ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نرخ شکست خود را دوبرابر کنید.
زمان کنونی: 04-25-2024, 06:45 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: mir abbas
پاسخ: 8
بازدید: 1426

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-25-2012, 09:14 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-07-2013 06:16 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #1
می خواهید فرمولی برای موفقیت به شما بدهم؟ خیلی ساده است. نرخ شکست خود را دوبرابر کنید.
موفقیت به افراد برگزیده تعلق ندارد؛ موفقیت متعلق به شماست، اگر بخواهید به دنبال آن بروید.

موفقیت را هیچ جا پخش نمی کنند، شما باید آن را بدست آورید، ولی نه با زور. اگر از درون فرد موفقی شوید می توانید موفقیت را بدست آورید.

هفت کلید موفقیت که زندگی انسان را تغییر می دهند عبارتند از:

۱. جرأت انجام کار را داشته باشید.

دیل کارنگی می گوید: "کسی به بعیدترین نقطه می رسد که می خواهد کاری را انجام دهد و جرأت انجامش را دارد. قایق اطمینان از ساحل دور نمی شود".

آیا جرأت انجام کارهای غیرممکن را دارید؟ هیچ وقت نباید در زندگیتان زمانی باشد که شما سعی بر انجام غیرممکن نداشته باشید. غیرممکن ها هستند که شما را پرورش می دهند و به شما آن چیزی را نشان می دهند که باید به آن تبدیل شوید.

شروع کنید و جرأت داشته باشید. از دایره آسایش و راحتی خود دورتر بروید و خودتان را رشد دهید. میزان کاری که انجام می دهید را افزایش دهید، انتظاراتتان را بیشتر کنید و قوه تصور و خیالتان را تقویت کنید.

۲. نرخ شکست خود را دوبرابر کنید.

توماس جی. واتسون می گوید: "می خواهید فرمولی برای موفقیت به شما بدهم؟ خیلی ساده است. نرخ شکست خود را دوبرابر کنید. شما به شکست به عنوان دشمن موفقیت می نگرید. ولی اصلاً اینطور نیست. شاید شکست شما را دلسرد کند یا شاید از آن چیزی یاد بگیرید. پس پیش بروید و اشتباه کنید. هر کاری می توانید بکنید. چون باید به یاد داشته باشید که آنجا جائی است که موفقیت را خواهید یافت".

اگر می خواهید موفق شوید باید شکست بخورید. هیچ کس با چند شکست کوچک موفق نمی شود. بعد از تنها سه بار شکست خوردن، اولین کسی نخواهید بود که موفق می شود. باید شکست بخورید، شکست، شکست و شکست. شکست راه رسیدن به موفقیت است. آنقدر باید زمین بخورید تا راه رفتن را یاد بگیرید.

۳. از خواسته خود استفاده کنید.

وینسنت تی. لمباردی می گوید: "تفاوت بین یک فرد موفق و دیگران عدم توانایی یا کمبود دانش او نیست، بلکه نخواستن اوست".

آرزو کلمه دیگری برای خواسته است. برای موفق شدن باید بیشتر از هر چیز دیگری آرزوی موفق شدن داشته باشید. افراد موفق قویتر از دیگران و لزوماً باهوشتر نیستند، ولی آرزوی آنها بیشتر است. آنها آرزوی فراوانی برای دیدن تحقق هدفشان دارند. آیا شما هم این آرزوی فراوان را دارید؟ بدون آرزو، انگیزه رسیدن به هدف را نخواهید داشت.

۴. شما به اراده و تعهد نیاز دارید.

ماریو آندرتی می گوید: "آرزو کلید انگیزه است، ولی اراده و تعهد است که موجب پیگیری مداوم هدفتان می شود – تعهد به برتری – که شما را قادر می سازد به موفقیتی که به دنبالش هستید برسید".

آیا اراده دارید؟ فرد مصمم بیشتر از هزاران فرد بی علاقه موفق می شود. آرزو، اراده و تعهد از لحاظ استراتژیک شما را در موقعیت موفقیت قرار می دهند.

۵. برتری لازم است.

چارلز کندال آدامز می گوید: "هیچ کس فقط با کاری که از او خواسته می شود به موفقیت بسیار برجسته ای نمی رسد؛ مقدار و برتری چیزهای فراتر از لزوم است که بزرگی تمایز نهایی شما را مشخص می کند".

آیا خدمات عالی ارائه می دهید؟ برای بهترین شدن، باید بهترین خدمات را ارائه دهید. باید به مشتریانتان چیزی ارائه دهید که نمی توانند آن را از جای دیگری بدست آورند.

کیفیت خدمات شما چگونه است؟ آیا کسی می تواند کار شما را انجام دهد؟ آیا کار شما عالی است؟

۶. خیال لازم است

جیمز آلن می گوید: "خیالی که شما در ذهنتان آن را می ستایید، ایده آلی که در صدر قلبتان می نشانید، همان چیزی است که زندگی تان را با آن می سازید و تبدیل به همان می شوید".

برای موفق شدن، باید به موفقیت فکر کنید. فقط از راه تعمق در موفقیت است که می توانید آرزوی موفق شدن را خلق کنید. باید خیال واضحی از آنچه دوست دارید بدست آورید داشته باشید. این آرزو و خواسته باید شما را از پا درآورد. اگر این آرزو شما را از پا درآورد، بالاخره روزی تحقق خواهد یافت.

۷. به سمت موفقیت بروید

ماروا کالینز می گوید: "موفقیت به سمت شما نمی آید شما باید به طرفش بروید".

موفقیت از آسمان در آغوش شما نمی افتد؛ باید به دنبالش بروید. باید تعقیبش کنید. باید بیشتر از هر چیز دیگری آن را بخواهید. یک فرد تنبل موفق نخواهد شد، فقط کسانی که می خواهند کار کنند، کسانی هستند که می خواهند به سمتش بروند.

آیا می خواهید به سمت موفقیت بروید؟ آیا خیال واضحی از آن دارید؟ آیا آرزوی عطشناکی برای آن دارید؟ آیا می خواهید شکست بخورید؟ اگر اینطور هستید، در مسیر درست موفقیت هستید.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: m_grate29 , goldmen , mohammadshamosi , آیسودا , maxsoulfly , jahanagahi , P@RSA , کامیار کاظمی , حامد , mercede , Haavin , مهدی گل محمدی , GreatNavid , mir abbas , sir-mahyar , venus2 , zoofanoon
12-25-2012, 11:16 PM
ارسال: #2
RE: نرخ شکست خود را دوبرابر کنید.
توماس جی. واتسون می گوید: "می خواهید فرمولی برای موفقیت به شما بدهم؟ خیلی ساده است. نرخ شکست خود را دوبرابر کنید. شما به شکست به عنوان دشمن موفقیت می نگرید. ولی اصلاً اینطور نیست. شاید شکست شما را دلسرد کند یا شاید از آن چیزی یاد بگیرید. پس پیش بروید و اشتباه کنید. هر کاری می توانید بکنید. چون باید به یاد داشته باشید که آنجا جائی است که موفقیت را خواهید یافت".

اگر می خواهید موفق شوید باید شکست بخورید. هیچ کس با چند شکست کوچک موفق نمی شود. بعد از تنها سه بار شکست خوردن، اولین کسی نخواهید بود که موفق می شود. باید شکست بخورید، شکست، شکست و شکست. شکست راه رسیدن به موفقیت است. آنقدر باید زمین بخورید تا راه رفتن را یاد بگیرید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: M3HDI , MARYAR , maxsoulfly , mercede , jahanagahi , mir abbas , venus2
03-07-2013, 02:28 PM
ارسال: #3
[تصویر: su2crkiz3dtkyio8mn.jpg]

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , jahanagahi , mir abbas , venus2
03-07-2013, 06:08 PM
ارسال: #4
من که رفتم پی شکست اینقدر شکست میخورم تا موفق بشم
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , jahanagahi , mir abbas , venus2
03-07-2013, 06:18 PM
ارسال: #5
(03-07-2013 06:08 PM)ali mohammady نوشته شده توسط:  من که رفتم پی شکست اینقدر شکست میخورم تا موفق بشم
اگر از شکست نهراسید و قدرت ریسکتان را بالا ببرید قطعا به شما قول می دهم که موفق خواهید بود10_004

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , ali mohammady , mir abbas , venus2
03-07-2013, 07:40 PM
ارسال: #6
کلا در انجام سه کار بزرگ شکست خوردم
زمـــان رو از دست دادم، سرمایه را از دادم
بدهکار شدم
موج های منفی بودند که به طرفم میانــــد
بــا این همه ، هیچ وقــــت ناامید نـشــــدم
چون به هــدف و پشتکـارم اعتمـــاد دارم و
مطمئنـم کـه موفقیت نزدیک هست.

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mir abbas , venus2
03-07-2013, 07:44 PM
ارسال: #7
(03-07-2013 07:40 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط:  کلا در انجام سه کار بزرگ شکست خوردم
زمـــان رو از دست دادم، سرمایه را از دادم
بدهکار شدم
موج های منفی بودند که به طرفم میانــــد
بــا این همه ، هیچ وقــــت ناامید نـشــــدم
چون به هــدف و پشتکـارم اعتمـــاد دارم و
مطمئنـم کـه موفقیت نزدیک هست.
وقتی تصمیم بگیری کاری را شروع کنی و در ذهنت به موفقیت فکر می کنی دنیا برخلاف تو شروع می کند بادهای مخالف می وزند و تو در مسیرت چند بار به زمین می خوری اما اگر هر بار بلند شوی ناگهان باد قطع می شه رنگین کمان تو آسمون مشخص می شه و خورشید بر سر تو می تابه و موفقیتت شروع می شه
اینو به عینه خودم دیدم

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mir abbas , venus2
03-08-2013, 01:34 AM
ارسال: #8
من شکست خودم را در در دو چیز میدانم.
1- گذراندن زمان به بیهودگی
2-ثبت نکردن شرکت در سالیان دور
از دوستانی که در سنین جوانی هستند خواهشی دارم و ان اینکه شرکت و برندی رو به ثبت برسونید و روی ان کار کنید و مثل یک فرزند اونو پرورش بدین و به همه معرفی کنید به وقتش اون فرزند به شما جواب خواهد داد و شما را به ثروت هنگفتی خواهد رساند.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , venus2 , sajjad , مهدی گل محمدی , MARYAR
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرصتی برای خود شناسی یک همراه سبز 1 904 10-14-2022 01:13 AM
آخرین ارسال: soni70
  هوش هیجانی را بشناسید nedayeomid 0 213 09-04-2022 11:34 AM
آخرین ارسال: nedayeomid
  حاضرید کدام یک از مزایایتان را بدهید به جایش ثروتمند شوید؟ abdolhossein 1 681 02-27-2015 11:54 PM
آخرین ارسال: مهرشاد میردائمی
Music ذهن ثروتمند، پول را جذب می کند samiar afshari 0 539 02-22-2015 01:55 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  قوانینی که در حین دادن انرژی باید رعایت کنید barbie 18 3,889 04-19-2014 12:21 PM
آخرین ارسال: saba01
  خودشناسي در 10 دقيقه:اين آزمون شخصيت شما را مشخص مي‌كند صدفی 14 2,436 02-16-2014 11:31 AM
آخرین ارسال: dvdghe
  شخصیت خود را بیشتر بشناسید. صدفی 18 2,898 02-05-2014 07:32 PM
آخرین ارسال: aria898210
  بلاخره راز شکست هم کشف شد habib1400 1 824 01-17-2014 01:42 PM
آخرین ارسال: Elixir
  به من در زندگی آینده ام کمک کنید pooria026 13 2,326 08-29-2013 07:35 PM
آخرین ارسال: goldmen
  روابط‌تان را به گونه‌ای معجزه‌آسا بهبود بخشید bitumen 0 549 07-14-2013 04:36 PM
آخرین ارسال: bitumen
  10 اصلی که شما و دنیایتان را متحول خواهد کرد ............ mallarme 0 622 06-26-2013 01:17 PM
آخرین ارسال: mallarme
  شاد بودن را باید آموخت بيلا بالا 0 729 06-14-2013 10:16 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  چگونه ضمیرناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنیم؟ bitumen 3 1,395 05-19-2013 03:11 PM
آخرین ارسال: bitumen
  تفاوت های بین آدم موفق و شکست خورده.... mallarme 0 591 05-18-2013 06:01 PM
آخرین ارسال: mallarme
  چگونه میتوان رویای خود را در زمان مشخص شده تبدیل به واقعیت کرد babaei 4 1,291 05-16-2013 03:23 PM
آخرین ارسال: soshiant
  آیا چشم ندارید پیشرفت همسرتان را ببینید؟ MARYAR 3 1,034 05-09-2013 11:33 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  در عرض 7 دقیقه نظر دیگران را نسبت به خود تغییر دهید ... m-jalalvand 0 644 01-15-2013 10:25 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  انگشتان، اخلاق شما را برملا می‌کنند صدفی 0 682 01-08-2013 08:33 PM
آخرین ارسال: صدفی
  اجازه ندهیم گذشت زمان روابط را سرد کند ... mallarme 8 1,586 01-03-2013 11:40 PM
آخرین ارسال: M3HDI
  روانتان را با مطالعه آرام كنید صدفی 1 861 12-29-2012 04:19 PM
آخرین ارسال: soltan_sal

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS