(مدیران سایت هیچ گونه مسئولیتی در مقابل صحت ادعاهای مطرح شده در تبلیغات ندارند لطفا قبل از هر اقدامی بررسی های لازم را داشته باشید.)

..

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما


ماگستان, اولین و تنهاترین

ADS


امروز فهمیدم
زمان کنونی: 01-20-2018, 05:20 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: sraahaaa
پاسخ: 1178
بازدید: 103313

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 67 رأی - میانگین امیتازات : 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز فهمیدم
04-06-2012, 01:37 AM
ارسال: #1
12 قدم تا موفقیت در همه مراحل زندگی
12 قدم تا موفقیت در همه مراحل زندگی

ما در مسیر زندگی هر روز با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌شویم و روش برخورد ما با این چالش‌هاست که باعث می‌شود کسی باشیم که امروز هستیم—اینکه موفق باشیم یا نه...
مه چیز به طرز تفکر شما بستگی دارد

ما در مسیر زندگی هر روز با چالش های زیادی روبه رو می شویم و روش برخورد ما با این چالش هاست که باعث می شود کسی باشیم که امروز هستیم—اینکه موفق باشیم یا نه. در این مقاله 12 قدم برای رسیدن به موفقیت در همه ابعاد زندگی را به شما معرفی می کنیم و در کنار آن سوالاتی از شما می پرسیم که امیدواریم صادقانه به آن پاسخ دهید زیرا با صداقت است که می توانید راهتان را به سوی موفقیت واقعی پیدا کنید.

همه ما با ارزش های متفاوتی بزرگ شده ایم و بخاطر این ارزش ها که بر انتخاب هایی که هر روز داریم اثر می گذارد، عادات متفاوتی پیدا کرده ایم. تاثیرات دوران کودکی و نوجوانی ما بخش عظیمی از زندگی امروز ما را تعیین می کند.

سطح درآمد امروز شما مستقیماً با پنج فردی که از همه به شما نزدیکتر هستند و تاثیری مستقیم بر شما دارند مرتبط است، همینطور میزان اعتمادبه نفس شما.

در زیر 12 نکته ای را بیان می کنیم که باور داریم موفقیت را در همه عرصه های زندگی شما ایجاد می کند، البته به شرطی که به اندازه کافی صادق و فعال باشید و تغییراتی که بعد از خواندن این مقاله به آن می رسید را در خود ایجاد کنید. بد نیست که چند ورق کاغذ و خودکار کنار دست خود داشته باشید تا پاسخ هایتان را روی آن بنویسید.

1. چرا می خواهید موفق باشید؟ در این قسمت باید کاملاً دقیق باشید. منظورمان پاسخ های عمومی و کلی مثل بیرون آمدن از بدهی ها، داشتن زمان بیشتر با خانواده، به دست آوردن پول بیشتر، بالا بردن کیفیت زندگی خود نیست. باید برای این سوال پاسخی دقیق داشته باشید زیرا همین است که شما را ساعت 5 صبح از رختخواب بلند کرده و باعث می شود شب ها تا دیرقت بیدار بمانید، همین است که به شما هیجان می دهد و باعث می شود تلاش و تمرکز بیشتری داشته باشید.

2. لیستی 5 نفره از مهمترین افراد زندگیتان تهیه کنید، آنهایی که تاثیری مستقیم بر طرز فکر شما دارند (بچه ها به حساب نمی آیند). آیا این افراد زندگی دارند که دوست دارید داشته باشید؟ آیا دوست دارید درآمد سالانه ای همانند آنها داشته باشید؟ آیا ارزش های یکسانی با آنها دارید؟ آنها سهمی در زندگی شما دارند یا از زندگیتان دور هستند؟

3. اهدافتان برای هفته آینده، 30 روز آینده، 60 روز آینده، 90 روز آینده، یک سال آینده و 5 سال آینده را یادداشت کنید. اهدافتان باید همه عرصه های زندگیتان را شامل شود، مثل درآمد، روابط، کار/حرفه/پیشه، سبک زندگی، سرگرمی ها، استراحت، مسافرت، و از این قبیل. نباید چیزی را نادیده بگیرید، این خیلی مهم است، تا جایی که می توانید دقیق و جزئی نگر باشید. وضعیت و موقعیت کنونیتان را فراموش کنید، اینکه در چه کاری هستید یا میزان درآمدتان چقدر است. فکر کنید همه پولی که لازم دارید را در اختیار دارید، حالا زندگی که دوست دارید را طرح کنید. چقدر به چنین زندگی نزدیک هستید؟ برای امکان پذیر کردن چنین زندگی به چه چیزی نیاز دارید؟

4. هر روز 30-15 دقیقه را برای تجسم اهدافتان کنار بگذارید. یکی از بهترین عادات بیشتر زنان و مردان موفق جهان تجسم فکری است. باید هر روز زمانی را به خالی کردن ذهنتان از مشغله های فکری و متمرکز شدن روی چیزهایی که در زندگی می خواهید اختصاص دهید. خودتان را طوری تجسم کنید که انگار به آنچه می خواهید رسیده اید. بخاطر زندگی که دارید و افرادیکه در آن هستند، خدا را شکر کنید. چه احساسی دارید؟

5. در مقیاس 1 تا 10، خودتان را از نظر سلامت ارزیابی کنید (1 ضعیف ترین وضعیت سلامت و 10 سلامت ایدآل). یکی از راه ها برای داشتن سلامت ایدآل، انرژی خوب، ذهن متمرکز و طول عمر این است که از موادغذایی طبیعی در رژیم غذایی خود استفاده کنید. غذاهای فراورده ای، پرقند و چرب و استفاده نبردن از همه انواع موادغذایی موجب زوال سلامتی شما خواهد شد. بدن ما از 70% آب تشکیل شده است. آیا در روز حداقل 8 لیوان آب می نوشید تا آنچه استفاده کرده و از دست می دهید را جایگزین کنید؟ کدام عاداتتان باعث تقویت سلامتیتان و کدام عاداتتان موجب تخریب آن می شود؟

6. در مقیاس 1 تا 10، وضعیت تناسب اندامتان را ارزیابی کنید (1 ضعیف ترین وضعیت تناسب اندام و 10 تناسب اندام ایدآل). اینکه چهار مرتبه در هفته به مدت 30 دقیقه یک نوع ورزش و فعالیت فیزیکی انجام دهید موجب سالم و متناسب نگه داشتن بدن شما خواهد شد (بعد از اینکه اضافه وزنتان را از بین برده یا کمبود وزنتان را جبران کردید). ورزش منظم برای گردش خون، انتقال اکسیژن در خون، حفظ بافت عضلانی، سالم ماندن اندام های بدن و عملکرد مغزی و طول عمر ضروری است. اضافه وزن یا کمبود وزن دارید؟ اندام ایدآل شما چه فرم و شکلی دارد؟ چقدر به چنین اندامی نزدیک هستید؟ برای اینکه بدنتان را به آن اندام ایدآل نزدیک کنید چه کاری می توانید امروز انجام دهید؟

7. لیستی از 10 چیزی که در خودتان دوست دارید تهیه کنید. حالا لیستی از 10 ویژگی از خودتان که تصور می کنید موجب عقب نگه داشتن شما در زندگی می شود مثل تنبلی، غرور بیجا، نداشتن حس مسئولیت پذیری، نداشتن تمرکز، مدیریت زمانی ضعیف، تهیه کنید. این ویژگی چطور به شما برای رسیدن به یک زندگی بهتر کمک می کنند؟ چطور موجب عقب نگه داشتن شما می شوند؟ برای تبدیل این خصوصیات منفی به مثبت چه می توانید بکنید؟ برای تبدیل ویژگی های منفی خود به مثبت به خودتان قول دهید. دقت کنید که بخاطر داشتن چنین خصوصیاتی خودتان را سرزنش نکنید اما نقش آنها را در زندگیتان ارزیابی کرده و برای تغییر آنها تلاش کنید.

8. هر روز از نظر ذهنی روی خودتان کار کنید. بزرگترین دشمن شما، ذهنتان است. معمولاً به هر چه که فکر کنید، اتفاق می افتد، ازاینرو عاقلانه است که ذهنتان را با افکار مثبت و اعتمادبه نفس پر کنید. هرچه فراوانی و رزق بیشتری در زندگیتان داشته باشید، باز هم مقدار بیشتری از آن را به سمت خود جذب می کنید اما اگر ذهنتان مملو از نداشته ها و کمبودها باشد می توانید حدس بزنید که چه چیزی انتظارتان را خواهد کشید. ثابت شده است که قانون جذب یکی از مهمترین کلیدهای دستیابی به ثروت در همه عرصه های زندگی می باشد. پس در آن استاد شوید! اعتمادبه نفس زمانی می آید که برای خودتان و دیگران ارزشمند شوید. این ارزش با تبدیل شدن به بهترین حالتی که می توانید باشید به دست می آید. دانش ابزاری است که قدرت لازم برای تبدیل شدن به آنچه می خواهید در زندگی را به شما می دهد. می دانید در ذهنتان چه گفتگویی در جریان است؟ هر روز چه پیام هایی به خودتان می رسانید؟ منفی هستند یا مثبت؟

9. یک دفترچه روزانه داشته باشید. وقتی نتوانید برنامه داشته باشید، برنامه تان شکست خواهد بود. همه ما 24 ساعت در شبانه روز داریم. تفاوت افراد موفق و غیرموفق این است که افراد موفق می دانند چطور از زمانشان به بهترین شکل استفاده کنند. سعی کنید اول روی فعالیت های درآمدزا تمرکز کنید و بقیه تعهداتتان را حول آن قرار دهید. شناسایی فعالیت هایی که در آن خوب هستید و خوب نیستید هم می تواند مفید باشد. همه چیز را در دفترچه روزانه تان یادداشت کنید مثل ساعت خواب، صبحانه، ورزش، زمان مخصوص خانواده، قرارهای ملاقات، زمان کار، زمان درس، زمان تماشای تلویزیون، و از این قبیل. با بررسی و دنبال کردن همه کارهایی که انجام می دهید می توانید بفهمید که کجاها وقت تلف می کنید. بعد می توانید دوباره روی برنامه تان کار کنید. آیا زمان هایی هست که بتوانید کار مفیدتری در آن انجام دهید؟ آیا انجام کاری در ساعت دیگری از روز می تواند کمک کند؟ آیا زودتر بیدار شدن از خواب یا دیرتر خوابیدن در شب مفید است؟ بهترین زمان کارایی شما چه زمان است؟

10. به مدت یک هفته هر چیزی که برای آن پول خرج می کنید را بررسی کنید، چه به صورت نقدی، چکی، اعتباری، سودی ... وقت آن رسیده که بفهمید واقعاً پولتان کجا می رود. همه صورتحساب ها و فیش هایتان را نگه دارید. عادات خرج کردنتان را یادداشت کنید. بیشتر پولتان را کجا خرج می کنید؟ چقدر در ماه بابت بدهی ها یا قسط ها پرداخت می کنید؟ آیا بیشتر از آن مقداری که باید را برای چیزی خرج می کنید یا برای چیز دیگری به اندازه کافی پول اختصاص نمی دهید؟

11. برای خودتان الگو در نظر بگیرید. نام 5 نفری که برای موفقیتشان همیشه آنها را تحسین می کنید را یادداشت کنید، حال موفقیتشان در هر زمینه ای که باشد. لازم نیست این افراد یا گروه ها را از نزدیک بشناسید یا حتی زنده باشند. با خودتان متعهد شوید که با این افراد قرار بگذارید (اگر آنها را از نزدیک می شناسید) تا بتوانید درمورد رازهای موفقیتشان از آنها سوال کنید. برای آنهایی که از نزدیک با آنها آشنایی ندارید می توانید در اینترنت یا کتاب ها تحقیق کنید. می توانید از این افراد برای حساب کردن بیشتر روی خودتان استفاده کنید، از اشتباهات آنها درس بگیرید، از آنها توصیه و پیشنهاد بخواهید و خودتان را با آنهایی که در راهی مشابه شما هستند مطابق کنید. هیچ وقت دست از یاد گرفتن برندارید. ما در جهانی زندگی می کنیم که مدام در حال تغییر است. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که کسی ممکن است مرتکب شود این است که فکر کند می تواند به تنهایی موفق شود.

12. هیچوقت ، هیچوقت، هیچوقت دست نکشید! پشتکار رمز کار است. ممکن است روزهایی به هر دلیل دوست داشته باشید که از تلاش دست بکشید. اسیر آن نشوید! اگر با خودتان صادق باشید و همه مراحلی که در بالا ذکر شد را تمرین کنید، مطمئن باشید که موفق خواهید شد!

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sherafati , کامیار کاظمی , P@RSA , REZA HAJISALIMI , تنگسیر , محسن دوستوندی , successfulman , seemorgh , rezaya2938 , En-Hamed , nasser115 , رنسانس فکر , jahanagahi , alan , یوتاب(utaab)
10-09-2012, 09:19 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-09-2012 09:20 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #2
امروز فهمیدم که....
سالهاست سرپرستی و مدیریت مباحثی چون جامعه شناسی و فلسفه را در دو سه سایت معتبر بر عهده دارم.

سرپرستی های من جهت آموختن بیشتر است.

هرجا که باشم از آنچه که در طی یک روز فهمیده ام را در قالب یک جمله مینگارم....


امروز فهمیدم که باید همان تغییری باشی که دوست داری در دنیا ببینی....

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...


که به من نیازی نداشت ...


اما فراموشم نکرد


...[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , MohamadMJ , فرهاد قربانی , ast0300 , حامد , بهنام ذوالفقارزاده , goldmen , jahanagahi , dara , M3HDI , mir abbas , بهداد , Delta.H , کامیار , افسون , kimyya , ahmad rezaee , mohammadshamosi , maxsoulfly , صابری , کامیار کاظمی , mahdi5e , minoo , REZA HAJISALIMI , کیمیا شریفی , afshin955 , distance8 , سعید.کرمی , zoofanoon , raghs e 1 oghab , zahra_r , successfulman , koruosh , محسن دوستوندی , seemorgh , nasser115 , رنسانس فکر , alan , mitra0008
10-10-2012, 04:31 PM
ارسال: #3
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم که کنترل خشم سخت است.
کسی که خشمگین نمیشود هنرمند و آنکه خشمش را به خوبی کنترل میکند یک استثنا است!

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...


که به من نیازی نداشت ...


اما فراموشم نکرد


...[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مــجــیــנ , dara , M3HDI , فرهاد قربانی , mir abbas , بهداد , حامد , iranboy , افسون , kimyya , ahmad rezaee , mohammadshamosi , maxsoulfly , mehdiseven , صابری , کامیار کاظمی , mahdi5e , minoo , REZA HAJISALIMI , Peyman AL , کیمیا شریفی , distance8 , سعید.کرمی , raghs e 1 oghab , zahra_r , successfulman , koruosh , محسن دوستوندی , رنسانس فکر , you3ef
10-11-2012, 05:09 PM
ارسال: #4
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم انسان فقط با عشق میتواند زنده بماند....

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...


که به من نیازی نداشت ...


اما فراموشم نکرد


...[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , بهداد , مــجــیــנ , فرهاد قربانی , dara , kimyya , mohammadshamosi , mir abbas , maxsoulfly , صابری , mahdi5e , minoo , REZA HAJISALIMI , Peyman AL , کیمیا شریفی , سعید.کرمی , zoofanoon , zahra_r , successfulman , koruosh , you3ef
10-11-2012, 07:33 PM
ارسال: #5
RE: امروز فهمیدم که....
(10-11-2012 05:09 PM)mallarme نوشته شده توسط:  امروز فهمیدم انسان فقط با عشق میتواند زنده بماند....

امروز فهمیدم انسان فقط با عشق میتواند زنده بماند.
امروز فهمیدم انسان فقط با عشق میتواند زندگی کند.
امروز فهمیدم انسان فقط با عشق میتواند با خانواده رابطه خوب داشته باشد.
امروز فهمیدم انسان فقط با عشق میتواند به اهدافش برسد.
امروز فهمیدم انسان فقط با عشق میتواند با افراد دیگر ارتباط خوب داشته باشد.
در نهایت با نوشته شما متوجه شدم که :انسان فقط با عشق میتواند از زندگی لذت ببرد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری

تلگرام من :
@hoshangghorbanian
09305804639
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: بهداد , goldmen , مــجــیــנ , P@RSA , mallarme , حامد , فرهاد قربانی , dara , افسون , kimyya , ahmad rezaee , mohammadshamosi , sir-mahyar , maxsoulfly , Mind , mknasiri , سولاو , mahdi5e , REZA HAJISALIMI , Peyman AL , کیمیا شریفی , سعید.کرمی , zoofanoon , Elixir , zahra_r , successfulman , koruosh , محسن دوستوندی , رنسانس فکر , tan-graphic
10-13-2012, 09:38 PM
ارسال: #6
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم که که نباید خیلى براى کشف یک راز کند و کاو کنم، زیرا ممکن است براى همیشه زندگىم را تغییر دهد.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...


که به من نیازی نداشت ...


اما فراموشم نکرد


...[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , jahanagahi , بهداد , dara , venus2 , kimyya , ahmad rezaee , mohammadshamosi , mir abbas , maxsoulfly , saeed.abdollahi , yu3f , وارن بافت , mahdi5e , REZA HAJISALIMI , سعید.کرمی , zoofanoon , zahra_r , successfulman , koruosh , محسن دوستوندی , رنسانس فکر
10-13-2012, 09:49 PM
ارسال: #7
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم آب در کوزه و ...

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , mallarme , jahanagahi , بهداد , dara , کیمیاگر , kimyya , mohammadshamosi , maxsoulfly , وارن بافت , REZA HAJISALIMI , Peyman AL , سعید.کرمی , zoofanoon , SMKOZ6 , raghs e 1 oghab , zahra_r , successfulman , رنسانس فکر
10-13-2012, 10:11 PM
ارسال: #8
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم که نباید به سادگی از کنار موقعیت ها بگذرم ......

از راه شگفت خدا , خانه ای فراتر از انتظارمان را تحویل می گیریم .آمین

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

[تصویر: 9v6q4rdfts0l6olopmn0.gif]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , mallarme , jahanagahi , بهداد , dara , venus2 , kimyya , ahmad rezaee , mohammadshamosi , maxsoulfly , mahdi5e , REZA HAJISALIMI , Peyman AL , سعید.کرمی , zoofanoon , raghs e 1 oghab , zahra_r , successfulman , محسن دوستوندی , رنسانس فکر
10-14-2012, 05:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-18-2012 10:05 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #9
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم که در هر سن و سال و با هر مدرک تحصیلی نیاز به آموزش و باز آموری داریم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری

تلگرام من :
@hoshangghorbanian
09305804639
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mallarme , بهداد , iranboy , dara , فرهاد قربانی , kimyya , ahmad rezaee , mohammadshamosi , سعید.کرمی , Mrs.Seyedi , zoofanoon , Elixir , SMKOZ6 , raghs e 1 oghab , zahra_r , successfulman , koruosh , محسن دوستوندی , رنسانس فکر , tan-graphic
10-18-2012, 07:51 PM
ارسال: #10
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم که وقتی میفهمی وجود کسی چقدر برای زندگی موثر است که از دستش میدهی!! تا وقتی هست نمیبینیش!!

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...


که به من نیازی نداشت ...


اما فراموشم نکرد


...[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: بهداد , jahanagahi , dara , فرهاد قربانی , kimyya , ahmad rezaee , mohammadshamosi , سعید.کرمی , Mrs.Seyedi , zoofanoon , raghs e 1 oghab , successfulman , koruosh , محسن دوستوندی , رنسانس فکر
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS