ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

در عرض 7 دقیقه نظر دیگران را نسبت به خود تغییر دهید ...
زمان کنونی: 04-20-2024, 12:00 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: m-jalalvand
آخرین ارسال: m-jalalvand
پاسخ: 1
بازدید: 642

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-15-2013, 10:25 AM
ارسال: #1
7 دقیقه بعدی را با ما باشید تا به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید نظر دیگران را به صورت دلخواه نسبت به خودتان تغییر دهید.

آیا می دانید دیگران در مورد شما چه فکری می کنند؟
آیا می توانید روی تصور دیگران نسبت به خودتان تاثیر مثبت یا منفی بگذارید؟ البته که می توانید! اگر می خواهید تاثیر مثبتی بر روی درک فردی دیگران از خودتان بگذارید 7 دقیقه بعدی را با ما باشید تا به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید نظر دیگران را به صورت دلخواه نسبت به خودتان تغییر دهید.
یک کاغذ و قلم بردارید و لیست تمام صفاتی را که در خود پیدا می کنید بر روی آن یادداشت نمایید. در این لیست باید هم خصوصیات منفی خود را ذکر کنید و هم ویژگی های مثبت. حتی الامکان سعی کنید تمام خصوصیات اخلاقی خود را در آن بگنجانید و از زوایا مختلف شخصیت خود را تحلیل و بررسی کنید... صاحب کار و تجارت، مدیر، کارمند، والدین، خواهر و برادر، فرزند، دوستان، همکاران ... همه چیز.
حالا فهرست مورد نظر را یکبار دیگر از بالا به پایین بخوانید. آیا خصیصه دیگری به ذهنتان می رسد که بخواهید به انتهای لیست خود اضافه کنید؟ به اعماق وجود خود نگاهی بیندازید و 5 مشخصه دیگر را هم اضافه کنید، مشکلی نیست، ما صبر می کنیم؛
حالا روی خصوصیات منفی خط بکشید و فقط مثبت ها را نگه دارید.
در این قسمت با استفاده از تمام خصوصیات مثبت یک بیوگرافی کامل در مورد خودتان بنویسید. خجالت را کنار بگذارید! کسی متوجه نمی شود.
در اینجا یک مثال را برایتان مطرح می کنیم که انجام این کار برایتان آسانتر شود....من به عنوان یک کارمند فروش فکر می کنم فرد سخت کوش و قابل اعتمادی هستم. سعی می کنم روزانه برای پیشبرد کارها تلاش کنم و تمرکز خود را بر روی اهدافم معطوف می نمایم. فکر می کنم همسر مناسبی هستم، فرزندانم علاقه بسیار زیادی به من دارند و بهترین دوست برای همه هستم. اصولاً اطرافیانم زمانیکه بخواهند کاری را انجام دهند پیش از آن، با من مشورت می کنند چراکه فردی مصمم و فکور هستم و حامی و پشتیبان خوبی قلمداد می شوم.
متوجه شدید؟
خوب، شروع کنید! من به شما قول می دهم که هیچ کس متوجه نمی شود. یک صفحه پر از خصوصیات مثبت خود تهیه کنید. من به شما قول می دهم که این کار چیزی حدود 7 دقیقه بیشتر طول نکشد.
تمام شد؟ خوب حالا یکبار آنرا با صدای بلند برای خود بخوانید. چطور است؟ آیا این خصوصیات فردی نیست که شما علاقه دارید با او آشنا شوید؟ از این مهم تر این خصوصیات فردی نیست که دوست دارید دیگران در زمان آشنایی با شما تصور کنند؟
این نوشته افکار درونی شماست، همان چیزی است که انتظار دارید دیگران در زمان ملاقات با شما از آن اطلاع پیدا کنند. حالا فرصت دارید تا کاری کنید که دیگران دقیقاً یک چنین برداشتی از شما داشته باشند.
برای آنکه این اعتماد به نفس را پیدا کنیم که شخصیت واقعی خود را در برخورد با دیگران به معرض نمایش بگذاریم، ابتدا باید ببینیم که نظر شخصی خودمان در مورد اخلاق و روحیاتمان چیست. توجه داشته باشید که تنها باید خصوصیاتی را روی کاغذ بیاورید که تصور می کنید واقعاً در مورد شما صحت دارند.
انجام این عمل به شما کمک می کند که شخصیت واقعی خود را بهتر بشناسید و گام هایی را در جهت ارتقا و اعتلای شخصیتی خود بردارید. با این روش می توانید سعی کنید که هر روز بهترین فردی باشید که می توانید!
با بررسی دقیق لیستی که تهیه کرده اید می توانید به نتایج زیادی در مورد خود دست پیدا کنید. به راحتی متوجه خواهید شد که چرا انجام برخی کارها برایتان ساده و برخی دیگر دشوار است، چه چیز شما را تشویق کرده و چه چیز انگیزه را از شما سلب می کند، چرا نسبت به انجام برخی مسائل گرایش بیشتری دارید و چرا از مواجهه با برخی رویدادها خودداری می کنید و نهایتاً درک صحیحی از نقاط ضعف و قوت خود پیدا می کنید.

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M3HDI , مهدی گل محمدی , mehdiseven , فرهاد قربانی , mir abbas , Haavin , mahdi77 , sir-mahyar , habib tousi , یک همراه سبز
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرصتی برای خود شناسی یک همراه سبز 1 902 10-14-2022 01:13 AM
آخرین ارسال: soni70
  هوش هیجانی را بشناسید nedayeomid 0 209 09-04-2022 11:34 AM
آخرین ارسال: nedayeomid
  قدرت کلمات در موفقیت (حتما بخوانید) سید محسن سبزواری 2 647 01-10-2018 10:27 AM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  روحیه تفاهم در افراد موفق/ مقاله ای کوتاه و جذاب !! سید محسن سبزواری 0 461 12-11-2016 01:33 PM
آخرین ارسال: سید محسن سبزواری
  سلطان اعتماد به نفس (بیا، نکش خجالت) Fela.Want 16 12,727 07-05-2016 11:08 AM
آخرین ارسال: aligharagezlou
  حاضرید کدام یک از مزایایتان را بدهید به جایش ثروتمند شوید؟ abdolhossein 1 677 02-27-2015 11:54 PM
آخرین ارسال: مهرشاد میردائمی
Music ذهن ثروتمند، پول را جذب می کند samiar afshari 0 536 02-22-2015 01:55 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  قوانینی که در حین دادن انرژی باید رعایت کنید barbie 18 3,878 04-19-2014 12:21 PM
آخرین ارسال: saba01
  اعتماد به نفس عالي داشته باشيد MARYAR 9 2,372 02-28-2014 03:53 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  خودشناسي در 10 دقيقه:اين آزمون شخصيت شما را مشخص مي‌كند صدفی 14 2,422 02-16-2014 11:31 AM
آخرین ارسال: dvdghe
  شخصیت خود را بیشتر بشناسید. صدفی 18 2,896 02-05-2014 07:32 PM
آخرین ارسال: aria898210
  به من در زندگی آینده ام کمک کنید pooria026 13 2,322 08-29-2013 07:35 PM
آخرین ارسال: goldmen
  تغییر باورها Delta.H 11 2,422 08-11-2013 05:58 PM
آخرین ارسال: نی نی عسلی
  نقش حمایت زنان در موفقیت مردان iranboy 0 862 08-06-2013 01:00 PM
آخرین ارسال: iranboy
  به خودم قول میدهم که: bitumen 3 750 08-03-2013 04:12 AM
آخرین ارسال: دهدار
  گاهی به بچه ها بگوئید نه bitumen 1 445 07-27-2013 11:49 AM
آخرین ارسال: Elixir
  روابط‌تان را به گونه‌ای معجزه‌آسا بهبود بخشید bitumen 0 542 07-14-2013 04:36 PM
آخرین ارسال: bitumen
  راهکارهای بخشیدن دیگران bitumen 3 1,132 07-11-2013 02:20 AM
آخرین ارسال: bitumen
  مثبت اندیشی در بارداری و زایمان بيلا بالا 0 473 07-08-2013 02:30 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  10 اصلی که شما و دنیایتان را متحول خواهد کرد ............ mallarme 0 615 06-26-2013 01:17 PM
آخرین ارسال: mallarme

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS