ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

به من در زندگی آینده ام کمک کنید
زمان کنونی: 04-23-2024, 08:37 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pooria026
آخرین ارسال: goldmen
پاسخ: 14
بازدید: 2325

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-28-2013, 01:51 PM
ارسال: #1
با شلام و خسته نباشید
من شاید کوچیک ترین فرد این انجمن باشم و نمی دونستم مشکلم رو چه جوری حل کنم و گفتم بیام از شما کمک بگیرم.
من دوست دارم در کنار درسم یه منبع درآمدی هم داشته باشم و خیلی ایده داشتم ولی همیشه خانواده ام با این مشکل داشتن و هیچوقت نتونستم ایده هایم رو به صورت کامل انجام بدم یا نصفه کاره بود یا اصلا سمتش نرفتم و هر وقت خواستم سمت ایده برم نه پدرم پشتم بود نه مادر همیشه احساس ضعف داشتم .

لطفا کمک کنید چه جوری این قضیه رو حل کنم.
فکر کنم آقای قربانیان این جمله رو گفته بودند((هرروز اعتماد بنفس من بیشتر و بیشتر می شه)) و این جمله برای من اینطوری ست هرروز اعتماد بنفس من کمتر و کمتر می شه.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Elixir , soshiant , سیدمهدی هاشمی , Saeed.MD , mir abbas , مهدی گل محمدی , توانا , PoOriA-M
08-28-2013, 02:11 PM
ارسال: #2
RE: به من در زندگی آینده ام کمک کنید
سلام دوست عزیز
پوریا جان
به نظر من واسه کارها و فعالیت های اقتصادی هرچند کوچک و با سودهای کم، به خانواده متکی نشو
منم میدونم که تکیه به خونواده خیلی خوب ولی خب وقتی ببینی پشتت نیستن و حمایتی هم نمیکنن، بهتره که مستقل باشی (از نظر اقتصادی و فعالیت ها رو منظورم هست)
به نظر من هرچه سریعتر استقلال خودتو نشون بدی، زودتر پیشرفت میکنی. من خودم نمونه یک فرد وابسته به خانواده و به قولی گوش به فرمانشون بودم ولی الان که 25 سالمه متوجه میشم که چه ضربه ای خوردم.
بهرحال این تجربه من بود و نظرم بود.
ببینیم دوستان و اساتید بزرگوار چه نظری داشته باشند.
موفق باشی.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
 تشکر شده توسط: Elixir , pooria026 , soshiant , tondar12 , mir abbas , توانا
08-28-2013, 02:26 PM
ارسال: #3
ممنون بهنامجان جان
 تشکر شده توسط: soshiant , توانا
08-28-2013, 02:28 PM
ارسال: #4
(08-28-2013 01:51 PM)pooria026 نوشته شده توسط:  من دوست دارم در کنار درسم یه منبع درآمدی هم داشته باشم و خیلی ایده داشتم ولی همیشه خانواده ام با این مشکل داشتن و هیچوقت نتونستم ایده هایم رو به صورت کامل انجام بدم یا نصفه کاره بود یا اصلا سمتش نرفتم و هر وقت خواستم سمت ایده برم نه پدرم پشتم بود نه مادر همیشه احساس ضعف داشتم .

چقدر شبیه من.. A00 (46)
منم این مشکل رو با مادرم داشتم همیشه با هر فعالیت من مخالف بوده جز درس خوندن..
اما من هیچوقت به این فکر نکردم که این یه مشکله..

مادرم با نوشتن من مخالف بود و بنظرش نوشتن کار بیهوده ای بود اما این باعث شد که من توی 12سالگی یه الفبای جدید برای خودم ابداع کنم و با اون الفبا شروع کنم به نوشتن و نوشته هام رو یه جاهایی از خونه قایم کنم که عقل جن هم بهش نرسه..(بچه بودیم دیگه!)

توی همون سالا مادرم با کتاب خوندن من مخالف بود(البته کتاب های علمی تخیلی و داستانای تراژیک).توی همون سال ها من تقریبا نیمی از آثار هدایت، بینوایان، امریکا و مسخ کافکا، ساعت شوم دلبرکان غمگین من گزارش یک مرگ و البته علمی تخیلی های هری پاتر که اون زمان بین نوجوونا والبته الان هم خیلی محبوب بود رو خوندم..

و الان هم که با کار کردن و استقلال من مخالفن ولی من به روش خودم کار میکنم..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: pooria026 , soshiant , سیدمهدی هاشمی , MARYAR , mir abbas , دنیا1 , iranboy , goldmen , توانا , koruosh
08-28-2013, 02:35 PM
ارسال: #5
در کمال احترام
فقط فقط فقط کار خودتو بکن
همین(ما هم این بلا سرمون آمده بابت کار کردن مخلافت کردن الانم داریم میبنیم چه ضربه ای خوردیم)
 تشکر شده توسط: soshiant , Elixir , pooria026 , سیدمهدی هاشمی , iranboy , توانا
08-28-2013, 02:42 PM
ارسال: #6
کار واقعا خوبی میکنی که میخوای به استقلال برسی پوریا جان من هم خودم عاشق رسیدن به استقلال مالی بودم اگر بخوای راه ها یکی یکی خودسونو به تو نشون میدن
با یه کار خیلی خیلی کوچیک شروع کن و با درآمد کم اگر در ذهنت ایده های بزرگ داری که به تنهایی نمیتونی اون ها رو عملی کنی سعی کن از ایده های کوچک تر که خودت بتونی عملیش کنی شروع کنی و از اون ها به عنوان پله ای استفاده کنی برای رسیدن به ایده های بزرگ خودت
 تشکر شده توسط: pooria026 , Elixir , iranboy , توانا
08-28-2013, 02:45 PM
ارسال: #7
سعي كن اعتماد خانواده رو جلب كني و بهشون ثابت كني كه داري راه پيشرفت رو طي مي كني نه خطا و انحراف رو.
اين يه سياستي ميخواد كه بسته به طرز تفكر خانوادت داره

از الان هم به دنبال اين باش كه در مورد همه چي اطلاعات كسب كني

زمان ما اينترنت هنوز به دنيا نيومده بود كتابخونه هم به زور پيدا مي شد!

اما زمان شما همه چي هس وسعي كن بيشترين بهره رو ببري و اطلاعاتتو در مورد هر چيزي كه تو روزمره واست سوال ميشه بالا ببري

و اگه مي خواي تو تجارت موفق بشي از الان تكنيك هاي بازار و بازاريابي رو ياد بگير و سعي كن از يه جايي هر چند كوچك شروع كني و تجربه كسب كني

من از سن 8 سالگي تو مغازه به پدرم كمك مي كردم و الان اون درسها خيلي به دردم ميخوره

سعي كن از الان تو كسب و كار تجربه كسب كني

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: pooria026 , Elixir , mir abbas , توانا , koruosh
08-28-2013, 02:51 PM
ارسال: #8
من تو هر کاری شکست خورم و فکر می کننم چون خانواده ام راضی نیستند این اتفاق می افتد
نظر شما چیست؟
 تشکر شده توسط: Elixir , soshiant , توانا
08-28-2013, 03:27 PM
ارسال: #9
سلام.بهتره با این موضوع به صورت جنبه های روانشاسی برخورد کنیم نه عاطفی
نظرات دوستان رو خوندم ولی با نهایت احترام به تک تک دوستان ، فکر کنم اینجور راهنمایی کردن درست نبتشه.درسته که استقلال داشتن اونهم مالی میتونه خوب باشه اما ریسک بالایی برای کسی که تجربه و هدف خاصی رو ندره میتونه به همراه داشته باشه.دوستانی که هدف خاصی رو دنبال میکنند این پدر و مادرشون هستند که باید تکیه و آرامش بخش اونها باشند.اگر قرار بود که همه با کنار گذاشتن خانواده ، به اهداف مالیمون برسیم شاید یه چند وقت دیگه همه برسیم اما زندگی و پولی که بدون داشتن خیلی ها باشه به نظر من یک پاپاسی ارزش نداره.من از اهدافت نمیدونم.از کارهایی که شروه کردی.پدر و مادر شما ، خودت اقرار کردی بخاطر شکستهایت دیگر همراهیت نمیکنند.چون بی برنامه شروع کردی.سنگ بزرگ علامت نزدن است.با کارهای کوچک شروع کن.هدفهایت را با خونسردی و اعتماد به نفس برای خانواده ات توضیح بده.داشتن برنامه ای جامع حتی برای خرید یک پیراهن ، باید داتشه باشی.وقتی هدف مشخص و یک گلن مشخص داتشه باشی مطمئن باش که خانوادت علاوه بر کمک ، تلاش خواهند کرد که در کارهای بعدی نیز کنار تو باشند.
نکته بعد اینکه سعی کن هیچکاری بدون هماهنگی با انها انجام ندهی.شاید در مواقعی ، بتوانی از آنها کمک بگیری.همین امروز هدفهای و کارهایت را به رشته تحریر در بیاور.
نکته اخر : در تمام نوشته هایم نوشته ام که تا ما از لحاظ فکر ی، فنی و ثروتمند نشویم بخدا به هیچ چیز نخواهیم رسید و فقیر فقیر خواهیم بود.وقتی فکر غنی شد مسلما توانایی های شما غنی خواهد شد.پس از وارد کردن امواج منفی به خود و دیگران به شدت پرهیز کنید.
روزهای آینده شاهد حضور پررنگ شما در این انجمن و ارائه ی کارهایتان خواهم بود .این را باور دارم

مهندس مسعود جلالوند ( m-jalalvand)
 تشکر شده توسط: pooria026 , Elixir , iranboy , goldmen , توانا , koruosh
08-28-2013, 03:53 PM
ارسال: #10
(08-28-2013 03:27 PM)pars_gostar نوشته شده توسط:  سلام.بهتره با این موضوع به صورت جنبه های روانشاسی برخورد کنیم نه عاطفی
نظرات دوستان رو خوندم ولی با نهایت احترام به تک تک دوستان ، فکر کنم اینجور راهنمایی کردن درست نبتشه.درسته که استقلال داشتن اونهم مالی میتونه خوب باشه اما ریسک بالایی برای کسی که تجربه و هدف خاصی رو ندره میتونه به همراه داشته باشه.دوستانی که هدف خاصی رو دنبال میکنند این پدر و مادرشون هستند که باید تکیه و آرامش بخش اونها باشند.اگر قرار بود که همه با کنار گذاشتن خانواده ، به اهداف مالیمون برسیم شاید یه چند وقت دیگه همه برسیم اما زندگی و پولی که بدون داشتن خیلی ها باشه به نظر من یک پاپاسی ارزش نداره.من از اهدافت نمیدونم.از کارهایی که شروه کردی.پدر و مادر شما ، خودت اقرار کردی بخاطر شکستهایت دیگر همراهیت نمیکنند.چون بی برنامه شروع کردی.سنگ بزرگ علامت نزدن است.با کارهای کوچک شروع کن.هدفهایت را با خونسردی و اعتماد به نفس برای خانواده ات توضیح بده.داشتن برنامه ای جامع حتی برای خرید یک پیراهن ، باید داتشه باشی.وقتی هدف مشخص و یک گلن مشخص داتشه باشی مطمئن باش که خانوادت علاوه بر کمک ، تلاش خواهند کرد که در کارهای بعدی نیز کنار تو باشند.
نکته بعد اینکه سعی کن هیچکاری بدون هماهنگی با انها انجام ندهی.شاید در مواقعی ، بتوانی از آنها کمک بگیری.همین امروز هدفهای و کارهایت را به رشته تحریر در بیاور.
نکته اخر : در تمام نوشته هایم نوشته ام که تا ما از لحاظ فکر ی، فنی و ثروتمند نشویم بخدا به هیچ چیز نخواهیم رسید و فقیر فقیر خواهیم بود.وقتی فکر غنی شد مسلما توانایی های شما غنی خواهد شد.پس از وارد کردن امواج منفی به خود و دیگران به شدت پرهیز کنید.
روزهای آینده شاهد حضور پررنگ شما در این انجمن و ارائه ی کارهایتان خواهم بود .این را باور دارم

مهندس مسعود جلالوند ( m-jalalvand)
ممنون از کمکتون دستتون درد نکنه
 تشکر شده توسط: Elixir , iranboy , توانا
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قدرت کلمات در موفقیت (حتما بخوانید) سید محسن سبزواری 2 655 01-10-2018 10:27 AM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  روحیه تفاهم در افراد موفق/ مقاله ای کوتاه و جذاب !! سید محسن سبزواری 0 465 12-11-2016 01:33 PM
آخرین ارسال: سید محسن سبزواری
  سلطان اعتماد به نفس (بیا، نکش خجالت) Fela.Want 16 12,729 07-05-2016 11:08 AM
آخرین ارسال: aligharagezlou
  حاضرید کدام یک از مزایایتان را بدهید به جایش ثروتمند شوید؟ abdolhossein 1 681 02-27-2015 11:54 PM
آخرین ارسال: مهرشاد میردائمی
  قوانینی که در حین دادن انرژی باید رعایت کنید barbie 18 3,885 04-19-2014 12:21 PM
آخرین ارسال: saba01
  اعتماد به نفس عالي داشته باشيد MARYAR 9 2,385 02-28-2014 03:53 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  خودشناسي در 10 دقيقه:اين آزمون شخصيت شما را مشخص مي‌كند صدفی 14 2,436 02-16-2014 11:31 AM
آخرین ارسال: dvdghe
  تاکتیک های شخصی من برای موفقیت mehdi62 6 2,311 08-15-2013 02:44 PM
آخرین ارسال: مرتضی الهی
  نقش حمایت زنان در موفقیت مردان iranboy 0 864 08-06-2013 01:00 PM
آخرین ارسال: iranboy
  به خودم قول میدهم که: bitumen 3 751 08-03-2013 04:12 AM
آخرین ارسال: دهدار
  گاهی به بچه ها بگوئید نه bitumen 1 446 07-27-2013 11:49 AM
آخرین ارسال: Elixir
  روابط‌تان را به گونه‌ای معجزه‌آسا بهبود بخشید bitumen 0 549 07-14-2013 04:36 PM
آخرین ارسال: bitumen
  مثبت اندیشی در بارداری و زایمان بيلا بالا 0 479 07-08-2013 02:30 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  درسهای زندگی آموزنده از مورچه‌ها iranboy 0 741 06-01-2013 02:32 AM
آخرین ارسال: iranboy
  چگونه میتوان رویای خود را در زمان مشخص شده تبدیل به واقعیت کرد babaei 4 1,290 05-16-2013 03:23 PM
آخرین ارسال: soshiant
  معنای زندگی از دیدگاه شهاب حسینی MARYAR 0 907 05-09-2013 11:02 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  تست سنجش میزان اعتیاد به اینترنت.... mallarme 5 683 04-29-2013 11:56 AM
آخرین ارسال: afshin67
  لیاقت شما چیست .... آیا به حقتان رسیده اید؟ mallarme 0 522 04-08-2013 11:00 AM
آخرین ارسال: mallarme
  عادت های غلط افراد موفق در محیط کار mallarme 3 944 04-02-2013 08:46 PM
آخرین ارسال: goldmen
  نرخ شکست خود را دوبرابر کنید. MARYAR 7 1,424 03-08-2013 01:34 AM
آخرین ارسال: mir abbas

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS