سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: امروز فهمیدم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
امروز فهمیدم تمام اون شبهای که به اسمون نگاه کردم و دنبال ستاره ی خودم میگشتم بیخودی نبوده
رویاهام ، هدفهام همگی انگار به اندازه ی دست دراز کردن و گرفتن ستاره هست!
امروز فهميدم در راه موفقيت خيلي ها از ارزوي موفقيتم را دارند و خيلي ها طاقت ديدن انرا ندارند.

خوشا به حال انها كه دلشان پاك است.

در هر صورت خوب هست كه هر دوگروه وجود دارند هركدام انرژي خاصي خودش را دارد كه به نوعي باعث موفقيتم خواهند شد.
متاسفانه امروز فهميدم يكي از محصولاتي كه چند ماه روي ان كار ميكردم نيست. بطور حتم به صورت اشتباهي حذف شده است.
خيلي ناراحتم
وقتی این تاپیک رو در هرجایی که بودم بنا نهادم، یک هدف داشتم.
دریافت های مثبت روزانه را به اشتراک گذاریم و دیگران را تشویق کنیم تا ابعاد مثبت، حتی از اتفاقهای به ظاهر ناخوشایند را در قالب یک جمله موثر و مثبت بیان کنند.....
===============
پس دوباره اولین جمله ای که در این تاپیک قرار دادم را عنوان میکنم
اگر دوست دارید، تغییر را در اطراف و در دیگران ببینید، ابتدا این تغییر را در خود ایجاد کنید......
امروز فهمیدم که یک آرشیو از تصاویر پست های حذف شده در انجمن دارم.
برخی ارسال های اعضای انجمن را دوست دارم و اما متاسفانه موضوعات و بحث ها خلاف قوانین هستند، سعی میکنم قبل از حذف شدن توسط ناظمین، حداقل یک عکس بگیرم. Big Grin
امروز نفهمیدم که چرا من حتی روز تعطیل هم از کار کردن دست نمیکشم....واقعا دلیلشو نمیدونم.
امروز فهمیدم که میان شادی دل یک کودک و یک آدم بزرگ فقط یک دیوار ذهنی فاصله است و با برداشتن این دیوار... آدم بزرگ ها هم به سادگی و با آمدن عید... با بارش باران... یا داشتن یک کفش نو، میتوانند یک دنیا خوشحال شوند...
امروز فهمیدم که:زندگی همان عبور از پرتگاهست!!!
امروز فهمیدم که :

<< هر رویدادی که رخ می دهد برای این است که به ما چیزی یاد دهد >>
امروز فهمیدم که چقدر خانواده و دوستانم مرا دوست دارند و حرف من برایشان ارزش بی شماری دارد.
لینک مرجع