ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مشاوره در خصوص پخش پوشاک
زمان کنونی: 04-26-2024, 12:00 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mj1986
آخرین ارسال: یسنا2000
پاسخ: 12
بازدید: 15786

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امیتازات : 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره در خصوص پخش پوشاک
08-28-2013, 10:59 AM
ارسال: #1
مشاوره در خصوص پخش پوشاک
با سلام خدمت اساتید محترم

من با یکی از دوستام که 10 ساله بوتیک داره و به حساب تک فروش هست شریک شدم در زمینه پخش پوشاک اسپرت مردانه (شلوار جین و کتان و ...) حالا که دو سه ماهی گذشته متوجه شدم شریکم دل به کار نمیده و من تنها موندم ، من قبلا کاره کامپیوتر انجام میدادم و به حساب کارمند بودم ولی گول سوده بیشتر را خوردم ، هر چند تجربه های خوبه مدیریتی و بازاری کسب کردم ولی سود آنچنانی با توجه به سرمایه ای که گذاشتم نتونستم کسب کنم

- اول بگم من دوست ندارم از یه کاری که شروع کردم دست بکشم و این شاخه اون شاخه کنم دوست دارم حالا که تا اینجا اومدم تا به سرانجام نرسونمش ولش نکنم سرانجام از نظر من اینه که این دفتر پخش یه تعداد مشتری خاص مثلا 30 تا از مغازه دار های اصفهان را داشته باشه که جنس ویترینشون را پر کنه و وقتی میاند تو پخش ما بدونن که بهترین ها در انتظارشونه و میتونند با پوشاکی که از ما میخرند ویترینشون را پر کنند و مشتری ها را بکشند تو مغازشون. بیشتر از این هم نمیخوام چون میخوام برگردم تو صنف خودم ، فقط میخوام کاره اینجا را روتین کنم.
-من کسی را در صنف پوشاک منظورم تک فروش های اصفهان نمیشناسم
-دفتر کارمون در یکی از بهترین نقاط اصفهان هست

سوالاتی که از اساتید دارم ایناست

1. من پلاسکو ، بازار بزرگ فردوسی و خود بازار بزرگ تهران را رفتم واسه خرید از تولیدی ها و وارد کننده های پوشاک ، میخواسم بهم وارد کننده های پوشاک ترک یا تولید کننده های خوب پوشاک تهران را معرفی کنید اگه کسی میشناسه؟ چون تو این صنف نیستم نمیدونم کجا برم دنبالشون دقیقا
2. من مجبورم به صورت چکی کار کنم با مغازه دار ها و البته به نفعمه یه جورایی چون سود خوبی هم میگیرم روی اجناسم ، تا حالا همه مشتری هامون چکاشون پاس شده ، سوالم اینه چطوری میتونم مشتری های جدید پیدا کنم ؟ به چه روش هایی میتونم بهشون اعتماد کنم و چکی کار کنم ؟ چون تو اصفهان اگه کسی نقد بخواد خرید کنه میره تهران واسه خرید واسه همین چکی کار میکنم

توانایی های من :
- علاقه شدید به مطالعه - من حسابداری بلد نبودم ولی وقتی پخش را شروع کردم کتاب های حسابداری خوندم و الان مسلط به نرم افزار هلو و حسابداری دستی هستم
- توانایی طراحی و توسعه وب سایت و نرم افزارهای تحت وب
- تسلط خوب به زبان انگلیسی

معایب :
- چون قبلا کارمند بودم و تازه به حساب بازاری شدم ، فروشندگی بلد نیسم ، خیلی دوست دارم فروشندگی و بازاریابی یاد بگیرم

پیشاپیش ممنون بابت پاسخ دوستان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران , iran , mir abbas
08-28-2013, 11:57 AM
ارسال: #2
RE: مشاوره در خصوص پخش پوشاک
من راستیتش از فروشندگی سررشته ای ندارم......واسه جای مناسب خرید هم چیزی که سراغ دارم خرید از پلاسکو هست + تولیدی هایی که خیلی تو سطح هر شهری زیادن....به نظرم شما از تولیدی های بومی خودمون خرید کنیین به قیمت کم و عمده خیلی مناسب تره.....من لیسانس حسابداری ام.....خیلی خوشحالم که به سمت حسابداری جذب شدید.......
موفق و پیروز باشید

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: iran , mj1986
08-28-2013, 12:17 PM
ارسال: #3
سلام
برای تهیه جنس اولیه میتونید درباره درگهان قشم یه تحقیقی کنید و چون خودشون وارد کننده مستقیم هستند معمولاًٌ قیمت مناسبتری پیدا میکنید که البته مورد شما که خرید چکی هست که یک مقدار کار رو مشکل میکنه ولی شما حتماً دربارش تحقیق کن.
برای معایب هم شما میتونید کسی رو که قبلاً اینکاره بوده رو به عنوان کارگر و شاگرد بیارید و اگر بخواید میتونید تو 1 ماه فوت و فن کار رو از اون یاد بگیرید و کار رو ادامه بدید.
موفق باشید

اگـر خـداونـد آرزویـی در دلـت نـهـاد ...
بـدان تـوانـایـی رسـیـدن به آن را در وجود تو دیـده است ...
 تشکر شده توسط: iran , mj1986
08-28-2013, 12:33 PM
ارسال: #4
سلام.اسم من مسعود جلالونده .سالها فروش لباس رو انجام داده ام و تقریبا یه خورده آشنا هستم.
از صحبتاتون چیزی نفهمیدم.فکر کنم شما میخواین یه شرکت پخش البسه راه اندازی کنید و لباسفروشی های اصفهان رو ساپورت کنید.در نوع خودش جالبه اما چند مشکل داره :
1- پشتوانه قوی میخواد چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ تامین اجناس اولیه و با کیفیت
2- جلب اعتماد مشتری و در نهایت استفاده حداکثری از اعتماد اونها
3- شناخت بازارهای اولیه بای خرید محصول و برنامه ریزی و در نهایت بازارهای هدف برای فروش

من به شخصه بازار تهران رو معرفی میکنم و آستار.اصلا پلاسکو رو قبول ندارم چون فقط اسم اسم درکرده و اصلا جنس ارزون قیمت پیدا نخواهی کرد مگر در تولیدی ها.اگر جنس خوب و اصل میخواهی به ارومیه و تبریز برو و با تاجران درجه یک اونجا صحبت کن.مسافرت همیشه اطلاعات جامعی از محل و کسب تجربیات زیادی همراه داره
اگر در نهایت موفق نشدی من میتونم از بازارهای کشورهای خلیج فارس و کردستان عراق و اروپا ف اجناس مارک دار رو برات تهیه کنم.ولی یه مشکلی هست که اعتباری کار نخواهم کرد ولی قیمت ها به نهایت باصرفه تر خواهد بود.
میتونی از روزنامه همشهری نیز کمک بگیری.در صفحات چهارم به بعد ، معمولا اطلاعات فروش عمده لباس آورده شده که شاید اغلب سرکاری باشه ولی آدمایی پیدا میشن که به علت مشکل نقدینگی ، حاضرند اجناسشونو با قیمت های عجیبی بفروشند.
نکته آخر اینکه من به اعتماد مشتری خیلی اهمیت میدم.حاضرم در اولین و دوین فورش خودم ضرر داشته باشم و انو نگه دارم بجای اینکه سود کنم و از مشتریم بگذرم.

اگر سوال چیزی دیگه ای هست در خدمتم
09191781169
مهندس مسعود جلالوند m-jalalvand
 تشکر شده توسط: mj1986 , yousefi66
08-28-2013, 12:40 PM
ارسال: #5
چهارراه ولیعصر-خیابان برادران مظفر جنوبی (صبای شمالی بیشتر میشناسن)
اونجا تولید مردانه هم جین هم پیراهن و تی شرت
در کل همه نوع تولیدی تو اون خیابون هست زنانه ، مردانه ، بچه گانه

...
 تشکر شده توسط: mj1986 , محسن قلي زاده , zhosseini81
11-13-2013, 04:49 PM
ارسال: #6
سلام من تو کار توزیع لباس زیر مردانه ام. تریکو و اسپرت باقیمت مناسب. اگه بخواهید با قیمت مناسب می تونم براتون جور کنم
11-17-2013, 09:53 PM
ارسال: #7
سلام دوستان عزیز.بنده هم میخوام لباس فروشی و پوشاک بزنم.سرمایه زیادی ندارم واز خیلی ها شنیدم ودیدم که از کردستان وتهران جنس میارن و واقعا ارزونه ولی دراینجا دوستان جاهای دیگه هم معرفی کردن که واقعا متشکرم.
از بعضی از دست فروشها پرسیدم میگن لباس زنانه وبچگانه فروشش خوبه .حتی یکی از اشناهامون یه مانتو از مغازه گرفته بود 20 تومن !که واقعا جنس ورنگش خوب بود ،من درتعجبم که این مانتو رو طرف چقد خریده بود که 20 تومن میفروشه .من همیشه لباسامو از قزوین چه از مغازه ها چه ازدست فروش ها میخرم چون نسبت به قیمت های سمت ما (شمال) واقعا پایین تره.دلیل اینکه تو قزوین لباس ارزون تره چون کردها لباس میارن میفروشن و بیشتر لباسها از کردستان وتهران میاد.
حالا من دنبال اینم که اجناسی رو بیارم که کم ترازقیمت های پوشاک منطقه ما بفروشم وبا سود کمتر مشتری جذب کنم.
ازدوستان عزیز میخوام راهنمایی وکمکم کنن.
11-17-2013, 10:42 PM
ارسال: #8
سلام
دوست گرامي اوني كه مانتو 20 تومان ميفروشه سود خيلي پاييني روش ميكشه مثلا 18 يا 19 خريده و 20 ميفروشه چون فروشش زياد هست سود ميكنه.
اگه سرمايه كم داري لباس زير بيار بفروشش سودش خيلي خوب هست اخر بازار تهران كم مونده برسي به مولوي لباس زير ميفروشند كه قيمتشون خيلي پايين هست ميتوني با سرمايه كم شروع كني.
اگه لباس ميخواي بفروشي بنظرم تك سايز بخري بفروشي سودش خوب هست. كردستان براي خريد خوبه نه براي شما. اون شخصي كه مستقيما از وارد كننده ميخره شما بري بخري بايد از مغازه دار بگيري كه سود زيادي برات نميمونه

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
 تشکر شده توسط: yousefi66
11-17-2013, 11:19 PM
ارسال: #9
سلام دوست عزیز.هم لباس زیر زنانه وهم مردانه دیگه؟یازنانه بهتره؟روسری و شال بنظرتون چه جوریه فروشش؟ واینکه الان فصل سرماست ولباس های گرم خوب نیست؟
بنظرتون با 1 میلیون تا 2 میلیون میشه شروع کرد یا کمه؟
ممنون میشم ادرس بازار تهران رو بنویسید کجاست؟بازار لباس یا چیزای دیگه هم دارن
 تشکر شده توسط: 3ObHaN
11-17-2013, 11:49 PM
ارسال: #10
سلام
چندتا نکته به نظرم رسیده که عرض کنم خدمت شما ( تجربه شخصی در پخش پوشاک خارجی )
1- وقت خودتون رو در آستارا تلف نکنید اجناس چینی آستارا از بانه خریداری می شه و اجناس ترک اون با چند دست واسطه به دستشون می رسه . در ضمن فروشگاهاش به قول معروف به شدت " بنداز " هستند .
2- اگه جنس ارزون می خواهید فقط چینی . - در ایران فقط بانه و قشم و در خارج از ایران فقط دبی ( حتی از خود چین هم ارزون تر می دن و اون کلاهبرداری چینی ها رو ندارن . )
3- جنس ترک فقط استانبول ( فقط کرایه حمل و قاچاق اون به صرفه نیست که تا کیلویی 30 هزار تومن هم می ره ) البته بنده هم پخش لباس ترک و اروپا رو دارم و در منطقه آزاد هستم ( در این پست خیلی از موارد رو توضیح دادم http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=10065 )
4- خرید جنس ترک از تهران به صرفه نیست اگه موقعیتش رو دارید خودتون ترکیه برید که از همه جهت بهتره .
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , yousefi66
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره و راهنمایی در مورد طلا فروشی mseyfzadeh 4 18,999 11-03-2023 02:09 PM
آخرین ارسال: sansigold
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,581 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
  راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی mjpt1 17 28,916 06-17-2020 01:05 PM
آخرین ارسال: sherwin
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,611 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  راه اندازی پخش سیگار و دخانیات jagvar300 0 13,555 01-10-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: jagvar300
  راهنمايي در مورد پخش كيك و كلوچه و تنقلات abco 6 10,418 10-28-2019 01:54 PM
آخرین ارسال: reza8490
Exclamation سوال و مشورت بسیار مهم ؟! چه سایتی بزنم که درآمد بالا در ماه داشته باشد ؟ Ariya 1 451 01-25-2019 10:08 PM
آخرین ارسال: Ariya
  مراکز فروش عطر و ادکلن عمده در تهران! tondar12 27 32,090 01-23-2019 05:05 PM
آخرین ارسال: Behdad2666
  راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید memars 3 1,258 01-16-2019 07:07 PM
آخرین ارسال: DddKing
  مشاوره برای تاسیس یک موسسه کاریابی در یک شهرک صنعتی بزرگ mohsen13716 0 635 01-10-2019 02:19 PM
آخرین ارسال: mohsen13716
  مشاوره برای دریافت مجوز کارگزاری matin3138 1 765 10-31-2018 02:39 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  راهنمایی در مورد دستگاه چاپ بنر mohsen6099 7 4,133 06-28-2018 08:13 PM
آخرین ارسال: simayeshahr
  راه اندازی مغازه پوشاک alizf 23 20,710 06-28-2018 05:36 PM
آخرین ارسال: akhbarejazab
  **** پخش به سوپر مارکت ها ***** hamidirche2 16 5,571 06-23-2018 01:56 PM
آخرین ارسال: mahdir938
Lightbulb کمک در فروش عمده محصول ساخت خودم در تهران masoudmom 0 629 05-21-2018 04:35 PM
آخرین ارسال: masoudmom
  برای موفقیت در کسب و کار لوازم یدکی خودرو راهنمایی می خوام yousefi66 3 20,058 05-09-2018 05:50 PM
آخرین ارسال: mohammad97
  نیاز به کمک و مشاوره برای باز کردن مغازه arman66 7 5,941 12-24-2017 10:41 PM
آخرین ارسال: علی عزت نژاد
  مشاوره در مورد بسته بندی ماهی saed470 4 2,016 12-01-2017 01:56 AM
آخرین ارسال: In.ebrahim
  پیشنهاد شما درباره راه انداختن یک کار در یک زیرزمین تجاری 107 متری؟ nasimparsi 2 1,814 11-12-2017 04:48 AM
آخرین ارسال: shahin0056
  فروشگاه پوشاک حاجی ارزونی dvdghe 17 13,378 10-14-2017 11:41 AM
آخرین ارسال: Navidsahra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS