سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: امروز فهمیدم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
امروز باز هم فهمیدم

هر کجا احساساتم مرا ببرد باید همانجا بروم
(01-09-2013 04:13 PM)بهداد نوشته شده توسط: [ -> ]امروز باز هم فهمیدم

هر کجا احساساتم مرا ببرد باید همانجا بروم

امروز فهمیدم که احساساتت طالب رفتن مشهد و زیارت است.
امروز فهمیدم که خیلی دلم برای بچه هام تنگ شده
گرچه هر جلسه کلی اذیتم می کردند اما این هفته ندیدمشون دلم تنگ شده واسه شوخیای مسخره شون!!
امروز فهمیدم که
حس دیدن تمام افکار را تحریک میکند تا بسمت ارزو گام عملی برداریم
امروز فهمیدم که...........

زندگی یعنی تلاش یعنی به امید او یعنی همون.............................
امروز فهمیدم که...........

زندگی یعنی تلاش یعنی به امید او یعنی همون.............................
آقا ما دوسه روز پیش یه نکته شنیدیم

منتهی امروز کاملا درکش کردیم

نکته : عجب کار نا پسندیه ، و خدا کلا نهیش کرده که کسی به خودش تکبر داشته باشه و تنها کسی که میتونه متکبر باشه فقط خود خداست

موضوع هم سر مشورت کردن بود ، بنده خدا میگفت پیامبر و امامان همگی علمشون کامل بوده ، منتهی اگر دقت کنید میبینید که هم به مشورت سفارش کردن و هم خودشون عمل می کردن

برای اینکه نگن ما که علمون کامله پس نیازی به مشورت نداریم ،و از اونجاییکه منبع علم خداست و در اصل خدایه که داره علم رو منتشر میکنه

گاها میبینید که نکاتی از طرف افراد به شور گرفته شده بیان میشه که شما اطلا بهش فکر نکرده بودید

من اینو امروز به عینه دیدم

دوست عزیز از شما متشکرم

امروز فهمیدم که مشورت کردن در هر شرایطی بسیار عالیست

خدایا شکرت
امروز فهمیدم اگر مشکلی داشته باشیم شاید راه حلش خیلی ساده و پیش پا افتاده باشد نباید جهت حل کردنش به دنبال راههای پیچیده باشیم.
امروز فهمیدم
یاس و ناامیدی راهی برای رسیدن به موفقیت در آینده است .

خدایا شکرت که یاس و ناامیدی را آفریدی
امروز فهمیدم که یک قبرستان پر است از کتاب هایی که نوشته نشده؛ آهنگ هایی که خوانده نشده و به طور کلی همه استعدادهایی است که جرات ابراز نداشته اند!
امیدوارم استعدادهای ما نیز همراه ما خاک نشوند.
امروز فهمیدم بدون شک باید و باید دنبال علاقه حرکت کرد و دیگر هیچ...[font=Tahoma][/font]
لینک مرجع