سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی اصفهان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
امید به خدا
سلام خدمت دوستان عزیز
امروز خدا رو شکر تونستیم با دوستان اصفهانی یک جلسه حضوری تشکیل بدیم و آشنا بشیم
در این جلسه : بنده ، آقای توکلی ، آقای کریمی و آقای رضوانی حضور داشتیم.
در مورد اهداف انجمن صحبت شد ، و دوستان توانایی و موارد فعالیت خودشون رو بیان کردند
که انشالله بتونیم در آینده به نحو احسن با تشکیل یه کار گروه بتونیم با دوستان همکاری داشته باشیم و به عنوان نماینده ای از انجمن در اصفهان مفید واقع بشیم.
دوستان عزیز نیز درخواست یک گردهمایی و جلسه در اصفهان را داشتند ، که خواستار شدند که بنده پیگیر باشم ، و از جناب کاظمی و دیگر اعضای انجمن دعوت بشه که در اصفهان هم جلساتی تشکیل بشه
همچنین در مورد تشکیل صندوق هم صحبت هایی شد که توضیحاتی تا جایی که در جلسه به یاد داشتم بیان کردم
از صحبت های زیبای دوستان نهایت استفاده را بردم و انشالله بتونیم عمل کنیم و از اینکه زحمت کشیدند و تشریف آوردند تشکر میکنم.
امیدواریم در جلسات آینده شاهد حضور تعداد بیشتری از کاربران اصفهانی باشیم.
در خصوص توانایی که دوستان اعلام کردند که میتوانند همکاری کنند اگه نیاز هست بگید تا اعلام کنم چه مواردی رو بیان کردند.
در آخر از بس مشغول صحبت بودیم اصلا فراموش کردم که عکس بگیرم Rolleyes
خب خدا را شکر، گویا بالاخره طلسم شکست!
اولین جلسه عمومی دوستان شهرهای دیگر!
ان شااله جلسه در اصفهان هم خواهیم داشت.

بله محمد جان اگر در مورد توانایی ها و نیز دقیقا نام کاربری افراد حاضر بفرمائید، عالیست.

ممنون از زحمات همه دوستان
موفق باشید
چقدر عالي! بسيار سپاسگذار از شما كه اين جلسه را ترتيب داديد و نماينده فعال انجمن در اصفهان شديد.
و سپاس از دوسان ديگر كه آمدند.
آقا محمد خيلي دوست داشتيم كه نام كاربري دوستان را هم مي گذاشتيد و در موردشون بيشتر مي گفتيد. كاش عكس هم مي گرفتيد.
انشاله به زودي يك سفر به اصفهان خواهيم داشت.
نام کاربری جناب کریمی ( Eliya )
نام کاربری جناب رضوانی ( محمد 61 )
نام کاربری جناب توکلی ( milad esfahan )
------------------------------------------------
جناب کریمی به علت حجم زیاد کاری ، زیاد در انجمن حضور و فعالیت نداشتند.
-----------
فعالیت آقای کریمی : شرکت بازرگانی دارند و میتوانند در حوزه واردات از کشورهای چین ، دبی ،و تا حدودی امریکا همکاری داشته باشند.
فعالیت آقای رضوانی : خدمات فروش و بازاریابی - و مشاوره و روانشناسی ( رشتشون روانشناسی بود تا جایی که به یاد دارم و تصمیم دارند که انشالله مدرک دکترا را دریافت کنند )
فعالیت آقای توکلی : خدمات برق ساختمان - همچنین سرودن شعر و نویسندگی ، ویراستاری
------------------------------------------------------------
در مورد برگزاری جلساتی در اصفهان ممنون.
همچنین جناب کریمی فرمودند به علت موارد کاری 15 اردیبهشت سفر خارج از کشور دارند و اگر ممکن هست قبل از این تاریخ جلسه ای برگزار بشه.
آقا فوق العاده بود.ممنون از این همه همت عالی محمد جان در این گردهمایی.
ممنون از دوستانی که تشریف آوردند تا باعث افتخار ما اعضا بشوند.

بار دیگر بچه های تیم راکا همت و قدرت خود را در عرصه های مختلف به نمایش گذاشتند.(بانک هم نمی تونه چنین تبلیغی کنهBig Grin)
بنده هم تبریک میگم من ومحمد رضا قربانی هم در تدارک دفتر تبلیغاتی هستیم باکمک آقا مهدی و ناصر خان - امیدوارم شما هم کمک ما باشید و همینطور جناب مهندس مسیح که در رابطه با تابلوهای LED فعالیت دارند وکمک دیگر اعضا انجمن بخصوص مدیریت محترم
تبریک به محمد جان و عزیزان اصفهانی.
من در خدمت هستم ، انشالله کمکی باشیم در هموار کردن مسیر موفقیت دوستان
(04-20-2012 09:24 PM)mteam نوشته شده توسط: [ -> ]بنده هم تبریک میگم من ومحمد رضا قربانی هم در تدارک دفتر تبلیغاتی هستیم باکمک آقا مهدی و ناصر خان - امیدوارم شما هم کمک ما باشید و همینطور جناب مهندس مسیح که در رابطه با تابلوهای LED فعالیت دارند وکمک دیگر اعضا انجمن بخصوص مدیریت محترم

من در خدمت هستم ، انشالله کمکی باشیم در هموار کردن مسیر موفقیت دوستان
سلام دوستان عزیز منم باهاتون هستم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع