سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
(08-13-2015 07:04 PM)mohamad javad نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ....
از بذل لطف همه دوستان واقعا ممنون. از خدا موفقیت روز افزون شما رو می خوام
به دلیل مشغله زیاد فرصت کمی پیدا می کنم که مطلب بذارم اما وقتی این همه شور و هیجان رو تو دوستان دیدم تصمیم گرفتم که وضعیت فعلی رو شرح بدم.
سرعت رشدمون یه کم زیاد بود و چند نفر از شرکا متاسفانه نتونستن همراهیمون کنن. ولی خدا رو شکر الان وضعیت خوبی داریم.
در فرصت مناسب تصاویری رو واستون می فرستم که همه شگفت زده بشید و بدونید که پول اولویت کار نیست و باید اونو خلق کرد.
با دیدن تصاویر به نتیجه اون تلاش ها پی می برید
موفق باشید
تبریک اول بابت پیشرفت کار و اما تبریک دوم بابت پشت کار شما که بزرگترین دارایی شما هست و البته عامل اصلی موفقیت شما
از زمان شروع به کار شما تا کنون حدود 3 سال زمان است که قدم به قدم پیشرفت داشتید و این برای من و دوستان به این معنیه که اگر چند ماه سعی و تلاش کردید و درامد یا پیشرفت چشمگیری نداشتید دلسرد نشیم و به هدفمون فکر کنید
جناب محمد جواد شما در طول این مدت منبع درامدی برای گذران زندگی داشتید؟این سوال از این رو پیش میاد که من و خیلی از دوستان کارمند هستیم و برای شروع کار باید قید شغل فعلیمون رو بزنیم و این یعنی نداشتن خرج زندگی و خورد و خوراک.و همین موضوع باعث شروع نکردن کارها میشه...شما با این موضوع چهطور دست و پنجه نرم کردید؟10_004
ببینید دوستان دلیل عدم موفقیت اکثر افرادی که تو کسب و کارشون موفق نمی شن اینه که دوست دارن تو کوتاه مدت به پول زیاد برسن و رشد کنن. خب این شدنی نیست . شما فکر نکنید که من اصلا مشکل نداشتم و همه چیز خوب بوده .. نه. فقط اینکه من به افقی که بهش فکر می کردم نگاه می کردم و مشکلات رو جزئی از کار. حالا که فعلا تصمیم به منتشر کردن موفقیت ها کردم ولی حتما بعدش به صورت موردی مشکلات پیش روی من تو این سه سال رو واستون شرح می دم. ( یه فردی که الان بسیار آدم موفقی تو حوزه پرورش طیوره می گفت همه مردم حال فعلی منو می بینن و میخوان یه شبه پولدار بشن و در جواب همه می گفت اگه تونستین 12 سال روزی 5 ساعت بخوابید و تلاش کنید بدونید موفقید. آیا ما حاضریم از این مدل سختی ها رو تحمل کنیم )
در جواب دوست عزیزمون درباره داشتن شغلی با درآمد ثابت باید عرض کنم که بله من در ماه 10 روز برای یکی از ارگان ها کار میکردم تا هزینه های معمول زندگیم به نوعی تامین بشه.
موفق باشید
براتون آرزوی موفقیت دارم
(08-13-2015 01:34 AM)javad711 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام امشب در چند ساعت این تایپیکهای سراسر شورو شوق وسازندگی و استقامتها رو خوندم واقع به وجد آمدم راستش اول برای پرورش زالو دنبال مطلب بودم که اتفاقی این تاپیک رو دیدم وساعتها دونه دونه همه رو خوندم تا به اینجا رسیدم تبریک صمیمانه منو پذیرا باشید کامتان شیرین واین موفقیت گوارای وجودتان من برا اون قسمتی که خواسته بودید ونظر خواهی کرده بودید که قسمت اضافه امدن اون بخش از زمین چی بکارید عضو شدم تا هم در کنار شما باشم واز نظرات شما استفاده کنم هم در همین خصوص پیشنهادی بدم اما حال که مدتهاست داره میگذرد وشما موفقیتتان حتمی شد . دیگر اون نظریه به نظرم شاید دستو پاگیرتان شود و بیخیالش شدم اما خوبه بگم که برای اون قطعه زمین بایر من در نظرم پرورش گل گاوزبان بود که هر کیلوی ان 60 هزار تومان سود دهی داشت بگذریم . شگر خدا که بلاخره گردنه های سختیهارو تقریبا پشت سر گذاشتید راستش من در شیراز هستم واسمم جواد هست سنم 55 سال است وهمیشه عاشق کار تولیدی بودم اما به دلیل اینکه مخارج واداره زندگی هفت نفره سخته هیچوقت نتونستم کاری رو شروع کنم چون هیچ پشتی هم نداشتم یعنی تک فرزندم و بستگانم هم فوت نمودند خودم هستم وخودم البته دوستانی دارم اما اخلاقا جوری هستم که هیچوقت به کسی هم رو نمیزنم برا پول اما برا همشون هم کارهای رایگان زیاد انجام دادم رو نمیزنم چون نمیخوام فکر کنند که محتاج اونا هستم میترسم که رومو نگیرند . حتی سرمایه ابتدائی کوچکی را هم ندارم شغلم هم تاسیساته حتی چندین طرح اختراعی هم داشتم وهر بار به خاطر نبود نقدینگی نتونستم طرح هایم رو کاملا تموم کنم و جواب بگیرم سال 82 قصد داشتم در منزل کار بسته بندی حبوبات راه بندازم اما به دلیل دستگاهای بزرگ بسته بندی وسه فاز بودنشان و هزینه های وارد شده ونداشتن مجوز نتونستم وارد این کار بشم حال که از نظر جسمی هم دگر توان قدیم رو ندارم دلم میخواد از فضای حیاط خانه خودم استفاده کنم که نخواهم اجاره ای متحمل بشم واز این فضا که حدودا 100 متر میباشد دلم میخواد یه کاری راه بندازم که بتونم انشاالله به یاری خدا کارمو توسعه بدم حالا در هر زمینه که باشه فقط میتونم وانتمو برای این کار سرمایه گذاری کنم که البته اونم بیشتر 4 الی 5 ملیون نمیرزه 4 تا فرزند هم دارم که میتونم از خانم وبچهام هم به عنوان نیروی کاری موقت حساب کنم البته در کارها وطرح های کار افرینی به دنبال پرورش زالو بودم که چشم به تاپیک شما افتاد دلم میخواست میتونستم از فضای حیاط استفاده کنم ودر تشت های پلاستیکی زالو پرورش بدم اما به یه مشکل برخوردم واونم اینه که از اب لوله کشی شهری به دلیل دارا بودن کلر در آب زالو ها میمیرند همچنان نقشه هایم بر باد رفت اما تسلیم نشدم ممنون میشم آقا محمد جواد اگه چیزی در نظرته به من مشاوره بدید چون شما موفق شدید از شما مشاوره میخوام

سلام . امیدوارم همیشه تندرست و موفق باشید .
مینوانید روی مشاغل خانگی حساب کنید زیرا هم مکان بزرگی نمیخاهد هم با سرمایه کم میتوان استارت زد و گرفتن مجوزهای آن راحت تر است همچنین کل خانئاده دارای شغل میشوند .
از نت لیست شغل های خانگی ای که بدان مجوز داده میشود را دریافت کنید . Blush
(08-13-2015 01:34 AM)javad711 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام امشب در چند ساعت این تایپیکهای سراسر شورو شوق وسازندگی و استقامتها رو خوندم واقع به وجد آمدم راستش اول برای پرورش زالو دنبال مطلب بودم که اتفاقی این تاپیک رو دیدم وساعتها دونه دونه همه رو خوندم تا به اینجا رسیدم تبریک صمیمانه منو پذیرا باشید کامتان شیرین واین موفقیت گوارای وجودتان من برا اون قسمتی که خواسته بودید ونظر خواهی کرده بودید که قسمت اضافه امدن اون بخش از زمین چی بکارید عضو شدم تا هم در کنار شما باشم واز نظرات شما استفاده کنم هم در همین خصوص پیشنهادی بدم اما حال که مدتهاست داره میگذرد وشما موفقیتتان حتمی شد . دیگر اون نظریه به نظرم شاید دستو پاگیرتان شود و بیخیالش شدم اما خوبه بگم که برای اون قطعه زمین بایر من در نظرم پرورش گل گاوزبان بود که هر کیلوی ان 60 هزار تومان سود دهی داشت بگذریم . شگر خدا که بلاخره گردنه های سختیهارو تقریبا پشت سر گذاشتید راستش من در شیراز هستم واسمم جواد هست سنم 55 سال است وهمیشه عاشق کار تولیدی بودم اما به دلیل اینکه مخارج واداره زندگی هفت نفره سخته هیچوقت نتونستم کاری رو شروع کنم چون هیچ پشتی هم نداشتم یعنی تک فرزندم و بستگانم هم فوت نمودند خودم هستم وخودم البته دوستانی دارم اما اخلاقا جوری هستم که هیچوقت به کسی هم رو نمیزنم برا پول اما برا همشون هم کارهای رایگان زیاد انجام دادم رو نمیزنم چون نمیخوام فکر کنند که محتاج اونا هستم میترسم که رومو نگیرند . حتی سرمایه ابتدائی کوچکی را هم ندارم شغلم هم تاسیساته حتی چندین طرح اختراعی هم داشتم وهر بار به خاطر نبود نقدینگی نتونستم طرح هایم رو کاملا تموم کنم و جواب بگیرم سال 82 قصد داشتم در منزل کار بسته بندی حبوبات راه بندازم اما به دلیل دستگاهای بزرگ بسته بندی وسه فاز بودنشان و هزینه های وارد شده ونداشتن مجوز نتونستم وارد این کار بشم حال که از نظر جسمی هم دگر توان قدیم رو ندارم دلم میخواد از فضای حیاط خانه خودم استفاده کنم که نخواهم اجاره ای متحمل بشم واز این فضا که حدودا 100 متر میباشد دلم میخواد یه کاری راه بندازم که بتونم انشاالله به یاری خدا کارمو توسعه بدم حالا در هر زمینه که باشه فقط میتونم وانتمو برای این کار سرمایه گذاری کنم که البته اونم بیشتر 4 الی 5 ملیون نمیرزه 4 تا فرزند هم دارم که میتونم از خانم وبچهام هم به عنوان نیروی کاری موقت حساب کنم البته در کارها وطرح های کار افرینی به دنبال پرورش زالو بودم که چشم به تاپیک شما افتاد دلم میخواست میتونستم از فضای حیاط استفاده کنم ودر تشت های پلاستیکی زالو پرورش بدم اما به یه مشکل برخوردم واونم اینه که از اب لوله کشی شهری به دلیل دارا بودن کلر در آب زالو ها میمیرند همچنان نقشه هایم بر باد رفت اما تسلیم نشدم ممنون میشم آقا محمد جواد اگه چیزی در نظرته به من مشاوره بدید چون شما موفق شدید از شما مشاوره میخوام
سلام جناب جواد آقای گرامی
اولا باید به همت و غیرت شما تبریک بگم و اجازه بدید کمی هم حسادت کنم به این پشتکار و امیدی که در خودتون زنده نگه داشتید.
با شرح مختصری که راجع به زندگی و کارهایی که انجام دادین فرمودین به نظرم برای رسیدن به موفقیت همه گام ها رو به درستی بر میدارید ولی یک قدم مهم رو باید با قدرت بیشتری بردارید.
قبل از پشتکار برنامه ریزی و هدف گذاری
برنامه ریزی هر آنچه که دارید.
استعداد
علاقه
نیروی انسانی
سرمایه
توان جذب سرمایه
اعتبار
اگر بخوام سرمایه های کار رو بشمارم اینقدر زیاده که از حوصله خارج میشه
ولی شما روی یک کاغذ تمامی سرمایه هایی رو که دارید جمع کنید.
و روی همون داشته ها برنامه ریزی کنید.
وگرنه پیدا کردن طرح و ایده خصوصا در دنیای امروز کار مشکلی نیست
همیشه پیروز و پایدار باشید.
(09-14-2015 10:12 PM)a_mehr نوشته شده توسط: [ -> ]
سلام جناب جواد آقای گرامی
اولا باید به همت و غیرت شما تبریک بگم و اجازه بدید کمی هم حسادت کنم به این پشتکار و امیدی که در خودتون زنده نگه داشتید.
با شرح مختصری که راجع به زندگی و کارهایی که انجام دادین فرمودین به نظرم برای رسیدن به موفقیت همه گام ها رو به درستی بر میدارید ولی یک قدم مهم رو باید با قدرت بیشتری بردارید.
قبل از پشتکار برنامه ریزی و هدف گذاری
برنامه ریزی هر آنچه که دارید.
استعداد
علاقه
نیروی انسانی
سرمایه
توان جذب سرمایه
اعتبار
اگر بخوام سرمایه های کار رو بشمارم اینقدر زیاده که از حوصله خارج میشه
ولی شما روی یک کاغذ تمامی سرمایه هایی رو که دارید جمع کنید.
و روی همون داشته ها برنامه ریزی کنید.
وگرنه پیدا کردن طرح و ایده خصوصا در دنیای امروز کار مشکلی نیست
همیشه پیروز و پایدار باشید.
سلام
ممنون از بذل لطف شما. از نظرات شما حتما استفاده می کنم
بازم ممنون

یه چاه تو حیات خونه بکنید و یا اب را با تانکر از مناطق کشاورزی بیارید.
آقای محمد جواد
خیلی باحالی
وقت کردی پست ها آپدیت کن
خیلی خیلی پشت کار داری
واقعا آفرین و دمت گرم واقعا
سلام سال نو مبارک. خیلی از دوستان مطالب این تاپیک رو از ابتدا دنبال میکردن و خیلی دیگه هم اخیرا این مطالب رو دنیال کردن. به همه این عزیزان سال نو رو تبریک میگم و امیدوارم که سال پر برکتی داشته باشین.
انشاالله بعد از تعطیلات ( اگه فرصت شد که حتی زودتر ) مطالب جدید رو شروع میکنم تا با فصل جدیدی از اتفاقات و معجزات و ... آشنا بشید.
اتفاقات تلخ و شیرین زیادی رخ داده که دونستنش برای عزیزان خالی از لطف نیست و دست کم تجربه ایه که کسب شده و شما دیگه تجربه نکنید.
موفق باشید.
سلام دادش
کاش یکمی عرضه شما رو ما داشتیم شهر ما مهد انگوراست شرکتی هم نیست که بیاد شیره انگور کار کنه و از شهر اطرف میان انگور مارو میخرن میبرن برای خودشون یه چک میدن به مدت شش ماه اونم اگه پول بشه ........البته شما به غیر عرضه استعداد دیگر هم شما داری امیدورام همیشه موفق بشی .یاعلی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع