سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: امروز فهمیدم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
امروز فهمیدم که نشستن زیاد جلو کامی جان کمی بر چشمانم اثر گذاشته و باید به آن دو چشم زیبا و زاغWink استراحتی بدهم.
امروز فهمیدم روزی که یقین پیدا کنیم " با تصمیم‌ها مون، با کارمون، با حرفامون، با نوشته‌ها مون و غیرّه....نمی‌تونیم همه مردم دنیا را راضی‌ و خوشحال کنیم"،..هر چقد هم اونها را خوب و بدونِ عیب و نقص انجام بدیم. زندگیمون ر حت تر و رضایت بخش تر می‌شه واسه خودمون.

تو دنیأیی زندگی‌ می‌کنیم که خیلی‌‌ها از کارای خدا و پیغمبر هم ایراد میگیرن، دیگه ما چیکاره ایم که بخوایم همه را راضی‌ نگاه داریم؟
امروز فهمیدم:
گاهی می شود بی آنکه خواسته باشیم, ... گاهی می خواهی اما نمی شود که نمی شود, ... اشکالی ندارد, ... روزگار کلی رنگ برای بازی دارد, ... تنها باید یاد بگیریم در این هنگام یک دل سیر به روز گار بخندیم, ...
و بگوییم "این نیز بگذرد" ...
امروز فهمیدم که خنده دارترین حرکت بازی با قلم است.
امروز فهمیدم بعضی از انسانها فقط ارتعاش و انعکاس و پخش انرژی منفی دارند. ناخودآگاه باید دور شد.
این آخرین درس از تمام تجربیات زندگی من بود.
امروز فهمیدم که از بعضی اتفاقات پشت پرده، بی خبر هم باشیم، زیاد ضرر نمیکنیم!
امروز فهميدم در مورد افراد زود قضاوت نكنيم و با يك اشتباهي كه كرد بقيه كارهاي مثبتش را زير سوال نبريم.
امروز فهمیدم که کلا زیاد میفهمم
(12-16-2012 02:21 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]امروز فهمیدم که کلا زیاد میفهمم

امروز فهمیدم که تمام بچه های انجمن را دوست دارم اما سبحان جان را خیلی زیادتر دوست دارم.Heart
امروز فهمیدم که خداوند حرفهایم را میشنود و در قلب من وجود دارد.
لینک مرجع