ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اولین قدم ها
زمان کنونی: 04-20-2024, 06:42 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: shadyab
پاسخ: 29
بازدید: 7239

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین قدم ها
10-22-2013, 12:29 PM
ارسال: #1
اولین قدم ها
سلام سلاممممم دوستای میلیاردر گلمممممم
امروز از صبح که پا شدم توی یه کاغذ آ4 یه نبردبون کشیدم و دارم پله هائی را که یکی یکی اومدم و به هدفم رسیدم مرور می کنم. که یهو این فکر به ذهنم رسید بیایم با هم توی این تاپیک یه هدف را که بتونیم توی این 5 ماهه دوم سال بهش برسیم انتخاب کنیم و شروغ کنیم قدم های نبردبونمون را اینجا بنویسیم
یعنی اینکه بیایم هر روز بگیم چه کاری و چه قدمی را برای رسیدن به اون هدفه انجام دادیم و اینکه وقتی نتیجه اش را دیدیم بگیم آیا این قدمه موثر بوده یا نه.
من فکر می کنم که نوشتن این قدم ها و نتایجش برای دیگر دوستامون خیلی بتونه مفید باشه. چون خیلی هامون ممکنه یه سری اهداف مشترک چه در زمان حال چه در آینده داشته باشیم.

پس بیایید امروز اهداف 5 ماهه مون را مشخص کنیم و از فردا که اول برج آبان هست و روز خوش یمن و مبارکی ست شروع کنیم به قدم برداشتن و قدم ها را نوشتن

هر کی حاضره یا علی12_00212_00212_002
امروز شروع کنید که فردا دیرههههههه 5 ماهه دیگه بیشتر به پایان 92 نمونده
سال 92 و رسیدن به یکی از اهدافتون را از دست ندهیدددددد

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , karaj , sir-mahyar , ali mohammady , کامیار کاظمی , seraj , hesaab , blacknight19 , Elixir , 3ObHaN , zahra_r , Busaba , سیدمهدی هاشمی , alma , danger , successfulman , مهدی گل محمدی , Divar , حمید رضا غ , mostafa ghobadi , successman , jahanagahi , shamsa , hamid.h , Fela.Want , tarfand , Theory , شاخه ی طوبی
10-22-2013, 12:33 PM
ارسال: #2
RE: اولین قدم ها
[تصویر: riipuv1k5yvww7c2tx9.jpg]

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: karaj , ahmad rezaee , sir-mahyar , ali mohammady , کامیار کاظمی , hesaab , Elixir , 3ObHaN , zahra_r , Busaba , alma , danger , successfulman , مهدی گل محمدی , حمید رضا غ , mostafa ghobadi , jahanagahi , hamid.h , Fela.Want , Theory , یوتاب(utaab)
10-22-2013, 12:37 PM
ارسال: #3
پس پیش به سوی بدست آوردن چیز های که می خواهیم در 5 ماه،ما می توانیم.
به قول آقای قربانیان:من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا
من دست به هر کاری بزنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , MARYAR , ali mohammady , Fela.Want , hesaab , Elixir , 3ObHaN , zahra_r , alma , danger , Divar , حمید رضا غ , pooria026 , mostafa ghobadi , jahanagahi , shamsa , hamid.h
10-22-2013, 01:07 PM
ارسال: #4
من و داداش علی دیروز پایه های یه هدف 6 ماهه را ریختیم و بیزنس پلنمونم نوشتیم.
هدف ما طراحی و رسوندن به درآمد یه فروشگاه اینترنتیه (دیگه نمی گم چه فروشگاهی و چه فروشی)
دیروز یه طوفان ذهنی داشتیم و اسم و دامنه سایت را هم خریدیم.

به عنوان دومین قدم به محمد جان طراحی لوگو را سفارش دادیم.

12_00212_00212_00212_002

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: ali mohammady , karaj , hesaab , Elixir , 3ObHaN , sir-mahyar , zahra_r , alma , danger , successfulman , Divar , حمید رضا غ , mostafa ghobadi , jahanagahi , shamsa , hamid.h , Fela.Want , tarfand , شاخه ی طوبی
10-22-2013, 01:25 PM
ارسال: #5
دیروز واقعا روز خوبی برای من بود چون :
1-به محدودیت ها شک کردم و فهمیدم سرمایه ی من مغز منه
2-با جناب اقای کاظمی و مدیریت محترم ی جلسه کوچولو داشتیم
------
من تصمیم گرفتم:
1-مهم ترین تصمیم من در این 5ماه رسیدن به سقف اهداف تعیین شده برای سایت(فروشگاه)
2-درامد 7 میلیون و پس انداز کزدن 5 میلیون تومان
3-روابط عالی تر با دوستان و خانواده
4-شروع کردن مجدد ورزش کردن
5-ترجمه یک فایل کوچک آموزشی و فیلم اموزشی
6-بستر سازی برای موفقیت فوق العاده.میخوام بیشتر روی ذهنم کا کنم تا یه علی محمدی جدید متولد بشه.یکی که مثل هیچکس نیست و فقط مثل خودشه
-------
 تشکر شده توسط: MARYAR , Fela.Want , hesaab , Elixir , 3ObHaN , sir-mahyar , zahra_r , سیدمهدی هاشمی , alma , danger , goldmen , مهدی گل محمدی , Divar , javad am , jahanagahi , shamsa , hamid.h , tarfand , شاخه ی طوبی
10-22-2013, 01:31 PM
ارسال: #6
خیلی خوشحام چون:
1-محدودیت فکری ها برداشته شده
2-یه دوره جدید از زندگی رو شروع کردم که برای رسیدن بهش واقعا دوستان کمکم کردن و از همتون ممنونم هم عمو هوشنگ و هم اقای کاظمی و مدیریت محترم خانم صدفی و همه عزیزان که باهاشون مشورت کردم.
----------------
یه توصیه:وقتی توی یه مرحله زندگی هستین فکر میکنین همه ی زندگی همون یه مرحلست اما وقتی اون مرحله رو پشت سر میگزارید متوجه میشید که :
چقدر ساده اندیش بودید و محدودیت فکری داشتید
 تشکر شده توسط: MARYAR , Fela.Want , hesaab , Elixir , 3ObHaN , sir-mahyar , کامیار کاظمی , alma , danger , goldmen , مهدی گل محمدی , mostafa ghobadi , javad am , jahanagahi , shamsa , hamid.h , ملکه , tarfand
10-22-2013, 02:06 PM
ارسال: #7
(10-22-2013 01:07 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  من و داداش علی دیروز پایه های یه هدف 6 ماهه را ریختیم و بیزنس پلنمونم نوشتیم.
هدف ما طراحی و رسوندن به درآمد یه فروشگاه اینترنتیه (دیگه نمی گم چه فروشگاهی و چه فروشی)
دیروز یه طوفان ذهنی داشتیم و اسم و دامنه سایت را هم خریدیم.

به عنوان دومین قدم به محمد جان طراحی لوگو را سفارش دادیم.

12_00212_00212_00212_002

مبارکباشه انشالله درآمدش براتون بچرخه
 تشکر شده توسط: MARYAR , Fela.Want , hesaab , Elixir , 3ObHaN , کامیار کاظمی , alma , danger , ali mohammady , pooria026 , mostafa ghobadi , jahanagahi
10-22-2013, 09:17 PM
ارسال: #8
ای بابا یعنی هیچ کس پایه نیست هدف 5-6 ماهه تعین کنه و قدم هامونو به ترتیب با هم اینجا بنویسیم؟؟؟

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , کامیار کاظمی , 3ObHaN , alma , مهدی گل محمدی , Elixir , sir-mahyar , ali mohammady , mostafa ghobadi , jahanagahi , Fela.Want
10-22-2013, 09:34 PM
ارسال: #9
من اول سال سه تا هدف انتخاب کردم .
1. مبلغ کمی پول Yosef.gif
2. لاغر کردن
3. ایتلس 7 زبان

خدا رو شکر با زوم کردن رو هدف یک توی 6 ماه به هدف اولم رسیدم اما هدف دوم و سوم Yosef.gif نه متاسفانه و حتی کاملا به فراموشی سپرده شدند Sad

هدف 6 ماهه من اینکه 18 کیلو لاغر کنم و آیتلس 7 زبانم رو بگیرم .

البته دو هدف دیگه دارم که یکی 8 ماهست ، یعنی قبول شدن دانشگاه سراسری ، 4 تا معلم فیزیک و ریاضیات و عربی و شیمی تاپ گرفتم روزی 3-4 جلسه کلاس کنکور دارم Yosef.gif

یه هدف 6 ماهه دیگه هم مشترکا با مهیار داریم و اونم اینه که دانش مالیمون رو تا جایی که میتونیم بالا ببریم .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , MARYAR , alma , کامیار کاظمی , danger , goldmen , مهدی گل محمدی , Elixir , sir-mahyar , ali mohammady , mostafa ghobadi , jahanagahi , shamsa , hamid.h , Fela.Want , tarfand
10-23-2013, 01:37 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-23-2013 01:37 AM، توسط mohammadshamosi.)
ارسال: #10
خانم معاون ممنون بابت ایجاد این تاپیک خوب
من هم چند تا هدف دارم که به زودی مینویسم
به نظرم وقتی با نزدیکترین دوستامون ، مخصوصا کسانی که طرز تفکراتمون در یک راستا هست هدفهامون رو در میان بذاریم ، برای هم یک مشوق میشیم
تا بهتر مسیر رسیدن به اهدافمون رو طی کنیم

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN , MARYAR , danger , goldmen , مهدی گل محمدی , Elixir , sir-mahyar , mostafa ghobadi , jahanagahi , Fela.Want , tarfand
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم jahanagahi 115 32,732 05-18-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: مهندس نرم افزار
  ایده ها و راهنمایی های شما برای افتتاح فست فود ! tondar12 22 9,539 11-19-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: alibahiraei
Star اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود SAMIRA 71 15,556 05-23-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: poldar
  همه انسان ها به تدریج می توانند ثروتمند و بی نیاز شوند جلال فتحی 0 478 05-14-2015 03:31 PM
آخرین ارسال: جلال فتحی
  دروغ يا واقعيت مطالب ايميل ها اقاي ايـــده 1 568 12-31-2014 10:02 AM
آخرین ارسال: پارمیدا وحیدی
  این وسیله به ظاهر ساده باعث نجات جان میلیون ها انسان خواهد شد !+عکس یوسف خادم پیر 2 1,113 03-09-2014 04:51 PM
آخرین ارسال: یوسف خادم پیر
  پردرآمدترین شغل ها در سال 2014 mohammadshamosi 0 644 12-20-2013 01:52 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  این حرف ها را به خود بزنید تا روحتان شاد شود m-jalalvand 0 419 10-15-2013 09:17 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  با تفريحات پرهزينه تهرانی‌ها آشنا شويد m-jalalvand 6 1,026 10-10-2013 07:34 PM
آخرین ارسال: Divar
  گزارشی درباره ی شغل ها مرتضی-تهران 4 1,318 09-07-2013 12:44 AM
آخرین ارسال: jujushow
  همسایه ها یاری کنید .... marjan.1 16 2,355 07-16-2013 12:09 AM
آخرین ارسال: marjan.1
  اولین سحر ، اولین افطار ، اولین دعا مهدی گل محمدی 0 1,724 07-10-2013 09:35 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  ارزشمند ترین ها مهدی گل محمدی 5 1,155 06-05-2013 10:19 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  زلزله ها در ایران MARYAR 43 4,612 04-25-2013 03:31 PM
آخرین ارسال: bahador
  جای خالی شرکت ها و برند های ایرانی در فهرست شرکتهای برتر دنیا و مسئولیت ما nami 52 12,340 04-22-2013 12:33 AM
آخرین ارسال: حامد
  خانم‌ها، آقایان لطفا کمربندهای خود را ببندید راه درازی در پیش است. Haavin 16 2,348 03-08-2013 11:44 AM
آخرین ارسال: Haavin
  خلاصه دانش ها ی مفید Haavin 0 443 12-21-2012 07:30 PM
آخرین ارسال: Haavin
  ایده ها برای تولد دو سالگی انجمن کامیار کاظمی 53 10,272 12-19-2012 01:24 AM
آخرین ارسال: mehdi62
  انسان ها از دیدگاه دکتر شریعتی dara 2 1,003 12-10-2012 07:31 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  جشنواره خلاقيت ها در برندسازي mohammad62 0 486 10-16-2012 03:31 PM
آخرین ارسال: mohammad62

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS