روز ... چگونه به اوضاع مالی خودتان کمک کنید m-jalalvand 1 1,347 12-14-2013 06:53 PM
آخرین ارسال: shamsa
  چگونه فکر خود را آزاد کنیم؟ m-jalalvand 0 877 09-26-2013 08:44 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  بنر سایت انجمن میلیاردرهای آینده ایران چگونه است؟ کامیار کاظمی 22 6,522 07-08-2013 10:51 AM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  انجمن چگونه باشد بیشتر از آن لذت می برید؟ کامیار کاظمی 121 14,713 01-27-2013 11:38 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد در بهمن ماه سال 1391 arsho 4 1,079 01-08-2013 04:33 PM
آخرین ارسال: arsho
  با 10000000وام چگونه کاری سودده و خوبه؟ قادر سلمانی 3 2,465 09-25-2012 07:47 PM
آخرین ارسال: قادر سلمانی
  چگونه می توان مثل چینی ها موفق بود soltan_sal 6 1,290 08-13-2012 04:00 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد
  چگونه یک روزمه خوب طراحی کنیم؟ mohammadshamosi 0 1,264 05-26-2012 01:37 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  هدفت رو چگونه انتخاب کردی... سعید.کرمی 11 3,469 04-30-2012 09:00 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS