ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...)
زمان کنونی: 06-09-2024, 02:03 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: 123456
آخرین ارسال: soni70
پاسخ: 661
بازدید: 92375

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امیتازات : 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...)
01-08-2013, 09:40 AM
ارسال: #521
RE: به نظرتون چنین کاری برای خرید مسکن درسته؟
ممنون دوست عزیز. خب منم چند وقته کامل از خیر این موضوع گذشتم

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f , jahanagahi , mir abbas
01-08-2013, 09:48 AM
ارسال: #522
RE: آژانس مسکن
اول اینو بگم که تمام این قشر اینطور نیستند. ولی باور کنید خیلی کم توشون آدم درست پیدا میشه.
حالا برم سراغ حرف اصلیم.
اتفاقا منم دیروز اومدم انتهای یکی از تاپیک ها که در مورد این مساله بود همین حرفو بزنم. ولی بعدش با توجه به اینکه میدونستم تو انجمن دوستانی از این صنف داریم که اتفاقا انسان های درست هم هستند، گفتم یه وقت سو برداشت میشه.

من سر خرید ماشینم هم از بنگاه دار ضربه خوردم.
حالا هم سر خونه اصصصلا نمیتونم رو حرفشون حساب کنم. اولا که یه گروهشون فوق العاده بی نزاکت هستند. یعنی تا دیدن پول طرف به مواردی که در دست دارن نمیرسه، علاوه بر تخریب غرورش بخاطر کم بودن پولش از توهین به سایر مناطق و مردمش هم نمیگذرن.( به طرف خیلی ساده گفتیم جریان چیه که خونه تو این شهرک کم امکانات گرون تر از فلان خیابون داخل شهره؟ برداشته میگه: "اون خیابون توش یه آدم درست حسابی زندگی نمیکنه که بخواد از اینجا گرون تر باشه!!!" در صورتیکه خیابونی که اون آقا اینطوری در موردش حرف زد یکی از خیابون های معمولی این شهره و هیچ اسم بدی روی خودش یا مردمش نیست. فقط خواست یه چیزی گفته باشه!)
رواج ناامیدی و بازار گرمی. به نظر من بخش زیادی از تورم مسکن تقصیر فرافکنی های همین قشره.

"مولانا"
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , yu3f , soso , jahanagahi , wanted , Mind
01-08-2013, 10:27 AM
ارسال: #523
چقدر خوب بود که برا خرید یا فروش هر چیزی نیاز به سر و کله زدن یا تحقیر شدن از طرف این قشر که بحثسش شد نبودیم و مستقیم با طرف وارد معامله میشدیم .هر چند باز هم تو صاحبخونه ها یا فروشنده ها هم باز آدم خوب و بد زیاد بود و باز همون آش و همون کاسه!!! اینجا همه چی در همه !! فقط باید خدا نظری بهت کنه و گیر خوباش بیفتی .
تنها راه برخورد باهاشون اینه که توام مودبانه جواب بی حرمتی هاشونو بدی .شهرایه بزرگ اینجوریه ها یه بار من با املاکی های شهرستان کار داشتم خیلی معمولی و بی دردسر جوابمو میدادن نه مثل اینجا که از هیوندا کمتر ماشین جلو درشون پارک کنی اصلن جوابتو نمیدن!
بی احترامی به دوستان این انجمن نباشه منو ببخشید ولی بیخود نیس که هر جا میرید دو قدم به دو قدم املاکی هست طرف راحت نشسته یه دفتر باز میکنه حالا ماکزیمم یه قرار داد مینویسه اندازه حقوق 1 ماه یه کارمند کمیسیون میگیره.
بازم عذر میخوام منم از دستشون شاکی بودم اومدم شکایت!
 تشکر شده توسط: soso , jahanagahi , mir abbas , wanted , Mind
01-08-2013, 10:37 AM
ارسال: #524
طبق پیشنهاد جناب قربانیان قرار شد بنده با برادرم صحبت کنم منزل را دنگی خریداری کنیم. براساس پولمان. (مثلا ۳ دنگ ۳دنگ) بعد ب ازای هر دنگ ک پولم آماده شد به قیمت روز (مثلا اگر امروز خریدیم متری ۳ تومن، و من خرداد خواستم پول یک دنگ رو بدم و خرداد شد متری ۳۲۰۰ من پول یک دنگ رو با قیمت ۳۲۰۰ بدم ب برادرم) به این صورت برادرم یک سرمایه گذاری کرده و من با پول الآنم خونه دلخواهمو چند دنگشه با قیمت امروز می خرم و چند دنگشه با قیمت های بعدا.
پیشنهاد خیلی خوبی بود از طرف استاد. با پدر و برادر مطرح کردم قبول کردند فقط تنها مشکل اینه ک پدر نمیزارن برادر منزل خودشونو بفروشن. برادرم می خواست خونه شو بفروشه (تو شمال) و یک خونه دیگه بگیره با نصفش و نصف دیگشو بیاد با هم خونه بگیریم. اما پدر مخالفه فروش خونه شمالشه. بنابراین قرارشد ببینه می تونه بدون فروش خونه پول ۳ دنگ رو جور کنه!
خیلی امیدوارم ب این روش! امیدوارم انجام بشه.

پ.ن: اینو نوشتم ک اگه کس دیگه ای شرایط مشابه رو داره شاید این راه بدردش بخوره :-)

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas
01-08-2013, 10:54 AM
ارسال: #525
(01-08-2013 10:37 AM)yu3f نوشته شده توسط:  طبق پیشنهاد جناب قربانیان قرار شد بنده با برادرم صحبت کنم منزل را دنگی خریداری کنیم. براساس پولمان. (مثلا ۳ دنگ ۳دنگ) بعد ب ازای هر دنگ ک پولم آماده شد به قیمت روز (مثلا اگر امروز خریدیم متری ۳ تومن، و من خرداد خواستم پول یک دنگ رو بدم و خرداد شد متری ۳۲۰۰ من پول یک دنگ رو با قیمت ۳۲۰۰ بدم ب برادرم) به این صورت برادرم یک سرمایه گذاری کرده و من با پول الآنم خونه دلخواهمو چند دنگشه با قیمت امروز می خرم و چند دنگشه با قیمت های بعدا.
پیشنهاد خیلی خوبی بود از طرف استاد. با پدر و برادر مطرح کردم قبول کردند فقط تنها مشکل اینه ک پدر نمیزارن برادر منزل خودشونو بفروشن. برادرم می خواست خونه شو بفروشه (تو شمال) و یک خونه دیگه بگیره با نصفش و نصف دیگشو بیاد با هم خونه بگیریم. اما پدر مخالفه فروش خونه شمالشه. بنابراین قرارشد ببینه می تونه بدون فروش خونه پول ۳ دنگ رو جور کنه!
خیلی امیدوارم ب این روش! امیدوارم انجام بشه.

پ.ن: اینو نوشتم ک اگه کس دیگه ای شرایط مشابه رو داره شاید این راه بدردش بخوره :-)

انشالله که بشود برادر عزیز و پدر گرامی 3 دانگ را بدون فروش مسکن شمال خریداری فرمایند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , mir abbas
01-08-2013, 11:10 AM
ارسال: #526
شاید همه ما خاطره بدی از املاکی ها داشته باشیم.
خود من تو اجاره آخرین خونه من با صاحبخونه توافق کردیم ک ۵ میلیون پول پیش رو کمتر کنه و ۲۰۰ تومن اجاره رو! قبول کرد
بعد املاکی رفت دقیقا برعکس کرد!
هنوز ک هنوزه قلنامه رو نداده.
تو خرید و اجاره خونه تو محله ای ک زندگی میکنیم ب معنی واقعی کلمه ماروی شست و اتو کرد!

اما با همه این ها دلیل نمیشه ک بخوایم بگیم املاکی ها فلانن یا بهمان.
در هر قشری انسان های خوب و متعهد و ... هستند و آدم های بد و کلاهبردار و ... هستند. مثال استاد قربانیان بیانگر همین موضوع است!
سوال دوست عزیزمون آقا کوروش هم اینه ک --> چرا؟
فکر کنم دوستان املاکی بتونن بهتر ب این سوال جواب بدن ک چرا....؟

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: soso , jahanagahi , mir abbas , پرواز , wanted , Mind
01-08-2013, 11:20 AM
ارسال: #527
این راه به درد من میخوره ولی شریک مالی ندارم.

"مولانا"
 تشکر شده توسط: jahanagahi , yu3f , goldmen , mir abbas
01-08-2013, 11:27 AM
ارسال: #528
(01-08-2013 11:20 AM)پرواز نوشته شده توسط:  این راه به درد من میخوره ولی شریک مالی ندارم.

مطمئن باشید اگر بین فامیل و دوست و آشنا مسئله را درمیان بگذاری , فردی پیدا می شود چنین سرمایه گذاری را داشته باشد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: yu3f , پرواز , mir abbas
01-08-2013, 11:41 AM
ارسال: #529
علتی که در مورد املاکی ها چنین نظری داریم (البته نه املاکی هستم و نه فامیلی دارم که املاکی باشند.) بخاطر اینست که از قبل ذهن ما اینست که اینان قابل اعتماد نیستند.چون از قبل این نظر را در ذهن داریم به همین صورت هم با ما برخورد میکنند و اگر ریائی هم در کارشان نباشد می گوئیم این خود یک ریا است.
فکر کنم در دوپستم دقیق توضیح داده باشم.
وقتی وارد بنگاهی می شوید پیشداوری خود را از این قشر بیرون از بنگاه به آدم مطمئنی بسپارید (تا اگر برگشتید دو باره تحویل بگیرید.WinkWinkWink) بعد وارد بنگاه شود.
دیدتان تا اندازه ای بهتر می شود.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: yu3f , vahid61 , soso , mercede , پرواز , wanted , ali_hoseini , Mind
01-08-2013, 01:10 PM
ارسال: #530
بعضی کارها به شست و شوی مغزی نیاز داره.
باید طرف کاری کنه که مشتری فکر کنه کلا حق با این طرفه و هرچی میگه کاملا راست میگه.

بحث فقط املاک نیست. کلا هر مدل دلال.
وقتی چیزی مال خود آدم نیست و بخوای به کسی بفروشیش مطمئنا باید بتونی شست و شوی مغزی بدی طرف رو.
مثل معامله گوشی. طرف گوشی رو یه روزم توی دستش نگرفته ولی طوری توضیح میده که مشتری بنده خدا میگه قربونت 5-6 تاشو بیار به رفقامم بدم.
خونه. ماشین. و ....

متاسفانه دروغ توی سرتاسر بازار رواج پیدا کرده فقط زیاد و کم داره بین همکارا اگه نه تا یه حدیش واجب شده توی تجارت.

حالا همون ماشین. میگه کار نکرده ماشین صفره اصلا. میبری نشونش میدی میفهمی فقط تایر زاپاسش رنگ نشده بقیه ماشین رنگیه.

همیشه کارهایی که آدم میتونه از خودش قیمت بده دروغ توش زیاد میشه متاسفانه. وقتی بشه جدا جدا حق رو گرفت. شیرینی رو گرفت. رشوه رو هم گرفت. حق آدم یه بخش نیست که حروم و حلالیش تشخیص داده بشه. شده 3 بخش که هر کدوم میتونه کم و زیاد بشه.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , پرواز , soso , wanted , Mind
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Bug نیازمند شریک جهت خرید خانه am12 0 511 04-06-2019 09:53 PM
آخرین ارسال: am12
  راهنمای فروش زمین میلیاردی n.n.m.m 0 374 11-14-2017 12:25 PM
آخرین ارسال: n.n.m.m
  راهنمائی در مورد قیمت ساخت مسکونی olgoo 0 293 11-13-2017 02:59 AM
آخرین ارسال: olgoo
  خرید واحد اپارتمان، دکوراسیون داخلیش کنم، بعد بفروشم sadegh_mp2 2 539 07-10-2017 05:56 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  اموزش سرمایه گذاری در بازار مسکن و مستغلات؟ ali725 2 1,021 12-15-2016 07:12 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  آخرین اخبار و دانستنیهای مربوط به مسکن صدفی 216 41,597 11-21-2016 05:31 PM
آخرین ارسال: samira27
  راهنمایی در مورد وام ساخت و ساز Hamavar 0 638 09-30-2016 01:30 PM
آخرین ارسال: Hamavar
  5 گزینه مسکن در سال 94 samiar afshari 10 1,851 08-22-2016 04:31 PM
آخرین ارسال: jenuse
  تقاضای راهنمایی برای پیدا کردن نقشه های ثبتی و یافتن حدود ملک hunter 3 15,556 08-22-2016 04:29 PM
آخرین ارسال: jenuse
  مشورت در مورد فروش خانه و شروع یک کار 8611670474 0 667 07-29-2016 10:34 AM
آخرین ارسال: 8611670474
  سوال فروش خانه iranboy 1 666 07-11-2016 02:23 AM
آخرین ارسال: irandac
  خرید خانه با وام phoenix021 3 1,099 12-30-2015 01:34 AM
آخرین ارسال: clik8000
  کمک برای فروش زمین در یزد majnooni 2 1,127 09-07-2015 10:28 AM
آخرین ارسال: majnooni
  سریع ترین روش فروش املاک و مستغلات alireza091111 14 3,849 08-17-2015 12:01 PM
آخرین ارسال: farzad68
  راهنمایی برای فروش و خرید آپارتمان and3839 2 1,231 08-17-2015 11:57 AM
  کمک برای خرید خونه soso 16 4,026 08-17-2015 11:44 AM
  فروش زمین در سرخ رود مازندران tejarkey 1 876 12-09-2014 06:02 PM
آخرین ارسال: کاردان
  درخواست راهنمایی خرید خانه iranboy 2 1,062 11-12-2014 12:49 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راهنمایی در خصوص خرید مسکن ninos 2 1,428 09-21-2014 12:02 AM
آخرین ارسال: ninos
  مشهدیهای عزیز لطفا راهنمایی کنید milaod 17 2,902 08-31-2014 07:17 PM
آخرین ارسال: HHD

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS