سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: امروز فهمیدم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(02-28-2013 03:41 PM)eh.krd نوشته شده توسط: [ -> ]امروز فهمیدم درست در همان لحظه آخر که من خسته شدم و میخوام کنار بکشم یه معجزه میشه و جواب همه زحماتم رو میگیرم
لاَ يُكَلِّفُ اللّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَهَا (خداوند به هيچ كس جز به اندازه توانائيش تكليف نمي‌كند) سوره بقرة آيه 286‏

هههههههههههههههههههههههههههههههههههه

رها کردن یعنی همین /

امروز باز هم فهمیدیم و مرور میکنیم :

دقیقه 90 معجزه خودشو نشون میده همونجا که تو از همه مایوس میشی / همون جا که تو از دنیا می بری / همونجا که همه چیز رو ترک میکنی خدا خودشو نشون میده

متوجه هستی درمورد چی و کی حرف میزنم ؟ باز جمله ی بالا رو بخون

با سپاس12_002
امروز فهمیدم از ته دلم از خوشحالی همه شما خوشحال می شم
امروز فهمیدم هنوز از کشتن حیوانات برای غذا ناراحت میشم.خداوندا به من توان گیاهخوار شدن رو بده
اگر خانواده ها درست شکل گیرند ، آگر جاده ها امن باشند ، اگر تمام ساختمانها ضد زلزله ساخته شوند ، آگر آموزش و پرورش و آموزش عالی هدفمند باشند ، و بالاخره اگر امور زیربنایی درست انجام پذیرد ؛ از بسیاری از هزینه های اضافی جلوگیری به عمل خواهد آمد.
امروز فهمیدم چرا مردم تصور می کنند سر به هوایم؟؟
ای امام زمان سر به هوا نیستم اما همیشه چشم به آسمان دارم
حال عجیبی ست دیدن همان آسمان که شاید تو دقایقی پیش به آن نگاه کرده ای
امروز فهمیدم ادم ها چقدر زود رنگ عوض می کنند و تبدیل به فردی می شوند که انگار اصلا نمی شناختیم....
امروز فهمیدم که یکی از مهمترین حرکتهای هر عزیزی برای رسیدن به موفقیت تغییر در نگرش است.
تغییر نگرش از منفی به مثبت.
امروز فهمیدم که سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.
امروز فهمیدم که در آرامش کامل به سر می برم و همواره روحیه ای شاد و لبخندی بر لب دارم.Smile
(02-28-2013 03:47 PM)بهداد نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-28-2013 03:41 PM)eh.krd نوشته شده توسط: [ -> ]امروز فهمیدم درست در همان لحظه آخر که من خسته شدم و میخوام کنار بکشم یه معجزه میشه و جواب همه زحماتم رو میگیرم
لاَ يُكَلِّفُ اللّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَهَا (خداوند به هيچ كس جز به اندازه توانائيش تكليف نمي‌كند) سوره بقرة آيه 286‏

هههههههههههههههههههههههههههههههههههه

رها کردن یعنی همین /

امروز باز هم فهمیدیم و مرور میکنیم :

دقیقه 90 معجزه خودشو نشون میده همونجا که تو از همه مایوس میشی / همون جا که تو از دنیا می بری / همونجا که همه چیز رو ترک میکنی خدا خودشو نشون میده

متوجه هستی درمورد چی و کی حرف میزنم ؟ باز جمله ی بالا رو بخون

با سپاس12_002
جناب بهداد سلام
من متوجه نشدم در مورد کی و چی حرف میزنید. لطفا دلیل پرسیدن این سوال از من رو به طور واضح بیان کنید
با تشکر
لینک مرجع