سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
منم به نوبه خودم کارتون رو تبریک میگم

و هم چنین متشکرم به خاطر انتقال تجربیات مفیدتون

مطمئنا یکی از دلایل پیشرفتتون این بوده که به خود باوری رسیدید

چیزی که هنوز من در خودم به صورت کامل نمی بینم ، مثلا من الان با توجه به موفقیتها تون شما رو یه مرد 34 - 38 ساله میبینم (هر چند که ممکنه همسن خودم باشید)

در عین حال اگر لطف کنید و بفرمایید چطور به این خود باوری برسیم بسیار ممنون خواهم بود

موفقتر باشید
سلام
ممنون بابت پست ها و راهنماییاتون
خوشحالم از اینکه موفقیت شما رو میبینم
چندتا سوال به ذهنم رسیده که با اجازتون میپرسم
ممنون میشم اگر در این مورد ها هم توضیح بدین
اینکاری که برداشتین چقدر درامد توش هست؟منظورم اینه که نقطه سربسری رو که بدست آوردین بابازار چقدر تفاوت داره؟
3 ماهه چیزی حدود 5800000هزار تومن قسط فقط برای زمینتون میشه
توجیه داره اینکارتون؟
و اینکه اگه بخوای تو زمینه کشاورزی و دامپروری وارد بشی، میشه از 1 جایی زمینو اینجوری دریافت کرد؟
منم میخوام یک کاری رو شروع کنم اما مشکل عمدم زمینه.برا همین نمیصرفه که دنبال کارای مجوزش برم تا این مشکلو حل نکردم
Best Regards
Morteza Jafari
راستی یک سوال دیگم داشتم که موند!!!
برای وثیقه ی زمین از شما چی گرفتن؟
یا برای اون مبالغ وامی که دادین چی وثیقه گذاشتین؟
وامهای بزرگ خب وثیقه میخواد و باز مشکل وثیقه میشه قوز بالا قوز!!!!
بهتون تبریک میگم ممنون بابت راهنماییهاتون موفق باشین
دوست عزیز موفق تر باشید
دوست عزیز منم به شما تبریک میگم و از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت می کنم. منم شروع کردم هرچند هنوز اول راهم. کار منم در زمینه کشاورزییه. به محض دریافت اولین نتایج قطعی دوستان رو در جریان قرار میدم. پیروز باشید.
(07-27-2012 05:36 PM)mortezajafari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ممنون بابت پست ها و راهنماییاتون
خوشحالم از اینکه موفقیت شما رو میبینم
چندتا سوال به ذهنم رسیده که با اجازتون میپرسم
ممنون میشم اگر در این مورد ها هم توضیح بدین
اینکاری که برداشتین چقدر درامد توش هست؟منظورم اینه که نقطه سربسری رو که بدست آوردین بابازار چقدر تفاوت داره؟
3 ماهه چیزی حدود 5800000هزار تومن قسط فقط برای زمینتون میشه
توجیه داره اینکارتون؟
و اینکه اگه بخوای تو زمینه کشاورزی و دامپروری وارد بشی، میشه از 1 جایی زمینو اینجوری دریافت کرد؟
منم میخوام یک کاری رو شروع کنم اما مشکل عمدم زمینه.برا همین نمیصرفه که دنبال کارای مجوزش برم تا این مشکلو حل نکردم
Best Regards
Morteza Jafari

مرتضی جان اگه عجله نکنی ، تو پست های بعدی جواب سوالات رو میگیری.
اما راجع به گرفتن زمین تو حوزه کشاورزی باید این نوید رو بهت بدم که الان طرحی رو احمدی نژاد شروع کرده و در حال حاضر به بانک کشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و جهاد کشاورزی اینجا ابلاع کرده . اسمش طرح تعاونی مهر کشاورزی . زمین آب دار و تمام امکانات به علاوه تسهیلات رو می خوان بدن حتما یه سر بزن و شرایطشو بگیر و خودتو با اون شرایط وفق بده تا از این امکانات استفاده کنی.
(07-27-2012 06:02 PM)mortezajafari نوشته شده توسط: [ -> ]راستی یک سوال دیگم داشتم که موند!!!
برای وثیقه ی زمین از شما چی گرفتن؟
یا برای اون مبالغ وامی که دادین چی وثیقه گذاشتین؟
وامهای بزرگ خب وثیقه میخواد و باز مشکل وثیقه میشه قوز بالا قوز!!!!

بزرگوار برای زمین به میزان مبلغ باقیمانده سفته دادیم که هر سه ماه یکبار که اقساط وصول می شه معادلش رو سفته پس می گیریم.
اما دوستان عزیز...
ما اومدیم گفتیم خوب حالا ما اومدیم با هزار بدبختی کارخونه رو راه انداختیم و مثلا الان محصولمونم تولید شد خوب چکار کنیم . چطوری بفروشیم . خودمون راه بیفتیم تو خیابون یا نه بریم نفر بیاریم و خلاصه خیلی از کارایی که همه می کنن و آخرشم دست از پا دراز تر ورشکست........
ما به این نتیجه رسیدیم اگه ما تو کارخونه طلا هم بسازیم اگه نتونیم یه سازمان فروش و بازاریابی خوب ، یه برندینگ اصولی ، یه نیروی مجرب و ... داشته باشیم نمی تونیم کار کنیم.
اگه ما رو پی و بنای کارخونه حساسیم این قسمت کار هم پی و بنای دیگری از کارمونه. از طرفی معتقدیم دیگه مثل قدیما نمی شه همه کاری رو یه تنه انجام داد و به قول بازاریای قدیم همه فن حریف باشی. امروزه کار تخصصی شده و باید هر کاری رو به کاردونش سپرد .
رو همین اصل به موازات انجام امور کارخونه مثل تهیه نقشه، وام و .... شروع به بررسی و عقد قرارداد با یکی از شرکت های معتبر در حوزه بازار و برندینگ کردیم
ما با این وجود دیگه نگرانی نداریم و روزی که محصولمون تولید می شه می دونیم باید چکار کنیم و سردر گم نیستیم این نکته خیلی مهمیه.
قراره این مجموعه برای ما سازمان فروش، نوع بازاریابی محصول و برندینگ و نوع کمپین تبلیغاتی رو انجام بده.
جالبه بدونید این کارها در مرجله اول تو سطح محلی یا local اجرا می شه ولی تمام روش ها امکان گسترش دارن.
خیلی ممنون بابت راهنماییاتون
البته حق با شماست!!! فکر میکردم تموم شده مطالبتون
منتظر پستهای بعدیتون هستم
موفق باشید
چه خوبه که اومدید اینجا همه مراحل رو قدم به قدم میزارید
کاش تمام اعضا یی که شروع کردند چنین کنند
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع