سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی اصفهان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
با سلام....

کاشت زعفران را مطالعه و بررسی فرمایید -به اب کمی نیاز دارد- و جهاد کشاورزی به ان وام هم میدهد+آموزش
سلام کسی هست بتونه امار قیمت میوه رو در اصفهان بدست بیاره
09336013949نگهداری
(04-07-2012 10:38 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت دوستان عزیز
از همشریان عزیز دعوت میکنم که اعلام کنند تا یک قرار ملاقات داشته باشیم
تا در مورد استارت پیشنهادات و شروع همکاری ها جلسه حضوری برگزار کنیم
دوستان عزیز لطفا اعلام آمادگی کنند
تا روی نفرات برنامه ریزی بشه و یک روز که برای هیچ کدوم از افراد مشکلی پیش نمیاد در نظر بگیریم
-----------------------
من همیشه وقتی وارد انجمن میشم و جمله بالای هدر انجمن رو میخونم ( اینجا از آسمان طالا میبارد ) یک دلگرمی پیدا میکنم
حالا خودمون هستیم که باید این فرصت ها رو از دست ندیم ، و باید از هر ثانیه نهایت استفاده رو برد
اینکه فقط حرفش رو بزنیم و بریم و بگذریم ، گره ای از کار هیچکس باز نمیشه
باید قدم برداشت ، اولین قدم هم اینه که اعلام حضور کنید تا جلسه حضوری برگزار بشه تا هم مبنایی بر آشنایی حضوری باشه ، هم اینکه در مورد پیشنهادات و مسائل کاری صحبت بشه
----------------------------------
من به شخصه هر روزی که در نظر گرفته بشه مشکلی ندارم و در خدمت دوستان هستم
من با نظر این دوستم موافقم امیدوارم بقیه هم همت کنند انشاالله
من هم دوست دارم بتونم تو انجمن شما حاضر بشم این شماره منه
9130006763
اگه امکان داشت هماهنگ کنید
(04-07-2012 10:38 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت دوستان عزیز
از همشریان عزیز دعوت میکنم که اعلام کنند تا یک قرار ملاقات داشته باشیم
تا در مورد استارت پیشنهادات و شروع همکاری ها جلسه حضوری برگزار کنیم
دوستان عزیز لطفا اعلام آمادگی کنند
تا روی نفرات برنامه ریزی بشه و یک روز که برای هیچ کدوم از افراد مشکلی پیش نمیاد در نظر بگیریم
-----------------------
من همیشه وقتی وارد انجمن میشم و جمله بالای هدر انجمن رو میخونم ( اینجا از آسمان طالا میبارد ) یک دلگرمی پیدا میکنم
حالا خودمون هستیم که باید این فرصت ها رو از دست ندیم ، و باید از هر ثانیه نهایت استفاده رو برد
اینکه فقط حرفش رو بزنیم و بریم و بگذریم ، گره ای از کار هیچکس باز نمیشه
باید قدم برداشت ، اولین قدم هم اینه که اعلام حضور کنید تا جلسه حضوری برگزار بشه تا هم مبنایی بر آشنایی حضوری باشه ، هم اینکه در مورد پیشنهادات و مسائل کاری صحبت بشه
----------------------------------
من به شخصه هر روزی که در نظر گرفته بشه مشکلی ندارم و در خدمت دوستان هستم
جناب شموسی من هم با کمال میل حاظرم.حاظرم منو بزنید
سلام
بچه ها یه وانت پیکان مدل 78 تا 84 خریدارم اگه چیزی سراغ دارین بگین - اصفهان
سلام بچه ها من بخوام برم جمعه بازار ماشین چی جوری باید برم ؟
اتوبوسی چیزی نیست باهاش برم ؟
با سلام خدمت همشهرای عزیز
من یه دوسه سالی دیر آشنا شدم
من برق خوندم و الان شدیدا تو فکرم که یه کار و بار خوب پر رونق ویه تجارتی راه بندازم.ولی متاسفانه هیچ ایده ایی ندارم.
ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید.
همچنین اگه ملاقات حضوری گذاشتید مشتاقم شرکت کنم
(07-10-2014 04:13 AM)saadati نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها من بخوام برم جمعه بازار ماشین چی جوری باید برم ؟
اتوبوسی چیزی نیست باهاش برم ؟

دروازه تهران اول امام خمینی سوار می شی ، به راننده بگو سر خیابانش پیادت می کنه ، از اونجا باید یک مسیر طولانی را پیاده بری که خوب چاره ای هم نیست چون با ماشین راه نمی ده و صدها نفر دارن پیاده می رن
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع