سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: امروز فهمیدم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
امسال فهمیدم که پارسال چقدر دوستای خوبی پیدا کردم که واقعا من را دوست دارند و مرا یاد میکنند!
چون اونقدر اس ام اس تبریک عید برایم امد که inbox گوشیم پر شد و کلی پیامهای اضافی را پاک کردم تا پیام جدید بگیرم.
و...........
امروز فهمیدم که باید بگم:
خدایا شکرت.....
خدایــا شـکرت.....
خدایـــا شـــکرت.....
................................
امروز فهمیدم قانون 1-3-5 قانون جالبیه اگر واقعا قصد سروسامان دادن به کارها رو داریم.
این یعنی در روز خودتون رو موظف می کنید یک کار بزرگ، سه کار در سطح متوسط و پنج کار کوچک انجام دهید.
امروز فهمیدم چقدر خودشیفتگی با اعتماد به نفس شباهت دارد! در حالی که خودشیفتگی از مرزهای اعتمادبه‌نفس سالم عبور می‌کند و انسان را متکبر و پراز ادعا میکند......
امروز فهمیدم که ، اگر بعضی مواقع سر آدم به سنگ نخوره! نمیتونه جلوی تکرار بعضی اشتباهات رو بگیره
روز اول عید فهمیدم چه لذتی داره آدم جز یه خانواده بزرگ (انجمن میلیاردرها) باشه بعدش که سال نو شد شماره چند ده تاشونا داشته باشه و باهاشون تماس بگیره.
من سال تحویل با آقای قربانیان، پارسا، محمد،مهیار، مهدی، آقا حمزه بزرگوار، عظیم، قناد، خانوم فردوسی، مهتاب، شهرام،میرعباس،شهرزاد جان و آقای رضایی تلفنی یا اس ام اسی در ارتباط بودم و واقعا لذت بردم.
مخصوصا اینکه برای اولین بار با آقا حمزه صحبت کردم و انرژی ایشون را دیدم.
الان با نرم افزار گوگل درايو كار ميكردم حسابي دلگير شدم
اين ايده اش دقيقا ايده من بود ما سه چهار سال پيش
و شد سويم ايده بزرگم كه اين خارجي ها دارند ازش استفاده ميكند
اولي رو ژاپني ها زدن
دومي رو انگليسي ها
سومي رو هم گوگل
امروز فهمیدم که گاهی نمیتوان آنچه را که می بینیم باور کنم........
باید آنچه را که حس می شود باور کرد.
یک چیز دیگه هم چند روزه فهمیدم!!Yosef.gif
والا روز اول که عضو این انجمن شدیم دنبال پول مول نبودیم.........اما الان یک ماهه ذهن و نوع مطالعم عجیب سمت پولدار شدن رفته به لطف انجمن و دوستان...Yosef.gif
امروز فهمیدم که آدم می تونه ساعت ها دریایی از انرژی مثبت باشه اما با یه خبر بد مخالف تمام انرژیش منفی بشههههه Sad
الان دادشتم سايت الكسا رو چك ميكردم
جالب اين هست كه تو قسمت هاي برتر سايت google هست
هم سايت اصليش هم سايت هاي كه كشورهاي مختلف با پسوند خودشان ايجاد كردن

چرا گوگل با پسوند ايران نيست؟
لینک مرجع