سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی اصفهان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
سلام به همه ی اصفهانی های میلیاردر.باعث افتخار منه در خدمتتون باشم
09133086577
تو اصفهان کسی فعالیتی نداره!!!!!! Huh
سلام خدمت دوستان
آقای نصر ، والله چند تا از دوستانی که باهاشون در تماس بودم ، الان چند وقتیه تو انجمن نمیبینمشون
چند باری هم تماسی گرفتم باهاشون که مقدمات جلسه بعدی رو فراهم کنم ولی جوابگو نبودند
هفته آینده برنامه ای برای جلسه آماده میکنم تا دوستان رو زیارت کنیم و صحبت کنیم
حتما بهتون تماس خواهم گرفت و اطلاع میدم
بابا اصفهانيااااااااااااي انجمن آماده باشين داريم ميايم شهرتون جلسه برگزار كنيم. كجا قايم شدين فرار نكنين بايد ازمون پذيرايي كنينSmile
(05-28-2012 10:45 PM)m_sh نوشته شده توسط: [ -> ]بابا اصفهانيااااااااااااي انجمن آماده باشين داريم ميايم شهرتون جلسه برگزار كنيم. كجا قايم شدين فرار نكنين بايد ازمون پذيرايي كنينSmile

ما در خدمتیم

ما که حرکت خاصی نمیبینیم از همشهری های عزیز Huh
به قرآن شما هم وقت انتخاب کردینا. میمیرم واسه این برنامه ریزی. صاف وسط امتحانات. دلمون خوش بود یه جلساتو بتونیم بیایم.

قرار شد برنامه اصفهان باشه یا کاشان ؟
ما هم در خدمتیم
09138271598
دقت فرمائید،پست خانم MARYAR برای 8 ام خرداد و قبل از سفر کاشان است که می خواستیم همان روز به اصفهان بیاییم که نشدو سفر اصفهان اگر قسمت بود، اواسط تیر خواهد بود.
اگردر تیر ماه باشد این بار حتما در خدمت خواهم بود.
سلام خدمت دوستان عزیز
راستش نمیدونم چرا دوستان اصفهانی کم لطفی میکنند و خیلی کم فعالیت دارند.
چند وقتی هست که بعضی از عزیزان ، بهم تماس میگیرند و میخواند که جلسه ای برگزار بشه تا صحبت ها و پیشنهاداتی جهت کار گروهی داده بشه ، و فعالیتشون رو شروع کنند.
ولی خوب دیدم که زمان برگزاری امتحانات هست و شاید کسی استقبال نکنه برای همین میخواستم بذاریم برای بعد از امتحانات
اما باز هم دوستان تماس میگیرند و گلایه مند هستند که چرا اقدامی صورت نمیگیره ، که این سری من نتونستم جوابی بدم و برای همین پیشنهاد میکنم که اعضای اصفهان افتخار بدند و روز پنجشنبه 1391/4/8 برای بعدازظهر توی گردهمایی شرکت کنند.
ساعت جلسه رو برای بعدازظهر میذاریم که کسی احیانا مشکلی نداشته باشه و بتونه شرکت کنه
با این حال با دوستانی که در تماس هستم و شماره تماس آنها رو دارم ، تماس میگیرم و اطلاع رسانی میکنم خدمتشون
اطلاعات دقیق تر در مورد ساعت و محل دقیق جلسه خدمت دوستان داخل همین تاپیک اطلاع رسانی میشه
دوستانی که مایل هستند تشریف بیارند ، همین جا اعلام امادگی کنند و در صورت امکان شماره تماسی از خودشون اعلام کنند یا با بنده در تماس باشند
09138073954
موفق باشید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع