سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی اصفهان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
(05-16-2013 08:42 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به بزرگواران
امروز جلسه گروه اصفهان برگزار شد
خیلی از دوستان ممنونم که زحمت کشیدند و اومدند

حاضرین این جلسه: جناب مردانیان ، جناب عباسی ، شموسی ، جناب میریان ، سرکار خانم پرواز به همراه همسر محترم ، جناب رضوانی

خداروشکر جلسه ای پربار و نتیجه بخشی بود.
تغییری در اعضای تشکیل صندوق صبا اصفهان داده شد ، که خوشبختانه عالی بود.
صبح شنبه نسبت به افتتاح صندوق اقدام میشه

خلاصه افرادی که امروز حضور نداشتند ، ضرر کردند و البته جاشون خالی بود.

از آقای قربانیان هم تشکر میکنم ، که لحظاتی ما رو با سخنان زیباشون همراهی کردند.
خیلی دوست داشتم بیام وبا دوستان بیشتر آشنا بشم ولی امتحان میان ترم داشتم نشد بیام شرمنده 10_004
به امید دیدار دوستان در جلسات بعدی 10_00410_004
خدمت دوستان عزيز عرض كنم
گرد همايي دوستان انشاالله 2 هفته ي ديگر 9 خرداد
مكان متعاقبا اعلام ميگردد
دوستان اصفهانی اگرمقدور هست در مورد این صندوق صبا بیشتر توضیح بدین انشاالله در جلسات بعدی ما هم خواهیم بود
متشکرم
بله این افتخار نصیب من و همسرم هم شد که در کنار دوستان پرتلاش و با انگیزه ی اصفهانیمون در صندوق صبای اصفهان حضور داشته باشیم. یک جمع جوان و با نشاط و فعال که شک ندارم قدم های خوبی برخواهند داشت و نتیجه هایی بهتر کسب خواهند کرد.
از سردمداران موضوع ایجاد صندوق های استانی در انجمن میلیاردرها هم ممنونم. اسم نمیبرم که اگر در جریان فعالیت عزیزی نباشم در حق کسی قصور نشده باشه
آقای مردانیان سهم اسپری ما دو تا میشه دیگه نه؟ ما رو یکی حساب نکنیدا. وگرنه همون که خودتون میدونید!(تبانی و اینا!)
سلام
پرواز عزيز
خانواده ايي يكي27Angry
تبانيم كاري به من نداره
بازرس داريم(يعني)
اگرم تخلفتون اشكار شه
مجازاتتون يه ساعت پاي حرفاي بازرس نشستنه12_00212_00235
سلام به دوستان عزیز
امروز صبح ، بنده به همراه آقای مردانیان ، آقای مشکاة نسبت به افتتاح صندوق صبا اقدام کردیم و به طور رسمی فعالیت صندوق صبا اصفهان از امروز استارت خورد.
اعضای محترم اصفهانی که تمایل دارند فعالیت خودشون رو شروع کنند و عضو صندوق شوند با بنده در تماس باشند تا شرایط خدمتشون گفته شود.
موفق باشید
افتتاح صندوق اصفهان رو به اصفهانی های عزیز انجمن تبریک میگم. ما منتظر فعالیت وحضور اعضا هستیم.
از اعضای صندوق اصفهان هم تشکر میکنم

باشه آقای مردانیان!!!!!
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد
سلام
دوستان من تازه اومدم
از شهر اهن (اراك)به نصف جهان
در خدمت دوستان و گروه صبا هستم
خوشحالم که اصفهانی های پر فکر و ایده رو اینجا دور هم جمع میبینم...آقا اگه هنوز جا دارین حاضری من رو هم بزنید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع