ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

جای خالی شرکت ها و برند های ایرانی در فهرست شرکتهای برتر دنیا و مسئولیت ما
زمان کنونی: 04-27-2024, 04:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nami
آخرین ارسال: حامد
پاسخ: 53
بازدید: 12375

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-25-2012, 04:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-25-2012 05:37 PM، توسط nami.)
ارسال: #1
با سلام و سپاس

بارها عرض کرده ام،تاکید داشته ام،خواهش نموده ام،باز خواهشهایم را بصورت تاکیدی ،عرض میکنم.

ریشه فریب حوردن ها: این جملات را زیاد شنیده ایم ولی کو گوش شنوا؟

مردم علت گول خوردن و شکست هایشان را با این جملات توجیه میکنند:

اعنماد (کردم) : عجب!!! چقدر ساده در عالم اقتصاد

وسوسه (شدم): عجب!!! چقدر بی اصول در دنیای تجارت

عجولانه تصمیم (گرفتم): عجب!!! چقدر ناپخته

(مالم ) را بردند: عجب!!! چقدر ضعیف

و هزاران جملات دیگر و در آخر (سرم) کلاه گذاشتند: عجب!!! چه سر تو خالی

اصلا و ابدا مشکلات را در بیرون از خودمان جستجو نکنیم.

پس مواظب خودمان باشیم نه دیگران،هر سود و ضرری به ما میرسد از جانب خودمان می باشد!!!

نگویید گولم زدند ،بلکه بگویید گول ( خوردم)
یعنی تمامی افعال به خودمان برمی گردد.اصول ، اصول و اصول
اما یک اصول مهم تر را میخواهم با شما مطرح کنم :

خیلی حرفها با شما عزیزان دارم.برای بنده کمیت اصلا مهم نیست و فقط و فقط به این امید با شما جوانان ،در قالب کلمات و جملات عشق بازی میکنم تا حتی یک نفر هم که شده از دل این انجمن برخواسته(که خواهد شد)و قدوم مبارکش را در جای خالی عرصه پهناور بین المللی بگذارد ،اما قدم گذاشتنی بسیار متفاوت که عرض خواهم کرد.

ایرانیان موفق در دنیا کم نیستند ولی متاسفانه شرکتی نداریم که بتواند رشد پایداری داشته باشد.

فقیه زاده پرافتخارم

کردستانی عزیز و خوش فکرم

امیدیار بزرگوار ،سخت کوش،صبور و مایه مباهاتم

مانی

خلیلی

نظریان

خانم دارابی

خسروشاهی و خیلی های دیگر!!!

اما همه اینها نمی توانند ارضایم کنند!!!!

جای خالی کجاست؟؟؟ شرکت ها و برند های صدر دنیا

بلی هدف من،رشد اصولی تک تک شماهاست،چنان رشدی که از یک حرکت کوچک،یک ایده،با کمترین هزینه ها شروع شود و با پرورش دادن اصول ها در وجود خویش،بتواند در آینده یک یا چندین شرکت بین المللی (پایدار) تاسیس و مهمتر از آن به (نسلهای )بعدی انتقال دهد.

عزیزانم برخیزید،تکانی به خودمان بدهیم که کلی مسئولیت بر دوش تک تک ماست!!!

هدف من میلیاردر شدن شماها نیست زیرا این هدف با تلاش،فکر،همت،برنامه ریزی و غیره یک امر کاملا طبیعی و قابل دسترس می باشد.
10 میلیارد ،100 میلیارد ،1000 میلیارد و بیشتر و بیشتر ،اگر این رقمها یک خروجی نداشته باشد باز هم کار خاصی نکرده ایم!!!

کدام خروجی؟؟؟ آنقدر باید خوش فکر،هدفمند،با برنامه ،شجاع،قوی،صبور،و در کل با اصول باشید تا بتوانید در آخر امر یک شرکتی در دنیا تاسیس کنید که این شرکت در صدر شرکتهای غول دنیا باشد !!

مایکروسافت،نوکیا،گوگل،فورد،زیمنس،تویوتا،توشیبا،دل،اپل،مک دونالد،وال مارت،اینتل،زیراکس،شل، موبیل و غیره

پس کو و کجاست یک شرکت ایرانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تازه اگر باز هم به این جایگاه برسیم ،هنوز هنری نکرده ایم!!!

کدامین هنر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هنر تاسیس شرکتی که چنان با اصول و بازیربنای قوی باشد که تمام تجارب خویش را به نسلهای بعدی ان شرکت انتقال دهد و قرنها پایدار و مدرن باشد نه اینکه مقطعی بیاید و برود!!!

وقتی خودم را در برابر شرکتهای باسابقه و باتجربه میبینم فقط یک افسوس میخورم!!!

از اینها نمی ترسم ،نه از پولشان،نه از قدرتشان،نه از روابطشان،نه از نامشان و نه از هیچ چیز دیگرشان!!
فقط از یک چیز می نالم و افسوس میخورم و آن هم بهره مندی این شرکت ها از تجربیات گذشتگان ، موسسان و رهبران گذشته شرکت خودشان!!!

و اینجاست که جای خالی و کم کاری یا بهتر بگویم کار نکردن پیشینیان خود را با تمام وجودم حس میکنم و افسوس میخورم که همچنان که از اول فعالیتم بدون راهنمای موفق و باتجربه ،بودم اکنون نیز در عرصه بین الملل خود را بی پدر و بی پشتوانه از لحاظ تجربه طولانی میبینم.

مشاورین خبره؟؟؟؟ نه ،هرگز ، حتی بزرگترین مشاورین را جذب میکنم ولی بازهم ،آن نکات مرموز و با تجربه ای که فقط از بزرگترها میشود یاد گرفت را نمی یابم.

آقای نامی چه میگویی؟؟؟؟؟ مایکروسافت و خیلی از شرکت های دیگر جوان هستند و انگونه که شما میگویید از پیشنیان درسها و راز ها را نیاموخته اند.

نامی: اینکه رشد کرده اند کاملا درست و امری شدنی است ولی اینکه تصور کنیم بدون استفاده از تجربه ،پایدار خواهند بود ،عرض میکنم که خیر
آقای بیل گیتس شاگرد ثروتمندان ،مجربین و تاثیر گذاران پشت پرده یهودیان بوده است
،البته هر کسی نمیتواند نظر مثبت بزرگان را جلب کند پس خود اقای بیل، فکر و حرکت کرده اما برای ثباتشان تجربیات را گرفته اند.

خودتان را تاجایی که میتوانید بزرگ تصور کنید و به همان اندازه نیز تلاش کنید و با اصول حرکت کنید تا خودتان از پشت پرده ها آگاه شوید و اینهم یکی از لذت های بزرگ ثروتمند شدن میباشد که شما اطلاعاتی بدست میاورید که عموم ندارند.

برخیزیم که کلی کار داریم و باید کمر همت را ببندیم ،دیگر نباید فرزندان ایران زمین از بابت نعمت تجربه خود را تنها بدانند ،باید بیاموزید و انتقال بدهید !

از همین لحظه باید استارت اینکار را بزنیم.

جای وحدت،انتقال تجربیات،پشت هم بودن در عرصه های کوچک و بزرگ در بین ما ایرانیان خالی است پس :

لطفا جای خالی را با گزینه مناسب پر کنید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , M3HDI , vahid61 , Mind , سعید محمدی , Haavin , مهدی گل محمدی , tondar12 , mjdehghani , حامد , ناصر صادقی , سعید یوسفی , Delta.H , yu3f , m_grate29 , dost , mohammad.b , goldmen , jahanagahi , بيلا بالا , kave , P@RSA , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , amiryazdani138 , mir abbas , mohajer.my , madar , Peanut , Alireza_Kh , sir-mahyar , HadiMahmoodi , mohsen_gah , sajjad , Andisheh , hamid.h , arml
12-25-2012, 05:02 PM
ارسال: #2
RE: جای خالی شرکت ها و برند های ایرانی در فهرست شرکتهای برتر دنیا و مسئولیت ما
جای وحدت،انتقال تجربیات،پشت هم بودن در عرصه های کوچک و بزرگ در بین ما ایرانیان خالی است پس : شروع کنیم که زمان بر علیه ماست

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: M3HDI , maxsoulfly , vahid61 , سعید محمدی , nami , Mind , Haavin , مهدی گل محمدی , tondar12 , حامد , ناصر صادقی , Delta.H , m_grate29 , jahanagahi , mir abbas , mohajer.my , sir-mahyar
12-25-2012, 05:41 PM
ارسال: #3
دوستان قبول می کنید که شرکتهای بزرگ در جاهایی تشکیل و رشد می کنند که شرایط مهیا باشه تمام شرکتهایی که جناب نامی بالا آورده اند همه در کشورهای پیشرفته بوجود آمده اند البته این گفته نباید یک دیوار ذهنی برایمان باشد می خواهم بگویم که یکی از شرایط بوجود آمدن شرکت عظیم مرواده با دیگر شرکتهای بزرگ است . متاسفانه در مورد ما ایران این آیتم کم بوده و هر روز کمتر می شود .مورد دیگری که به نظرم می آید دولتی بودن اقتصاد ایران می باشد که این عامل موجبات ضعف بخش خصوصی می گردد .شرکت ما یک شرکت خصوصی است و نزدیک چند ده میلیارد تومان از یک شرکت دولتی طلب دارد با این حال کارمندای خودش(دولتی) سر ماه حقوق می گیرند و لی کارمندای ما با چند روز تاخیر . روزی یکی از تکنسینهای بنده به نحوه کار ایراد می گرفت بهش گفتم اینجا کارخونه تویوتا نیست که همچین ادعایی می کنی به من گفت (طلبکارانه) چرا نیست گفتم نمی تونیم گفت چرا؟ در جواب گفتم به علت اینکه شما ی نوعی تکنسینش هستی و من مهندسش . گفت مگه من چمه و صدتا حرف دیگه بهش گفته گزارش دیروز عصر کارگاه را برام بیار .آورد دیدیم که ایشان کم کاری کرده و آنوقت گفتم به این دلیل گفتم اینجا شرکت تویوتا نمیشه

دوستان و جناب آقای نامی هدف بنده از بیان این حرفها خدای ناکرده مخالفت با گفته ها ی شما نمی باشد و تمام حرفهای شما صحیح و متین است فقط موانعی که به نظر می رسید آوردم

منتظر نظر دوستان هستم
 تشکر شده توسط: Haavin , maxsoulfly , Mind , ناصر صادقی , Delta.H , m_grate29 , nami , حامد , فرهاد قربانی , jahanagahi , mir abbas , mohajer.my , Alireza_Kh , sir-mahyar , eh.krd
12-25-2012, 06:12 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-25-2012 06:26 PM، توسط Haavin.)
ارسال: #4
کاملا قبول که متأسفانه ایران امروز ما از نظر شرایط و پتانسیل‌های مالی‌ ارتباطی‌ و حتا متخصصین ( به دلیل فرار مغز‌ها ) کمبود مواجه هست ،اما یک لحظه فکر کنیم قبل از این که منتظر باشیم شرایط مملکت ما هم بشه مثل آلمان آمریکا یا کانادا میتونیم خودمون دست به کار شیم.به جای خرده گرفتن از همدیگه بیایید هر کدوم از خودمون شروع کنیم .ما ایرانی‌‌ها از نظر بهره هوشی همیشه بالا تر از سایرین بودیم و هستیم این رو در هر زمینه‌ای ثابت کردیم .تلاش ما متأسفانه به صورت گسسته هست . یکی‌ از بهترین و عملی‌‌ترین راه‌ها به قول جناب نامی‌ اتحاد و انتقال تجربیات و علم روزی هست که هر کسی‌ در هر جای دنیا نعمت بهره واری از اون رو داره به دیگران انتقال بده تا همه دست در دست هم فردایی بهتر را برای ایران و ایرانی‌ بسازیم
من به شخصه احساس مسئولیت بی‌نهایت بزرگی‌ کردم که هر تلاش و دست آورد من میتونه خدمتی باشه برای مملکتم و بزرگتر از اون برای بشریت و آیندگانم . به یاد داشته باشیم که هر تلاش ما نه‌فقط به خاطر میل ما به اهداف شخصی‌ بلکه به خاطر نسلهای آینده ایرانیست که قرار هست به ما (گذشتگانشون ) افتخار کنند

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , Delta.H , مهدی گل محمدی , m_grate29 , nami , فرهاد قربانی , jahanagahi , بيلا بالا , حامد , سعید محمدی , mir abbas , Alireza_Kh , sir-mahyar
12-25-2012, 06:17 PM
ارسال: #5
جناب محمدی با حرفتون مخالفم!
مثال: یه نگاهی به پیشینه شرکتی مثل هوندا بندازید! هوندا در سخت ترین دوران ممکن رشد کرد! هوندا در زمان جنگ بزرگ شد و پیشرفت کرد!!
اونوقت ما با این همه امکانات میگیم سخته!

جناب نامی ممنون! مثل همیشه عالی
 تشکر شده توسط: Haavin , maxsoulfly , Delta.H , مهدی گل محمدی , m_grate29 , nami , فرهاد قربانی , jahanagahi , بيلا بالا , Mind , حامد , سعید محمدی , mir abbas , Peanut , sir-mahyar
12-25-2012, 06:43 PM
ارسال: #6
(12-25-2012 05:41 PM)سعید محمدی نوشته شده توسط:  دوستان قبول می کنید که شرکتهای بزرگ در جاهایی تشکیل و رشد می کنند که شرایط مهیا باشه تمام شرکتهایی که جناب نامی بالا آورده اند همه در کشورهای پیشرفته بوجود آمده اند البته این گفته نباید یک دیوار ذهنی برایمان باشد می خواهم بگویم که یکی از شرایط بوجود آمدن شرکت عظیم مرواده با دیگر شرکتهای بزرگ است . متاسفانه در مورد ما ایران این آیتم کم بوده و هر روز کمتر می شود .مورد دیگری که به نظرم می آید دولتی بودن اقتصاد ایران می باشد که این عامل موجبات ضعف بخش خصوصی می گردد .شرکت ما یک شرکت خصوصی است و نزدیک چند ده میلیارد تومان از یک شرکت دولتی طلب دارد با این حال کارمندای خودش(دولتی) سر ماه حقوق می گیرند و لی کارمندای ما با چند روز تاخیر . روزی یکی از تکنسینهای بنده به نحوه کار ایراد می گرفت بهش گفتم اینجا کارخونه تویوتا نیست که همچین ادعایی می کنی به من گفت (طلبکارانه) چرا نیست گفتم نمی تونیم گفت چرا؟ در جواب گفتم به علت اینکه شما ی نوعی تکنسینش هستی و من مهندسش . گفت مگه من چمه و صدتا حرف دیگه بهش گفته گزارش دیروز عصر کارگاه را برام بیار .آورد دیدیم که ایشان کم کاری کرده و آنوقت گفتم به این دلیل گفتم اینجا شرکت تویوتا نمیشه

دوستان و جناب آقای نامی هدف بنده از بیان این حرفها خدای ناکرده مخالفت با گفته ها ی شما نمی باشد و تمام حرفهای شما صحیح و متین است فقط موانعی که به نظر می رسید آوردم

منتظر نظر دوستان هستم
ببینید هیچ کاری بدون مشکل نمی شه . اگر کاری بدون اشکال بود بدونید یه جای کار ایراد داره .
اقتصاد ما دولتی ، درست
وضعیت ارزی کشور اسفبار ، درست
مسئولین بی ...... ، درست
اما شما توی دریا می افتی برا نجات خودت تلاش نمی کنی .
مشکل شرکتهای ایرانی در درجه دوم مسایل بالاست ، درجه اول توی نگرش مدیران باید دنبالش گشت .
بازار در هر صورت روز خوب و بد داره . چه تو ایران چه هر جای دنیا . دلایلش هم هر چیزی می تونه باشه .
مدیر باید مدبر باشه که متاسفانه کم داریم . مدیرای خوب خوبشون تا 1 سال آینده رو برنامه ریزی دارن .

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , Haavin , مهدی گل محمدی , m_grate29 , nami , حامد , jahanagahi , Delta.H , بيلا بالا , Mind , سعید محمدی , mir abbas , sir-mahyar
12-25-2012, 06:44 PM
ارسال: #7
یک مثل داریم که بیان کردنش در اینجا خالی از لطف نیست.

روزی 40 نفر به نزد قاضی شهر می روند و از دو نفر به جرم ضرب و شتم و سرقت شکایت می کنند. قاضی نگاهی به آن چهل نفر کرد و گفت:" شما از این دو نفر کتک خورده اید و مالتان را همین دو نفر برده اند؟" پاسخ دادند که "آری جناب قاضی! همین دو نفر اموال ما را برده اند و ما را کتک هم زده اند"
قاضی با تعجب پرسید " آخر چطور ممکن است؟ چطور این دو نفر حریف شما شده اند؟"
و پاسخ شنید" ما چهل نفر بودیم, تنها. ولی این ها دو نفر بودند اما با هم"

در نوشتار آقای نامی تاکید بر همدلی و حمایت است نه شرایط.

پاینده باد روزهای درخشان مردم سرزمینمHeart

A00 (4)سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است 12_002
 تشکر شده توسط: Haavin , vahid61 , مهدی گل محمدی , m_grate29 , nami , حامد , فرهاد قربانی , tondar12 , jahanagahi , Delta.H , بيلا بالا , Mind , mohamad021 , سعید محمدی , mir abbas , Alireza_Kh , sir-mahyar
12-25-2012, 06:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-25-2012 06:55 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #8
(12-25-2012 06:12 PM)Haavin نوشته شده توسط:  .ما ایرانی‌‌ها از نظر بهره هوشی همیشه بالا تر از سایرین بودیم
فقط محض اطلاع
بالاترین بهره هوشی مربوط به کشورهای شرق آسیا می باشد، و متوسط هوش ایرانیان آنطور که تصور می شود بالا نیست، رتبه ایران بین ۸۱ کشور که ضریب هوش آنها اندازه‌گیری شده است، ۵۶ است. عدد ۸۴ ضریب هوش ایران است.. مراجعه کنید به اینجا
http://naserkarami.blogfa.com/post-170.aspx
البته بهره هوشی همه چیز نیست، مهمتر از بهره هوشی داشتن هدف مشخص و تلاشه، وگرنه بهره هوشی هم مثل بقیه امکاناته، یکی امکاناتش زیاده یکی کم،

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Haavin , مهدی گل محمدی , m_grate29 , nami , فرهاد قربانی , jahanagahi , مهدی 1 , maxsoulfly , Delta.H , بيلا بالا , سعید محمدی , mir abbas , Peanut , MohammadV , sir-mahyar
12-25-2012, 07:13 PM
ارسال: #9
(12-25-2012 06:50 PM)434343 نوشته شده توسط:  
(12-25-2012 06:12 PM)Haavin نوشته شده توسط:  .ما ایرانی‌‌ها از نظر بهره هوشی همیشه بالا تر از سایرین بودیم
فقط محض اطلاع
بالاترین بهره هوشی مربوط به کشورهای شرق آسیا می باشد، و متوسط هوش ایرانیان آنطور که تصور می شود بالا نیست، رتبه ایران بین ۸۱ کشور که ضریب هوش آنها اندازه‌گیری شده است، ۵۶ است. عدد ۸۴ ضریب هوش ایران است.. مراجعه کنید به اینجا
http://naserkarami.blogfa.com/post-170.aspx
البته بهره هوشی همه چیز نیست، مهمتر از بهره هوشی داشتن هدف مشخص و تلاشه، وگرنه بهره هوشی هم مثل بقیه امکاناته، یکی امکاناتش زیاده یکی کم،
بله این امر درس سالهای اخیر متأسفانه درست هست اما با نگاهی‌ به نتایج مسابقات المپیاد همه سالها مسابقات علمی‌ کنکور‌ها و رقابت‌های کاملا فکری ایران با وجود مشکلاتی که برای دانش آموز‌ها و دانشجوها بوده همچنان جزو رده‌های بالا بوده. افت میزان ضریب هوشی با نسل‌های جدید تر متأسفانه دلایل بسیاری داره ولی‌ به قول شما باز هم یک امکان هست مثل سایر امکانات ابزاری قابل تریمیم و تقویت 

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , m_grate29 , nami , حامد , jahanagahi , maxsoulfly , Mind , سعید محمدی , mir abbas , سعید یوسفی , sir-mahyar
12-25-2012, 07:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-25-2012 07:29 PM، توسط nami.)
ارسال: #10
(12-25-2012 05:41 PM)سعید محمدی نوشته شده توسط:  دوستان و جناب آقای نامی هدف بنده از بیان این حرفها خدای ناکرده مخالفت با گفته ها ی شما نمی باشد و تمام حرفهای شما صحیح و متین است فقط موانعی که به نظر می رسید آوردم

منتظر نظر دوستان هستم

با سلام و سپاس

عزیز بزرگوارم حتی اگر مخالفت هم میکردی جای ناراحتی نبود.

نکته ای در مورد سوال کردن عرض می کنم:
هر سوالی که در راستای موضوع و راهکارها باشد بسیار زیبا و قشنگ می باشد حتی اگر به شکل انتقادی مطرح بشود که سوال شما نیز ،خارج از موضوع نبود و ممنونم از بابت این سوالتان.

مثلا تصور کنید یک استاد برجسته دانشگاه که خودش در دانشگاههای مطرح دنیا فارغ التحصیل شده ،برای دانشجویانش از جامعه شناسی ،فرهنگ و تمدن که حاصل بیش از 30 سال تجربه،تلاش ،شاگردی اساتید بزرگ،و ... می باشد را تدریس میکند.

ناگهان یک دانشجوی خواب آلود ،گیج و کلا پرت یک سوال یا یک مطلبی میگوید :
:
استاد ،اگه راس میگی شماره همسرتو بده تا از زنت استعلامتو بگیرم ،اگه دیدم تو خونه ،آدم بافرهنگ و باتمدنی هستی اونوقت به حرفات اعتماد میکنم.

خب عزیزان هر کسی باشد حتی اگه به گیجی و بی ادبی این دانشجو نیز اعتراض نکنه ،حداقل از حاشیه کشیده شدن بحث و اتلاف وقت ناراحت میشود.

پس شما عزیزان هر سوالی دارید بدون خجالت کشیدن و در راستای بحث بپرسید.
تصور نکنید که بنده فقط دنبال تایید عرایضم توسط شما ها هستم و اگر کسی مخالف نظر بنده حرفی زد ،ناراحت میشم و قهر میکنم ،نه خیر اصلا ناراحت نمیشم اگر در راستای هدف نوشته ها باشد که بسیار هم استقبال میکنم.

دوست بزرگوارم سوالتان و مطلبتان بجا و خوب بود و اما جواب:

در مورد کشورهایی که هیچ امیدی به پیشرفتشان نبود ولی با اراده عمومی بصورت معجزه آسایی پیشرفت و جهش کردند باید تحقیق کنیم .

برای بزرگ شدن نیازی نیست که حتما شرکت در ایران به ثبت برسد منظور این هست که هر جای دنیا باشیم ،کمک حال همدیگر باشیم و از نظر فکری و انتقال تجربه هامون به نسلهای بعدی از الان خودمان را اماده کنیم.

عزیزان احتمال قوی در فامیلتون ادمهای پولداری وجود دارد ولی شما می توانید در بیشتر مواقع حسودی و غرور بی جا را از رفتارشون درک کنید.حتی اگه بدونند با یک راهنمایی کردن،شما پیشرفت میکنید ،این کار را نیز انجام نمیدهند و متاسفانه انقدر کوته فکر هستند که می خواهند در فامیل ،قدرتمند تر از آنها نباشد.اینجا دیگه نه دولت دخیل بوده و نه مسئولی!!! آشغال رو زمین میندازیم ،از خط کشی عابر پیاده استفاده نمی کنیم،به قوانین احترام نمیزاریم و بعد، از همه انتقاد میکنیم پس باید از خودمون شروع کنیم. وحدت وحدت وحدت و انتقال تجربه ها برای رشد اصولی دیگران.

مفق ترین باشید.
 تشکر شده توسط: Haavin , m_grate29 , vahid61 , حامد , tondar12 , jahanagahi , مهدی گل محمدی , مهدی 1 , maxsoulfly , Delta.H , بيلا بالا , kave , Mind , سعید محمدی , ahmad rezaee , mir abbas , mohajer.my , madar , Alireza_Kh , mjdehghani , سعید یوسفی , sir-mahyar , dost , arml
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 135 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 404 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  در محل شما چه چیزی فراوان است؟ cooch 31 4,320 06-01-2018 03:04 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  اولین قدم ها MARYAR 28 7,243 04-09-2018 03:52 PM
آخرین ارسال: shadyab
  راه اندازی بستر تولید پودر میوه در منزل uhanna 0 563 02-04-2018 03:17 AM
آخرین ارسال: uhanna
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,316 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . javadse 2 959 07-08-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: شایان21
  اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم jahanagahi 115 32,924 05-18-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: مهندس نرم افزار
  لیست مربیان انگیزشی و موفقیت ایرانی s.ahmadi 7 5,121 04-10-2017 12:33 PM
آخرین ارسال: rezajavadi
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 478 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  ایده ها و راهنمایی های شما برای افتتاح فست فود ! tondar12 22 9,554 11-19-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: alibahiraei
  چطور از امکان خم کردن چوب و MDF و PVC پول در بیارم؟ Benhour 1 1,327 10-23-2016 12:43 AM
آخرین ارسال: Benhour
  مشورت و راهنمایی در مورد کار کانون تبلیغاتی و بسته بندی؟ sepehrplus 2 781 09-28-2016 03:02 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  تاریخ تولد بچه های انجمن! MARYAR 331 38,588 08-10-2016 02:00 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
Star اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود SAMIRA 71 15,574 05-23-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: poldar
  یه سوال در باره شخصی که اهل ریسک و تغییر نیست mortaza_max 13 3,145 02-15-2016 02:59 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  شروع یه کار گروهی/ کار در وب mohammad.b 17 3,410 11-20-2015 08:49 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
Exclamation جذب همکاری در آموزشگاه جدید انجمن MARYAR 33 9,925 09-25-2015 10:31 PM
آخرین ارسال: vlvl
  بیان خاطرات ضرر و زیانهایی که در فعالیتهامون داشتیم (برای عبرت دیگران ) hasan-f 26 7,602 09-22-2015 11:23 AM
آخرین ارسال: سلطان ایده
  تایپ در منزل صدفی 1 528 09-08-2015 11:16 PM
آخرین ارسال: hs6467

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS