سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
(01-31-2014 03:24 PM)ehsan573 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خیلی خوشحالم که کار را به نتیجه رسانده اید.چند تا سوال داشتم:
وامتون رو بالاخره بدون صندوق ضمانت تعاونی به چه روشی از بانک سپه سرسخت گرفتید؟
صندوق ضمانت شرکت های تعاونی در قبال کمکش چی می خواد؟
برای این کار چند متر سوله ساختین و قیمت دستگاه ها چند در اومد؟کلا هزینه کار رو می تونید بگید؟
منظورتون از شیره انگور همونیه که ما بهش میگیم دوشاب؟
ماهی چقدر تولید و چقدر فروش دارید و چقدر انگور می خرید؟
ببخشید که سولاتم زیاد شد.با آرزوی ادامه موفقیت هاتون
امیر هاشم از آذربایجان شرقی
امیر هاشم عزیز سلام.....
بانک سپه هنور هم سرسخته و ما وام رو نگه داشتیم تا ببینیم بانک عامل عوض می شه یا نه ولی انصافا پوست می کنن.
صندوق ضمانت در قبال کمک اگه پارتی داشته باشی فقط سفته و اگه نداشته باشی سند هم باید بذاری و محل اجرای طرح. در کل اگه پیگیر باشی خوبه
سوله مورد نیاز طرح ما 700 متر بود
قیمت خط کامل تولید با دلار 1800 تومنی 300 میلیون تومن بود
کل پروژه یک میلیارد و دویست میشد الان 2 برابره
فکر کنم همون دوشاب شما باشه یا حداقل نزدیک به اون
فاز اول ماهیانه 50 هزار عدد تولید داریم به صورت آزمایشی و برای سال بعد تقریبا 80 درصد انگور بهترین روستای شهرمون رو پیش خرید کردیم
موفق باشید
سلام آقا محمد جواد، من امروز به طور اتفاقی برای دومین بار وارد این سایت شدم و مطلب شما رو خوندم، واقعا ایول دارید و خسته نباشید، من به شخصه اگه خودم بودم شاید تو اولین مشکلات پشیمون میشدم ولی شما با قدرت ادامه دادید و این خیلی برام جالب بود، من هم میخام درمورد این پافشاری شما رو الگوی خودم قرار بدم و یکی از دوتا ایده ای که خیلی وقته تو سرمه و تنبلی و سستی در پشتکار نمیذاره اجراش کنم رو عملی کنم....
بی صبرانه منتظر دیدن نتیجه کارتون هستم و مطمئنا اگه محصولتون به تهران و محل ما برسه میشم یکی از مشتریای پر و پا قرصتون Big Grin Tongue
بازم خسته نباشی و امیدوارم یه روز بهترین برند ایران و بزرگترین صادر کننده کشور در زمینه فعالیت خودت بشی..... بهترین ها رو برات ارزو دارم....
(02-05-2014 12:58 PM)kasragtr نوشته شده توسط: [ -> ]سلام آقا محمد جواد، من امروز به طور اتفاقی برای دومین بار وارد این سایت شدم و مطلب شما رو خوندم، واقعا ایول دارید و خسته نباشید، من به شخصه اگه خودم بودم شاید تو اولین مشکلات پشیمون میشدم ولی شما با قدرت ادامه دادید و این خیلی برام جالب بود، من هم میخام درمورد این پافشاری شما رو الگوی خودم قرار بدم و یکی از دوتا ایده ای که خیلی وقته تو سرمه و تنبلی و سستی در پشتکار نمیذاره اجراش کنم رو عملی کنم....
بی صبرانه منتظر دیدن نتیجه کارتون هستم و مطمئنا اگه محصولتون به تهران و محل ما برسه میشم یکی از مشتریای پر و پا قرصتون Big Grin Tongue
بازم خسته نباشی و امیدوارم یه روز بهترین برند ایران و بزرگترین صادر کننده کشور در زمینه فعالیت خودت بشی..... بهترین ها رو برات ارزو دارم....
دوست عزیز سلام
خوشحالم از اینکه با خوندن مطالب به این نتیجه رسیدی. واقع مطلب اینه که روز اول یکی از بزرگان گفت که باید کفش آهنی بپوشی. من اون روز معنی حرفش رو خیلی درک نکردم اما امروز با توجه به اتفاقاتی که واسم افتاد می بینم که وقتی میگن فضای کسب و کار باید تسهیل بشه یعنی چی...
تازه این هایی که خوندی گوشه ای از مشکلات بوده . شما به این ها مشکلات عدم همراهی همسر . اقوام ، اختلافات خانوادگی ، اختلاف سلیقه شرکا و حرف و حدیث ها و ...
که هر کدام برای اینکه آدم بگه اصلا نخواستیم و کار رو رها کنه کافیه.
انصافا برای هر کاری باید تا رسیدن به نتیجه مقاومت کرد حتی اگر نتیجه خوب نباشد(البته به شرط اینکه عدم موفقیت از مسائل عمدی نباشه).
من گفتم این کار رو با جدیت جلو می برم اگر موفق نشدم دیگه دلم نمی سوزه که اگه انجام داده بودم می شد بلکه می گم من کارم رو درست انجام دادم ولی بنا به این دلایل نشد و حداقل پیش خودم راضی هستم
امیدوارم که همیشه موفق باشی و اگر تو کارت مشکلی پیش اومد فقط خونسرد باش و فکر کن . تا می تونی فکر کن. بسیاری از مسائل ما دقیقه نود واسش راه حل پیدا شده.
نظرت رو بلند کن و به نتیجه فکر کن . اینطوری مسائل پیش پا افتاده شراکت رو می تونی تحمل کنی. اگه الان برای یه مبلغ ناچیز یا یه اختلاف جمع کاری رو به هم بزنید دیگه به اون هدف بزرگ نمی رسی.
آدم زرنگ به هدفش فکر می کنه و وقتی قدرت گرفت شرافتمندانه جمع رو ترک می کنه.
به به اقا جواد گل . واقعا ارادتون قویه و باید ماشااله گفت بهتون .
الان ساخت و ساز سوله در چه مرحله ایه ؟

میتونید یه سری به کشاورزهای گلپایگان هم بزنی اینجا هم انگور زیادی تولید میشه و همینطور میتونی بازار فروش خوبی داشته باشی . به هر حال نیم ساعت فاصله هست و در کنار تهران میتونه بازار کمکیه خوبی باشه .

من گلپایگان هستم کمکی از دستم برمیومد بگو ...
(02-05-2014 01:50 PM)jujushow نوشته شده توسط: [ -> ]به به اقا جواد گل . واقعا ارادتون قویه و باید ماشااله گفت بهتون .
الان ساخت و ساز سوله در چه مرحله ایه ؟

میتونید یه سری به کشاورزهای گلپایگان هم بزنی اینجا هم انگور زیادی تولید میشه و همینطور میتونی بازار فروش خوبی داشته باشی . به هر حال نیم ساعت فاصله هست و در کنار تهران میتونه بازار کمکیه خوبی باشه .

من گلپایگان هستم کمکی از دستم برمیومد بگو ...
ممنون دوست من . انشاء الله شما هم موفق باشین. حتما به پیشنهادتون فکر می کنم
سلام خدمت آقا محمد جواد گل
واقعا من پشتكار شما را تحسين ميكنم , وقتي صحبتهاي شما رو ميخونم انرژي ميگيرم.
راستش من يك ايده بزرگ دارم تقريبا در حد پروژه شما, وقتي پشتكار شما رو ديدم ميخوام شروع كنم ولي نميدونم از كجا بايد شروع كنم؟؟؟؟؟؟؟؟
ميترسم!!!!!!! از اينكه وسط كار جلو پام سنگ بندازن و من سست بشم....
ميتونيد راهنماييم كنيد كه از كجا شروع كنم؟؟؟؟؟
ميتونم روي كمك شما حساب كنم؟؟؟؟؟
(02-10-2014 08:38 AM)ghadirteam نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت آقا محمد جواد گل
واقعا من پشتكار شما را تحسين ميكنم , وقتي صحبتهاي شما رو ميخونم انرژي ميگيرم.
راستش من يك ايده بزرگ دارم تقريبا در حد پروژه شما, وقتي پشتكار شما رو ديدم ميخوام شروع كنم ولي نميدونم از كجا بايد شروع كنم؟؟؟؟؟؟؟؟
ميترسم!!!!!!! از اينكه وسط كار جلو پام سنگ بندازن و من سست بشم....
ميتونيد راهنماييم كنيد كه از كجا شروع كنم؟؟؟؟؟
ميتونم روي كمك شما حساب كنم؟؟؟؟؟
دوست عزیز سلام
من شعار نمیدم
شما جلوی پات سنگ می ندازن ، سرت کلاه می ذارن و هزار تا اتفاق دیگه که واسه من هم افتاد. ولی دقت کردی به مشاورای بازاریاب که می گی شروع میکنن به شعار دادن که شکست مقدمه پیروزیه و نترسید از شکست.
ببین من هم می گم از شکست نترس ولی با منطق نترس. قبل از اقدام به شروع باید تو دل خودت به کارت ایمان پیدا کنی. تمام راه هایی که باعث شکیت می شه رو شناسایی کنی ، حداقل تو ذهنت راه حل واسش داشته باشی. وقتی بی پول می شی یا یه مشکل تو کارت میفته بعد از ناراحتی که طبیعی هم هست خوب فکر کنی . این کار ها رو انجام بدی اونوقت شکست هم لذت داره چرا؟؟؟؟؟؟ چون شما همه تلاشت رو کردی و اگر شکست خوردی مال عواملی بوده که خارج از دست شما بوده.... و این خودش عین پیروزیه. از نظر مالی هم باید نکاتی رو مد نظر داشت که تو تاپیک به بعضی از اونها اشاره کردم
موفق باشید
سلام
محصول وارد بازار شد
یه عکس هم ازش آپ می کنم ببینید
سلام دوستان . اینم عکس محصول. البته اگه دیر شد ، درگیر ثبت طرحش بودیم.
[تصویر: 31730476764921723322_thumb.jpg]

[تصویر: 01677333243029339463_thumb.jpg]
طبیعیه دیگه؟
بازم مبارک باشه انشاءالله میلیاردر شید به زودی زووووووووووود
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع