سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
اینم چند تا عکس از محل پروژه ........
[img][تصویر: b4lcegmcpy5aknmstchv.jpg][/img]

[img][تصویر: pk7y2ox23b6anth77wed.jpg][/img]
اینم چند تا عکس از محل پروژه ........
[تصویر: b4lcegmcpy5aknmstchv.jpg]

http://www.niloblog.com/files/images/pk7...h77wed.jpg
سلام آقا محمد جواد
چند بار تلفني با شما صحبت كردم راستش از اوني كه فكر ميكردم جوون تر بنظر ميرسيد !
خيلي خوشحالم كه موفقيت شما رو ميبينم حس خوبي بهم دست ميده
فقط اي كاش عكس هاي بيشتري از محل اجرا قرار ميدادين
بابت ايميلي كه فرستادين هم تشكر ميكنيم فرصت پيش نيومد تلفني خدمتتون تماس بگيرم گفتم نقدا اينجا يه تشكري كرده باشم.
راستي يه سوال اين 1.2 وام مصوب يكجا پرداخت ميشه يا با درصد پيشرفت كاره ؟
بايد خيلي تلاش و دونگي كرده باشين كه روي زمين خالي تونستين وام بگيرين
چون من فكر ميكنم روال كار براي وام به اين صورت بود كه ميگفتن حداقل 30% (حالا يكم بيشتر يا كمتر) پيشرفت فيزيكي داشته باشه و وام براي ساخت ساختمان نميدن !!!
(02-27-2013 03:57 PM)0625 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام آقا محمد جواد
چند بار تلفني با شما صحبت كردم راستش از اوني كه فكر ميكردم جوون تر بنظر ميرسيد !
خيلي خوشحالم كه موفقيت شما رو ميبينم حس خوبي بهم دست ميده
فقط اي كاش عكس هاي بيشتري از محل اجرا قرار ميدادين
بابت ايميلي كه فرستادين هم تشكر ميكنيم فرصت پيش نيومد تلفني خدمتتون تماس بگيرم گفتم نقدا اينجا يه تشكري كرده باشم.
راستي يه سوال اين 1.2 وام مصوب يكجا پرداخت ميشه يا با درصد پيشرفت كاره ؟
بايد خيلي تلاش و دونگي كرده باشين كه روي زمين خالي تونستين وام بگيرين
چون من فكر ميكنم روال كار براي وام به اين صورت بود كه ميگفتن حداقل 30% (حالا يكم بيشتر يا كمتر) پيشرفت فيزيكي داشته باشه و وام براي ساخت ساختمان نميدن !!!

سلام . انشاء الله شما هم موفق باشید. فقط یه نکته : می تونم بگم کار نشد نداره. اگه تو اوج ناامیدی روحیه داشته باشی و بتونی فکر کنی قطعا یه راهی پیدا می شه.
این زمین رو هم که می بینی ما 89 میلیون گرفتیم اونم 42 ماهه الان شده 120 میلیون.
وام رو هم که گفتی، 1/250/000/000 تومان تصویب شده . تا ببینیم خدا چی می خواد.
راستی دوستان می دونستید ما هم از نظر مالی زیر متوسط هستیم.
اینو گفتم که بعضیا نگن پول داشتیم به اینجا رسیدیم .
راستي الان كه شما كارتون بازدهي نداره و چيزي توليد نميكند اقساط زمين رو راحت پرداخت ميكنيد ؟
شروع پرداخت وامشون از دو سال بعد از گرفتن وام هست.
(02-27-2013 06:50 PM)سیدمهدی هاشمی نوشته شده توسط: [ -> ]شروع پرداخت وامشون از دو سال بعد از گرفتن وام هست.

بسيار ممنون از توجه شما
درست ميفرمائيد بازپرداخت وام با دو سال خواب پرداخت ميشه ولي اقساط زمين بلافاصله پس از تحويل و هر سه ماه يكبار بايد پرداخت گردد و اونقدر سفت و سخت ميگيرن كه اگه به تعهدات خودتون در سررسيد سه ماهه عمل نكنيد و عدم پرداخت بدهيها در موعد مقررموجب واخواست سفته ها و مشمول جرائم متعلقه ميشه
منظور من اين اقساط بود.
دوست عزیز اقساط زمین ما 5 میلیون ( هر سه ماه یکباره) . که ما رفتیم یه وام گرفتیم با اقساط ماهیانه 600 هزار تومن . هر نفرمون ماهیانه 100 تومن می دیم . حالا چه سیاستی داریم انشاء الله تو پست های بعدی....
سلام. داشتم پستهای قبلی رو می خوندم پیش خودم گفتم بالاخره بعد از چند تا پست بالاخره کار به نتیجه می رسه.........
تصمیم گرفتیم بعد از تعطیلات عید کار ساخت و ساز رو بعد از یه وقفه 20 روزه تقریبا اواخد فروردین شروع کنیم. چطوریشم تو پست های بعدی.
اما 15 اسفند دور تا دور زمین رو قصد داریم درخت سرو بکاریم هم یه حریم طبیعیه ، هم اینکه فعلا پول نداریم دیوار بکشیم و هم وقتی کارخونه راه بیفته جلوه خوبی داره.
قرارداد درختا رو هم با منابع طبیعی بستیم.
عکس های زمین رو بعد از کاشت درخت می گیریم تا ببینید.
ما بالاخره موفق می شیم..... به امید دیدن همه اعضای خوب انجمن تو مراسم افتتاحیه.
آن روز نزدیک است.
سلام به همه دوستان. انشاالله که این روزهای پایان سال خوش بگذره.....
به نظر شما غیر از تسهیلات بانکی و جذب سرمایه گذار چه راه هایی برای تامین سرمایه مورد نیاز یک پروژه وجود داره؟
ممنون می شم دوستان نظر مشروح و قابل انجام بدن.
موفق باشید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع