سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی اصفهان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
چقدرم قشنگ ساخته دمت گرم داداش
این شهرک صنعتی دولت آبادم کسی میدونه کجاست خود دولت آبادو میدونم کجاست شهرک صنعتیشو پیدا نمیکنم توی گوگل مپ چیزی نزده
(01-05-2014 01:42 PM)theboy نوشته شده توسط: [ -> ]چقدرم قشنگ ساخته دمت گرم داداش
این شهرک صنعتی دولت آبادم کسی میدونه کجاست خود دولت آبادو میدونم کجاست شهرک صنعتیشو پیدا نمیکنم توی گوگل مپ چیزی نزده

دقیقا قبل از دولت آباد‏، شهرک صنعتی دولت آباد هست.
(01-04-2014 11:36 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-04-2014 11:13 PM)theboy نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها به نظر تون کجاها میشه سوله یا کارگاه 100 متری که اجاره اش 300 -400 باشه گیر آورد ؟ کجاها برم دنبالش ؟

برای چه کاری ؟

زینبیه ،
رهنان ، خ شهدا ، خ کشتارگاه ، خ امام رضا ، خ فضیلت
خ کهندژ از ولدان به بالا ، اول خ نبوی منش راسته صافکارها ، و بقل فراوری چوب نقش جهان
هفتون ، کوی بافنده ها

خلاصه خیلی جاها هست باید ببینی کجا برای کارت مناسبه ، امنیت کارگاه هم خیلی مهمه ، ماهی 100 بیشتر بدی ولی خیالت راحت باشه شبانه خالی نمی کنند خیلی بهتره

دلخسته جان شما هم عزم سفر تهران ببند ، سمت میدان شوش پره ، باز بچه های تهران بیشتر کمک می کنند

داداش من نمیتونم برم تهران که!
:-(
(01-04-2014 11:23 PM)delkhaste نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-04-2014 11:20 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-04-2014 09:15 PM)delkhaste نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-04-2014 01:18 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]از میدان امام وارد خیابان حافظ که می شید ، 100 متر بیایید به سمت شکرشکن ، سمت راست یک پاساژ هست ، داخل پاساژ شاید پیدا کنید

اگه تو محصولات بلور و شیشه اصفهان هم شبیه این محصول باشه ، تشریف می برید زینبیه ، حرم را رد می کنید 7 8 کیلومتر که برید به سمت حبیب آباد ، سمت چپ بقل تصویه خونه شمال یک جاده هست وارد جاده که بشید کارخانه را می تونید ببینید ، از نگهبانی سراغ نمایشگاه را بگیرید و برید نمونه ها را ببینید ، البته تک فروشی ندارن ها

آقا مهدی؟ خدا خیرت بده من رفتم به ادرسی که دادین ولی اونجا فقط بلور و وسایل کریستال مارک و گرون قیمت و جهاز و اینا داشتن....

خلاصه ممنون...

گفتم که شاید اونجا پیدا کنید ، پاساژ مهدی مرکز پخش شیشه و بلورجات هست
یک جای دیگه که وسایل گلسازی و اینا دارن شاید پیدا کنی، اونم روبروی مسجد جامع توی یک پاساژ هست ، فکر کنم اسم پاساژ بقلش مجلسی بود ، مطمئن نیستم ، ولی اون اطراف بپرسی راسه لوازم گلسازی ها کجاست نشونت می دن شاید ازین ها هم داشته باشن

باز از سبزه میدان قدیم میدان امام علی فعلی که وارد عبدالرزاق می شی ، دقیقا همینجایی که ماشین ها میان بالا ، کمی عقت ترش سمت راست یک فضای باز هست که به عنوان پارکینگ استفاده می شه ، اون حوالی هم سراغ بگیر عمده فروش های لیوان و بلور و این قبیل چیزها اونجان

10_004

اگه بگم از ساعت 3 تا یکی دو ساعت پیش تمام این جاهایی که گفتین رو متر کردم باورتون میشه؟

پاهام هنوز درد میکنه

تهران نمایشگاه لوازم خانگی هست ، بچه ها رفته بودن می گفتن بلور و شیشه هم خیلی شرکت تولید کننده اومده بود

بهترین فرصت هست که بری
(01-09-2014 08:35 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-04-2014 11:23 PM)delkhaste نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-04-2014 11:20 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-04-2014 09:15 PM)delkhaste نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-04-2014 01:18 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]از میدان امام وارد خیابان حافظ که می شید ، 100 متر بیایید به سمت شکرشکن ، سمت راست یک پاساژ هست ، داخل پاساژ شاید پیدا کنید

اگه تو محصولات بلور و شیشه اصفهان هم شبیه این محصول باشه ، تشریف می برید زینبیه ، حرم را رد می کنید 7 8 کیلومتر که برید به سمت حبیب آباد ، سمت چپ بقل تصویه خونه شمال یک جاده هست وارد جاده که بشید کارخانه را می تونید ببینید ، از نگهبانی سراغ نمایشگاه را بگیرید و برید نمونه ها را ببینید ، البته تک فروشی ندارن ها

آقا مهدی؟ خدا خیرت بده من رفتم به ادرسی که دادین ولی اونجا فقط بلور و وسایل کریستال مارک و گرون قیمت و جهاز و اینا داشتن....

خلاصه ممنون...

گفتم که شاید اونجا پیدا کنید ، پاساژ مهدی مرکز پخش شیشه و بلورجات هست
یک جای دیگه که وسایل گلسازی و اینا دارن شاید پیدا کنی، اونم روبروی مسجد جامع توی یک پاساژ هست ، فکر کنم اسم پاساژ بقلش مجلسی بود ، مطمئن نیستم ، ولی اون اطراف بپرسی راسه لوازم گلسازی ها کجاست نشونت می دن شاید ازین ها هم داشته باشن

باز از سبزه میدان قدیم میدان امام علی فعلی که وارد عبدالرزاق می شی ، دقیقا همینجایی که ماشین ها میان بالا ، کمی عقت ترش سمت راست یک فضای باز هست که به عنوان پارکینگ استفاده می شه ، اون حوالی هم سراغ بگیر عمده فروش های لیوان و بلور و این قبیل چیزها اونجان

10_004

اگه بگم از ساعت 3 تا یکی دو ساعت پیش تمام این جاهایی که گفتین رو متر کردم باورتون میشه؟

پاهام هنوز درد میکنه

تهران نمایشگاه لوازم خانگی هست ، بچه ها رفته بودن می گفتن بلور و شیشه هم خیلی شرکت تولید کننده اومده بود

بهترین فرصت هست که بری

ممنونم از راهنماییتون ولی نمیتونم...
سلام. ببخشید از همه خواهش میکنم کمکم کنن...

من اطلاعات کاملی برای کار در زمینه فایبر گلاس میخوام...

برادرم استاد کار هستش سرمایه هم تقریبا جور شده براش... میخواد کارگاه بزنه...

خواهشا راهنمایی کنین میخوام کمکش کنم...
برادرتون استاد کار چی هستند
(01-21-2014 01:41 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]برادرتون استاد کار چی هستند

فایبر گلاس... ساخت مخازن و قایق و لنچ با مواد فایبر...
خوب الان مشکل چیه ؟

اگر آدرس عمده فروش های مواد اولیه را می خواهید تا بهتون توی پی ام بدم
اگر آدرس تولید کننده های رزین را هم می خواهید همینطور
اکر توی موقعیت مکانی موندید ، که باید حوالی خ امیرکبیر دنبال محل اجاره ای باشید ، چون پاتوقشون اونجاست و به علت بوی زیاد توی شهر نمی تونید فعالیت کنید. توی اصفهان هم بیشتر در زمینه ساخت لوازم برای ماشین های سنگین قدیمی فعالیت می کنند ، از داشتبود بگیر تا درب موتور و گلگیر و ...
کسایی که یکم بیشتر تجربه دارن کار تولید سپر اسپورت و ... هم در کنار کارشون انجام می دن

ولی قایق و لنج اصفهان رودخونه آب نداره دی: کسی لنج نمی خره دی:
بهشون بفرمایید ، توی نیازمندی های شهرک صنعتی اصفهان هم آگهی بدن برای عایق داخلی مخازن آب و اسید ، کارخانه ها سراغش می یان
(01-21-2014 03:29 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]خوب الان مشکل چیه ؟

اگر آدرس عمده فروش های مواد اولیه را می خواهید تا بهتون توی پی ام بدم
اگر آدرس تولید کننده های رزین را هم می خواهید همینطور
اکر توی موقعیت مکانی موندید ، که باید حوالی خ امیرکبیر دنبال محل اجاره ای باشید ، چون پاتوقشون اونجاست و به علت بوی زیاد توی شهر نمی تونید فعالیت کنید. توی اصفهان هم بیشتر در زمینه ساخت لوازم برای ماشین های سنگین قدیمی فعالیت می کنند ، از داشتبود بگیر تا درب موتور و گلگیر و ...
کسایی که یکم بیشتر تجربه دارن کار تولید سپر اسپورت و ... هم در کنار کارشون انجام می دن

ولی قایق و لنج اصفهان رودخونه آب نداره دی: کسی لنج نمی خره دی:
بهشون بفرمایید ، توی نیازمندی های شهرک صنعتی اصفهان هم آگهی بدن برای عایق داخلی مخازن آب و اسید ، کارخانه ها سراغش می یان

ممنونم لطف کردین.
میخوان چابهار کنارک گارگاه بزنن...
مشکل خاصی نیس. فقط میخوام اگه پیشنهادی چیزی برای بهتر شدن کارش دارین بگین...
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع